Reklama:

Kalendář překážkových
závodů pro rok 2018

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Kalendář závodů pro rok 2017
Kalendář závodů pro rok 2016
Spartan Race 2013
- reportáž a fotogalerie
Níže najdete aktualizovaný kalendář překážkových běhů pro rok 2018. Redaktoři Ronnie.cz budou na některých akcích přítomni, takže se můžete těšit na zajímavé reportáže, aktuální výsledky a fotografie. Odkazy na příslušné články v následujícím kalendáři průběžně doplňujeme. Závody konající se v zahraničí jsou pouze výběrem, nikoli kompletním přehledem.

Víte-li o jakémkoli dalším klání, které Vám v kalendáři chybí, či jedete-li se jako závodník účastnit nějaké zahraniční soutěže, budeme moc rádi, pokud se nám ozvete na redakce@ronnie.cz.

Údaje uvedené v kalendáři jsou orientační a mohou se změnit. Kalendář bude průběžně aktualizován.

Kalendáře minulých let s odkazy na reporty ze soutěží naleznete zde:
kalendář 2017kalendář 2016


Představení závodů:

Army Run Spartan Race Heroes Race Predator Race Gladiator Race Bahňák Geroy Excalibur Race

Přehled překážek:

přelez/přeskoč/podlez | překážky s břemeny | balanc, oštěp | zdi | ručkování | vodní překážky | ...




Extrémní překážkové závody v ČR

termín soutěž místo konání km/překážek
20. 01. Winter Spartan Race Sprint - CEU
Liberec 5/20
27. 01. Winter Predator Race Dril
- pozvánka
Jáchymov 5/20
28. 01. Winter Predator Race Brutal
- pozvánka
Jáchymov 10/25
10. 02. Winter Gladiator Race
- pozvánka výsledky
Josefov 5/20
10. 03. Ledový Bedřichovský Bastard
- pozvánka
Bedřichov 6-7/13-16
01. 04. Gladiator Race Run
- pozvánka výsledky
Hradec Králové 4/20
21. 04. Urban Challenge
- pozvánkareportáž
Praha 5/25
28. 04. Predator Race Run
Plzeň 7/7
28. 04. Spartan Race Sprint - CEU
- reportáž
Kutná Hora 5/20
04. 05. Gladiator Race Night
Milovice 3/10
05. - 06. 05. Gladiator Race
- pozvánkareportáž 5. 5.
Milovice 7/25
11. 05. Bahňák - noční sprint
Sokolov 0,75/15
12. 05. Bahňák - hlavní závod
- pozvánkareportáž
Sokolov 5/30
20. 05. Lutic Run
Plzeň 7-9/ ?
25. 05. Seal´s Run - Kasiopea
Stod Nový Mlýn 4/8
26. 05. Seal´s Run - Nový Mlýn / Tulení spřežení
Stod Nový Mlýn 8/15, 4/10
26. 05. Predator Race Dril / Brutal
- pozvánkareportáž
Monínec 5/20, 10/25
27. 05. Predator Race Masakr
- pozvánkareportáž
Monínec 15/30
02. 06. Mad Race Hobby / Sport
- pozvánkareportáž Hobby
Ostrava 8/20, 13/27
02. 06. Excalibur Race Sky
Mladé Buky 6/23
03. 06. Excalibur Race HellMladé Buky 10/32
09. 06. Heroes Race 7/30, 13/40
- pozvánkareportáž 13/40
Hradec nad Moravicí 7/30, 13/40
09. 06. Runex Race
- pozvánka
Hněvotín 4/8
15. 06. Gladiator Race Night
- pozvánka
Holice 3/10
16. - 17. 06. Gladiator Race
- pozvánkareportáž 16. 6.
Holice 6/25
16. 06. Ásgard Run
Staňkov 15/20
16. 06. Urban Challenge
- pozvánkareportáž
Brno 5/25
23. 06. Spartan Race Super - CEU
- pozvánkareportáž
Kouty nad Desnou 13/25
24. 06. Spartan Race Sprint - CEU
- pozvánkareportáž
Kouty nad Desnou 5/20
30. 06. Vodní Bedřichovský Bastard
- pozvánka
Bedřichov
30. 06. Geroy
- pozvánka
Přerov 6,5/24
30. 06. Šnek Race Chřibská 5/15
14. - 15. 07. Překážkáč Malej / Velkej
Přelouč 4/20, 8/30
21. 07. Army Run Captain / Major
- pozvánkareportáž Major
Praha 5/20, 10/40
28. - 29. 07. Predator Race Dril / Brutal
Špindlerův Mlýn 5/20, 10/25
04. 08. Excalibur Race Sky
Vranov u Brna 6/23
04. 08. SuPrBěh
(Sušický překážkový běh)

Sušice 6/6
05. 08. Excalibur Race HellVranov u Brna 10/32
12. 08. Gladiator Race Run
- pozvánka výsledky
Pardubice 4/20
24. 08. Mistrovství ČR v OCR - krátká traťHarrachov
25. 08. Mistrovství ČR v OCR - dlouhá trať
- pozvánkareportáž
Harrachov
25. 08. Urban ChallengeOstrava 5/25
25. 08. Runex Race
Olomouc 5/11
26. 08. Mistrovství ČR v OCR - štafetyHarrachov
31. 08. Gladiator Race Night
- pozvánka
Josefov 3/10
01. - 02. 09. Gladiator Race
- pozvánka
Josefov 8/25
08. 09. Army Run Captain / General
- pozvánka výsledky
Hluboká n. Vlt. 5/20, 15/60
15. 09. Gladiator Race Run
- pozvánka výsledky
Český ráj 4/20
15. 09. Větrný Bedřichovský Bastard
- pozvánka
Bedřichov
15. - 16. 09. Predator Race Dril / Brutal / MasakrKlínovec 5/20, 10/25, 15/30
22. 09. Spartan Race Beast - CEU
- pozvánka • reportáž
Lipno 20/30
23. 09. Spartan Race Sprint - CEU, Super
- pozvánka • reportáž trifecta
Lipno 5/20, 13/25
28. 09. Seal´s Run - Na Horu dolů Měčín 5/12
29. 09. Excalibur Race Sky
- pozvánka • reportáž
Kladno 6/23
30. 09. Excalibur Race Hell
- pozvánka • reportáž
Kladno 10/32
06. 10. Universal Czech
- pozvánka • reportáž
Praha 5/5x 50
19. 10. Gladiator Race Night
- pozvánka • reportáž
Praha 3/10
20. - 21. 10. Gladiator Race
- pozvánka • reportáž 20. 10.
Praha 8/25
20. 10. Hovorčovická pěst
Hovorčovice 8/11
03. - 04. 11. Překážkáč Malej / Velkej
Přelouč 4/20, 8/30
23. 11. Gladiator Race Taxis Night
Pardubice 3,5/15
24. 11. Gladiator Race Taxis
Pardubice 6,9/31
15. 12. Ohnivý Bedřichovský Bastard
- pozvánka
Bedřichov

CEU - středoevropské série Spartan Race Sprint a Super (informace)

Další překážkové závody v ČR

termín soutěž místo konání pořadatel
03. 02. 360° Challenge Winter
- pozvánka výsledky
Liberec jednotlivci, týmy, děti Nikola Bartáková
14. 04. 360° Challenge
- pozvánka výsledky
Praha jednotlivci, týmy, děti Nikola Bartáková
20. 05. 360° Challenge Tour Chrudim jednotlivci, týmy, děti Nikola Bartáková
01. 09. 360° Challenge Tour Liberec jednotlivci, týmy, děti Nikola Bartáková


Extrémní překážkové závody v Evropě a vybrané ve světě

termín soutěž místo konání poznámka
10. 02. Winter Spartan Race Sprint - CEU Slovensko (Valčianská dolina) 5/20
24. 02. Runmageddon Hardcore Winter Polsko (Ełk)
25. 02. Runmageddon Rekrut Winter / Intro Winter Polsko (Ełk)
03. 03. Celtic Warrior / Ultra Warrior Rakousko (Zillingtal)
10. 03. Strong Viking - Mud Edition Německo (Osnabrück)
24. 03. Spartan Race Sprint / Super - CEU Polsko (Bytom) 5/20, 13/25
24. 03. Runmageddon Rekrut Polsko (Wierchomla Mała)
25. 03. Runmageddon Classic Polsko (Wierchomla Mała)
07. 04. Runmageddon Rekrut Polsko (Wroclaw)
08. 04. Runmageddon Classic / Intro Polsko (Wroclaw)
14. 04. Spartan Race Sprint Německo (Mnichov) 5/20
14. 04. Spartan Race Sprint - CEU Maďarsko (Nagykanizsa) 5/20
21. 04. Runmageddon Rekrut Polsko (Trójmiasto)
22. 04. Runmageddon Intro Polsko (Trójmiasto)
29. 04. Lake Run Německo (Winterberg)
01. 05. Goralman Sprint / Super Slovensko (Čadca)
04. 05. Runmageddon Hardcore / Ultra Polsko (Beskidy)
05. 05. Runmageddon Rekrut / Intro Polsko (Beskidy)
05. 05. Xletix Challenge Německo (Bad Hönningen)
06. 05. Runmageddon Classic Polsko (Beskidy)
12. 05. Spartan Race Sprint / Super Rakousko (Vídeň) 5/20, 13/25
12. 05. Spartan Race Sprint - CEU Slovensko (???) 5/20
19. 05. Spartan Race Sprint / Super - CEU Polsko (???) 5/20, 13/25
26. - 27. 05. Xletix Challenge Německo (Berlín)
26. 05. Runmageddon Rekrut + noční Polsko (Varšava)
27. 05. Runmageddon Classic / Intro Polsko (Varšava)
02. - 03. 06. Tough Mudder Německo (Arnsberg)
09. 06. Spartan Race Super - CEU Maďarsko (???)
09. 06. Strong Viking - Water Edition Německo (Frankfurt)
10. 06. Strong Viking - Family Edition Německo (Frankfurt)
10. 06. Lake Run Německo (Wulsbüttel)
16. - 17. 06. Predator Race Run / Dril Slovensko (Pezinok) 7/7, 5/20
23. 06. Getting Tough - Beat the Summer Německo (Mellrichstadt)
29. 06 - 01. 07. Mistrovství Evropy v OCR Dánsko (Esbjerg) short, standard, team
30. 06. Xletix Challenge Německo (Mnichov)
07. - 08. 07. Tough Mudder Německo (Hermannsburg)
07. 07. Mistrovství Evropy ve Spartan Race Francie (Morzine)
14. 07. Spartan Race Beast - CEU Slovensko (???) 20/30
15. 07. Spartan Race Sprint / Super - CEU Slovensko (???) 5/20, 13/25
21. 07. Xletix Challenge Rakousko (Kühtai)
04. 08. Spartan Race Beast - CEU Rumunsko (???) 20/30
05. 08. Spartan Race Sprint / Super - CEU Rumunsko (???) 5/20, 13/25
18. 08. Xletix Challenge Německo (Stadtoldendorf)
25. 08. Lake Run Německo (Möhnesee)
01. 09. Xletix Challenge Německo (Wuppertal)
01. 09. Spartan Race Sprint / Ultra Beast / Ultra Extra - CEU
- report Ultra Beast, Ultra Extra
Slovensko (???) 5/20, 40/60
01. 09. Tough Mudder / Toughest Mudder Německo (Schipkau)
02. 09. Tough Mudder Německo (Schipkau)
08. 09. Spartan Race Sprint / Beast Rakousko (Oberndorf) 5/20, 20/30
08. 09. Legion Run Slovensko (Bratislava)
09. 09. Spartan Race Super Rakousko (Oberndorf) 13/25
15. 09. Xletix Challenge Německo (Grömitz)
28. 09. Cross De Luxe Family Německo (Lipsko)
29. 09. Cross De Luxe Německo (Lipsko)
29. 09. Strong Viking - Ultra Viking Německo
(Kolín nad Rýnem)
29. - 30. 09. Tough Mudder Německo (Mechernich)
30. 09. Cross De Luxe Německo (Lipsko)
13. 10. Spartan Race Beast - CEU Maďarsko (???)
14. 10. Spartan Race Sprint - CEU Maďarsko (???)
28. 10. Spartan Race Sprint / Super
Polsko (???) 5/20, 13/25
??. 10. Mistrovství světa ve Spartan Race USA (Lake Tahoe)


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra