Je to již rok, co jsem se vydal do CVČ Most, abych pro Vás natočil trénink Lucky a Míly z přípravy na podzimní sezónu 2020. Jak se jim tato sezóna vydařila a co plánují pro letošní podzim?
Dlouholeté reprezentantky Lucka s Mílou ani v roce 2020 nezahálely a reprezentovaly české barvy hned na třech závodech. Sezónu odstartovaly na mistrovství Evropy, kde se obě ve velmi nabité kategorii physique žen masters umístily mezi top 6! Jak se dozvíte ve videu, pro Lucku to byl kvůli předchozím zdravotním komplikacím o to větší úspěch. Lucka s Mílou byly tedy ideálními kandidátkami na reprezentování ČR na mistrovství světa, kde svou nominaci také potvrdily. Ve světové konkurenci se Míla umístila na 6. a Lucka na 7. místě. Ovšem jako svou premiéru si v mezičase odskočily také do kategorie smíšených párů, kde se spolu se svými "tanečními" partnery snažili rozhodčí okouzlit nejen svým tělem, ale také ladnými tanečními pohyby.
Třetí závody, které jsem nezmínil, byl
IFBB Diamond Cup Prague 2020, kterým si zkrátily čekání na mistrovství světa. Zmiňuji tyto závody samostatně proto, že se zde povedlo Lucce vyhrát kategorii physique žen a tím tedy získat možnost přestupu mezi Elite profesionálky. Co myslíte? Přijala možnost závodit mezi Elite profesionálkami, anebo stejně jako Míla v roce 2019 kartu odmítla? Dozvíte se v dnešním videu!
Jaké plány mají tedy na letošní podzimní sezónu? V době natáčení měla Lucka s Mílou necelé 3 týdny do startu na Arnold Classic Europe 2021 ve španělské Seville. Pro obě to bude první zkušenost s touto prestižní soutěží, která bude ovšem vstupním bodem do letošní sezóny. Následovat bude stejně jako minulý rok soutěž IFBB Diamond Cup Prague a pomyslnou třešničkou na podzimní sezóně 2021 jim bude mistrovství světa v jejich oblíbené Santa Susanně. Doufejme, že se Lucce i Míle podaří zopakovat, a pokud možno vylepšit úspěchy z loňského roku!
Milena Koudelková a Lucie Jakešová
- trénink nohou před Arnold Classic Europe 2021