Reklama:
2 balení multivitamínu Extrifit za 399 Kč!
Multivitamín Imun Vita Shock 2x 20 sáčků za akční cenu! Více zde.

Mistrovství světa 2020
- zprávy z místa dění!

47.137 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


Nová stránka 1
MS MASTERS & MS VE FITNESS & MS MUŽŮ 2020 - 6. - 8. 11. 2020, Španělsko
Češi před MS:
MS masters: Vendula Mačalíková • Júlia Karová Marcela KotkováOlga Usova Lucie Jakešová Milena Koudelková (video) • Vladimíra Žeravíková • Ondřej PrichziRoman Hajabáč Zdeněk Vrána • Martin Paleček • Michal Trykar (video) • Martin Dráb • Zbyněk CeradskýJan Tomášek (video)Miloš Pavlů (video) • Michal Sitter • Richard BílíkBohumil Ševc David Černý (video) Miroslav Kubec
MS ve fitness: Kristýna Berná Adéla Uhrová • Julie Svitáková • Júlia Karová Denisa Grassingerová Sylvie Moocová Markéta Härtl (video) Sabina Kaderková (video)Simona Šimánová Martina Sletsjoee Lenka Červená (video) Anna Černošková
MS mužů: Aleš Lamka
Před MS:
nominace harmonogram MS
Info z MS:
z místa děníkompletní výsledky s body - 11 medailí!
Rozhovory s medailisty, očima:
S. MoocováJ. KarováZ. CeradskýK. Berná
B. ŠevcM. DrábL. Červená

Ve španělské Santa Susanně ve dnech 6. až 8. listopadu proběhl třídenní soutěžní maratón na letošním Mistrovství světa ve fitness, Mistrovství světa mužů a Mistrovství světa masters. K účasti na těchto naráz pořádaných šampionátech se i v dnešní v mnoha ohledech nejisté době vydala také početná česká reprezentační výprava a my jsme pro Vás to, jak si naši vedli, sledovali v našem tradičním článku se zprávami z místa dění. Kromě prvních informací o výsledcích českých reprezentantů níže najdete také množství zákulisních fotografií, za jejichž zaslání všem našim účastníkům soutěže i touto cestou moc děkujeme!

Kompletní výsledky soutěže i fotografie z pódia jsme pro Vás zpracovali do tohoto článku.

Pondělí, 20:45 - a na závěr ještě společná fotografie zastupující předsedkyně SKFČR Ludmily Čížové a prezidenta mezinárodní federace IFBB Rafaela Santonji.

Pondělí, 20:28 - pozdrav ze Španělska spolu s několika fotografiemi posílá také Michal Trykar.

Pondělí, 13:05 - a ještě přikládáme několik snímků, které dokumentují už hlavně relax po soutěži.

Pondělí, 09:39 - a máme pro Vás další foto, které během včerejška vzniklo v zákulisí šampionátu.

Pondělí, 09:10 - i den po závodech nám ještě přicházejí zajímavé zákulisní fotografie a rozumí se samo sebou, že si je nenecháme pro sebe.

Neděle, 22:10 - takovouto sbírku trofejí si ze Španělska domů poveze Sylvie Moocová!

Neděle, 21:15 - našim se dnes večer ještě před zítřejším brzkým odjezdem domů podařilo udělat také skupinové foto celé výpravy!

Neděle, 21:12 - máme pro Vás další snímky věnované našim dnešním úspěšným účastnicím soutěže.

Neděle, 19:34 - a ještě jedna momentka pořízená po vyhlášení výsledků v bikiny fitness žen do 172 cm.

Neděle, 19:34 - sice už je na letošním mistrovství světa dozávoděno, ale to ještě neznamená, že bychom se zákulisními fotografiemi končili. Spoustu nám jich poslal Richard Bílík!

Neděle, 19:21 - a máme pro Vás také podobné fotografie věnované českým reprezentantkám ve wellness fitness žen.

Neděle, 19:17 - připojujeme snímky pořízené bezprostředně poté, kdy naše reprezentantky v nejvyšších výškových kategoriích bikiny fitness žen sestoupily z pódia.

Neděle, 18:51 - Wiktoria Nnaka se stala absolutní mistryní světa i mezi ženami a tím je na letošními mistrovství světa IFBB v Santa Susanně dobojováno.

Neděle, 18:23 - Markéta Härtl dosáhla ve wellness fitness žen do 163 cm na páté místo. Ke stejnému výsledku se v kategorii nad 163 cm probojovala i Sabina Kaderková!

Neděle, 18:14 - Kristýna Berná v bikiny fitness žen nad 172 cm vybojovala stříbro! Nad její síly byla pouze Polka Wiktoria Nnaka, která se letos stala už absolutní mistryní Evropy mezi juniorkami i ženami a na kontě má také titul absolutní juniorské mistryně světa.

Neděle, 18:10 - Julie Svitáková v bikiny fitness žen do 172 cm vybojovala čtvrté místo. Ve stejné kategorii se k páté příčce probojovala Sylvie Moocová.

Neděle, 18:08 - Denisa Grassingerová v bikiny fitness žen do 169 cm dosáhla na čtvrté místo.

Neděle, 17:56 - zatímco někteří ještě závodí, jiní si už dopřávají zasloužený relax. Ale i poslední vyhlašování výsledků se v Santa Susanně už blíží!

Neděle, 17:39 - poslední blok vyhlašování výsledků je stále před námi. Abyste při čekání na to, jak si vedly další naše reprezentantky, neměli dlouhou chvíli, přikládáme několik další snímků.

Neděle, 17:14 - a máme pro Vás další fotku z pláže, tentokrát jsou na ní naši reprezentanti, ale zase v jiném složení!

Neděle, 17:00 - po vyhlášení výsledků v bikiny fitness žen do 158, do 160, do 162 a do 164 cm soutěž pokračuje boji v dalších výškových kategoriích. Než se dozvíme další výsledky, přikládáme opět několik zákulisních fotografií.

Neděle, 16:41 - probíhá vyhlašování výsledků v bikiny fitness žen. Adéla Uhrová v kategorii do 160 cm vybojovala bronz!

Neděle, 15:43 - včera do bojů na pódiu zasáhla i naše druhá fitnesska na mistrovství Anna Tereza Černošková. Po boku Lenky Červené pózuje na následujících fotografiích.

Neděle, 15:41 - někteří naši reprezentanti v Santa Susanně tentokrát závodí v několika kategoriích. Platí to také pro Lenku Červenou, která včera nastoupila v uměleckém fitness žen a dnes ve fitness žen do 163 cm.

Neděle, 15:16 - zpět k aktuálnímu dění v bikiny fitness žen se dostáváme prostřednictvím fotografie, která krátce před nástupem na pódium zachycuje Denisu Grassingerovou!

Neděle, 15:09 - přikládáme další porci zákulisních fotografií!

Neděle, 15:05 - před několika okamžiky začala soutěž v bikiny fitness žen, což ale zároveň znamená, že si na výsledky této kategorie budeme muset ještě nějakou dobu počkat. A tak pro Vás prozatím máme alespoň další zákulisní fotografie. Tentokrát ty, které při včerejším vystoupení v kategorii smíšených párů zachycují Lucii Jakešovou a Miroslava Kubce.

Neděle, 13:18 - ještě ale zpět k bikiny fitness masters. Máme pro Vás totiž ještě jednu fotografii, která krátce po sestoupení z pódia zachycuje Marcelu Kotkovou.

Neděle, 13:10 - zatímco závodnice v bikiny fitness a wellness fitness žen mají svou část šampionátu ještě před sebou, kulturisté si už můžou ve Španělsku dopřávat zasloužený relax, třeba jako Michal Trykar.

Neděle, 13:00 - aktuálně probíhá finále ve fitness, po kterém se bude závodit ve physique mužů, bikiny fitness žen a wellness fitness žen. Ve wellness fitness nás budou reprezentovat Marketa Härtl a také Sabina Kaderková, kterou můžete vidět na následujících snímcích.

Neděle, 12:55 - další fotografie nám do redakce zaslala přímo čerstvá mistryně světa Júlia Karová!

Neděle, 12:44 - přikládáme první snímky věnované našim dnes tolik úspěšným bikiny fitnesskám.

Neděle, 12:41 - absolutní mistryní světa v bikiny fitness masters se stala Mariia Burlaka.

Neděle, 12:36 - probíhá souboj o absolutní vítězství v bikiny fitness masters. Spolu s našimi třemi zlatými medailistkami v něm pózuje ještě také Mariia Burlaka z Ukrajiny.

Neděle, 12:31 - české reprezentantky v bikiny fitness masters na šampionátu září! Titul mistryně světa právě vybojovala také Olga Usova, která závodila v kategorii nad 45 let!

Neděle, 12:27 - Sylvie Moocová vybojovala titul mistryně světa v bikiny fitness masters od 40 do 44 let! Ve stejné kategorii na páté místo dosáhla Marcela Kotková.

Neděle, 12:21 - Júlia Karová, původem slovenská závodnice, která ale letos závodí za Českou republiku, v bikiny fitness masters od 35 do 39 led nad 164 cm vybojovala zlato!

Neděle, 11:10 - probíhá soutěž v bikiny fitness masters.

Neděle, 11:00 - v classic physique masters od 44 do 44 let rovněž stříbro bere zkušený slovenský reprezentant Peter Tatarka. Také v této kategorii zvítězil závodník z Polska, a to Waldemar Biernacki.

Neděle, 10:56 - hned první dnešní blok vyhlašování výsledků přinesl naší reprezentační výpravě další medaili. Zbyněk Ceradský v classic physique masters nad 45 let vybojoval stříbro! Vítězem byl v jeho kategorii vyhlášen Polák Tomasz Danielak.

Neděle, 09:20 - dnešní program odstartoval semifinálovými boji ve fitness žen do 163 cm.

Neděle, 08:00 - je před námi poslední soutěžní den šampionátu, během kterého se bude závodit ve fitness, classic physique, bikiny fitness a wellness fitness. Samozřejmě opět i s početnou účastí našich!

Sobota, 23:38 - máme pro Vás i snímky, které během soutěže smíšených párů pořídil Ondřej Prichzi.

Sobota, 23:19 - připojujeme další porci dnešních zákulisních fotografií!

Sobota, 20:27 - absolutní vítězkou ve physique žen se stala Ukrajinka Nataliia Prokhorova, která závodila v kategorii nad 163 cm. Dnešní pořádně dlouhý soutěžní den v Santa Susanně tímto výsledkem končí.

Sobota, 20:15 - Lucie Jakešová ve physique žen do 163 cm vybojovala páté místo. Vítězkou v této kategorii byla vyhlášena devětadvacetiletá Švédka Mina Mahzoon.

Sobota, 20:13 - Martina Sletsjoee se Zbyňkem Ceradským v kategorii smíšených párů vybojovali čtvrté místo. Na pátou příčku pak dosáhli Lucie Jakešová a Miroslav Kubec. Zvítězil pár z Ukrajiny ve složení Liubov Popova - Vadym Vasylevskyi.

Sobota, 19:58 - než dojde na vyhlášení výsledků posledního dnešního soutěžního bloku, přinášíme Vám několik dalších zákulisních fotografií.

Sobota, 19:42 - probíhá finále soutěže smíšených párů. Probojovaly se do něj dva české páry, a to Lucie Jakešová s Miroslavem Kubcem a Martina Sletsjoee se Zbyňkem Ceradským. Celkem se do soutěže přihlásilo jedenáct párů, což je nejvíce od mistrovství Evropy 2015, kde jich závodilo třináct.

Sobota, 18:46 - připojujeme fotografie věnované jak Mileně Koudelkové, tak Simoně Šimánové, která závodila v bodyfitness žen do 168 cm.

Sobota, 18:31 - Milena Koudelková ve physique žen masters vybojovala šesté místo.

Sobota, 17:40 - než budeme znát další výsledky šampionátu, přinášíme Vám několik fotografií, které přibližují, jaký dnešní soutěžní den byl z pohledu Ondřeje Prichziho.

Sobota, 17:08 - probíhá soutěž ve physique žen masters.

Sobota, 17:00 - absolutním mistrem světa v kulturistice mužů byl vyhlášen Alexander Martynkin z Ruska. Na šampionátu závodil v kategorii do 95 kg.

Sobota, 16:45 - máme pro Vás několik dalších fotografií, věnovaných oběma našim fitnesskám, které dnes zasáhly do soutěže.

Sobota, 16:21 - finišuje soutěž v kulturistice mužů. Hned poté, kdy se dovíme jméno nového absolutního mistra světa v kulturistice, před rozhodčí ve physique žen masters předstoupí Milena Koudelková a Lucie Jakešová.

Sobota, 16:01 - připojujeme fotografie, které dnes po sestoupení z pódia zachycují Zdeňka Vránu, který závodil po boku reprezentačního kolegy Martina Palečka ve physique mužů masters od 45 do 49 let.

Sobota, 15:50 - v závěrečném bloku dnešního soutěžního dne dojde také na divácky atraktivní soutěž smíšených párů. Českou republiku přitom budou reprezentovat hned čtyři páry, včetně toho, který utvořili Markéta Härtl a Michal Sitter.

Sobota, 15:32 - stále probíhá soutěž v kulturistice mužů, ve které Česká republika letos svého reprezentanta nemá. To znamená, že si na další výsledky našich budeme muset ještě chvíli počkat. Prozatím Vám tak přinášíme alespoň další zákulisní fotografie pořízené krátce poté, kdy Lenka Červená v uměleckém fitness žen vybojovala stříbro!

Sobota, 14:38 - v tuto chvíli se v Santa Susanně závodí v kulturistice mužů. Na svou část soutěže stále čekají Milena Koudelková a Lucie Jakešová.

Sobota, 13:53 - máme pro Vás snímky pořízené bezprostředně poté, kdy Lenka Červená a Ondřej Prichzi sestoupili z pódia!

Sobota, 13:45 - Lenka Červená v uměleckém fitness žen vybojovala stříbro!

Sobota, 13:34 - je zde další blok vyhlašování výsledků. Ondřej Prichzi ve physique mužů do 173 cm vybojoval šesté místo.

Sobota, 12:39 - Miroslav Kubec, Simona Šimánová a Denisa Grassingerová ještě jednou, tentokrát i s břišáky!

Sobota, 12:32 - máme pro Vás také první fotku věnovanou soutěži v uměleckém fitness žen, do které zasáhly i Lenka Červená a Anna Tereza Černošková.

Sobota, 12:28 - v hale jsou také Miroslav Kubec (dnes nastoupí v kategorii párů), Simona Šimánová (odpoledne bude závodit v bodyfitness žen) a Denisa Grassingerová.

Sobota, 12:24 - dnešek je soutěžním dnem také pro dvě pravidelné účastnice velkých mezinárodních amatérských soutěží v kategorii physique Milenu Koudelkovou a Lucii Jakešovou. Obě už čekají v zákulisí.

Sobota, 12:04 - připojujeme několik zákulisních fotografií věnovaných našim reprezentantům, kteří se dnes už objevili na pódiu.

Sobota, 10:36 - probíhá první dnešní vyhlašování výsledků. Roman Hajabáč ve physique mužů masters od 40 do 44 let dosáhl na šesté místo.

Sobota, 10:12 - v prvním dnešním soutěžním bloku se závodí v uměleckém fitness žen a physique mužů masters. Do bojů na pódiu tak aktuálně zasahuje třeba také Ondřej Prichzi, jehož včerejší večerní formu můžete posoudit prostřednictvím připojených fotografií!

Sobota, 9:00 - v Santa Susanně je vše připraveno na druhý soutěžní den šampionátu. V hale tak samozřejmě jsou už také státní trenérka SKFČR Zdena Razýmová i mezinárodní rozhodčí IFBB Jana Ludmila Bendová.

Pátek, 20:58 - ve Španělsku už je pro dnešek nějaké dvě hodiny dobojováno, to ale vůbec neznamená, že bychom pro Vás do článku nemohli doplňovat další fotografie.

Pátek, 18:57 - připojujeme i fotografii, která zachycuje při vyhlášení výsledků na pódiu Miloše Pavlů.

Pátek, 18:50- fantastická zpráva ze Španělska! Martin Dráb je absolutním mistrem světa v kulturistice mužů masters! Na cestě za tímto svým úspěchem si poradil například i s robustním Španělem Carlosem Moralem.

Pátek, 18:45 - máme pro Vás první fotografie, které zachycují Miloše Pavlů a Jana Tomáška bezprostředně po sestoupení z pódia!

Pátek, 18:36 - na řadě je souboj o absolutní vítězství v kulturistice mužů masters.

Pátek, 18:34 - Miloš Pavlů v kulturistice mužů masters nad 60 let vybojoval bronz!

Pátek, 18:26 - Jan Tomášek v kulturistice mužů masters od 50 do 54 let dosáhl na čtvrté místo!

Pátek, 17:41 - David Černý nám zaslal následující fotky, které Martina Drába a Zbyňka Ceradského zachycují na pódiu po vyhlášení výsledků s medailemi na krku!

Pátek, 17:32 - aktuálně probíhá poslední dnešní soutěžní blok. Závodí se během něj v kulturistice mužů masters od 50 do 54, od 55 do 59 a nad 60 let. Po vyhlášení výsledků v těchto kategoriích bude na řadě ještě souboj o absolutního vítěze. Než Vám budeme moci zprostředkovat další výsledky, připojujeme opět několik zákulisních fotografií.

Pátek, 17:24 - připojujeme první fotografie, které po jejich úspěchu zachycují Martina Drába a Zbyňka Ceradského!

Pátek, 17:02 - Martin Dráb byl právě vyhlášen mistrem světa v kulturistice mužů masters od 45 do 49 let nad 90 kg! V kategorii měl silnou konkurenci, včetně nakonec stříbrného Rolanda Brosmana ze Slovenska anebo čtvrtého Francouze Arnauda Plaisanta, který v minulosti působil v profesionální lize IFBB a později se nechal reamaterizovat.

Pátek, 16:59 - Zbyněk Ceradský v kulturistice mužů masters od 45 do 49 let do 90 kg vybojoval bronz!

Pátek, 16:24 - máme pro Vás také aktuální snímky, které v zákulisí šampionátu zachycují Michala Sittera!

Pátek, 16:24 - další zákulisní fotografie ze Španělska nám zaslal Zdeněk Vrána.

Pátek, 16:15 - v právě probíhajícím bloku šampionátu závodí také Zbyněk Ceradský, kterého na pódiu zachycují následující fotografie!

Pátek, 16:15 - Miroslav Kubec v Santa Susanně na pódiu a v civilu po boku prezidenta mezinárodní federace IFBB Rafaela Santonji.

Pátek, 15:57 - v neděli nás na Mistrovství světa ve fitness budou reprezentovat také tři bikiny fitnessky, které koncem října závodily na Mistrovství světa juniorů, a to Kristýna Berná, Adéla Uhrová a Julie Svitáková. Ve Španělsku si společně zašly do posilovny, kde vznikla i následující fotografie.

Pátek, 15:45 - než budeme znát další výsledky, přikládáme několik snímků pořízených na pláži v Santa Susanně.

Pátek, 15:31 - aktuálně už se ale na šampionátu závodí v kulturistice masters a do bojů na pódiu zasáhl už i třeba Martin Dráb!

Pátek, 15:27 - připojujeme fotografie pořízené krátce poté, kdy Aleš Lamka sestoupil z pódia.

Pátek, 14:23 - druhý blok dnešního soutěžního dne je za námi. Po krátké přestávce na pódiu změří síly závodníci v kulturistice masters. Prozatím pro Vás máme několik dalších zákulisních fotografií.

Pátek, 14:06 - Aleš Lamka v games klasické kulturistice mužů vybojoval páté místo. Vítězem se v jeho kategorii stal Erick Sanchez z Guatemaly, stříbro bral Slovák Martin Sagan.

Pátek, 13:40 - pořádnou porci fotografií zachycujících soutěž závodníků v klasické kulturistice masters od 40 do 49 let, ve které nastoupili Bohumil Ševc a Richard Bílík, nám zaslal Ondřej Prichzi!

Pátek, 12:45 - Michal Sitter za sebou má první nátěr soutěžní barvou a v zákulisí čeká, až přijde na řadu jeho kulturistika masters od 40 do 44 let nad 90 kg.

Pátek, 12:34 - než budeme znát další výsledky, přikládáme další dnešní zákulisní fotografie.

Pátek, 11:40 - Bohumil Ševc v klasické kulturistice masters od 40 do 49 let vybojoval bronz a získal tak pro Českou republiku na šampionátu první medaili! Před ním se umístili pouze domácí závodníci Miguel Pozuelo a German Villarroya. Bohumil Ševc by za sebou přitom ve Španělsku měl mít teprve první polovinu svých soutěžních povinností. Zítra by se spolu s Milenou Koudelkovou totiž měl představit ještě v kategorii smíšených párů.

Pátek, 11:34 - známe první výsledky! David Černý v games klasické kulturistice masters nad 40 let obsadil páté místo.

Pátek, 11:09 - už jenom přibližně hodinka dělí od startu na mistrovství světa Aleše Lamku! Připojená fotografie je stará jen několik málo okamžiků...

Pátek, 10:56 - šampionát rozhodují tři panely rozhodčích. V prvním z nich zasedla i Jana Ludmila Bendová. V Santa Susanně se aktuálně už závodí a za několik desítek minut nás čeká první vyhlašování výsledků.

Pátek, 10:35 - dnešek ve Španělsku patří závodníkům v kulturistice masters, klasické kulturistice, games klasické kulturistice a kulturistice vozíčkářů. Až do neděle na svůj soutěžní den budou muset čekat naše bikiny fitnessky a wellness fitnessky.

Pátek, 10:00 - v Santa Susanně je vše připraveno na nástup prvních závodníků na pódium a nachystáni jsou také naši!

Čtvrtek, 21:30 - k závodníkům, kteří budou závodit už zítra, patří také Martin Dráb. Jeho formu den před soutěží přibližují následující fotografie!

Čtvrtek, 21:24 - ani večer nepolevujeme a přinášíme Vám další zákulisní fotografie ze Španělska!

Čtvrtek, 19:33 - svou sbírku fotografií z dnešního dne nám do redakce zaslal také Ondřej Prichzi.

Čtvrtek, 19:10 - už zítra bude v Santa Susanně závodit také úřadující absolutní mistr Evropy v games klasické kulturistice mužů Aleš Lamka. Nastoupí samozřejmě opět v kategorii, ve které se mu na evropském šampionátu před několika týdny tolik dařilo. Jeho současnou formu přibližují jen několik málo minut staré fotografie.

Čtvrtek, 18:58 - v pátek do bojů na pódiu v kulturistice masters zasáhne také Michal Trykar. I jeho formu den před závody můžete posoudit prostřednictvím několika fotografií.

Čtvrtek, 18:32 - už zítra se na šampionátu bude závodit třeba i v kulturistice masters, ve které se z našich představí také Michal Sitter, jehož aktuální formu přibližuje následující fotografie.

Čtvrtek, 17:45 - v Santa Susanně je prezentace v plném proudu!

Čtvrtek, 17:30 - a máme pro Vás další porci fotografií!

Čtvrtek, 16:45 - připojujeme několik prvních fotografií z dnešní prezentace.

Čtvrtek, 16:15 - také dnes pro Vás máme několik foto úlovků ze Santa Susanny, kde se vše chystá na zítřejší první soutěžní den.

Středa, 21:16 - jakou formu si do Španělska přivezl Martin Dráb, Vám napoví následující snímek.

Středa, 20:25 - a také Jan Tomášek nám zaslal další fotky, tentokrát věnované jeho parádním kvadricepsům!

Středa, 19:51 - máme pro Vás další fotografii z finišující přípravy Miroslava Kubce!

Středa, 19:28 - fotografii věnovanou své aktuální formě nám zaslal také Jan Tomášek, který se představí v kulturistice masters.

Středa, 18:59 - i když pro tento týden bude Santa Susanna opět hlavním městem bodybuildingu, jedná se především o vyhledávané letovisko. Jako reklama na něj působí i následující fotky, které na tamní pláži zachycují naše reprezentantky ve fitness Lenku Červenou a Annu Terezu Černoškovou.

Středa, 18:09 - do redakce nám dorazila už také první fotografie přibližující formu některého z našich reprezentantů. Zaslal nám ji Miroslav Kubec.

Středa, 18:02 - někteří naši reprezentanti už za sebou mají procházku po Santa Susanně.

Středa, 17:45 - dnešek byl pro naše zejména ve znamení cestování. Zítra je pak už v Santa Susanně čeká prezentace a v pátek první soutěžní den!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

09.11.09:34PavelV - Sponzor a divák na MS = závodník 🙂
08.11.15:26KKarmasin - Je to prosté, kde je poptávka, je nabídka, kde není poptáv..
08.11.15:09Marczus - Dekuji za me informacni obohaceni vojinko 🙂 Uz de..-1
08.11.13:20LenkaL. - Je to jen upravená kategorie fitness, kde v sestavě nemusí..+3
08.11.13:19jari - Ani bych to radši nechtěl vědět :D
08.11.12:58Marczus - Neni zde, prosim, nahodou nejaky vojin Kefalin, ktery by m..
08.11.12:08moab - No, něco na tom bude...
07.11.20:24hateitorloveit - Sebevědomí některých dělat kategorii physique nepochopím. ..
06.11.21:01Majka - Zaplať pánbůh za každého, kdo fotí a posílá fotky, aby zpr..+1
06.11.19:12PavelV - Zas ale buďme rádi, že fotí. :-) Martin Dráb super, blah..+1
06.11.18:39fobo - Martin Dráb naprosto super, jakožto i další, skvělý klasik..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínPatrick Moore: exhibice na NPC Fox Ci...
Zodiak411 (21:39) • Ten široký zádový zepředu je parádní. Jsem zvědavý, kolik toho na něm zůstane po dietě....
magazínSedm profesionálů v přípravě na květn...
Neutralni typ (18:51) • Mostafa ma totane predimenzovane nohy
magazínTréninkový videolog: Jan Turek (04/20...
ironfighter (23:34) • 2x covid, pekne, hlavne ze s normalnim prubehem. Honzovi drzim palce a at se dari nejen...
magazínMonika Špačková - trénink nohou 6 týd...
eSko (12:52) • Nízký počet spálených kalorií při silovém tréninku je zcela správně. Odborné studie s k...
magazín"Big Ramy" vystoupil na slavnostním o...
md (13:42) • No cvičení mu jde evidentně lépe jak zpěv, ale i tak 💪😁👍Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra