Reklama:

Predator Race Winter Weekend 2018 - pozvánka

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Eduard bude mít tento víkend hodně napilno. Abyste věděli, tento víkend biatlonový areál Eduard kousek od Klínovce bude patřit predátorům. Poprvé v tomto roce si závodníci vyběhnou na trať organizátora Predator Race. Nepůjde jen o jeden závod, ale rovnou o dva. Každý den jeden. Jde o závodní sérii označenou jako Winter Weekend. Oba termíny jsou již vyprodané, takže ten, kdo zaváhal, tak nepoběží.

Na sobotu je přihlášeno 700 závodníků jen na Dril a 557 na celý Winter Weekend a na neděli 136 jen na Brutal a 557 na Winter Weekend. Tato událost každopádně všechny závodníky důkladně prověří. V Krušných horách zažijí krušné chvilky. Naštěstí na ně bude dohlížet horská služba. Ti, kteří dají za víkend oba závody, dostanou za odměnu speciální medaile.

V sobotu 27. 1. přijde na pořad dne závod Dril. Více jak 5 km a 20 překážek, které prověří závodníky v počasí, které by mohli závidět jedině Eskymáci (-1 °C je pro ně příjemný letní den). V neděli 28. 1. čeká odvážlivce závod Brutal. Více jak 10 km a 25 překážek. V neděli má být počasí o trošku mírnější (i když některé zlé rosničky předpovídají déšť), tak aspoň že ta trasa je delší. V oba dva dny se startuje od 9:00.

Těžko říct, jestli se vybavit sněžnicemi. Podle sněhových podmínek by to možná nebylo na škodu. Zejména pro první závodníky, kteří budou muset prošlapat cestičku následovníkům. Se sněhem určitě počítejte, takový půlmetřík tam na závodníky čeká. Jedná se o zimní závody, tak tomu přizpůsobte oblečení. Kraťasy a tílko nebudou asi zrovna vhodná volba. Dlouhé kalhoty (buď rovnou termo, nebo s jednou termo vrstvou navíc), rukavice, čepice, nákrčník a termo triko s mikčou jsou minimum. Určitě to bude klouzat, tak tomu přizpůsobte obuv.

Parkoviště je přímo v areálu, ale nespoléhejte na sto procent, že tam pro Vás bude místo. Další parkování je v areálu Technických služeb Jáchymov. To je od Eduarda trošku dál, ale jezdí odtamtud kyvadlo na závodiště. Proto musíte být štědřejší, co se týká časové rezervy.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 58 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínFreimen´s FEST: nová generace silově-...
ContiHan (14:56) • Ahoj, je zde psáno, striktně dodržet den volna mezi FB tréninky. Bohužel práce mi to ne...
magazínProfesionálové na Arnold Classic Afri...
Marczus (11:41) • Nebudu již rozebírat úroveň soutěží Španěla a Američana, to je snad každému jasné. Jen...
magazínZávodníci v kulturistice - rozhovory...
Marczus (11:21) • Ano, v podstatě to jsou větší pohárovky, nicméně jsou však dosti nezanedbatelným příjme...
magazínProfesionálové na Arnold Classic Afri...
Hockey1000 (21:45) • V tom všem špatným, co rozchod IFBB jedna a IFBB dva znamenal, je vznik Elite Pro soutě...
magazínProfesionálové na Arnold Classic Afri...
Pekami (20:49) • Ty jo... jestli je pro tebe 10k dolarů kapesný. Ano sice je to `třetí liga`, ale funguj...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra