Reklama:

Českým rájem tekly endorfiny proudem!

2.022 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

[Tisková zpráva] Kemp Peklo v Branžeži a přilehlé okolí hostily o víkendu 15. a 16. září skvělé sportovní akce, ve kterých nebyla nouze o strhující sportovní výkony, a na své si přišly všechny věkové kategorie i náhodní diváci. Sportovní víkend začal v sobotu závodem Gladiator Race Run Český ráj. Na start se postavilo 974 závodníků, z toho 324 dětí. Nejrychlejším závodníkem v kategorii muži byl Martin Šulc, v ženách to pak byla Stanislava Babušková. V kategorii smíšených dvojic byli nejrychlejší Lukáš Veselý s Petrou Novou a čtyřčlenné týmy opanovali "Ti druzí" ve složení Michael Moravec, Oldřich Merenus, Pavel Svoboda a Jan Šípal. Závodníci museli zdolat cca 5 km s 20 překážkami nádhernou přírodou kolem Komárovského rybníka. V některých úsecích nejen kolem rybníka, ale i skrz rybník, skály a po lesních cestách.

Trasu si vyzkoušelo i 53 závodníků v kategorii Fun, kteří se na trať pustili bez stresu ze špatného času či obav z nezdolání překážek. Kategorie Fun je totiž otevřena všem, kteří se chtějí s překážkovým během seznámit na vlastní kůži, ale není jim měřen čas a nemusí plnit handicapy za nesplnění překážek.

Neděle potom patřila klasickým běžcům. Byly připraveny dětské závody a tratě 11 km a 21 km. Celkem se závodu Eleven Půlmaraton Český Ráj zúčastnilo 650 závodníků, z toho 142 na kratší trati, 412 na trati půlmaratonské a 96 dětí. Jedna z nejkrásnějších půlmaratonských tratí v tuzemsku nabídla běžcům opravdu pestrou škálu povrchů i prostředí, kterým vedly jejich kroky. Nebyl vynechán ani úsek nádvořím hradu Kost. Nejrychlejšími běžci na 11 km byli Martin Jor a Gabriela Veigertová. Na půlmaratonské trati David Pecina a Barbora Jíšová. Celý víkend byl ve znamení charity a pomoci malé jedenáctileté Michalce, která je kvůli nemoci připomínající dětskou mozkovou obrnu, jejíž původ není známý, odkázána na polohovací invalidní vozík. Na místě registrace do závodu byla zapečetěná kasička, do které závodníci přispívali na přestavbu automobilu s plošinou, aby rodiče Michalky mohli lépe se svojí dcerou manipulovat při převozu. Míša byla do konce závodu přítomna a nadšeně pomáhala předávat medaile všem, kteří dokončili zdárně závod. Celkem se na závodě vybralo 11 404 Kč, další příspěvky jsou již i na transparentním účtu 901488751/2010.

Další akcí pod pořadatelskou taktovkou spolku Sportvisio bude ČSOB Maraton Hradec Králové, současně OlfinCar Hradecký půlmaraton. Tento závod se uskuteční 7. října 2018 v Hradci Králové se startem na Malém náměstí. Jeho součástí bude i nesoutěžní Kingspan Běh proti rakovině, jehož výtěžek spolu s příspěvkem 300 Kč za každého běžce od firmy Kingspan bude předán onkologickému oddělení Fakultní nemocnice v Hradci Králové.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 62 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínNathan De Asha 11 dnů před The Battle...
70mMyW!53 (14:24) • skoda ze nema delsi nohy k tomu trupu a hlavne se mi nelibi ze je ma do tvaru O
magazínNathan De Asha 11 dnů před The Battle...
70mMyW!53 (14:23) • jako mam rad protahle a dlouhe pasy ale minimalne na teto fotce je to uz extrem i na me...
magazínKdo se bude prezentovat na IFBB Engli...
Zodiak411 (14:19) • Nemluvím o konkurenceschopných závodnících. Mnoho takových jsem už potkal. Obvykle zkus...
magazínKdo se bude prezentovat na IFBB Engli...
Blaster (09:45) • Arnold Strong : ach jaj.... Zodiak : Zas neprehanaj, cvicit pol roka alebo rok na zavo...
magazínKdo se bude prezentovat na IFBB Engli...
Zodiak411 (09:39) • A víš proč? Protože k tomu, aby jsi mezi Physique mohl odstartovat ti stačí podstatně k...
NOVÉ INZERÁTYbazar Schody Life Fitness
Prodám schody značky Life Fitness, ktere jsou používané 12 měsíců. Schody jsou plně funkční a ve...
bazar Gainer 7kg
Ahoj, prodám za 500Kč gainer, 7kg, otevřen 11. 6., odsypány 3 dávky, pro mě špatná volba příchutě...
práce Recepční / osobní trenér
Hledám pracovní uplatnění jako recepční nebo osobní trenér (možno i kombinovaně). Zkušenosti s r...
práce (Sportovní) recepční fitness
Staňte se členem fitness týmu Health & Leisure Clubu Park Holiday. Hledáme kolegy na pozici: (Sportovní) recepční fitness Hledáme: Mladé muže a ženy, kteří chtějí pracovat ve sportovním prostředí, hledají rozmanitou práci, v příjemném a v mladém kolektivu.
práce Vedení skupinových lekcí Fitko V...
Hledáme šikovného lektora/ku skupinových cvičení do Fitka Václavák.Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra