Reklama:

Monínec přivítá Predator Master Weekend - tři závody ve dvou dnech

2.991 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

O víkendu 26. - 27. května 2018 proběhne Predator Master Weekend v lyžařském areálu Monínec. Je vzdálený 80 km jižně od Prahy, 80 km severně od Českých Budějovic, 110 km od Plzně. Prostě ideální střed Čech.

Pro úspěšné dokončení a získání speciální medaile Master of Predator musí závodník úspěšně absolvovat všechny tři závody o tomto víkendu. Jak v sobotu Brutal a odpoledne Dril, tak pak i v neděli Masakr. Ti, kteří se necítí na Master Weekend, si mohou vybrat dle své fyzické kondice i jednotlivé závody. Pro účastníky Master Weekendu bude rezervovaná 1. a 2. vlna na všech třech závodech.

Sobota 26. května

  • Predator Brutal - start 1. vlny v 8:00 a 2. vlny v 8:30.
  • Predator Dril - start 1. vlny v 15:00 a 2. vlny v 15:30.

Neděle 27. května

  • Predator Race Masakr - start 1. vlny v 9:00 a 2. vlny v 10:00


Tým Ronnie.cz bude mít na místě opět své redaktory, můžete se tedy těšit na reportáž a fotografie z místa dění.


Obtížnosti jednotlivých závodů

Dril (5+ km a 20+ překážek)

Časový limit na Dril není stanoven, je dána šance všem, kteří mají snahu závod dokončit!

Brutal (10+ km a 25+ překážek)

Časový limit na Brutal rovněž není stanoven.

Některé překážky je nutné překonat (nemají tzv. handicap), jsou to například malé stěny, plazení se pod ostnatým drátem, nošení břemene aj. U jiných je možné využít handicap využít, tedy zvolit trestný okruh jako náhradu za nezdolání překážky. Tento okruh je 200 - 500 m dlouhý, a to v závislosti na tom, jak těžkou překážku nahrazuje.

Masakr (15+ km a 30+ překážek)

Pro Masakr bude měřený časový úsek. Po jeho úspěšném zdolání může závodník pokračovat, naopak při nezdolání jeho závod končí.

Registrace

Závodníci Master Weekendu si v sobotu ráno vyzvednou obálku, kde budou mít startovní číslo na náramku a jeden čip, který připevní kolem kotníku a odevzdají až po posledním závodě.

Registrace v sobotu 26. května

  • Master Weekend - 06:30 - 08:00
  • Brutal - 07:30 - 09:00
  • Dril -14:00 - 16:30

Registrace v neděli 27. května

  • Masakr - 09:00 - 11:00

S sebou na registraci potřebujete:

  • průkaz totožnosti
  • podepsané podmínky
  • znát startovní číslo

Minimální věk závodníka je 15 let (se souhlasem zákonného zástupce), parkování a úschovna budou zajištěny zdarma v místě závodu. Občerstvení bude rovněž k dispozici, stejně jako záchranná služba.

Diváci mají na trasu volný vstup, a tak mohou podpořit závodníky na všech místech a překážkách. V areálu se budou nacházet mapky jednotlivých tras závodů.

Závodníci kategorie open se mohou z tohoto závodu kvalifikovat na ME v OCR podle věkových kategorií, závodníci z elitních vln se mohou také kvalifikovat na ME. Kategorie elite bude mít na závodě povinné překážky, které je potřeba překonat, ne pouze oběhnout handicapem. Pokud elitní závodník překážku nepřekoná, přichází o náramek elite a dále je hodnocen pouze v kategorii open. Na zdolání překážky je neomezený počet pokusů, je však zakázáno dalšími pokusy překážet závodníkům, kteří jdou na první pokus. Povinné překážky budou zveřejněny přímo na závodě v oficiální mapě a vyhlásí je moderátor.

Muži a ženy z kategorie elite budou nově závodit o prize money v závodech Dril, Brutal a Masakr za umístění na 1. - 3. příčce.

Přijďte si o víkend zazávodit nebo podpořit závodníky na trase, případně můžete v okolí vyrazit na výlet nebo projížďku na kole.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra