Reklama:

Spartan Race Super a Sprint (Kouty nad Desnou) 2018 - pozvánka

4.469 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

O víkendu 23. - 24. června můžete vyrazit do krásné kopcovité lokality na závod Spartan Race. Vypadá to, že bude i pěkné, slunečné počasí. Trasa závodu je většinou vedena po hřebenech s krásnými výhledy do přírody. Také nechybí ochlazení v místní řece Desné.

Pokud budete mít čas a síly, můžete si odskočit na známou vodní elektrárnu Dlouhé stráně, která rozhodně stojí za to.

V sobotu se poběží závod Spartan Race Super. Celá trasa je vedena v kopcích s převýšením kolem 1100 m a délkou trasy kolem 16 km (13+ km), na kterých bude minimálně 25 překážek. Proto počítejte, že průměrně celý závod bude trvat kolem 3 hodin.

V neděli se běží kratší varianta, a to Spartan Race Sprint (7+ km a 20+ překážek). Doba závodu bude kratší, ale i tak počítejte s hodinou a půl na trase.


Tým Ronnie.cz bude mít na místě opět své redaktory, můžete se tedy těšit na reportáž a fotografie z místa dění.


Jak v sobotu, tak i v neděli jsou naplánovány závody Spartan Kids pro dětské závodníky. Závodníci jsou rozděleni podle věku do čtyř kategorií a běží se tři různě dlouhé trasy (750 m, 1,5 km a 2,5 km). Překážky jsou stejné jako v závodech pro dospělé.

Pokud byste někdo chtěl závod vyzkoušet, registrace jsou stále volné. V cíli Vás čeká euforie ze zdárně dokončeného závodu, tak neváhejte a pojďte to také zkusit. Není se čeho bát!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra