Reklama:

Natálie Myslíková - rozhovor po mistrovství Evropy 2020

7.745 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti


ME VE FITNESS & ME JUN. A MASTERS & ME V KULTURISTICE 2020 - 17. - 20. 9. 2020, Španělsko
Češi před ME:
bikiny: Olga NehasilováNatálie Myslíková (video)Markéta Härtl (video) Andrea Šantrůčková (video)Denisa Grassingerová (video)Jana Jeřábková (video) • Jana Šemberová • Kamila Brzobohatá • Lucie Žďárská • Sylvie Moocová • Marcela Kotková (video) bodyfitness: Marie ZapletalováGabriela Hejná (video)Martina Sletsjoee (video) wellness: Sabina Kaderková (video)Michaela Krajčová • Viktoria Babíková • physique: Lucie Jakešová (video) Milena Koudelková (video) • Libor Škopek • Ondřej Prichzi • Zdeněk Piekarz (video) • Roman Hajabáč • Martin PospíšilZdeněk Vránaclassic physique: Daniel Lochman • kulturistika: Radim Paštěka (video)Zbyněk Ceradský (video)Michal Trykar (video)Miroslav Kubec (video)klasika: Ondřej Januš (video) Vojtěch Nádeníček (video)David Černý (video) games klasika: Aleš Lamka • fitness: Anna Černošková (video)Lenka Červená (video)
Před ME:
nominaceharmonogram ME
Info z ME:
z místa dění fotogalerie
kompletní výsledky s body - 18 medailí!
Z ME očima naší reprezentace, rozhovory:
A. LamkaL. JakešováM. KubecM. SletsjoeeN. Myslíková
Z. CeradskýV. NádeníčekG. HejnáL. Škopek
S. MoocováD. GrassingerováJ. JeřábkováM. Kotková

Natálie Myslíková
- trénink nohou před mistrovstvím Evropy
Kdo se jen trochu pohybuje ve vodách bikiny fitness, jistě nemohl přehlédnout talentovanou závodnici Natálii Myslíkovou. Ta má za sebou celou řadu úspěchů včetně titulu juniorské mistryně světa pro rok 2019 či absolutní mistryně České republiky pro rok 2020. Před několika týdny se účastnila také letošního mistrovství Evropy, odkud si přivezla bronzovou medaili z kategorie bikiny fitness žen nad 172 cm. O víkendu závodila Natálie také na pražském Diamond Cupu, kde vybojovala stříbrnou medaili mezi juniorkami a zlato v kategorii bikiny fitness žen nad 172 cm.

Ještě před konáním Diamond Cupu v Praze nám Natálie svěřila své dojmy z letošního mistrovství Evropy. Proč nebyla spokojená s formou a jak si evropské pódium užila, se můžete dočíst v rozhovoru níže.


Natálie, gratuluji k bronzové medaili z mistrovství Evropy! Prozraďte nám, máte spočítané, kolikátá medaile za bikiny fitness už to je?

Mockrát děkuji za gratulaci. Přiznám se, že už to nepočítám, ale zase bych nerada, aby to vyznělo, že jich je tolik. (smích)

Jak probíhal přesun do španělské Santa Susanny? Nastaly nějaké komplikace či nečekané události?

Celý přesun do Španělska probíhal naštěstí bez problémů. Veškeré dokumenty, které byly na letištích požadovány, jsme měli předem připravené, s čímž nám pomáhala paní Ludmila Čížová a paní Bartůňková, která nám ochotně zajišťovala letenky, takže to šlo velmi rychle a bez komplikací. Během cesty jsme zase byly pod perfektním "dohledem" státních trenérek Zdeňky Razýmové a Jany Bendové, takže šlo vše naprosto hladce.

Máte na svém kontě již řadu mezinárodních soutěží. V čem se tyto závody lišily vzhledem k tomu, že probíhaly v období pandemie?

Toto zvláštní období bylo samozřejmě patrné na každém kroku. Veškeré hotely v našem sousedství byly uzavřené, včetně restaurací, na ulicích bylo velmi málo lidí, naprosto všude byla povinnost nosit roušky. Závody se lišily pouze v tom, že zde panovala přísnější hygienická opatření, než je tomu běžně, a i zde naprosto všude museli jak diváci, tak soutěžící mít nasazenou roušku. Při vstupu do haly probíhalo měření teploty a dezinfekce rukou. Jako závodníci jsme roušky mohli sundat až opravdu v zázemí, kde jsme se na soutěž připravovali, a před vstupem na stage jsme byli rozdělení a posouvali se odděleně dle kategorií.

Jak jste byla spokojená s formou těsně před závody? Věřila jste si na medailové umístění?

Musím říct, že s formou jsem spokojená bohužel nebyla, ač měla již na tento závod být jedna z nejlepších. Týden před odletem jsem byla bohužel nachlazená a dlouho jsem pociťovala celkové oslabení, takže ani tréninky neprobíhaly úplně ideálně. Jako třešnička na dortu přišlo zpoždění mých "oblíbených" dnů, takže mě to zastihlo den před závody a forma byla na světě. To se bohužel holt někdy stává a člověk už s tím pak moc nenadělá. Věřím tedy, že už jsem si to vše vybrala a na Diamond Cupu Prague se mi snad již konečně podaří ta správná forma.

Startovala jste i v kategorii juniorek, kde už se Vám ale tak nezadařilo. Myslíte, že Vám uškodilo sloučení kategorie, které způsobilo, že jste byla o dost vyšší než soupeřky? Čekala bych, že to může být naopak výhoda.

Ano, bohužel. Sloučená juniorská kategorie pro mne moc šťastná nebyla. Těžko říct, možná mi uškodilo to, že jsem tam byla o dost vyšší než ostatní soupeřky, tudíž jsem byla s ostatními špatně porovnatelná, ale zároveň si jsem vědoma toho, že forma nebyla taková, jaká mohla být. Ze začátku to samozřejmě bylo zklamání, byl to můj úplně první závod, kdy jsem se nedostala do finále, ale s odstupem času, kdy jsem se i podívala na fotky z pódia, vidím, že holky měly formy opravdu skvělé a bylo to zasloužené. Nezbývá než se opět dívat dopředu a dál na sobě pracovat, abych byla porovnatelná s těmi nejlepšími.

Že se závodníci před vstupem na pódium musí natřít barvou, ví každý. Vy jste na sociálních sítích zmiňovala, že mezi Váš rituál patří i další kroky, jako třeba obličejová maska. Přibližte nám, co vše tedy bikina před soutěží musí absolvovat a proč je to tak důležité?

Já den před soutěží dělám pokaždé peeling celého těla, abych odstranila mrtvé kožní buňky, umyji si vlasy, dám si kondicionér, olejíček, aby byly na pódiu krásné a lesklé, a teď jsem nově zařadila i masku na obličej, jelikož ani pleť bychom neměly zanedbávat. To je celý můj rituál, který není nijak zdlouhavý a složitý, určitě by se dalo zařadit spoustu dalších věcí, ale zatím se mi osvědčilo právě toto.

Padly po soutěži také nějaké dobroty? Co jste si užila nejvíc?

No jéje, těch padlo - asi jako vždycky. (smích) Nejsem ten typ, kterému by stačilo si po soutěži dát jedno vysněné jídlo a byl spokojený, já musím ochutnat od všeho něco a čím větší čuňárna to je, tím lépe. (smích) Jelikož kvůli covidu jsme našli ve městě otevřenou pouze jednu restauraci, úplně velký výběr nebyl, ale jako první jídlo padly boloňské špagety, ty miluji. No a potom už následovala palačinka, večeře v hotelu, kde jsem si konečně mohla dát vše, na co jsem celé dny jen koukala, pizza, bonbóny, chipsy a tak dále, jediné minus bylo, že jsme museli brzy vstávat další den kvůli odletu, takže nebylo tolik času, ale vše jsem si zase vynahradila po příletu domů. (smích)

Jaké jsou nyní Vaše soutěžní plány?

Jako další soutěž mám v plánu Diamond Cup v Praze, kde se poprvé sejdeme na jedné soutěži i s mým bráchou, a co bude potom, to se uvidí. Těžko v dnešní situaci něco dopředu plánovat.

Mockrát děkuji za rozhovor a přeji mnoho dalších úspěchů! Pokud chcete, máte možnost v závěru někomu poděkovat.

Já také moc děkuji za rozhovor. Děkuji také našim státním trenérkám, díky kterým byl průběh všech dnů ve Španělsku bezproblémový, a moc ráda bych poděkovala své rodině, především mamce, která cestovala do Španělska se mnou a zažily jsme spolu krásných pět dní. Velmi obdivuji, že se se mnou vůbec na takovéhle náročné závody vydala, jelikož všichni víme, že se závodníky to v předsoutěžní dietě není občas vůbec lehké. (smích) Ráda bych moc poděkovala za celoživotní podporu a pomoc, nejen v den soutěže. Mé velké díky patří i mému příteli, který vše prožívá se mnou, i když tam zrovna nemůže být, a samozřejmě také mé dlouholeté trenérce Timee Trajtelové za celou naši přípravu. A v neposlední řadě velmi děkuji i mému sponzorovi Nutrend, bez kterého by byla příprava o mnoho těžší.


Natálie Myslíková na mistrovství Evropy 2020


Foto:
https://ifbb.com
Natálie Myslíková


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie