Jak jistě víte, před zhruba dvěma týdny si Milan Šádek, profesionální kulturista závodící v IFBB Jima Maniona, utrhnul pravý biceps v místě, kde se sval připojuje na předloktí. Přinesli jsme Vám o tom článek, a protože z Vaší strany následovala spousta dotazů na to, jak ke zranění došlo, i úvah o tom, že by to Milan měl brát jako znamení a ukončit sportovní kariéru, vydal jsem se za ním s kamerou, abychom si všechno ujasnili.
S Milanem jsem tak tuto neděli dopoledne natočil více než půlhodinový rozhovor, ve kterém se dozvíte, jak ke zranění došlo, jak vážné vlastně je, proč se rozhodl podpořit hojení pomocí peptidů BPC-157 a TB-500 i jak zranění ovlivnilo jeho plány a celkově postoj k závodění. Pověsí kulturistiku na hřebík? Plánuje návrat na pódia? A jak se dá jednou rukou řídit auto na závodním okruhu? To vše se dozvíte v rozhovoru!
Pokud chcete vědět, co Milan Šádek do budoucna chystá, sledujte jeho facebookový profil.
Milan Šádek: "Myšlenka, že bych po zranění skončil, zmizela!"