Reklama:

Gladiator Race Run přilákal do Pardubic 1340 závodníků!

1.878 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

[Tisková zpráva] Seriál překážkových závodů Gladiator Race se tentokrát ve své jednodenní zkrácené verzi závodu zastavil přímo v centru města Pardubic. Závod typu Run, tedy kratší vzdálenost a méně náročné překážky, byl ideální příležitostí, jak začít s překážkovým během.

Závodu, který byl součástí Sportovního parku Pardubice 2018, se zúčastnilo 920 dospělých a 420 dětských závodníků. Tentokrát v hlavním závodě okusili trať dlouhou 4,5 km a 20 překážek. Díky skvělé spolupráci se zámkem Pardubice se závodníci mohli proběhnout i v místech, která nejsou běžně přístupná veřejnosti, a malebná trasa vedoucí po zámeckých valech přes Tyršovy sady učarovala snad každému.

Překonávání překážek s výhledem na historickou část města - takovou trasou se může pochlubit jen málokterý překážkový závod. Závodu se zúčastnilo i 100 běžců v kategorii Fun. V této kategorii nebyl počítán čas a závodník si mohl překážky vyzkoušet kolikrát jen chtěl a nemusel absolvovat handicapy za nesplnění překážek.

Nejrychlejší závodníci byli Zuzana Kocumová, která trať zdolala v čase 27:21, a Lukáš Novák, který trať doslova prolétl za 25:37. Kompletní výsledky jsou k nalezení na gladiatorrace.cz. Další gladiátorská zastávka bude od 31. srpna do 2. září 2018 v pevnostním městě Josefov - opět v nádherné lokalitě, která patří k těm nejvyhledávanějším v kalendáři překážkových běžců, a hned za 14 dní poté opět lehčí závod typu Run, tentokrát v krásné krajině Českého ráje.


Foto:
Petr Šedivý


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínZapojte se do studie a získejte zdarm...
malex (12:45) • nové kolo! www.docs.google.com/forms/d/1inqkSbXR3tfDT2_JTyHYL0VvpPc5s_tkIroOI7D4Agc/ed...
magazínPavel Vacek - záda a břicho 3 týdny p...
PavelV (14:46) • Děkuju, budu se snažit.
magazínRadikální změna (XVI.): Ze dne na den...
Blizard3 (11:19) • Ahoj Jáne, děkuji za reakci. Vůle se změnit, je v podstatě to, co na začátek potřebuješ...
magazínPavel Vacek - záda a břicho 3 týdny p...
Zodiak411 (22:03) • Super videolog. Osobně bych s Pavlem uvítal další a kdyby to bylo i s Radkem Loncem, ta...
magazínRadikální změna (XVI.): Ze dne na den...
Ján Černák (15:33) • Zdravím premena je to parádna klobuk dole. Taky sa o to pokušam ale nemam pevnu volu na...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra