Reklama:

Českým rájem tekly endorfiny proudem!

1.823 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

[Tisková zpráva] Kemp Peklo v Branžeži a přilehlé okolí hostily o víkendu 15. a 16. září skvělé sportovní akce, ve kterých nebyla nouze o strhující sportovní výkony, a na své si přišly všechny věkové kategorie i náhodní diváci. Sportovní víkend začal v sobotu závodem Gladiator Race Run Český ráj. Na start se postavilo 974 závodníků, z toho 324 dětí. Nejrychlejším závodníkem v kategorii muži byl Martin Šulc, v ženách to pak byla Stanislava Babušková. V kategorii smíšených dvojic byli nejrychlejší Lukáš Veselý s Petrou Novou a čtyřčlenné týmy opanovali "Ti druzí" ve složení Michael Moravec, Oldřich Merenus, Pavel Svoboda a Jan Šípal. Závodníci museli zdolat cca 5 km s 20 překážkami nádhernou přírodou kolem Komárovského rybníka. V některých úsecích nejen kolem rybníka, ale i skrz rybník, skály a po lesních cestách.

Trasu si vyzkoušelo i 53 závodníků v kategorii Fun, kteří se na trať pustili bez stresu ze špatného času či obav z nezdolání překážek. Kategorie Fun je totiž otevřena všem, kteří se chtějí s překážkovým během seznámit na vlastní kůži, ale není jim měřen čas a nemusí plnit handicapy za nesplnění překážek.

Neděle potom patřila klasickým běžcům. Byly připraveny dětské závody a tratě 11 km a 21 km. Celkem se závodu Eleven Půlmaraton Český Ráj zúčastnilo 650 závodníků, z toho 142 na kratší trati, 412 na trati půlmaratonské a 96 dětí. Jedna z nejkrásnějších půlmaratonských tratí v tuzemsku nabídla běžcům opravdu pestrou škálu povrchů i prostředí, kterým vedly jejich kroky. Nebyl vynechán ani úsek nádvořím hradu Kost. Nejrychlejšími běžci na 11 km byli Martin Jor a Gabriela Veigertová. Na půlmaratonské trati David Pecina a Barbora Jíšová. Celý víkend byl ve znamení charity a pomoci malé jedenáctileté Michalce, která je kvůli nemoci připomínající dětskou mozkovou obrnu, jejíž původ není známý, odkázána na polohovací invalidní vozík. Na místě registrace do závodu byla zapečetěná kasička, do které závodníci přispívali na přestavbu automobilu s plošinou, aby rodiče Michalky mohli lépe se svojí dcerou manipulovat při převozu. Míša byla do konce závodu přítomna a nadšeně pomáhala předávat medaile všem, kteří dokončili zdárně závod. Celkem se na závodě vybralo 11 404 Kč, další příspěvky jsou již i na transparentním účtu 901488751/2010.

Další akcí pod pořadatelskou taktovkou spolku Sportvisio bude ČSOB Maraton Hradec Králové, současně OlfinCar Hradecký půlmaraton. Tento závod se uskuteční 7. října 2018 v Hradci Králové se startem na Malém náměstí. Jeho součástí bude i nesoutěžní Kingspan Běh proti rakovině, jehož výtěžek spolu s příspěvkem 300 Kč za každého běžce od firmy Kingspan bude předán onkologickému oddělení Fakultní nemocnice v Hradci Králové.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínRoelly Winklaar: exhibice 2 týdny pře...
Zodiak411 (21:54) • Sám jsi potvrdil má slova z prvního komentáře a ani o tom nevíš :) Už radši nic nepiš....
magazínRoelly Winklaar: exhibice 2 týdny pře...
Paulie02 (20:40) • 70mMyW!53 ... jedna perla za druhou :D
magazínRoelly Winklaar: exhibice 2 týdny pře...
70mMyW!53 (17:34) • a pokud se bavime o zadech se vsim vsudy (whole siluet, kostra, separece,...) tak aspo...
magazínRoelly Winklaar: exhibice 2 týdny pře...
70mMyW!53 (17:26) • ja za zada nepovazuju jen svalove partie jako laty, spodni zada a stredni zada...tedy t...
magazínKeone Pearson - naturální vítěz Arnol...
jari (16:48) • Nepodceňuju sílu genetiky, že se tu a tam objeví prostě hříčka přírody, ale léta zkušen...
NOVÉ INZERÁTYpráce Skladník/přípravář v Ronnie.cz
Společnost Dafit, s. r. o., provozovatel sportovního obchodu Ronnie.cz, hledá do svého týmu (do c...
bazar Magazíny Muscle & Fitness a Svět kulturistiky
Prodám fitness magazíny Muscle & Fitness a Svět kulturistiky ve výborném stavu, kolem 100 časopisů včetně všech plakátů které uvnitř jsou od roku 2009-2017, ale ne vždycky všechny čísla z daného roku. Pouze osobní předání v Litoměřicích. Cenu nabídněte. Ale přibližně kolem 1000,-Kč. Nabídky psát do SMS.
práce Hledáme trenéry
Do našich privátních studií na Andělu a na Florentinu hledáme nové trenéry. Pokud jsi komunikativ...
bazar Puzzle mats
Zdarma 6ks 1m x 1m puzzle mats / karate /, starší používané. K vyzvednutí: Praha 3 - 24.2. - 26....
seznamka parťák-parťačka na hory a skály
Ahoj všem, hledám někoho na společné akce v horách /skialp, ferraty, lezení, ledovec/ celá ČR a S...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra