Reklama:
Nejprodávanější protein je zpět!
100 % Whey protein 1+1 za 777 Kč
Skladem všech 8 variant! Více zde.

Mistrovství Evropy 2020
- zprávy z místa dění!

52.679 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


ME VE FITNESS & ME JUN. A MASTERS & ME V KULTURISTICE 2020 - 17. - 20. 9. 2020, Španělsko
Češi před ME:
bikiny: Olga NehasilováNatálie Myslíková (video)Markéta Härtl (video) Andrea Šantrůčková (video)Denisa Grassingerová (video)Jana Jeřábková (video) • Jana Šemberová • Kamila Brzobohatá • Lucie Žďárská • Sylvie Moocová • Marcela Kotková (video) bodyfitness: Marie ZapletalováGabriela Hejná (video)Martina Sletsjoee (video) wellness: Sabina Kaderková (video)Michaela Krajčová • Viktoria Babíková • physique: Lucie Jakešová (video) Milena Koudelková (video) • Libor Škopek • Ondřej Prichzi • Zdeněk Piekarz (video) • Roman Hajabáč • Martin PospíšilZdeněk Vránaclassic physique: Daniel Lochman • kulturistika: Radim Paštěka (video)Zbyněk Ceradský (video)Michal Trykar (video)Miroslav Kubec (video)klasika: Ondřej Januš (video) Vojtěch Nádeníček (video)David Černý (video) games klasika: Aleš Lamka • fitness: Anna Černošková (video)Lenka Červená (video)
Před ME:
nominaceharmonogram ME
Info z ME:
z místa dění fotogalerie
kompletní výsledky s body - 18 medailí!
Z ME očima naší reprezentace, rozhovory:
A. LamkaL. JakešováM. KubecM. SletsjoeeN. Myslíková
Z. CeradskýV. NádeníčekG. HejnáL. Škopek
S. MoocováD. GrassingerováJ. JeřábkováM. Kotková

Ve španělské Santa Susanně ve dnech 17. až 20. září proběhlo letošní mistrovství Evropy mezinárodní federace IFBB. Šampionát měl znovu charakter supermistrovství, když se na místě naráz konalo Mistrovství Evropy v kulturistice, Mistrovství Evropy ve fitness, Mistrovství Evropy juniorů a Mistrovství Evropy masters. Událost samozřejmě byla poznamenána pandemií COVID-19 a současným děním ve světě. Nejenom, že musela být přeložena ze začátku května až na druhou polovinu září a konala se za přísných hygienických opatření, ale také se jí zúčastnil o poznání nižší počet závodníků, než je za normálních okolností obvyklé. To po prezentaci pořadatele vedlo ke slučování a rušení některých vypsaných kategorií, což mělo dopad i na některé naše reprezentanty. Přes všechny potíže, které soutěž doprovázely, se ale stále jedná o mistrovství Evropy, a tedy prestižní akci, ze které se každý cenný kov počítá. Jak si v boji o medaile vedli naši?

O mistrovství Evropy 2020 píšeme také v těchto článcích:
Mistrovství Evropy 2020 - kompletní výsledky s body!
Mistrovství Evropy 2020 - fotogalerie
Mistrovství Evropy 2020 - harmonogram

Neděle, 22:06 - několik dalších fotografií nám zaslala Jana Jeřábková.

Neděle, 20:26 - a ještě jedna porce fotek!

Neděle, 19:47 - v Santa Susanně už je sice dozávoděno, ale to neznamená, že jsme s fotografiemi z místa dění skončili. Další přikládáme níže.

Neděle, 18:54 - kompletní výsledky letošního mistrovství Evropy, včetně bodového hodnocení, najdete zde.

Neděle, 16:08 - máme k dispozici kompletní výsledkové listiny. V těchto chvílích je pro Vás zpracováváme do dalšího článku.

Neděle, 15:49 - na šampionátu je definitivně dobojováno. Výborné výsledky našich se projevily i v tom, že se jim dařilo také v soutěži národů. Na Mistrovství Evropy juniorů i na Mistrovství Evropy ve fitness české reprezentační výpravě patří třetí místo!

Neděle, 15:30 - připojujeme několik dalších fotografií věnovaných našim dnešním medailistkám.

Neděle, 15:17 - také poslední blok vyhlašování výsledků končí pro naši reprezentační výpravu úspěchem. Marcela Kotková v bikiny fitness masters od 40 do 44 let vybojovala stříbro, na bronz pak dosáhla Sylvie Moocová!

Neděle, 14:35 - ještě jsou před námi souboje v bikiny fitness masters, kde nás reprezentují Marcela Kotková a Sylvie Moocová.

Neděle, 14:34 - absolutní vítězkou v bikiny fitness žen byla vyhlášena Wiktoria Nnaka z Polska.

Neděle, 14:25 - jen několik málo minut staré fotografie věnované našim úspěšným bikiny fitnesskám nám do redakce zaslala Sabina Kaderková.

Neděle, 14:20 - Natálie Myslíková v bikiny fitness žen nad 172 cm vybojovala bronz!

Neděle, 14:16 - Sylvie Moocová v bikiny fitness žen do 172 cm vybojovala bronz. Ve stejné kategorii se novou mistryní Evropy stala Jana Jeřábková!

Neděle, 14:11 - Denisa Grassingerová v bikiny fitness žen do 169 cm vybojovala bronz!

Neděle, 14:03 - přikládáme další porci fotografií, které nám do redakce zaslal Ondřej Prichzi. Část z nich vznikla během dnešního dopoledne.

Neděle, 13:59 - Kamila Brzobohatá v bikiny fitness žen do 162 cm vybojovala bronz!

Neděle, 13:49 - Markéta Härtl v bikiny fitness žen do 158 cm dosáhla na páté místo.

Neděle, 13:46 - probíhá vyhlašování výsledků v classic physique, kde jsme svého zástupce neměli. Než budeme znát další výsledky našich, mrkněte se tak třeba zatím na následující fotky, které nám do redakce zaslal Libor Škopek!

Neděle, 13:38 - Lenka Červená ve fitness žen vybojovala bronz!

Neděle, 11:49 - zatímco v bikiny fitness juniorek je už dozávoděno, v bikiny fitness žen a masters, se soutěžit teprve bude. A to znamená, že v zákulisí na to, až na ně přijde řada, čekají třeba také Markéta Härtl, Sylvie Moocová nebo Denisa Grassingerová.

Neděle, 11:11 - Olga Nehasilová v bikiny fitness juniorek od 16 do 20 let dosáhla páté místo. Do finále se ve stejné kategorii probojovala i Lucie Žďárská, které patří šestá příčka.

Neděle, 11:05 - Michal Trykar a jeho forma dva dny po závodech. Dnes samozřejmě drží palce všem svým reprezentačním kolegům, kteří ještě závodí.

Neděle, 10:58 - závěrečný soutěžní den letošního mistrovství Evropy je v plném proudu a na pódiu se už objevily i některé naše reprezentantky.

Neděle, 09:00 - dnešní soutěžní den bude v Santa Susanně patřit hlavně bikiny fitnesskám a fitnesskám. Opět pro Vás samozřejmě budeme pečlivě sledovat, jak se daří našim!

Neděle, 07:50 - do redakce nám dorazily další fotografie od Ondřeje Prichziho a rozumí se samo sebou, že si je nenecháme pro sebe. :-)

Neděle, 02:10 - ve fotogalerii nově najdete i snímky ze sobotní večerní kontroly formy. Celkem je v ní tak už 260 fotografií z objektivu Martina Pospíšila! Snímky ve fotogalerii jsme nově také opatřili popisky.

Neděle, 00:30 - připojujme několik fotografií ze sobotního večera. Zaslali nám je Michal Trykar a Ondřej Januš.

Neděle, 00:20 - ve fotogalerii najdete už 212 fotografií z objektivu Martina Pospíšila!

Sobota, 20:20 - a od Vojtěcha Nádeníčka nám dorazilo i následující video:

Sobota, 20:10 - připojujeme také několik fotografií, které zachycují cestu šampionátem v podání Vojtěcha Nádeníčka, který v Santa Susanně vybojoval hned dvě medaile!

Sobota, 19:15 - aktuálně pro Vás doplňujeme fotogalerii o další foto úlovky Martina Pospíšila. Než to bude, přikládáme ještě několik fotografií, které s námi sdíleli Sabina Kaderková a Radim Paštěka.

Sobota, 17:40 - povedených fotek vzniklo v Santa Susanně opravdu hodně! Přikládáme další z nich...

Sobota, 17:15 - další fotografie nám zaslali Kamila Brzobohatá, Denisa Grassingerová a Libor Škopek.

Sobota, 17:03 - přikládáme další povedené fotky od Martina Pospíšila.

Sobota, 16:52 - o to, jaké je letošní mistrovství Evropy jeho očima, se s námi podělil i Ondřej Prichzi.

Sobota, 16:17 - Michal Trykar se s námi podělil i o následující video dokumentující vyhlášení výsledků v kategorii smíšených párů!

Sobota, 16:12 - další porci dnešních zákulisních fotografií nám do redakce zaslali Michal Trykar a Gabriela Hejná.

Sobota, 14:32 - jako poslední z našich pro dnešek do bojů na pódiu zasáhl Radim Paštěka, který byl po sloučení kulturistiky mužů do 70 kg a kulturistiky mužů do 75 kg nejenom nejlehčím, ale také nejmladším borcem v kategorii. Ze šampionátu si odváží páté místo.

Sobota, 13:10 - Anna Tereza Černošková ve fitness juniorek dosáhla na čtvrté místo.

Sobota, 13:03 - Lucie Jakešová ve physique žen vybojovala čtvrté místo!

Sobota, 12:59 - Martina Sletsjoee a Zbyněk Ceradský se právě stali novými mistry Evropy v kategorii smíšených párů! Gabriela Hejná a Miroslav Kubec ve stejné kategorii vybojovali bronz!

Sobota, 12:45 - v Santa Susanně aktuálně probíhá slavnostní zahájení šampionátu, hovoří prezident mezinárodní federace IFBB Dr. Rafael Santonja. Závodit by se ale znovu mělo už za okamžik. Prozatím pro Vás máme několik dalších zákulisních fotografií, které nám zaslaly Milena Koudelková, Gabriela Hejná a Michaela Krajčová.

Sobota, 12:27 - máme k dispozici zpřesněný harmonogram posledního dne šampionátu. Najdete ho zde!

Sobota, 12:08 - v kategorii máme hned dva páry a volnou sestavu předvedli už i Gabriela Hejná a Miroslav Kubec. I jim se společné vystoupení povedlo.

Sobota, 12:03 - probíhá soutěž smíšených párů. Parádní volnou sestavu za sebou mají Martina Sletsjoee a Zbyněk Ceradský!

Sobota, 11:54 - přikládáme fotografie z dnešního dopoledne, které na místě pořídil Martin Pospíšil.

Sobota, 11:18 - Lucie Jakešová ve physique žen masters vybojovala bronz! Celkem tak naši na šampionátu mají už osm medailí! Ve stejné kategorii závodila i Milena Koudelková, která se probojovala k pátému místu.

Sobota, 11:10 - Martina Sletsjoee v bodyfitness žen do 163 cm vybojovala bronz!

Sobota, 11:07 - Gabriela Hejná v bodyfitness juniorek vybojovala stříbro a naše výprava tak na šampionátu dosáhla už na šest cenných kovů! Marie Zapletalová obsadila ve stejné kategorii páté místo.

Sobota, 10:30 - Zdeněk Piekarz a čerstvý absolutní mistr Evropy v games klasické kulturistice mužů Aleš Lamka.

Sobota, 10:26 - aktuálně probíhá první dnešní soutěžní blok, ve kterém se závodí ve physique žen masters, bodyfitness juniorek a bodyfitness žen. Ve druhém bloku přijde na řadu třeba i fitness juniorek, v němž nastoupí Anna Tereza Černošková.

Sobota, 09:59 - aktuální pohled do zákulisí prostřednictvím snímků, které nám do redakce zaslal Miroslav Kubec.

Sobota, 09:42 - ostatní si ještě musí počkat. A v tomto případě nejenom na podobně plný talíř, ale taky na to, než na mistrovství Evropy 2020 budou moci nastoupit na pódium.

Sobota, 09:35 - Michal Trykar už má po závodech, a tak si dnes mohl dopřát pořádnou snídani!

Sobota, 08:26 - přikládáme další fotografie z páteční večerní kontroly formy našich reprezentantů. Do redakce nám je zaslali Martin Pospíšil a Jana Jeřábková.

Pátek, 21:51 - máme k dispozici zpřesněný harmonogram třetího (zítřejšího) soutěžního dne letošního mistrovství Evropy. Najdete ho zde.

Pátek, 21:40 - Závodnice, které do šampionátu vstoupí zítra, dnes večer čekala kontrola formy. Během ní vznikly i následující fotografie, které nám do redakce zaslala Marcela Kotková.

Pátek, 21:20 - dnešek v Santa Susanně znovu stál za to, a to nejenom na pódiu, ale i mimo něj.

Pátek, 17:56 - a Michal Trykar ještě jednou. Tedy vlastně hned šestkrát! :-)

Pátek, 17:35 - pro dnešek už je ve Španělsku sice dozávoděno, ale to neznamená, že bychom Vám nemohli nabídnout ještě další fotky. Z našich závodníků, kteří se dnes objevili na pódiu, jsou na nich zachyceni Zdeněk Vrána a Michal Trykar.

Pátek, 16:20 - své fotografie z dnešního dne nám opět zaslal i Martin Pospíšil. Doplnili jsme je do fotogalerie a jednu ochutnávkovou přikládáme i níže.

Pátek, 16:05 - přikládáme zákulisní fotografie věnovaném našim reprezentantům ve physique, které nám do redakce zaslala Jana Jeřábková.

Pátek, 15:29 - Libor Škopek ve physique mužů nad 182 cm vybojoval stříbro! Ve stejné kategorii si čtvrté místo připsal Zdeněk Piekarz.

Pátek, 15:18 - Daniel Lochman ve physique mužů do 173 cm dosáhl na páté místo. Šestou příčku si domů ze stejné kategorie poveze Ondřej Prichzi.

Pátek, 15:10 - ve dvou kategoriích, a to ve physique žen a physique žen masters, by zítra v Santa Susanně měla závodit i Lucie Jakešová. Její formu den před vstupem na pódium přibližují následující fotografie.

Pátek, 14:42 - máme pro Vás i několik fotografií, které zachycují Miroslava Kubce. Ten by za sebou měl přitom mít teprve polovinu svých španělských soutěžních povinností. Poté, kdy dnes závodil v kulturistice masters, by totiž měl nastoupit ještě také s Gabrielou Hejnou v kategorii smíšených párů.

Pátek, 14:33 - dobojováno je ve physique juniorů a physique mužů masters. V tuto chvíli známe umístění Romana Hajabáče a Ondřeje Prichziho, kteří závodili ve physique mužů masters od 40 do 44 let. Roman Hajabáč vybojoval bronz, což znamená, že naši na šampionátu dosáhli už na čtyři medaile. Ondřej Prichzi bere čtvrté místo.

Pátek, 14:25 - dnešní odpoledne v Santa Susanně patří závodníkům ve physique juniorů, mužů a masters. Naši jsou připraveni!

Pátek, 14:10 - přikládáme několik dnešního fotografií z rána, které nám do redakce zaslala Marie Zapletalová.

Pátek, 13:55 - nestává se často, aby Česká republika na velké zahraniční soutěži měla hned dvě reprezentantky ve fitness. Letos tomu tak ale bude, když v této náročné disciplíně ve druhé polovině šampionátu nastoupí Anna Tereza Černošková a Lenka Červená. Dnes mají ale ještě obě, co se závodění týká, volno.

Pátek, 13:39 - Zbyněk Ceradský v kulturistice mužů masters od 45 do 49 let nad 80 kg dosáhl na páté místo.

Pátek, 13:28 - Miroslav Kubec v kulturistice mužů masters od 40 do 44 let do 90 kg obsadil šesté místo.

Pátek, 11:47 - známe už také výsledky soutěže ve wellness fitness juniorek. Viktoria Babíková obsadila šesté a Michaela Krajčová čtvrté místo.

Pátek, 11:35 - Sabina Kaderková ve wellness fitness žen nad 163 cm dosáhla na páté místo.

Pátek, 11:20 - bikiny fitnessky, včetně Kamily Brzobohaté, která nám zaslala následující fotografie, budou závodit až v závěrečné části šampionátu. Dnes tak budou držet palce ostatním našim reprezentantům.

Pátek, 10:15 - "Ještě hlava a detaily, a pak to tam půjdem vybombit, " píše Libor Škopek ze Santa Susanny. I jeho dnes čeká soutěžní den!

Pátek, 9:59 - klídek a relax před bouří. Tak popsal první z následujících připojených fotografií kulturista Michal Trykar. Na fotografii sedí po boku Zbyňka Ceradského, oba je dnes čeká soutěžní den. Stejně jako Miroslava Kubce, kterého zachycuje další snímek.

Pátek, 9:52 - Martin Pospíšil nafotil také snímky ze čtvrteční večerní kontroly formy pod dohledem reprezentačních trenérů. Fotografie níže jsou jenom malou ochutnávkou. Více jich najdete ve fotogalerii.

Pátek, 9:40 - přikládáme dva snímky z objektivu Martina Pospíšila, které zachycují Aleše Lamku a Vojtěcha Nádeníčka při včerejším souboji o absolutní vítězství v games klasické kulturistice mužů. Více fotografií najdete ve fotogalerii.

Pátek, 9:33 - dnes, v sobotu a neděli se v Santa Susanně bude závodit vždy od 10:00.

Čtvrtek, 23:54 - zítra by z našich jako první měla závodit Sabina Kaderková (wellness fitness žen) a jako poslední pak do bojů na pódiu zasáhnou Zdeněk Piekarz a Libor Škopek, kterému patří i břišáky na fotografii. V rámci celého soutěžního dne se pak představí celkem třináct českých reprezentantů!

Čtvrtek, 23:04 - dnešním úspěšným dnem pro naše reprezentanty mistrovství Evropy teprve začalo. Další na pódium nastoupí ve zbývajících dnech tohoto týdne. Aktuální formy některých z nich Vám přiblíží následující fotografie. Za jejich zaslání všem děkujeme!

Čtvrtek, 22:33 - podle poslední verze startovní listiny publikované přibližně před hodinou se zdá, že poté, kdy byla Danielu Lochmanovi zrušena kategorie classic physique juniorů, nastoupí k šampionátu zítra ve physique juniorů a physique mužů do 173 cm. Pokud by se měl představit v classic physique mužů, kde jeho jméno nějakou dobu figurovalo, byl by s ohledem na svůj věk ve značné nevýhodě. V nyní už také zrušeném classic physique mužů do 175 cm by byl o 11 let mladší než věkem jemu nejbližší soupeř. V classic physique mužů bez rozdílu výšky, ve kterém se asi bude nakonec v Santa Susanně závodit, by byl pro změnu o pět let mladší než Filip Dropulic z Chorvatska, který po něm roli nejmladšího závodníka v classic physique nově převzal. Kromě Daniela Lochmana by ve physique zítra měli závodit také Libor Škopek, Ondřej Prichzi, Zdeněk Piekarz, Roman Hajabáč, Martin Pospíšil a Zdeněk Vrána.

Zdeněk Vrána, Libor Škopek, Zdeněk Piekarz a Martin Pospíšil na mistrovství Evropy 2020

Čtvrtek, 18:26 - závodníci ve physique mužů a physique mužů masters dnes měli na šampionátu volno, když pro ně soutěžním dnem bude až pátek. Čtvrtek tak strávili zčásti v hale, kde drželi palce svým reprezentačním kolegům, ale i na pláži. Fotografie věnované partě závodníků nastupujících v men's physique nám do redakce zaslal Libor Škopek. Děkujeme!

Reprezentanti ve physique mužů a physique mužů masters na mistrovství Evropy 2020

Čtvrtek, 17:59 - absolutním vítězem v games klasické kulturistice mužů se stal Aleš Lamka!

Čtvrtek, 17:38 - za několik minut nás čeká ryze český souboj o absolutní vítězství v games klasické kulturistice mužů.

Čtvrtek, 17:37 - Vojtěch Nádeníček na šampionátu vybojoval svou druhou medaili. V games klasické kulturistice mužů nad 175 cm bere zlato!

Čtvrtek, 17:32 - Aleš Lamka byl právě vyhlášen novým mistrem Evropy v games klasické kulturistice mužů do 175 cm!

Čtvrtek, 15:17 - první medaili ze šampionátu pro Českou republiku vybojoval Vojtěch Nádeníček, který v klasické kulturistice juniorů dosáhl na bronz! Mistrem Evropy se v jeho kategorii stal Maksym Hovberh z Ukrajiny. Šesté místo v klasice juniorů bral další český reprezentant Ondřej Januš.

Čtvrtek, 15:00 - kvůli nedostatečnému počtu závodníků bylo zrušeno několik kategorií. Závodit se na letošním šampionátu nebude v classic physique masters, wellness fitness masters ani classic physique juniorů. To se dotklo také našeho juniorského reprezentanta Daniela Lochmana, který budou muset o svou šanci bojovat pouze mezi dospělými.

Čtvrtek, 13:46 - o svou porci fotografií ze zákulisí se s námi podělila také reprezentantka v bodyfitness juniorek Marie Zapletalová. "Protáhl se kongres, závodníci čekají. Kluci mají zatím zákulisí a rozcvičovnu venku, nechtějí je pustit dovnitř. Řeší se rozestupy, všude je dezinfekce a měření teploty, " uvedla naše závodnice ve zprávě, kterou poslala do redakce Ronnie.cz. I jí děkujeme!

První zákulisní fotografie z letošního mistrovství Evropy

Čtvrtek, 12:48 - máme pro Vás několik prvních zákulisních fotografií ze Španělska, které nám do redakce zaslal reprezentant ve physique mužů a physique mužů masters Zdeněk Vrána. Děkujeme!

První zákulisní fotografie z letošního mistrovství Evropy
Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

20.09.15:39mr.kvadriceps - tohle vidím na první místo v pořadí národů! gratuluji všem
19.09.21:45Ronnie - Neprotiřečí, protože to, že nemusí plnit monitoring X měsí..
19.09.21:21jari - Tak tohle myslim, že je blbost, navíc si to protiřečí s to..
19.09.18:49Wojtkingson - Lamka se o tom někde zmiňoval a říkal, že do Games musel j..
18.09.10:501boris111 - Nic ve zlém,ale tohle už nemá s kulturistikou nic společné..+4
18.09.09:48ygg - Fakt je, že se člověk nestačí divit.
18.09.01:24jari - A sakra..... Jinak děkuju Martine.
17.09.23:09Ronnie - Tady k tomu jsou kompletní pravidla, kdybyste si někdo cht..
17.09.23:00ygg - Takže jsou to klasici mínus tři kila? A na ME se soutěží j..
17.09.22:49Ronnie - Citace z jednoho staršího článku: `Mezinárodní federace IF..+1
17.09.22:41jari - Může mi někdo osvětit, co znamená GAMES klasická kulturist..+1
17.09.20:54havlic - co fotky Lamky?
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínAntidopingový seminář ADV ČR a SKFČR...
Ondra Hájek (09:21) • Na Instagramu a Facebooku bylo víckrát lidmi okolo svazu řečeno, že ten seminář dělá sv...
magazínTréninkový videolog: Milan Šádek (02/...
Paulie02 (06:29) • Nějak vylepšenou verzi Milana asi neuvidíme, ale mě to vůbec nevadí. Naopak respektuj...
magazínAntidopingový seminář ADV ČR a SKFČR...
Valasekjakub123 (15:27) • Budu sedět v první řadě už se těším :-)
magazínJosef Květoň - trénink lýtek a hamstr...
Mikuc (12:52) • Držím palce, snad už se smůla unavila a půjde to jen k lepšímu! S těma zkrácenýma fousa...
magazínLukáš Osladil - archivní video z roku...
Mikuc (12:50) • Pěkné video! Takových kdyby bylo více, třeba rok za rokem! Jenže...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2024 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2024 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie