Reklama:

Mistrovství světa 2021
- zprávy z místa dění!

34.801 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MS MASTERS & MS VE FITNESS & MS MUŽŮ 2021 - 4. - 7. 11. 2021, Španělsko
Češi před MS:
MS ve fitness: Lucie Jakešová (video) Milena Koudelková (video)Jitka Raclavská Veronika Vojtíšková (video)Bogdana BashtaAdéla Stonawská Jana Kawuloková (video) Zuzana Uhlířová (video)Adéla Uhrová (video)Nikola ZívalováLucie Hajduchová • Eliška Kučabová • Sabina Horáková • Alexandra Hirčová Barbora KrouželováKristýna PauříkováKarolína Hebká (video) Nela Sejtková (video) Sandra Ďuricová Kristýna BernáVeronika Skácelová Lenka Červená (video) Anna Tereza Černošková (video) Nikoleta Hricová (video) Gabriela Svobodová (video)Markéta HärtlMS mužů: Jan Pítr (video)Daniel Lochman • Petr Jach • Patrik Šerý Michal KropáčekRoman Paulík • Matěj Večerek • David Makula • Aleš Novák • MS masters: Veronika Vojtíšková (video) • Jana Cocherová • Petra Černá (video)Adéla StonawskáMartina Michálková (video) Sylvie Moocová (video)Marcela KotkováZuzana ŠíblováOlga Usova (video)Michal Sitter (video) Zbyněk Ceradský (video)Libor Voborník Pavel Forman • Petr Jach • Jiří Chládek Vladimír Semerád (video) Luděk Jiráček (video) Patrik ŠerýPavel Brožek (video)David Černý (video) • Michael Špaček • Roman Hajabáč (video) Michal Kropáček MS juniorů: Gabriela Hejná (video) Jana Kawuloková (video)Adéla Uhrová (video) • Eliška Kučabová • Martina Procházková (video) • Sabina Horáková • Veronika Skácelová Sandra Ďuricová Nikoleta Hricová (video) Anna Tereza Černošková (video) Gabriela Svobodová (video)Nela Bukačová (video) Milan Matějko (video)Václav Onderka (video)Daniel Lochman David JanatkaViet Anh Nguyen
Před MS:
nominace odlet reprezentaceharmonogram MS
Info z MS:
z místa děníkompletní výsledky s body - 7 medailí!
Rozhovory s medailisty, očima:
Z. CeradskýL. VoborníkG. HejnáA. UhrováN. Hricová

Závodníky z mezinárodní federace IFBB, ale i rozhodčí a fanoušky bodybuildingu od čtvrtka do neděle čeká čtyřdenní soutěžní maratón na letošním mistrovství světa mezinárodní federace IFBB. Ve španělské Santa Susanně, která událost hostí, se přitom najednou odehrají hned čtyři dílčí šampionáty, a to Mistrovství světa v kulturistice, Mistrovství světa ve fitness, Mistrovství světa juniorů i Mistrovství světa masters. Za účastí na nich se vydala také početná česká reprezentační výprava, jejíž členové na místě museli být už od středy, kdy byla na programu prezentace. Jak si naši na mistrovství světa 2021 vedou, pro Vás budeme jako tradičně sledovat prostřednictvím série krátkých zpráv z místa dění a zákulisních fotografií.


Pondělí, 5:58 - soutěž v bikiny fitness žen se protáhla do dlouhých nočních hodin. Naše závodnice v často velmi početně obsazených kategoriích na umístění v první šestici nedosáhly. Kompletní výsledky šampionátu pro Vás připravujeme.

Neděle, 21:34 - v nejbližších minutách by měla začít soutěž v bikiny fitness žen. Závodit se bude v osmi výškových kategoriích.

Neděle, 21:11 - slovenský kulturista Peter Tatarka se právě stal mistrem světa v classic physique mužů do 180 cm!

Neděle, 19:52 - máme pro Vás i jednu momentku se vzácných okamžiků oddechu.

Neděle, 19:11 - když už další porci fotek, tak rovnou pořádný nášup!

Neděle, 18:11 - probíhá soutěž v classic physique mužů, my ale ještě na moment zůstaneme u bikiny fitness masters.

Neděle, 17:36 - Olga Usova v bikiny fitness masters nad 45 let vybojovala šesté místo!

Neděle, 17:33 - vyhlašují se výsledky v bikiny fitness masters. Sylvie Moocová v kategorii od 40 do 44 let vybojovala čtvrté místo. V její kategorii nastoupilo dvaatřicet závodnic!

Neděle, 16:18 - probíhá soutěž v bikiny fitness masters, a to znamená, že zanedlouho bude závodit také Olga Usova!

Neděle, 15:41 - Sandra Ďuricová v bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let nad 166 cm dosáhla na páté místo.

Neděle, 15:27 - vyhlašují se další výsledky. Adéla Uhrová v bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let do 160 cm vybojovala stříbro!

Neděle, 14:59 - a ještě jedna porce fotografií pořízených během čekání našich závodnic v bikiny fitness, než na ně přijde řada na pódiu.

Neděle, 14:41 - probíhá soutěž v bikiny fitness juniorek. Než budeme znát další výsledky, máme pro Vás opět nějaké ty zákulisní fotografie.

Neděle, 13:05 - absolutním mistrem světa v classic physique masters byl vyhlášen slovenský reprezentant Peter Tatarka!

Neděle, 13:05 - a nepřijdete ani o fotografie, které po zisku bronzové medaile v classic physique masters od 40 do 49 let zachycují Borise Paloviče. V první verzi startovní listiny u jeho jména figurovala Česká republika. Podle novějších vydání téhož dokumentu ale závodí pod vlajkou IFBB.

Neděle, 13:04 - máme pro Vás také několik snímků věnovaných Michalu Kropáčkovi, který dnes závodil v classic physique masters od 40 do 44 let.

Neděle, 12:55 - probíhá první dnešní blok vyhlašování výsledků a pro Českou republiku dopadá skvěle! Zbyněk Ceradský se stal mistrem světa v classic physique masters od 45 do 49 let!

Neděle, 10:38 - probíhá poslední soutěžní den šampionátu, během kterého se bude závodit ve všech věkových a výškových kategoriích classic physique i bikiny fitness. Našich do bojů na pódiu dnes zasáhne opravdu hodně, tak jim spolu s námi držte palce!

Neděle, 00:05 - Lucie Jakešová a Zbyněk Ceradský v kategorii smíšených párů dosáhli na šesté místo! Veronika Vojtíšková a Michal Kropáček ve stejné kategorii obsadili sedmou příčku.

Sobota, 23:23 - probíhá soutěž smíšených párů, ve kterých má Česká republika dvojnásobné zastoupení.

Sobota, 23:12 - ani dnes nepřijdete o nějaké ty fotografie z pláže!

Sobota, 23:09 - slovenský kulturista Vladimír Holota byl právě vyhlášen absolutním mistrem světa v kulturistice! Na šampionátu závodil v kategorii do 100 kg.

Sobota, 22:59 - v Santa Susanně se stále závodí. Naše reprezentantky za sebou mají vystoupení ve physique žen a masters, ovšem v nabité konkurenci tentokrát uspěly jiné závodnice. To ovšem neznamená, že by nám ze Španělska do redakce neproudily další zákulisní fotografie.

Sobota, 17:04 - přinášíme Vám další porci zákulisních fotografií, které naše reprezentanty dnes zachycují ať už před nástupem na pódium, anebo po sestoupení z něj.

Sobota, 16:14 - v zákulisí mezitím na svou porci času na pódiu čeká Lucie Jakešová, která nastoupí ve physique žen, physique žen masters a spolu se Zbyňkem Ceradským také v kategorii smíšených párů.

Sobota, 16:11 - probíhá vyhlašování výsledků v pěti nejlehčích hmotnostních kategorií kulturistiky mužů. Jan Pítr v kulturistice mužů do 70 kg vybojoval páté místo!

Sobota, 15:10 - dvě fotografie nám zaslala také reprezentantka ve wellness juniorek Nela Bukačová.

Sobota, 14:39 - závodí se v kulturistice mužů do 75 kg. Než pro Vás budeme mít další výsledky, přinášíme Vám opět několik zákulisních fotografií.

Sobota, 13:56 - Milan Matějko a Viet Anh Nguyen, kteří už si své ve Španělsku odzávodili, se po soutěži pro změnu vydali už opět do posilovny.

Sobota, 13:55 - až v neděli se potom bude závodit ve všech kategoriích bikiny fitness, kde budeme mít také početné zastoupení.

Sobota, 13:53 - většinu z našich dnes ale start na šampionátu teprve čeká. Tak jako Milenu Koudelkovou a Lucii Jakešovou, které se představí ve physique.

Sobota, 13:47 - dnes zatím proběhla soutěž v kulturistice juniorů, wellness juniorek a wellness masters. Daniel Lochman se v kulturistice juniorů od 21 do 23 let, kde došlo ke sloučení obou původně zamýšlených hmotnostních kategorií do jedné, neprobojoval do šestičlenného finále. Nela Bukačová ve wellness juniorek od 16 do 20 let obsadila čtvrté místo.

Sobota, 08:42 - v Santa Susanně se vše připravuje na třetí soutěžní den. Zahálet ale nemohou ani bikiny fitnessky, které budou závodit až v neděli, když je potřeba ladit formu a poslední detaily. Platí to i pro Barboru Krouželovou, která nastoupí v kategorii žen do 169 cm.

Pátek, 21:48 - na moment se dnes vrátíme ještě na pláž, a to prostřednictvím fotografií věnovaných reprezentantce v bikiny fitness žen Nele Sejtkové. Soutěžní den ji čeká v neděli.

Pátek, 21:28 - zítra se bude závodit v kulturistice juniorů, kulturistice mužů, kategorii smíšených párů, ale i physique žen a physique žen masters. Právě naše závodnice ve physique při dnešní večerní kontrole formy zachycují připojené snímky.

Pátek, 21:28 - Roman Hajabáč dnes ve physique masters od 45 do 49 let dosáhl na osmou příčku, což představuje umístění v první polovině startovního pole. Právě jemu jsou věnované následující fotografie.

Pátek, 20:23 - ve physique mužů se našim v početné konkurenci probojovat do finále nepovedlo. Fotografie ze Santa Susanny nám ale do redakce proudí a dál, a rozumí se samo sebou, že si je nenecháme pro sebe.

Pátek, 18:58 - Veronika Vojtíšková a Michal Kropáček mezitím pilují společný pózing pro zítřejší start v kategorii smíšených párů.

Pátek, 18:49 - dnes už jsme Vám přinesli fotografie z pláže i haly, která hostí vlastní šampionát, ale zatím chyběl snímek z posilovny. I takový pro Vás ovšem už máme.

Pátek, 18:48 - Milan Matějko, který už má ve Španělsku odzávoděno, v návaznosti na snímky níže hlásí, že má taky jedno foto z pláže...

Pátek, 18:44 - a ještě jedna větší porce fotografií pořízených při stejné příležitosti.

Pátek, 18:27 - probíhá poslední dnešní soutěžní blok šampionátu, během kterého se závodí ve physique mužů. Než pro Vás budeme mít další výsledky, přinášíme Vám jedno foto z pláže.

Pátek, 17:32 - Lenka Červená Bořutová v uměleckém fitness žen do 163 cm obsadila šesté místo.

Pátek, 17:23 - probíhá dnešní předposlední blok vyhlašování výsledků. Gabriela Hejná v bodyfitness žen do 168 cm ještě v juniorském věku vybojovala bronz! V její kategorii nastoupilo osmadvacet závodnic.

Pátek, 13:43 - další porce snímků po sestoupení z pódia zachycuje naše rerezentanty ve physique juniorů a masters.

Pátek, 13:41 - fotografie z haly jsou tu, konkrétně ty věnované nové vícemistryni světa v bodyfitness juniorek Gabriele Hejné.

Pátek, 13:31 - než pro Vás budeme mít první dnešní fotografie přímo z haly, přinášíme Vám jednu momentku z pláže.

Pátek, 11:39 - třetí dnešní blok vyhlašování výsledků pro českou reprezentační výpravu přináší dnešní první cenný kov. Gabriela Hejná v bodyfitness juniorek od 21 do 23 let vybojovala stříbro!

Pátek, 11:39 - probíhá druhý dnešní blok vyhlašování výsledků. Ten se definitivní platností určil, že Michael Špaček ve physique mužů masters od 45 do 49 let dosáhl na šesté místo. V kategorii startovalo šestnáct závodníků.

Pátek, 10:38 - své umístění zná už také Matěj Večerek. Ve physique juniorů od 21 do 23 let do 178 cm mu patří pátá příčka.

Pátek, 10:32 - začal dnešní program závodů a soutěž má zatím podstatně rychlejší spád než včera. Na řadě je tak už první blok vyhlašování výsledků. Jako první z našich se v pátek svůj výsledek dověděl David Janatka, kterému ve physique juniorů od 16 do 20 let patří šesté místo.

Pátek, 09:06 - Milena Koudelková a Lucie Jakešová, které v sobotu čeká start ve physique, za sebou mají ranní kontrolu formy.

Pátek, 09:00 - přikládáme jednu momentku od stanů pro aplikaci nástřiku soutěžní barvou.

Pátek, 08:45 - že by teplota vzduchu nebo moře v Santa Susanně v těchto dnech ke koupání vyloženě vybízela, se říci úplně nedá. A po ránu, kdy venku bylo sedm stupňů, to platí obzvlášť. Přesto se někteří z našich rozhodli trochu osvěžit.

Pátek, 00:07 - máme pro Vás i několik čtvrtečních foto úlovků Mileny Koudelkové a Markéty Härtl.

Pátek, 00:01 - pro českou reprezentační výpravu první soutěžní den končí ziskem čtyř cenných kovů a dlouhý soutěžní den se ve Španělsku pomalu chýlí ke konci. Stále nám však do redakce přicházejí zajímavé fotografie, o které se s Vámi můžeme podělit.

Čtvrtek, 23:42 - v Santa Susanně se stále závodí, a čekáme na poslední vyhlašování výsledků prvního soutěžního dne. Než se dočkáme, máme pro Vás další zákulisní foto. Na snímku je zachycen Vladimír Semerád po boku legendy španělské kulturistiky Rafaela Very.

Čtvrtek, 22:08 - máme pro Vás první fotografie věnované našim medailistům v kulturistice masters.

Čtvrtek, 22:00 - Libor Voborník v kulturistice masters od 45 do 49 let nad 90 kg vybojoval stříbro!

Čtvrtek, 21:54 - Zbyněk Ceradský v kulturistice masters od 45 do 49 let do 90 kg vybojoval bronz!

Čtvrtek, 21:44 - probíhá dnešní předposlední blok vyhlašování výsledků, a znamená to druhou medaili pro českou reprezentační výpravu. Nikoleta Hricová v uměleckém fitness juniorek od 21 do 23 let vybojovala stříbro!

Čtvrtek, 19:56 - "Dneska to bude dlouhý," píše ze Santa Susanny Vladimír Semerád mladší, který je na šampionátu v roli doprovodu. V tuhle chvíli totiž není pochyb o tom, že se ve Španělsku dnes ještě několik hodin závodit bude, a tak nezbývá, než se obrnit trpělivostí.

Čtvrtek, 19:45 - dnešní program je ještě v plném proudu, ale další závodníci se už samozřejmě chystají na to, že budou závodit zítra. Naši reprezentanti ve physique tak za sebou mají nástřik první vrstvou soutěžní barvy.

Čtvrtek, 18:42 - Michal Kropáček, kterého jste zvyklí vídat v klasické kulturistice nebo classic physique, si to na letošním mistrovství světa vyzkouší i v kulturistice masters. Následující snímky vznikly krátce před jeho nástupem na stage.

Čtvrtek, 17:59 - někteří naši reprezentanti pak ladí formu na zítra. Patří k nim i David Makula, který se představí ve physique mužů do 173 cm.

Čtvrtek, 17:49 - ve Španělsku se dnešní soutěžní den asi protáhne. V tuto chvíli nás čeká ještě kompletní soutěž v uměleckém fitness juniorek, kulturistice vozíčkářů a hlavně kulturistice masters, kde je vypsáno dvanáct kategorií. Celkem nás tak čekají ještě tři bloky vyhlašování výsledků. Nejdéle na vstup na pódium bude čekat Vladimír Semerád, kterého vidíte na jedné z přiložených fotografií. Další snímek v zákulisí zachycuje Václava Onderku, který má ale své už odzávoděno. Totéž platí také o Milanu Matějkovi, jenž se už po soutěži pustil do jídla.

Čtvrtek, 16:39 - také Adélu Uhrovou čeká nabitá konkurence, v bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let do 160 cm by měla změřit síly se čtrnácti soupeřkami, v bikiny fitness žne do 160 cm s dvaadvaceti. Připojený snímek ji zachycuje při kontrole formy v zrcadle.

Čtvrtek, 16:14 - ve většině kategorií se na letošním mistrovství světa sejde opravdu početná konkurence. Vůbec nejvíce závodnic by podle předběžných informací mělo nastoupit v bikiny fitness žen do 169 cm. Startovní pole v něm čítá v tuto chvíli šestatřicet jmen! Najdete v něm také Barborou Krouželovou, kterou vidíte na fotografii.

Čtvrtek, 16:07 - státní trenéři Martin Novotný a Zdena Razýmová i mezinárodní rozhodčí a členka Komise rozhodčích SKFČR Jana Ludmila Bendová představují v zákulisí pro naše reprezentanty neúnavné pomocníky. Ale neobejde se to samozřejmě bez doplňování energie.

Čtvrtek, 16:00 - přikládáme také několik snímků věnovaných našim bikiny fitnesskám, které v početné konkurenci čeká start v neděli.

Čtvrtek, 15:50 - v Santa Susanně aktuálně probíhá soutěž v klasické kulturistice mužů a games klasické kulturistice mužů, ale my se ještě na okamžik jednou fotografií vrátíme ke games klasické kulturistice masters. Máme pro Vás totiž také snímek, který krátce po sestoupení z pódia zachycuje Davida Černého.

Čtvrtek, 14:18 - někteří naši závodníci dnes už odzávoděno mají, další se na pódium nastoupit teprve chystají. Tak jako třeba Michal Sitter!

Čtvrtek, 13:55 - probíhá druhý čtvrteční blok vyhlašování výsledků. Milan Matějko v games klasické kulturistice juniorů dosáhl na šesté místo.

Čtvrtek, 12:54 - proběhl první blok vyhlašování výsledků. V klasické kulturistice masters, kde Česká republika měla několik želízek v ohni, se našim v kvalitní konkurenci nepodařilo probojovat do finále. V games klasické kulturistice masters, to už bylo ale jiné kafe. Boris Palovič, jenž v minulosti nastupoval za Slovensko či pod vlajkou IFBB, tentokrát závodit právě za ČR a v kategorii od 40 do 44 let vybojoval stříbro! K jeho soupeřům patřil i David Černý, kterému patří šesté místo. Doplněno - pátek, 16:35 - ve výsledkové listině u jména Borise Paloviče nakonec na rozdíl od startovní listiny Česká republika nefiguruje. Podle tohoto dokumentu závodil pod vlajkou IFBB.

Čtvrtek, 12:35 - ještě později do mistrovství světa zasáhnou bikiny fitnessky, které budou závodit v neděli. Dnes pro ně proto ještě byl čas na to, aby se vydaly do posilovny.

Čtvrtek, 12:29 - na šampionátu stále probíhá první soutěžní blok. Ten se ale netýká našich bodyfitnessek, které jejich povinnosti na pódiu čekají až zítra.

Čtvrtek, 11:38 - ve Španělsku se přibližně s dvouhodinovým zpožděním proti nezávaznému harmonogramu události začalo závodit. Hned v prvním bloku, kdy je na programu klasická kulturistika masters a games klasická kulturistika masters, se na pódiu objevili naši. Dříve než dojde na první vyhlašování výsledků, zprostředkováváme Vám další zákulisní foto.

Čtvrtek, 10:37 - program prvního soutěžního dne nabírá ve Španělsku skluz, ale i když se zatím stále ještě nezávodí, i tak pro Vás nějaké ty další zákulisní fotografie máme!

Čtvrtek, 09:05 - naši jsou připraveni jít do boje!

Čtvrtek, 07:32 - v Santa Susanně se závodníci probudili do prvního soutěžního dne. My ale pro Vás máme ještě jednu fotografii ze včerejšího večera věnovanou našim závodnicím v bikiny fitness masters.

Středa, 22:14 - dvě fotografie nám zaslal také reprezentant ve physique mužů Roman Paulík. Ta vpravo vznikla ještě ráno před odletem do Španělska, ta vlevo už v Santa Susanně při hledání toho ideálního světla na hotelovém pokoji.

Středa, 22:05 - a pro změnu jedna společná fotografie.

Středa, 21:49 - na další reprezentační akci se vydal také Vladimír Semerád, kterého čeká ve čtvrtek start v kulturistice masters na 60 let. I jeho formu den před závody můžete posoudit prostřednictvím několika snímků!

Středa, 21:25 - a máme pro Vás i první fotografie věnované našim reprezentantkám v bikiny fitness.

Středa, 21:22 - a dvojitý biceps zezadu ještě několikrát. Na fotografii vlevo jej předvádějí David Janatka a David Makula, na té vpravo Viet Anh Nguyen!

Středa, 21:04 - první fotografii nám zaslal také David Makula, kterého v pátek čeká start ve physique mužů.

Středa, 20:45 - už čtvrtek nabídne také souboje v kulturistice masters, a to znamená, že na pódium nastoupí i Michal Sitter!

Středa, 20:40 - první předsoutěžní fotografii ze Santa Susanny nám zaslal také Aleš Novák. Druhým naším reprezentantem na snímku je David Janatka.

Středa, 20:35 - ve stejných kategoriích jako Milana Matějka bychom měli vidět také Václava Onderku. A i jeho formu krátce před soutěží můžete posoudit prostřednictvím několika fotek.

Středa, 20:30 - hned první soutěžní den v Santa Susanně přinese nabitý program. Závodit se tak zítra bude například i v klasické kulturistice juniorů a games klasické kulturistice juniorů, kde se chystá nastoupit také Milan Matějko. Právě fotografiemi, které přibližují jeho formu den před závody, náš report z letošního mistrovství světa začínáme.
Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

07.11.13:48amoresPE - Holota absolutka, Tatarka absolutka...co ine si priat. ..
06.11.20:37Sárinka.S - Pro někoho je Paní B. sympatická, osobka č. jedna v bodybl..
05.11.12:31soichiro - Jana Bendova , velka osobnost ceske kulturistiky a taky mi..
05.11.12:22amoresPE - V skutočnosti je to veľká sympatacka...ale ten účes ma fak..
05.11.12:08Turabean - Kdo je ten chlap s tím blondatym afrem?
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínBen Weider Natural Pro Qualifier 2023...
KKarmasin (13:36) • Profesionální liga a dopingové kontroly, nějak mi to nejde dohromady.
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
LeToucan (12:44) • Nebude spíš hrát roli to, že ty závody jsou strašně pozdě? Většina lidí jde na Čelákovi...
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
Valasekjakub123 (12:20) • 13 elite pro karet. Ty nemají žádnou váhu jen další amatérská liga. Škoda bývalý to pěk...
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
Bažant (11:08) • Se leda přešaltovat k Maniona federaci.
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
Ondra Hájek (10:26) • Jo ale díky Petrovi Březnovi, že tuhle soutěž dál pořádá. Ale je mi ho i ostatních pořa...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie