Reklama:
2 balení multivitamínu Extrifit za 399 Kč!
Multivitamín Imun Vita Shock 2x 20 sáčků za akční cenu! Více zde.

Arnold Classic Europe
2020: zprávy z místa dění!

25.467 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


ARNOLD CLASSIC EUROPE 2020 - 11. - 13. 12. 2020, Španělsko
Češi před Arnold Classic Europe:
bikiny: Denisa Grassingerová Martina Kůrková (video) Jana Jeřábková Eva Budina (video) Kristýna BernáOlga Usovabodyfitness: Petra Lacinová • Simona Šimánová • Veronika Rynešová • physique: Petr Růžička (video)Lukáš ČervenýJakub KonečnýZdeněk Vrána Roman Hajabáč muscular: Jan Hrázský (video) kulturistika: Aleš Trpišovský (video) • Michal Sitter • Antonín TémaJan Fobl (video)Petr Tejkl Martin Dráb Alexandr Baraldi Miroslav Kubec klasika: Richard Bílík
ELITE PRO před ACE: Aleš Bursa • Pavel KoukalTomáš Kašpar • Lumír Štefek • Eliška Dombková • Lenka Myslivcová • Veronika Zemanová • Tereza Linhartová • Lenka Hlaváčová (video)
Před Arnold Classic Europe:
infonominaceharmonogram
Z ACE očima závodníků, rozhov.:
očima A. Témyočima R. Bílíka M. Sitter
očima J. Hrázskéhoočima L. Červeného
Info z Arnold Classic Europe:
z místa dění - 19 medailí!kompletní výsledky s body
Výsledky profesionálové:
Elite Prostrongman zrušen

V prostorách areálu Parc Colomer Sports Centre ve španělské Santa Susanně ve dnech 10. až 14. prosince proběhl letošní ročník mezinárodní amatérské soutěže v kulturistice a fitness Arnold Classic Europe. Na Pyrenejský poloostrov za účastí na této události odcestovala také početná výprava závodníků z České republiky a my jsme pro Vás to, jak si na evropském Arnold Classic vedli, opět pečlivě sledovali. V tomto článku konkrétně prostřednictvím krátkých zpráv a zákulisních fotografií.

Kompletní výsledky letošního amatérského Arnold Classic Europe najdete zde!

Neděle, 18:34 - skutečnost, že je na letošním Arnold Classic Europe už dozávoděno, ještě neznamená, že bychom končili se zákulisními fotografiemi z místa konání soutěže. Další porci jich najdete níže.

Neděle, 17:10 - na Arnold Classic Europe je pro letošek dobojováno.

Neděle, 17:04 - Jana Jeřábková a Roman Hajabáč v kategorii fit párů dosáhli na čtvrté místo. Pátou příčku brali Martina Kůrková a Jan Hrázský.

Neděle, 16:37 - program letošního Arnold Classic Europe uzavře soutěž v nové kategorii v portfoliu mezinárodní federace IFBB. Nese název fit páry a šanci v ní dostávají dvojice složené ze závodnice v bikiny fitness žen a závodníka ve physique mužů. Hodnocení probíhá podle kritérií bikiny fitness a physique, ale také podle toho, jak k sobě oba členové páru ladí.

Neděle, 16:33 - absolutní vítězkou v bikiny fitness žen byla vyhlášena Polka Wiktoria Nnaka.

Neděle, 16:25 - Kristýna Berná v bikiny fitness žen nad 172 cm dosáhla na čtvrté místo.

Neděle, 16:19 - Jana Jeřábková v bikiny fitness žen do 172 cm vybojovala zlato!

Aneta Tichá, Jana Jeřábková, Elena Punina

Neděle, 16:13 - je zde další vyhlašování výsledků. Denisa Grassingerová v bikiny fitness žen do 169 cm dosáhla na páté místo.

Neděle, 16:04 - Olga Usova nám do redakce zaslala také tyto fotografie, které v předchozích soutěžních dnech v zákulisí zvěčňují Michala Sittera.

Neděle, 16:04 - máme pro Vás také snímky, které dnes v zákulisí zachycují závodnici v bikiny fitness masters Olgu Usovu.

Neděle, 15:51 - za několik okamžiků nás čeká vyhlašování výsledků v bikiny fitness žen. Než se dovíme, jak si na klání vedly naše bikiny fitnessky, nabízíme Vám několik dalších zákulisních fotografií.

Neděle, 14:09 - Zdeněk Vrána, který závodil ve physique mužů masters od 45 do 49 let, si tentokrát domů bude odvážet trofej a diplom za pátou příčku.

Neděle, 14:05 - Roman Hajabáč ve physique mužů masters od 40 do 44 let bere čtvrté místo.

Neděle, 13:59 - naši na soutěži nepřestávají sbírat medaile! Lukáš Červený v muscular physique mužů vybojoval stříbro, na bronz pak v této kategorii dosáhl Jan Hrázský!

Lukáš Červený, Stanislav Brzhevskiy, Jan Hrázský

Neděle, 12:40 - je zde další vyhlašování výsledků. Petr Růžička ve physique mužů do 176 cm dosáhl na páté místo.

Neděle, 10:48 - absolutní vítězkou v bikiny fitness masters byla vyhlášena Ukrajinka Mariia Burlaka.

Mariia Burlaka a Martina Kůrková při souboji o absolutní vítězství v bikiny fitness masters

Neděle, 10:46 - Martina Kůrková v bikiny fitness masters nad 164 cm vybojovala zlato! Ve stejné kategorii brala bronz Eva Budina.

Neděle, 10:38 - probíhá první dnešní vyhlašování výsledků a znamená to další medaili pro Českou republiku. Kristýna Berná v bikiny fitness juniorek vybojovala bronz! Vítězkou v její kategorii se stala Polka Wiktoria Nnaka, která včera na Arnold Classic Europe vybojovala druhé místo mezi profesionálkami, a to aniž by ztratila status amatérky.

Valeryia Fedorenko, Wiktoria Nnaka, Kristýna Berná

Neděle, 9:35 - v Parc Colomer Sports Centre odstartoval poslední soutěžní den letošního amatérského Arnold Classic Europe. Dříve, než budeme znát první dnešní výsledky, přikládáme několik včerejších foto úlovků Zdeňka Vrány.

Sobota, 20:57 - v Santa Susanně je dobojováno na letošním Arnold Classic Europe v kategoriích profesionálů. V kulturistice mužů dostal příležitost nastoupit i Martin Dráb, a to aniž by tím ztratil status amatéra. Jak Arnold Classic Europe profíků dopadlo, se dočtete zde.

Sobota, 14:41 - máme pro Vás další snímek z pláže v Santa Susanně, tentokrát věnovaný Michalu Sitterovi.

Sobota, 14:38 - zítra se na Arnold Classic Europe bude závodit ve všech věkových kategoriích bikiny fitness, ve fitness, fit model, wellness fitness, muscular physique mužů, a také ve všech věkových kategoriích physique mužů. To znamená, že svůj soutěžní den před sebou má ještě třeba i Zdeněk Vrána, který nám do redakce zaslal následující fotografie.

Sobota, 14:17 - a Simona Šimánová ještě jednou, tentokrát na fotkách od moře.

Sobota, 14:10 - další porce fotek zachycuje v zákulisí soutěže bodyfitnessky Petru Lacinovou a Simonu Šimánovou.

Sobota, 14:01 - i když dnešní soutěžní den amatérského Arnold Classic Europe už skončil, neznamená to, že se v tomto našem článku se zprávami z místa dění nemáte na co těšit. Máme pro Vás totiž množství dalších zákulisních fotografií. Níže najdete ty věnované našim kulturistům!

Sobota, 13:10 - na amatérském Arnold Classic Europe je pro dnešek dozávoděno. Odpoledne bude v Santa Susanně patřit IFBB Elite profesionálům, kteří zde změří síly na spojeném mistrovství světa a Arnold Classic.

Sobota, 13:06 - absolutní vítězkou v bodyfitness žen byla vyhlášena Němka Alina Wilhelm, která závodila v kategorii do 163 cm.

Sobota, 13:04 - Veronika Rynešová v bodyfitness žen nad 163 cm vybojovala zlato! Jedná se už o její druhý triumf z letošního Arnold Classic Europe. Ve stejné kategorii na pátou příčku dosáhla Simona Šimánová.

Rejoice Godwin, Veronika Rynešová, Elke Van den Bergh

Sobota, 13:02 - je zde poslední dnešní blok vyhlašování výsledků a také v něm má mít Česká republika své medailistky! Petra Lacinová v bodyfitness žen do 163 cm vybojovala stříbro!

Petra Lacinová, Alina Wilhelm, Rosio Araujo

Sobota, 12:06 - Martin Dráb ve 47 letech prožívá svou životní sezónu! Právě byl vyhlášen také absolutním vítězem Arnold Classic Europe 2020 v kulturistice mužů! Na soutěži stejným způsobem včera ovládl už také boje v kategorii masters. Dále je letošním absolutním mistrem světa v kulturistice masters, šampiónem Grand Prix PEPA Opava i IFBB Elite Pro Czechia.

Martin Dráb

Martin Dráb

Sobota, 12:02 - Martin Dráb letos stále nenašel přemožitele! Je vítězem Arnold Classic Europe 2020 v kulturistice mužů nad 95 kg. Bronz v jeho kategorii vybojoval Jan Fobl.

Tomasz Kornalewski, Martin Dráb, Jan Fobl

Martin Dráb

Martin Dráb

Sobota, 12:01 - medailistu má Česká republika také v kulturistice mužů do 95 kg. Antonín Téma vybojoval bronz! Ve stejné kategorii bral čtvrté místo Michal Sitter a šesté Alexandr Baraldi.

Jonatan Ramirez, Dmytro Marchenko, Antonín Téma

Antonín Téma

Michal Sitter

Alexandr Baraldi

Sobota, 12:00 - stroj na medaile, který na letošním Arnold Classic Europe představuje česká výprava, se nezasekl ani při dalším bloku vyhlašování výsledků. Aleš Trpišovský v kulturistice mužů do 85 kg vybojoval stříbro!

Aleš Trpišovský, Mohammed Fabricius Ali, Peter Schwarz

Aleš Trpišovský

Sobota, 10:43 - máme pro Vás také zákulisní snímky, které zachycují Petra Tejkla a Alexandra Baraldiho krátce poté, kdy sestoupili z pódia.

Sobota, 10:28 - naši na letošním Arnold Classic Europe nepřestávají sbírat cenné kovy! Veronika Rynešová právě vybojovala zlato v bodyfitness masters!

Veronika Rynešová

Elke Van den Bergh, Veronika Rynešová, Jennifer Holguera

Sobota, 09:25 - probíhá první dnešní blok vyhlašování výsledků. Petr Tejkl v kulturistice juniorů vybojoval bronz! Ve stejné kategorii potom čtvrté místo bral Alexandr Baraldi.

Bryan Bertschmann, Christian Leibhan, Petr Tejkl

Sobota, 09:25 - a ještě jedna společná fotografie ze včerejšího večera.

Sobota, 09:00 - v Santa Susanně je vše připraveno na dnešní soutěžní den, během kterého se bude závodit v kulturistice mužů, kulturistice juniorů, bodyfitness žen a bodyfitness masters. Dříve, než pro Vás budeme mít první informace o tom, jak si vedou naši, máme pro Vás sérií fotografií, které během pro něj tolik vydařeného pátečního soutěžního dne zachycují Richarda Bílíka. Připomeňme, že na Arnold Classic Europe vybojoval celkem tři medaile!

Pátek, 19:30 - máme pro Vás další porci fotografií, které během dnešního soutěžního dne zachycují Michala Sittera a Miroslava Kubce.

Pátek, 17:00 - takovouto sbírku trofejí dnes na Arnold Classic Europe vybojoval Richard Bílík!

Pátek, 15:29 - pro dnešek je na Arnold Classic dobojováno, závodit se opět bude zítra.

Pátek, 15:14 - Richard Bílík má dnešní závoděním nabitý den za sebou. Uzavřel jej pátým místem v classic physique mužů do 180 cm.

Pátek, 14:50 - zatímco někteří si svou porci závodění na evropském Arnold Classic odbudou už během dneška, další jejich soutěžní den teprve čeká. Platí to také pro Denisu Grassingerovou (bikiny fitness žen) a Lukáše Červeného (muscular physique mužů), jimž jsou věnovány následující předsoutěžní fotografie.

Pátek, 13:40 - další stříbrnou medaili Richard Bílík přidal v classic physique masters!

Pátek, 13:40 - Richard Bílík by se na letošním Arnold Classic Europe měl představit hned ve čtyřech kategoriích. Tou druhou v pořadí se pro něj stala klasická kulturistika mužů do 180 cm, ve které vybojoval stříbro!

Pátek, 13:25 - Martin Dráb letos na žádné soutěži zatím ještě nenašel přemožitele a platit to bude také po dnešku. Stal se absolutním vítězem Arnold Classic Europe v kulturistice masters!

Pátek, 12:25 - Martin Dráb v kulturistice masters na Arnold Classic Europe potvrdil roli jednoho z favoritů a v kategorii od 45 do 49 let nad 80 kg vybojoval zlato!

Pátek, 11:30 - přikládáme snímek, který bezprostředně po sestoupení z pódia zachycuje Miroslava Kubce.

Pátek, 11:04 - bronzovou medailí na Richarda Bílíka navázal v kulturistice mužů masters od 40 do 44 let závodící Michal Sitter. Ve stejné kategorii bral páté místo Miroslav Kubec.

Pátek, 11:03 - v Santa Susanně dnes probíhá první soutěžní den a hned první vyhlašování výsledků během něj dopadlo pro české barvy skvěle. Richard Bílík v klasické kulturistice masters vybojoval zlato!

Pátek, 08:30 - první porci dnešních fotografií pořízených při ranní kontrole formy nám do redakce zaslal Lukáš Červený, který po konzultaci s mezinárodními rozhodčími nenastoupí ve physique, jak zamýšlel původně, ale v muscular physique, které je určeno závodníkům s objemy o něco převyšujícími standardy physique.

Čtvrtek, 21:25 - ve physique mužů, physique mužů masters a muscular physique mužů by se v Santa Susanně tentokrát mělo závodit až během neděle, a tak byl dnes ještě čas na trénink.

Čtvrtek, 18:12 - v Santa Susanně tento týden Česká republika má celou řadu závodníků, kterým se letos opravdu dařilo. Jedním z nich je také absolutní vítěz IFBB Diamond Cup Prague v kulturistice mužů a zlatý medailista International Austrian Championship Antonín Téma, jehož aktuální předsoutěžní formu můžete posoudit prostřednictvím následující sady fotografií.

Čtvrtek, 18:00 - další naší účastnicí Arnold Classic Europe, která letos už posbírala několik skvělých výsledků, je Martina Kůrková. Na IFBB Diamond Cup Prague a IFBB Diamond Cup Malta celkem vybojovala tři zlaté medaile. Také ona nám zaslala fotografii z registrace, která se mimochodem v Santa Susanně celkem protáhla.

Čtvrtek, 17:52 - za účastí na Arnold Classic Europe, se vydal také Martin Dráb, který letos prožívá mimořádnou sezónu. Před několika týdny se probojoval k titulu absolutního mistra světa v kulturistice masters a minulou sobotu zvítězil jak na Grand Prix PEPA Opava, tak i na připojeném klání profíků IFBB Elite Pro Czechia. Něco málo o tom, v jaké formě se nachází den před vstupem na pódium evropského Arnold Classic, Vám napoví následující fotografie.

Čtvrtek, 17:41 - dnes v Santa Susanně celý den probíhala registrace závodníků. Prošli si jí už také Lukáš Červený a Zdeněk Vrána, kteří na soutěži nastoupí ve physique.

Čtvrtek, 15:56 - dvě krátká videa z posilovny, pořízená při tréninku krátce před soutěží, nám do redakce zaslal Antonín Téma.

Čtvrtek, 14:00 - máme pro Vás první snímky, které Vám napoví, jakou formu si naši pro účast na Arnold Classic Europe 2020 chystají.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

12.12.17:26petrpolak - Děkuji za ten dotaz i odpověď, taky mi to vrtalo hlavou.
12.12.17:16dzordn2 - V IFBB je v poslední době zvykem, že vybraní amatérští záv..
12.12.17:061boris111 - Chtěl jsem se zeptat,jak může Martin Dráb závodit za amaté..+1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínPatrick Moore: exhibice na NPC Fox Ci...
Zodiak411 (21:39) • Ten široký zádový zepředu je parádní. Jsem zvědavý, kolik toho na něm zůstane po dietě....
magazínSedm profesionálů v přípravě na květn...
Neutralni typ (18:51) • Mostafa ma totane predimenzovane nohy
magazínTréninkový videolog: Jan Turek (04/20...
ironfighter (23:34) • 2x covid, pekne, hlavne ze s normalnim prubehem. Honzovi drzim palce a at se dari nejen...
magazínMonika Špačková - trénink nohou 6 týd...
eSko (12:52) • Nízký počet spálených kalorií při silovém tréninku je zcela správně. Odborné studie s k...
magazín"Big Ramy" vystoupil na slavnostním o...
md (13:42) • No cvičení mu jde evidentně lépe jak zpěv, ale i tak 💪😁👍Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra