Reklama:

Aprílová 360tka pokořena a vtípky šly stranou!

2.765 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Krásné počasí jako na objednávku! Přesně tak začala hned od rána 360tka, která se uskutečnila již počtvrté v Riegrových sadech. Skvělé podmínky všechny jen burcovaly k lepším výkonům a rekordům.

Kromě krásného počasí, které se v dubnu na 360tce vyskytne zřídka, byla velkým překvapením i obměna na stupních vítězů. Známé tváře nahradili nováčci, kteří si medaili rozhodně zasloužili. První muž Jakub Podzimek doběhl v čase 31:38, čímž vytvořil nový traťový rekord! Přibližně 10 minut za ním doběhla první odvážná žena Lenka Koutná. Novinkou letošního ročníku jsou štafety, kde 1. místo vybojovaly FitMami - tři maminky, kterým forma rozhodně nechybí.

Všichni, kdo vytrvali, vybojovali jednu z nejcennějších medailí. Nezáleželo na čase ani na rychlosti. Hlavní bylo vydržet až do konce. Ti, kteří proběhli cílovou rovinkou, nezískali jen klasickou medaili 360tky a dobrý pocit. I v Praze se rozdávala jedna medaile navíc, dílek do skládačky Trinitas. Někteří již mají třetinku ze závodu Winter, jiní získali svou první v Praze.

Nechyběla klasická stanoviště s oblíbenými humusáky, žabáky nebo horolezcem. Někomu šla hlava kolem, jiní sotva popadali dech. "Jsem z toho kačák" byla hláška závodu. Kdo neběžel, nepochopí. Celým dnem provázel song napsaný přímo pro závod 360tka od Progyho "Ty na to máš". Každý, kdo se postaví na start a čelí úkolům a nekonečným kilometrům před sebou, je vítězem.

Soutěžilo se tradičně i v kategorii dětí. Malí závodníci zakusili mokrou trať hned po dospělácích a odnesli si svoje první medaile. Gratulujeme všem vítězům, malým i velkým, na stupních vítězů i těsně za nimi. Jste nejlepší, dokázali jste všem i sami sobě, že na to máte.

Jestli chceš taky zažít ten pocit a zúčastnit se závodu, který prověří tvoje tělo i mysl, přijeď 20. května do Chrudimi na 360tku Tour. Pokud si chceš jen zaběhat, 16. června pak můžeš v Chrudimi absolvovat Běh pro Terezku. Doraž i ty, ukaž nám v roce 2018, že na to máš, a slož si svou Trinitas!

Nejlepší muži a ženy závodu 360° Challenge Praha
p. muži p. ženy
1. Jakub Podzimek 1. Lenka Koutná
2. Jiří Fotvarčík 2. Marta Herdegenová
3. Radek Samandl 3. Veronika Hoffmannová

Nejlepší týmy závodu 360° Challenge Praha
p. tým
1. FitMami
2. Dacani
3. Osmičky

Aktuality můžeš sledovat na našem Facebooku nebo na 360tka.cz.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínZapojte se do studie a získejte zdarm...
malex (12:45) • nové kolo! www.docs.google.com/forms/d/1inqkSbXR3tfDT2_JTyHYL0VvpPc5s_tkIroOI7D4Agc/ed...
magazínPavel Vacek - záda a břicho 3 týdny p...
PavelV (14:46) • Děkuju, budu se snažit.
magazínRadikální změna (XVI.): Ze dne na den...
Blizard3 (11:19) • Ahoj Jáne, děkuji za reakci. Vůle se změnit, je v podstatě to, co na začátek potřebuješ...
magazínPavel Vacek - záda a břicho 3 týdny p...
Zodiak411 (22:03) • Super videolog. Osobně bych s Pavlem uvítal další a kdyby to bylo i s Radkem Loncem, ta...
magazínRadikální změna (XVI.): Ze dne na den...
Ján Černák (15:33) • Zdravím premena je to parádna klobuk dole. Taky sa o to pokušam ale nemam pevnu volu na...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra