Reklama:

Mistrovství Evropy 2019:
kompletní výsledky s body

8.257 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti


ME VE FITNESS & ME JUN. A MASTERS & ME V KULTURISTICE 2019 - 2. - 5. 5. 2019, Španělsko
Češi před ME:
bikiny: Nela Kordiaková (video) • Monika Špačková • Barbora Hudcová (video)Monika Klementová (video)Adéla UhrováEva DlabajováViktoria BabíkováBarbora KrálováMagdalena FejfarováJulie SvitákováJana ŽitnáMartina KůrkováMarcela KotkováŠárka Čejková bodyfitness: Markéta KretschováJana PaulátováDenisa KeppertováAndrea Jančíková (video) wellness: Kristýna Seidlová (video)Kristýna PolomisováSabina Kaderkováphysique: Matěj Belička (video) Ondřej NovákAntonín VuMichael Špaček (video)Zdeněk Vrána (video)Roman HajabáčMilena Koudelkovákulturistika: Michal MacekMichael KrihoLibor VoborníkPavel Bartoníček Jan Tomášek (video)Vladimír Semerád (video) • Milan BodlákEmil Boar (video) klasika: Václav OnderkaJakub KolínekVojtěch FojtíkMiroslav DopirákBohumil ŠevcPavel SamekMarian Jankovčinfitness: Ondřej Ságner (video)Lucie Dulovcová
Před ME:
nominaceharmonogram MEodlet české výpravy
Info z ME:
z místa děníden 1 + foto - 4 medaile!
den 2 + foto - 2 medaile! den 3 + foto
den 4 + foto - 1 medaile! kompletní výsledky s body
Z ME očima naší reprezentace, rozhovory:
M. Kůrková L. VoborníkJ. Tomášek
J. KolínekP. Samek

Španělské lázeňské a pobytové středisko Santa Susanna se pro dny 2. až 5. května stalo hlavním městem kulturistiky a fitness, když se zde odehrálo letošní supermistrovství Evropy mezinárodní federace IFBB. Šampionát v sobě tentokrát zahrnoval hned čtyři soutěže, a to Mistrovství Evropy v kulturistice, Mistrovství Evropy ve fitness, Mistrovství Evropy juniorů a Mistrovství Evropy masters. Jak bývá naším zvykem, dění na závodech jsme pro Vás sledovali prostřednictvím článku s krátkými zprávami a zákulisními snímky. Po jednotlivých soutěžních dnech jsme Vám také vždy přinesli článek s finálovými výsledky a fotografiemi dokumentujícími dění přímo na pódiu.

Mistrovství Evropy 2019
- zprávy z místa dění!
Mistrovství Evropy 2019: výsledky a fotografie (den 1.)
Mistrovství Evropy 2019: výsledky a fotografie (den 2.)
Mistrovství Evropy 2019: výsledky a fotografie (den 3.)
Odlet české výpravy na mistrovství Evropy 2019
Závodníci v klasické kulturistice - rozhovory
před mistrovstvím Evropy 2019
Závodníci v kulturistice
před mistrovstvím Evropy 2019
Nominační sraz závodníků před mistrovstvím Evropy 2019

Nyní, v nejkratší možné chvíli po soutěži, Vám nabízíme ještě kompletní výsledky, včetně bodového hodnocení. Dočtete se z nich, co už možná víte, pokud jste v uplynulých dnech s námi cestu našich reprezentantů šampionátem sledovali. České výpravě, která v Santa Susanně znovu čítala několik desítek tváří, bezvadně vyšel hned první den závodů. Jakub Kolínek během něj vybojoval titul mistra Evropy v klasické kulturistice juniorů a stal se také absolutním mistrem starého kontinentu v games klasické kulturistice mužů. V klasické kulturistice masters od 40 do 44 let se zlatem blýskl Pavel Samek a mistrem Evropy se stal také Jan Tomášek, jenž si poradil se všemi soupeři v kulturistice mužů masters od 50 do 54 let nad 80 kg.

Medailové portfolio české reprezentace se rozrostlo i následující den. V pátek stříbro vybojoval Libor Voborník, jenž se představil v kulturistice mužů masters od 40 do 44 let nad 90 kg a bronz přidala Kristýna Seidlová, která svého úspěchu dosáhla ve wellness fitness juniorek. V sobotu naši sice prožili medailový půst, ovšem i tak si připsali několik cenných umístění ve finále. Poslední a celkově sedmou medaili pro naši výpravu v neděli vybojovala Martina Kůrková, která v bikiny fitness masters od 35 do 39 let nad 164 cm dosáhla na bronz. Výborné výsledky našich, zejména v juniorských a veteránských kategoriích, vedly také k tomu, že se našim dařilo v soutěži národů. Na Mistrovství Evropy masters české reprezentační výpravě patří třetí a na Mistrovství Evropy juniorů čtvrté místo. Všem našim účastníkům mistrovství Evropy 2019 k předvedeným formám i dosaženým výsledkům srdečně blahopřejeme!


Přejít k šampionátu:


Přehled umístění českých reprezentantů

    1. místo - Jakub Kolínek (games klasická kulturistika mužů nad 175 cm) [9]*
    8. místo - Michael Macek (kulturistika mužů do 70 kg) [8]
    9. místo - Matěj Belička (physique mužů do 179 cm) [15]
    10. místo - Marian Jankovčin (classic physique mužů nad 175 cm) [14]
    10. místo - Ondřej Novák (physique mužů do 179 cm) [15]
    bez umístění - Zdeněk Vrána (physique mužů do 179 cm) [15]

*v hranatých závorkách je vždy uveden počet závodníků, kteří nastoupili v dané kategorii

Další naši reprezentanti závodili na Mistrovství Evropy ve fitness, Mistrovství Evropy juniorů a Mistrovství Evropy masters.

Klasická kulturistika mužů do 171 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 47 Bogdan Farcaș Rumunsko 1989 61,2/162,2 5 10 5 15
2. 44 Cosmin Iancu Rumunsko 1987 69/170 10 24 11 35
3. 48 Farhad Guliyev Ázerbájdžán 1979 64,8/165 17 28 15 43
4. 45 Jakub Prokop Slovensko 1990 58,1/161 21 44 20 64
5. 50 Thibault Boisson Francie 1992 69/170 23 48 25 73
6. 43 Tomasz Laszko Polsko 1980 71,5/171 34 58 29 87
7. 49 Jesse Kinnunen Finsko 1996 68,9/169,5 35
8. 42 Oleksandr Sirenko Ukrajina 1995 71,5/170,5 35
9. 46 Fred Faulon Francie 1980 54,6/158,2 45

Klasická kulturistika mužů do 175 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 56 Jose Miguel Gomez Španělsko 1985 76/172 5 10 5 15
2. 57 Rui Geneto Portugalsko 1979 78/174,5 14 26 10 36
3. 59 Alvaro Sauca Španělsko 1987 77,9/174,5 11 34 21 55
4. 53 Oleksii Pavlov Ukrajina 1996 74,6/173,6 20 40 20 60
5. 58 Florian Torres Francie 1993 71,1/172,5 29 48 18 66
6. 60 Pawel Mordzonek Polsko 1988 75,2/175 31 60 30 90
7. 55 Aapo Kilpelainen Finsko 1974 74,3/171,5 34
8. 54 Massimiliano Ilare Itálie 1977 76/173 37

Klasická kulturistika mužů do 180 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 71 Bader Almiloudi Malta 1990 79,1/178,5 9 26 11 37
2. 70 Borja Serna Španělsko 1982 83,7/176,2 11 26 13 39
3. 63 Granit Kuleta Kosovo 1990 83,6/178,2 13 24 23 47
4. 74 Yamil Calvo Španělsko 1986 79,9/176 17 38 17 55
5. 69 Aleksandr Tarasevskij Irsko 1986 84,6/179,5 31 48 17 65
6. 67 Morissana Kante Francie 1987 83,2/177 31 48 23 71
7. 66 Vladimir Matsievskiy Rusko 1989 85,4/179,7 33
8. 73 Dmytro Korotych Ukrajina 1988 87/180 40
9. 72 David Ourmiah Francie 1983 83/176 43
10. 68 Bruno Borges Irsko 1986 83,8/178,2 50
64 Thomas Holzer Německo 1990 81,2/177,4
65 Dragos Zanfir Rumunsko 1991 83,5/178 62
75 Bahadir Avhan Turecko 1989 80/178,5 63

Klasická kulturistika mužů nad 180 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 85 Damian Kuffel Polsko 94,7/187 5 10 6 16
2. 81 Alexey Syurtukov Rusko 1986 89,4/182,5 13 24 12 36
3. 92 Audrius Petrenas Litva 1991 87,7/182,2 17 36 17 53
4. 88 Francisco Galvan Torres Španělsko 1985 89,9/181,2 17 36 19 55
5. 79 Ehsan Salehinya Nizozemsko 1990 90/182 25 44 24 68
6. 78 Daniel Westerlund Švédsko 1984 94,4/185,5 33 56 28 84
7. 89 Dmitrii Filipchenko Rusko 1981 92/184 38
8. 83 Igor Sikora Srbsko 1992 94,8/186,2 41
9. 90 Andrej Markovič Slovensko 1980 90,3/183,2 45
10. 87 Tobias Kempe Švédsko 1993 87,2/183 50
80 Maksym Prykhodko Ukrajina 1990 91,6/185 62
82 Danylo Tsypko Ukrajina 1995 92,9/187 54
84 Sandi Imerovic Chorvatsko 1983 90,2/183,4 58
86 Ivan Kabalin Chorvatsko 1997 85,4/185 74
91 Mindaugas Urbaitis Litva 1984 86,6/187,5 65

Klasická kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 85 Damian Kuffel Polsko 94,7/187 7 7
2. 56 Jose Miguel Gomez Španělsko 1985 76/172 8 8
3. 71 Bader Almiloudi Malta 1990 79,1/178,5 16 16
4. 47 Bogdan Farcaș Rumunsko 1989 61,2/162,2 19 19

Games klasická kulturistika mužů do 175 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 102 Jose Tercero Španělsko 1989 67,8/169,5 9 14 7 21
2. 101 Dragoș Enuță Rumunsko 1982 73,2/173,2 11 22 10 32
3. 96 Victor Nastase Belgie 1979 69,9/170,6 10 22 12 34
4. 99 Jurgen Silvano Belgie 1981 75,8/174,5 23 42 21 63
5. 95 Lukáš Vechter Slovensko 1994 171,4 22 52 25 77
6. 98 Vytautas Elmonas Litva 1987 72,6/171 30 56 29 85
7. 100 Adrian Lungu Rumunsko 1981 75,4/174,5 35
8. 97 Kristjan-Johannes Konsap Estonsko 1989 75,2/174,2 40

Games klasická kulturistika mužů nad 175 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 112 Jakub Kolínek Česká republika 1996 79,1/179,5 9 16 8 24
2. 104 Alberto Prol Španělsko 1983 78,2/175,1 8 16 8 24
3. 111 Gabor Kenderes Maďarsko 1986 77,8/177,5 13 26 15 41
4. 105 Alexandru Albulescu Rumunsko 1981 84/184 18 42 20 62
5. 110 Ramil Lipp Estonsko 1980 77,8/179,9 22 46 23 69
6. 106 Tarik Secic Bosna a Hercegovina 1989 99,2/195,5 34 60 30 90
7. 108 Kristián Meško Slovensko 1999 85,4/186 35
8. 107 Hrvoje Petrinjak Chorvatsko 1997 80,7/177,3 37
9. 109 Olivier Pieters Belgie 1995 71,6/176,4 45

Games klasická kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 112 Jakub Kolínek Česká republika 1996 79,1/179,5 5 5
2. 102 Jose Tercero Španělsko 1989 67,8/169,5 10 10

Smíšené páry

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 142 Svitlana Ivanina
Yurii Zymohliad
Ukrajina 12 7 19
2. 141 Liubov Popova
Maksym Prykhodko
Ukrajina 18 8 26
3. 140 Daniela Martinescu
Bogdan Farcas
Rumunsko 32 15 47
4. 139 Alexandra Cozma
Alexandru Albulescu
Rumunsko 38 20 58
5. 137 Louane Rossi
Nicolas Guilhaume
Švýcarsko 48 25 73
6. 138 Galina Marufova
Igor Marufov
Rusko 60 30 90

Kulturistika vozíčkářů

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 212 Joan Segura Španělsko 1976 5 10 15

Physique mužů do 170 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 349 Erik Ha Norsko 168,2 5 6 6
2. 348 Ivan Gekov Rusko 1988 169,4 11 9 9
3. 344 Khurram Butt Dánsko 1976 165 14 16 16
4. 342 Manuel Caldiroli Itálie 1990 167,5 19 20 20
5. 346 Sebastian Jansson Švédsko 166 28 25 25
6. 343 Fabio Ferreira Portugalsko 1990 168 28 28 28
7. 341 Said Hossieni Finsko 1990 165,5 35
8. 347 Tomasz Kuchowicz Polsko 1989 169,2 40
9. 350 Nuri Igcioglu Turecko 1986 166,9 43

Physique mužů do 173 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 355 Patryk Walczuk Polsko 1994 171,9 9 10 10
2. 354 Ionut Lepadatu Rumunsko 171,4 12 12 12
3. 356 Bilal Fakir Nohammad Belgie 1994 171,6 11 12 12
4. 363 Yaroslav Kononenko Ukrajina 1998 171 21 22 22
5. 353 Koray Ilkmen Turecko 1987 172,5 23 24 24
6. 360 Abdel Yacoubou Francie 1984 171,5 33 28 28
7. 357 Arnaud Schreiber Francie 171,6 38
8. 362 Kishan Patel Velká Británie 1986 171,5 41
9. 361 Gianni Grima Malta 1985 171,6 47
10. 358 Eyup Sahin Turecko 1987 170,5 47
359 Aleksi Kivisto Finsko 1996 170,5 54
364 Seyfettin Ayalp Turecko 172,5 49

Physique mužů do 176 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 383 Bartosz Bartkowski Polsko 1997 174,6 10 9 9
2. 370 Jose-Luis Prieto Španělsko 1989 175 11 12 12
3. 368 Simon Staaf Švédsko 1995 175,7 11 13 13
4. 380 Remigiusz Pezda Polsko 1991 174 17 17 17
5. 375 Doguscan Ozkan Turecko 174,7 31 26 26
6. 374 Luca Palazzolo Itálie 1982 174,5 35 28 28
7. 381 Robert Stuparu Rumunsko 1995 176 35
8. 378 Tural Aslanov Ázerbájdžán 1986 174 36
9. 372 Amro Al-Zoubi Ukrajina 1995 175 38
10. 382 Andrea Schiavo Itálie 1997 175,2 53
367 Bojan Ilievski Severní Makedonie 1988 175,5 64
369 Roland Szabo Maďarsko 1996 176 63
371 Kazimierz Brutanek Irsko 1982 175,3 82
373 Markus Kremer Německo 173,4 79
376 Millad Hojabri Dánsko 1994 175,5 57
377 Marcel Kovacevic Chorvatsko 2000 175,9 69
379 Artur Sedov Estonsko 1991 175,5 67

Physique mužů do 179 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 388 Daniel Baumann Dánsko 1990 176,6 8 7 7
2. 385 Ahmet Kara Turecko 178 11 13 13
3. 397 Ako Mensah Německo 1993 179 18 16 16
4. 395 Piotr Zieliński Polsko 1986 178 17 20 20
5. 387 Edvard Muhanha Ukrajina 1990 178 32 25 25
6. 399 Adrijan Marusic Chorvatsko 1988 176,4 23 27 27
7. 389 Nelson Lizardo Lucembursko 35
8. 390 Christian Heimerdinger Německo 176,3 40
9. 393 Matěj Belička Česká republika 1994 176,1 42
10. 396 Ondřej Novák Česká republika 1985 178,4 60
386 Eduardo Paes Irsko 1991 178 65
391 István Mizsei Maďarsko 1987 177,4 64
392 Rodrigue Seymave Francie 1979 178 62
394 Zdeněk Vrána Česká republika 1971 179 60
DQ* 398 Piotr Seweryn Zielinski Polsko 1973 177,9 65

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 411 Oleg Danysh Ukrajina 1986 180 11 12 12
2. 412 Vladislav Alekseev Rusko 1995 181,5 13 12 12
3. 410 Pierre Murcia Francie 180,6 12 13 13
4. 408 Dejan Voloder Srbsko 179,8 14 15 15
5. 406 Andrey Pylaev Rusko 1991 181 27 25 25
6. 407 Simonas Puzas Litva 1988 180,5 33 27 27
7. 402 Juan Carro Španělsko 1989 179,5 34
8. 404 Michael Mai Xuan Irsko 1993 180,6 35
9. 405 Odd Maurstig Norsko 1994 179,5 46
10. 413 Andrian Voloshyn Ukrajina 1982 181,3 52
403 Kristian Lampinen Finsko 1994 180,3 58
409 Maciej Kierzk Polsko 1995 180 54

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 419 Yevgeniy Nikitenko Ukrajina 1992 187 7 7 7
2. 416 Sidy Pouye Španělsko 1985 183 9 9 9
3. 420 Andreas Troennes Norsko 1990 185 18 20 20
4. 423 Wojciech Jabłoński Polsko 1991 185,3 18 21 21
5. 415 Abdou Ndiaye Francie 185,3 25 24 24
6. 426 Sandor Berecz Maďarsko 1992 188 29 25 25
7. 417 Matthieu Carpaye Francie 185,2 37
8. 424 Rait Vahermets Estonsko 1990 188,5 37
9. 422 Thomas Joramo Norsko 1995 186,4 46
10. 418 Nenad Glisovic Srbsko 1993 185,6 51
421 Mustafa Gunes Turecko 1985 183 57
425 Martin Ignatov Bulharsko 1986 188 65
427 Ali Nezamizadeh Francie 186,4 53

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 349 Erik Ha Norsko 168,2 11 11
2. 355 Patryk Walczuk Polsko 1994 171,9 15 15
3. 388 Daniel Baumann Dánsko 1990 176,6 16 16
4. 419 Yevgeniy Nikitenko Ukrajina 1992 187 19 19
5. 383 Bartosz Bartkowski Polsko 1997 174,6 22 22
6. 411 Oleg Danysh Ukrajina 1986 180 23 23

Kulturistika mužů do 70 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 653 Herman Pysarenko Ukrajina 1373 66,9 6 14 8 22
2. 651 Rinat Rakhmolin Rusko 1989 69,7 13 28 11 39
3. 656 Martin Manasievski Severní Makedonie 1992 66,9 14 28 15 43
4. 652 Andrei Sihonin Bělorusko 1986 67,5 14 30 17 47
5. 654 James Cassar Malta 1989 69,3 29 54 27 81
6. 655 Teymur Aslanov Ázerbájdžán 1982 68,7 27 56 26 82
7. 650 Mesut Ala Turecko 1991 68,9 36
8. 649 Michael Macek Česká republika 1994 65,7 39

Kulturistika mužů do 75 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 659 Ife Adekolu Lucembursko 1989 5 10 5 15
2. 663 Matias Celades Španělsko 1983 73,1 10 28 13 41
3. 661 Aleksandar Todorov Bulharsko 1979 73,9 28 36 19 55
4. 667 Neven Cuk Chorvatsko 1984 73,6 15 38 20 58
5. 664 Carlos Caruana Malta 1977 74,5 26 38 22 60
6. 662 Benjamin Anton Německo 1990 72,2 30 56 25 81
7. 668 Mickael Trotin Francie 1982 73,5 33
8. 666 Emmet Long Irsko 1990 74,7 37
9. 665 Zülfi Karaköse Turecko 1995 72,5 44
10. 660 Jerome Letellier Francie 1975 72 48

Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 683 Maximiliano Rodriguez Španělsko 1982 78,4 8 12 6 18
2. 680 Kushtrim Bajraktaraj Kosovo 1984 78,9 9 24 11 35
3. 675 Enrique Cardenas Španělsko 1980 78,5 15 26 14 40
4. 673 Stavros Dimitriou Kypr 1986 79,2 22 46 22 68
5. 682 Nizami Misirov Ázerbájdžán 1985 79,8 23 46 22 68
6. 681 Andrei Tikhonov Rusko 1985 79,8 34 54 30 84
7. 678 Cedrick Pelegrin Francie 1977 77,7 36
8. 679 Murad Isayev Ázerbájdžán 1984 78,8 37
9. 677 Koray Ucar Turecko 1974 79,1 44
10. 672 Romain Vuillet Francie 1987 80 48
674 Alban Gojani Kosovo 1983 77 54
676 Constantinos Frangiskou Kypr 1988 76 60

Kulturistika mužů do 85 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 688 Mykhailo Pavliuk Ukrajina 85 5 10 5 15
2. 686 Jorge Fernandez Španělsko 1983 82 10 20 10 30
3. 692 Roderick Theuma Malta 1982 83,9 16 36 21 57
4. 691 Justas Poliakus Litva 1992 84,1 22 42 24 66
5. 689 Cetin Ornek Turecko 977 84,2 27 50 21 71
6. 690 Alberto Cutuli Itálie 84,7 24 52 25 77
7. 687 Sakir Kizil Turecko 83,9 35

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 700 Keivan Gomanian Švédsko 1977 88,1 10 16 13 29
2. 695 Tomas Svernenka Irsko 1981 89,1 11 22 11 33
3. 696 Franck Collingro Francie 1986 86,5 12 26 11 37
4. 702 Andrei Sychev Rusko 1978 89,6 21 40 19 59
5. 701 Fuad Gulu-zade Ázerbájdžán 1985 89,3 19 44 22 66
6. 705 Denis Kniazev Rusko 1982 89,2 30 58 27 85
7. 703 Andrii Khabrenko Ukrajina 1991 89,1 39
8. 706 Mickael Cabrita Francie 1992 87,6 40
9. 699 Rifat Sipahioglu Turecko 1977 87,8 46
10. 704 Marc Lebourg Francie 1988 88,6 48
697 Florent Seguy Francie 1989 85,5 53
698 Paweł Kowalski Polsko 1989 89 56

Kulturistika mužů do 95 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 714 Vladimir Beliaev Rusko 1989 93,9 10 5 15
2. 711 Sergio Dufort Španělsko 1980 94,3 22 12 34
3. 709 Nikolay Kostadinov Bulharsko 1990 94,8 28 13 41
4. 713 Jacques Zinsou Dánsko 1972 94,3 42 21 63
5. 710 Remi Bordagi Francie 1992 92,1 50 27 77
6. 712 Xhevat Asllani Kosovo 1980 92,4 56 27 83

Kulturistika mužů do 100 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 719 Daniel Poniedzialek Polsko 1994 97,3 6 12 6 18
2. 723 Bartosz Zimny Polsko 1996 99 13 24 13 37
3. 721 Juan De Dios Romero Španělsko 1984 96,2 19 34 17 51
4. 726 Egzon Hyseni Kosovo 1988 96,3 16 36 18 54
5. 720 Youseff Asmar Švédsko 1980 97 20 46 21 67
6. 717 Dmitrii Marchenko Rusko 1985 99 30 52 30 82
7. 718 Leon Berisha Kosovo 1976 98,6 36
8. 722 Aleks Kirov Bulharsko 1995 97,9 43
9. 725 Oguz Aydemir Turecko 1973 97,7 44
10. 724 Ibrahim Vranovci Severní Makedonie 1983 98,1 46

Kulturistika mužů nad 100 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 729 Aleksei Kuznetsov Rusko 1988 110,4 5 12 6 18
2. 736 Aleksei Tronov Rusko 1974 112,5 13 28 15 43
3. 731 Pawel Wodyk Polsko 1989 107,8 16 32 16 48
4. 735 David Pozzi Španělsko 1983 101,7 19 36 17 53
5. 732 Besart Maxharraj Kosovo 1978 102,3 21 44 23 67
6. 730 Sergei Agunovich Bělorusko 1980 101,1 34 60 30 90
7. 733 Piotr Piechowiak Polsko 104 34
8. 738 Darius Janusauskas Litva 1989 110,9 39
9. 739 Giorgi Macavariani Litva 1990 103,4 42
10. 737 Süleyman Canda Turecko 1978 103,7 50
DNC 734 Sven Agic Chorvatsko 1996 104,7

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 714 Vladimir Beliaev Rusko 1989 93,9 9 9
2. 719 Daniel Poniedzialek Polsko 1994 97,3 10 10
3. 729 Aleksei Kuznetsov Rusko 1988 110,4 13 13
4. 688 Mykhailo Pavliuk Ukrajina 85 19 19
5. 700 Keivan Gomanian Švédsko 1977 88,1 25 25
6. 683 Maximiliano Rodriguez Španělsko 1982 78,4 32 32
7. 659 Ife Adekolu Lucembursko 1989 75 33 33
8. 653 Herman Pysarenko Ukrajina 1373 66,9 39 39

Muscular physique mužů

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 742 Yaromyr Makoviichuk Ukrajina 1990 178,8 5 5 5
2. 749 Zaid Anaie Dánsko 1991 166,4 13 13 13
3. 744 Aitor Rodriguez Španělsko 1984 164,5 18 19 19
4. 740 Oleksandr Nikolaichuk Ukrajina 1992 176,9 22 19 19
5. 743 Manuel Piedrafita Asensio Španělsko 1983 175 30 24 24
6. 745 Issa Rany Francie 1992 183 17 25 25
7. 747 Florian Vonderthann Německo 1989 175,2 41
8. 748 Arslan Guliyev Ázerbájdžán 176 42
9. 750 Dawid Jedrzejewski Irsko 1986 191,1 46
10. 746 Madjid Oulmi Francie 1976 180 47
741 Ahmed Elboueshi Francie 1993 183 48

Classic physique mužů do 171 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 919 Tomasz Sadkowski Polsko 1987 66,2/162,5 12 5 17
2. 921 Miguel Ángel Angulo Conejo Španělsko 1984 168,5 20 10 30
3. 917 Fabien Vidal Alvarez Francie 1986 74,6/170 36 16 52
4. 922 Miroslav Škadra Slovensko 1977 67,4/163,4 42 20 62
5. 918 Al Hayani Francie 1990 76,9/170,5 42 24 66
6. 920 Abdel Djebbar Francie 1982 75,5/170,8 60 30 90

Classic physique mužů do 175 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 927 Noah Risch Lucembursko 1994 79,5/173,5 14 8 22
2. 925 Yurii Zymohliad Ukrajina 1986 79,5/173,5 16 7 23
3. 928 Dmitrii Titov Rusko 1984 80,3/173,2 32 16 48
4. 926 Mohamad-Ali Fabricius Ali Dánsko 1985 81,7/174,5 38 19 57
5. 924 Antonio Enea Itálie 1986 78/172 46 25 71

Classic physique mužů nad 175 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 939 Stanislav Tarasov Ukrajina 1995 88,7/181,5 10 16 6 22
2. 932 Deividas Guzys Litva 1984 87,8/178,2 8 20 11 31
3. 942 Marcin Kotleszka Polsko 1989 93,5/182 13 30 16 46
4. 937 Marko Pitkanen Finsko 1992 90,5/182,2 26 42 19 61
5. 931 Dražen Salopek Chorvatsko 1972 87,6/177,5 18 42 24 66
6. 945 Goran Radmilovic Chorvatsko 1989 92,6/180,5 34 58 28 86
7. 930 Manuel Parra Španělsko 1985 86/175,7 38
8. 934 Mahmoud Sharshar Malta 86,3/177,3 41
9. 941 Nadim Hasanov Ázerbájdžán 1989 98,2/183 45
10. 940 Marian Jankovčin Česká republika 1976 89,7/181,5 48
936 Hafid Cherifi Francie 1989 95/184 50
938 Artem Stepanenko Ukrajina 1981 96,2/184 66
943 Ibrahim Sirri Onal Turecko 1980 96,7/186 64
944 Cedric Gamer Francie 1981 92,6/180,5 57

Classic physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 927 Noah Risch Lucembursko 1994 79,5/173,5 5 5
2. 939 Stanislav Tarasov Ukrajina 1995 88,7/181,5 10 10
3. 919 Tomasz Sadkowski Polsko 1987 66,2/162,5 15 15

Přehled umístění českých reprezentantů

    4. místo - Kristýna Seidlová (wellness fitness žen do 163 cm) [8]*
    4. místo - Sabina Kaderková (wellness fitness žen nad 168 cm) [6]
    5. místo - Monika Špačková (bikiny fitness žen do 169 cm) [30]
    5. místo - Ondřej Ságner (fitness mužů) [8]
    bez umístění - Nela Kordiaková (bikiny fitness žen do 160 cm) [26]
    bez umístění - Martina Kůrková (bikiny fitness žen do 166 cm) [25]
    bez umístění - Barbora Hudcová (bikiny fitness žen do 172 cm) [25]
    bez umístění - Monika Klementová (bikiny fitness žen nad 172 cm) [25]

*v hranatých závorkách je vždy uveden počet závodníků, kteří nastoupili v dané kategorii

Další naši reprezentanti závodili na Mistrovství Evropy v kulturistice, Mistrovství Evropy juniorů a Mistrovství Evropy masters.

Wellness fitness žen do 158 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 170 Dagmara Dominiczak Polsko 1987 157,7 7 7
2. 168 Lisa Meiswinkel Německo 1995 154,8 8 8
3. 169 Caroline Aspenskog Švédsko 1990 156,5 15 15
4. 172 Gilliane Bance Francie 1988 154,4 20 20
5. 173 Mania De Smet Belgie 152,6 25 25
6. 171 Kathrin Hardinman Dánsko 1978 155 30 30

Wellness fitness žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 179 Nikoletta Sularz Polsko 1996 159,9 10 6 6
2. 180 Daria Kapitova Rusko 1987 160,5 6 9 9
3. 176 Sari Uski Finsko 1986 162,3 18 19 19
4. 175 Kristýna Seidlová Česká republika 1998 162 24 22 22
5. 178 Nataliia Minailova Ukrajina 1981 162,5 31 23 23
6. 182 Stefanie Griffin Velká Británie 1983 160,5 19 25 25
7. 181 Kim Borg Malta 1994 159,2 36
8. 177 Chrystelle Pousse Francie 1994 162 38

Wellness fitness žen do 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 186 Micaela di Gennarro Itálie 1993 164,4 10 9 9
2. 185 Viktoriia Shcherbakova Ukrajina 1986 166 17 14 14
3. 193 Elena Kapitonova Rusko 1988 165,6 13 16 16
4. 191 Maria Gongora Španělsko 1986 165,4 14 18 18
5. 195 Kateryna Cherniei Ukrajina 1987 165,9 21 20 20
6. 188 Dorota Szweda Polsko 1993 164,6 33 26 26
7. 187 Natalya Lavrukhina Rusko 1989 165,7 35
8. 194 Laura Benasques Borau Španělsko 1991 163,7 38
9. 189 Johanna Klatt Německo 167 48
10. 192 Marta Brzezinska Polsko 1994 167,5 48
190 Andrea Toth Maďarsko 1988 164,7 55
196 Yasemin Bakir Nizozemsko 58

Wellness fitness žen nad 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 204 Lara Santini Chorvatsko 1997 168,2 8 8
2. 202 Tatiana Eremina Rusko 1980 173 11 11
3. 200 Miljana Ferenc Srbsko 1993 178,5 17 17
4. 203 Sabina Kaderková Česká republika 1992 169 18 18
5. 201 Anna Ropponen Finsko 1985 170,5 26 26
6. 199 Simge Topcu Turecko 1991 173 28 28

Wellness fitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 179 Nikoletta Sularz Polsko 1996 159,9 9 9
2. 170 Dagmara Dominiczak Polsko 1987 157,7 11 11
3. 186 Micaela di Gennarro Itálie 1993 164,4 15 15
4. 204 Lara Santini Chorvatsko 1997 168,2 15 15

Bodyfitness žen do 158 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 457 Olga Lutsenko Rusko 1991 153 6 7 7
2. 463 Karina Shcherbak Rusko 1986 155,3 11 11 11
3. 464 Kristina Sivokhina Rusko 1989 158 15 14 14
4. 458 Daniela Martinescu Rumunsko 1984 150,5 20 21 21
5. 451 Tetiana Davidenko Ukrajina 1990 152,4 30 24 24
6. 453 Pirita Petaja Finsko 1994 152 30 28 28
7. 467 Alexandra Ljung Švédsko 1984 157,2 31
8. 466 Vanessa Schnurpfeil Německo 1993 154,3 40
9. 454 Leanne Barrett Irsko 1991 157,2 51
10. 459 Susanne Storhaug Norsko 1987 148 52
450 Emilie Richard Francie 1984 154,6 65
452 Karen Sheehan Irsko 1981 157,5
455 Anna Reindl Německo 154,5
456 Tiziana Calabrese Itálie 1987 156,9
460 Aimee Hansen Dánsko 1986 157,8
461 Elif Gur Turecko 1991 153,5
462 Zdenka Dobiašová Slovensko 1984 154,7
465 Kamila Rzeszowska Irsko 1981 157,4

Bodyfitness žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 470 Filipa Santos Portugalsko 1992 159 9 8 8
2. 472 Juliana Makšiová Slovensko 1993 159,3 10 11 11
3. 488 Liis Org Estonsko 1990 162 13 12 12
4. 485 Anastasiia Sivakova Rusko 1985 158,5 20 21 21
5. 476 Karoliina Skantsi Finsko 159,9 36 24 24
6. 490 Anita Blazevic Chorvatsko 1992 161 26 27 27
7. 483 Jennifer Mellies Nizozemsko 1990 161 37
8. 482 Arti Lopes Norsko 1976 159,8 37
9. 478 Martyna Stepien Polsko 1990 161,5 39
10. 474 Alexandra Cozma Rumunsko 160 48
471 Anastasia Usacheva Rusko 1991 161,5
473 Sara Petersson Švédsko 1990 162
475 Cristina Gomez Španělsko 1982 162,1
477 Timea Sečanská Slovensko 1998 161,7
479 Rocio Araujo Španělsko 159,5
480 Samantha Mifsud Malta 1985 159,5
481 Katarzyna Jankowiak Polsko 1985 161
484 Iuliia Mikhailuts Rusko 1989 162,5
486 Inesa Kapylets Bělorusko 1983 159,8
489 Martha Kjerstad Norsko 1993 158,7

Bodyfitness žen do 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 497 Iuliia Kazakovtceva Rusko 1988 165 8 7 7
2. 492 Olha Shnurova Ukrajina 166,2 15 14 14
3. 498 Katarzyna Dudek Polsko 1982 166,5 14 15 15
4. 501 Ekaterina Petrova Rusko 167 165 17 16 16
5. 495 Agáta Hlavačková Slovensko 1993 163,2 25 25 25
6. 499 Natália Poprocká Slovensko 2001 168 35 30 30
7. 502 Viera Božíková Slovensko 1998 165,6 40
8. 493 Liudmila Makarova Rusko 1979 168 40
9. 500 Hanna Saario Finsko 167 43
10. 503 Tatiyana Pudovkina Estonsko 1991 165,5 48
494 Michalina Gladysz Polsko 1986 166,8 68
496 Nastassia Zhyhavets Bělorusko 1984 165,2 60
504 Mervi Hartikainen Finsko 1982 166,5 58
505 Svitlana Ivanina Ukrajina 164,3 60

Bodyfitness žen nad 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 509 Alina Yaman Ukrajina 1985 169,9 6 6 6
2. 516 Johanna Ilonen Finsko 1983 169 10 10 10
3. 508 Olga Shestoperova Rusko 1982 172 15 15 15
4. 512 Yuliia Shykula Ukrajina 1986 172 25 23 23
5. 520 Vera Koroleva Rusko 1991 180,5 29 25 25
6. 517 Indrė Baleviciute Litva 1994 174 27 27 27
7. 522 Bettina Sorensen Dánsko 1986 177 33
8. 514 Anais Michalska Francie 1984 170,5 34
9. 515 Eliise Peterson Estonsko 1992 179,3 43
10. 510 Polina Konovalenko Rusko 177,5 53
511 Sarah Grant Irsko 1983 173,2 59
513 Ozlem Temel Turecko 1979 169,8 61
518 Fiona O’Connor Irsko 1984 171,6 68
519 Katharina Liepelt Německo 1988 169,5 62
521 Elisa Sperati Irsko 1979 171,1 75

Bodyfitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 497 Iuliia Kazakovtceva Rusko 1988 165 7 7
2. 457 Olga Lutsenko Rusko 1991 153 11 11
3. 509 Alina Yaman Ukrajina 1985 169,9 14 14
4. 470 Filipa Santos Portugalsko 1992 159 18 18

Physique žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 636 Mina Mahzoon Švédsko 156,8 7 14 10 24
2. 635 Aleksandra Gatsko Rusko 1987 154,6 13 24 8 32
3. 629 Elena Lazareva Rusko 1968 160 14 32 18 50
4. 633 Polina Tyrina Rusko 1987 161,7 18 32 19 51
5. 631 Andrijana Dabic Rakousko 1988 162,7 24 42 22 64
6. 630 Maryna Melchenko Ukrajina 1979 158 32 58 30 88
7. 634 Evelina Ziogiene Litva 1982 161,5 33
8. 632 Sherica Douglas Norsko 1982 152,7 40

Physique žen nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 643 Viktoriia Pohribniak Ukrajina 1988 167,7 5 10 5 15
2. 644 Liubov Popova Ukrajina 1988 165,7 11 20 10 30
3. 639 Beáta Harcos Maďarsko 1978 170 15 30 15 45
4. 641 Jorine Wieringa Nizozemsko 1985 164,7 20 40 20 60
5. 642 Maija Kuusisto Finsko 1986 166 25 50 27 77
6. 646 Scilla Colombo Itálie 1972 167 32 60 28 88
7. 645 Isil Aktan Turecko 1974 169 37
8. 640 Leona Dobinson Irsko 1979 169,9 37

Physique žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 643 Viktoriia Pohribniak Ukrajina 1988 167,7 5 5
2. 636 Mina Mahzoon Švédsko 156,8 10 10

Fitness žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 615 Michaela Pavleová Slovensko 2001 161 17 14 14 13 27
2. 614 Tatiana Ondrušková Slovensko 159 17 34 8 19 27
3. 603 Elina Lukashina Rusko 1997 152 53 15 21 7 28
4. 609 Karina Polovnikova Estonsko 1996 158 12 9 21 17 38
5. 605 Oleksandra Tarasova Ukrajina 1991 159,5 50 12 23 19 42
6. 613 Delia Lacataru Rumunsko 1993 153,4 17 52 19 29 48
7. 608 Dorottya Agoston Maďarsko 1997 161,2 27 44
8. 616 Janica Aherikko Finsko 159,9 46 32
9. 607 Georgiana Padure Rumunsko 1988 150,3 19 60
10. 610 Elena Krahmaleva Rusko 1986 163 59 34
11. 612 Oleksandra Hrynkova Ukrajina 2003 157,6 44 53
12. 611 Juli Volgyi Maďarsko 1996 152,7 64 38
13. 606 Anna Rudnitskaia Rusko 1977 153,6 53 61
14. 604 Susana Ventura Portugalsko 1991 159,8 50 68

Fitness žen nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 625 Kristína Juricová Slovensko 2000 170,1 18 13 8 9 17
2. 623 Korina Keszei Maďarsko 2002 166,2 9 35 9 23 32
3. 626 Maryina Honcharenko Ukrajina 2002 166,6 28 17 18 15 33
4. 622 Karin Suchomelová Slovensko 2001 165 15 14 18 17 35
5. 620 Olga Demchuk Rusko 1982 165,6 33 5 26 16 42
6. 624 Ana-Marija Zujovic Srbsko 1990 166,1 23 33 25 29 54
7. 621 Amalia Mali Rumunsko 1997 163,4 21 35
8. 619 Panna Frauenberger Maďarsko 2001 168 33 26

Fitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 615 Michaela Pavleová Slovensko 2001 161 5 5
2. 625 Kristína Juricová Slovensko 2000 170,1 10 10

Fitness mužů

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 753 Michal Barbier Slovensko 1997 168,4 7 8 9 10 19
2. 752 Roman Haishuk Ukrajina 1995 167,5 17 9 17 11 28
3. 755 Bogdan Cristea Rumunsko 1989 173,2 23 15 23 10 33
4. 759 Dominik Jewiak Polsko 2002 173,5 9 31 7 29 36
5. 754 Ondřej Ságner Česká republika 1985 181,5 27 18 21 18 39
6. 757 Rene Santos Portugalsko 1981 169,5 31 25 27 25 52
7. 756 Mehmet Ozdemi Turecko 1998 170,5 30 33
8. 758 Derin Uygur Turecko 2001 186 31 40

Bikiny fitness žen do 158 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 968 Irina Pimenova Rusko 1996 157,6 7 7 7
2. 961 Karoline Kjaernes Norsko 1992 155 8 15 15
3. 949 Irina Agadzhanova Rusko 1986 154,6 14 15 15
4. 963 Renuka Sankar Nizozemsko 154,7 29 16 16
5. 967 Valeriia Iarintseva Rusko 1993 153,4 18 21 21
6. 954 Jessica Lopez Švédsko 1990 157,3 35 30 30
7. 970 Irina Kudrinskaia Rusko 1995 157 35
8. 952 Mariia Burlaka Ukrajina 1985 155,3 36
9. 1034 Darya Kaiharodava Bělorusko 1995 152,5 41
10. 948 Solveig Gjelstad Norsko 1995 155,9 47
947 Relika Merilai Estonsko 1982 155
950 Luca Levai Maďarsko 1990 157,2
951 Ghizlane El Mejboud Francie 1989 154,5
953 Ludmila Wojdak Polsko 1981 158
955 Iida Kaihua Finsko 2001 157,5
956 Anastasija Sidorevic Litva 1990 156,5
957 Ekaterina Salina Rusko 1989 158
958 Isabelle Abassi Francie 1974 156,5
959 Cemile Serbest Turecko 1993 157
960 Aleksandra Kolodziejczyk Polsko 1988 154
962 Katarzyna Dmochewicz Polsko 1981 158
964 Laura Pignal Francie 1990 158
965 Asiyah Khan Francie 1990 156,6
966 Kitti Oláh-Kiss Maďarsko 1990 150,9
969 Vanessa Cini Malta 1983 149
971 Eliana Guzman Španělsko 1987 147,7

Bikiny fitness žen do 160 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 999 Anastasiia Gekova Rusko 1989 159,1 13 12 12
2. 983 Alina Voronova Rusko 1996 158,9 13 13 13
3. 982 Skaistė Danilevičiūtė Litva 1997 159,9 14 15 15
4. 995 Lina Real Španělsko 1987 158,8 16 20 20
5. 1000 Margush Minasian Rusko 1995 158,5 19 21 21
6. 997 Brigitta German Irsko 1990 159,8 35 27 27
7. 980 Sofiia Maiboroda Ukrajina 1993 159,8 37
8. 985 Anna Migale Německo 159,8 41
9. 992 Olesia Kravchenko Rusko 1984 159,5 43
10. 976 Arida Muru Estonsko 1997 158,2 45
974 Michaela Dubeková Slovensko 2001 159
975 Evelin Szalai Maďarsko 1995 158,5
977 Samanta Balode Lotyšsko 1992 158,4 50
978 Bercem Kabak Turecko 1993 159,5
979 Olaug Trovaag Norsko 1997 159
981 Anna Schuster Německo 1997 159
984 Mariia Shunkova Rusko 1993 159,4
986 Aurore Legros Francie 1985 159
987 Natália Margušová Slovensko 158,9
988 Nela Kordiaková Česká republika 1995 158,1
989 Norma Company Dánsko 1984 160
990 Sabrina Grima Malta 1989 160
991 Giedre Petraityte Irsko 1990 158,3
993 Michaela Kanuščáková Slovensko 1993 159,2
994 Jennifer Berki Maďarsko 1995 159,2
996 Maria Onea Rumunsko 1994 159,2

Bikiny fitness žen do 162 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1002 Elena Pugacheva Rusko 1989 162 7 6 6
2. 1008 Laura Stalinkeviciute Litva 1999 161,2 13 13 13
3. 1004 Nataliia Bersheda Ukrajina 1994 161,9 15 17 17
4. 1006 Polina Rybakova Rusko 1998 161,7 17 21 21
5. 1005 Mervi Kuorilehto Finsko 1979 161,9 28 23 23
6. 1010 Irina Tomas Rusko 1989 160,9 30 26 26
7. 1011 Frederique Jacques Francie 1991 161,2 38
8. 1012 Karyna Andriushchenko Ukrajina 162 38
9. 1014 Martyna Derlat Polsko 1987 162 44
10. 1003 Liliia Bondarenko Ukrajina 1978 160,5 52
1007 Ekaterina Voitenko Rusko 1990 161,6 56
1009 Leslie Rouzee Francie 161,2 64
1013 Anamarija Basrak Chorvatsko 1995 161,5 64
1015 Alina Wilhelm Německo 1998 160,2 75
1016 Valeriia Aloshyna Ukrajina 1995 162 65
1017 Clementine Durand Francie 161,4 76

Bikiny fitness žen do 164 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1021 Iuliia Shestakova Rusko 1989 163,5 6 6 6
2. 1020 Oleksandra Sumanieieva Ukrajina 1997 163,5 12 13 13
3. 1029 Antonina Smirnova Rusko 1994 164 15 18 18
4. 1027 Ievgeniia Filonenko Ukrajina 1985 162,8 19 20 20
5. 1030 Katarzyna Oleskiewicz-Szuba Polsko 1993 163,8 23 20 20
6. 1023 Anna Shorokina Španělsko 1994 164 37 25 25
7. 1031 Larisa Agafonova Lotyšsko 164 37
8. 1033 Iryna Rogova Ukrajina 1987 163,2 39
9. 1028 Ekaterina Rykova Rusko 1988 162,1 39
10. 1022 Uiliia Nikiforova Rusko 1990 162,4 46
1024 Karmen Kiier Estonsko 1986 164
1025 Amanda Szanko Maďarsko 1988 163
1026 Lenka Hrušková Slovensko 1991 162,2
1032 Sinem Mus Turecko 1991 163
1035 Mariia Tishkova Rusko 1996 163,7
1036 Betul Avci Turecko 1990 162,4
1037 Emmy Pereira Francie 1995 163,4
1038 Nicola Korsch Německo 163,5

Bikiny fitness žen do 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1043 Kateryna Stoianova Ukrajina 1990 165,2 8 8 8
2. 1042 Olesia Kobeleva Rusko 1995 165,1 13 14 14
3. 1041 Sanna Paasimaa Finsko 1997 166 13 16 16
4. 1048 Mariia Evgeneva Rusko 1994 165 17 19 19
5. 1049 Anna Fedorova Estonsko 1991 165,2 33 27 27
6. 1064 Olena Serbinenko Ukrajina 1995 164,6 29 27 27
7. 1061 Natalia Shkolova Rusko 2000 165 41
8. 1046 Alla Vynogradova Ukrajina 1984 164,7 42
9. 1056 Kinga Bafia Polsko 1993 165,4 43
10. 1062 Marina Atroshchenko Rusko 1979 165,3 46
1044 Oana Barsan Rumunsko 164,3
1045 Nesrin Demirden Turecko 1990 165,6
1047 Angela-Nadine Handrick Německo 1991 164,5
1050 Martina Kůrková Česká republika 1980 166
1051 Olga Pyatetskaya Rusko 1981 164,4
1052 Alina Malykhina Rusko 1993 165
1053 Simone Enica Nizozemsko 1990 165,5
1054 Stephanie Klaus Německo 1993 165,3
1055 Juliána Melišová Slovensko 165,5
1057 Bianca de Wit Nizozemsko 1995 165,6
1058 Alona Sadovska Ukrajina 164,5
1059 Ildikó Varga Maďarsko 1999 165,5
1060 Ekaterina Diachenko Rusko 1985 165,5
1063 Lucia Di Pancrazia Itálie 1981 165
1065 Jana Stachová Slovensko 1998 165,5

Bikiny fitness žen do 169 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1069 Lina Kudrickė Litva 168,4 5 5 5
2. 1086 Veronika Shlenchik Rusko 1990 167,2 12 10 10
3. 1073 Anna Petrovska Ukrajina 1995 167,5 16 16 16
4. 1095 Agne Kiviselg Estonsko 1988 167,6 36 22 22
5. 1090 Monika Špačková Česká republika 1995 166,2 21 25 25
6. 1093 Frida Rommen Norsko 167,5 22 25 25
7. 1078 Maryia Lehenkaya Polsko 1995 167,4 37
8. 1072 Elena Mosina Rusko 1995 167,2 41
9. 1077 Natalia Koniakhina Rusko 1990 169 41
10. 1071 Ekaterina Alisova Rusko 1987 168,7 48
1067 Klaudia Szymanska Polsko 1998 167,1
1068 Kady Parnaku Estonsko 1987 168
1070 Emily Ryan Irsko 1989 168
1074 Ekaterina Andreeva Rusko 1987 168
1075 Pernilla Bockerman Finsko 2000 168
1076 Sanne Jans Nizozemsko 1993 168,3
1079 Ivana Dordevic Srbsko 1992 168
1080 Audrey Le Perff Francie 1986 167,3
1081 Anna Gvozdeva Rusko 1985 166,5
1082 Iuliia Goloborodko Rusko 1996 168,9
1083 Lisa-Marie Graham Velká Británie 1984 167,2
1084 Grete Bakken Norsko 1990 166,5
1085 Lisa Maus Německo 1997 167,8
1087 Krystle Tonna Malta 1983 166,5
1088 Petra Vanhapiha Finsko 1990 169
1089 Denisa Knaperková Slovensko 1996 167,5
1091 Ganna Prokopovych Ukrajina 168
1092 Gina Ronai Maďarsko 1989 167,5
1094 Eva Saischegg Rakousko 1995 166,8
1096 Judyta Brutanek Irsko 1982 167,7

Bikiny fitness žen do 172 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1110 Elena Temnikova Rusko 1984 170,8 6 5 5
2. 1114 Juste Tamasauskaite Litva 2001 171,4 11 11 11
3. 1116 Zlata Zhikhareva Rusko 1995 171 35 19 19
4. 1113 Mallaury Miraglio Francie 1995 169,5 15 19 19
5. 1099 Alla Danilova Rusko 1988 171,1 18 22 22
6. 1104 Marina Zvanchuka Lotyšsko 169,5 32 28 28
7. 1109 Paula Barbosa Portugalsko 1990 170,3 35
8. 1111 Emilia Kostanska Polsko 1992 170,4 35
9. 1121 Veronika Koshkina Rusko 1993 171,2 39
10. 1102 Nina Maruhn Německo 1998 169,1 43
1100 Sandra Pierson Francie 1990 169,7
1101 Ana Markovic Island 1984 169,3
1103 Alena Lisunova Rusko 1989 170
1105 Maris Malm Estonsko 1990 171,2
1106 Anna Prokhorova Rusko 1971 171,9
1107 Klára Pap Maďarsko 1985 170,9
1108 Kaisa Abner Estonsko 169,3
1112 Kristina Brunauer Rakousko 1997 171,2
1115 Merli Oago Estonsko 1986 171
1117 Sonia Silva Portugalsko 1991 170,2
1118 Paulína Melišková Slovensko 1992 171,5
1119 Irina Sadem Turecko 1987 170,1
1120 Tugba Yuce Turecko 1980 170,5
1122 Ioana Crisan Rumunsko 1991 171,5
1123 Barbora Hudcová Česká republika 1995 171

Bikiny fitness žen nad 172 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1126 Galina Maslovskaia Rusko 1986 178,8 11 9 9
2. 1149 Ekaterina Semenova Rusko 1995 181 11 10 10
3. 1146 Svetlana Beliaeva Rusko 1986 175,5 14 16 16
4. 1145 Reetta Kanniainen Finsko 1993 175,8 15 17 17
5. 1141 Tatiana Rodionova Rusko 1991 174,9 35 25 25
6. 1133 Anhelina Sohokon Ukrajina 1998 172,5 35 26 26
7. 1142 Asta Kaukaite Litva 1990 175 38
8. 1131 Marion Audouin Francie 1994 176 39
9. 1150 Michaela Pančušková Slovensko 1996 178 39
10. 1134 Yana Semenova Rusko 1999 174,4 39
1127 Monika Klementová Česká republika 1986 173
1128 Elisabeth Evensen Norsko 1992 174
1129 Alena Yarshevich Bělorusko 1984 183,6
1130 Evita Qenaj Chorvatsko 2001 174
1132 Marina Kassinopoullou Kypr 1977 177,6
1135 Eva Csele Maďarsko 173
1136 Olga Peeters Francie 1981 176,9
1137 Kadri-Ly Miil Estonsko 1990 173,3
1138 Saida Smiri Francie 1990 173
1139 Alicja Pyszka-Bazan Polsko 1993 175,6
1140 Deniz Eke Turecko 1983 180,2
1143 Yevgeniya Pastukh Ukrajina 175
1144 Lejla Secic Bosna a Hercegovina 1988 172,8
1147 Hajnalka Nagy Maďarsko 1984 177,3
1148 Mehtap Esraf Turecko 1982 172,8

Bikiny fitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1126 Galina Maslovskaia Rusko 1986 178,8 7 7
2. 1021 Iuliia Shestakova Rusko 1989 163,5 13 13
3. 1069 Lina Kudrickė Litva 168,4 20 20
4. 1110 Elena Temnikova Rusko 1984 170,8 21 21
5. 968 Irina Pimenova Rusko 1996 157,6 21 21
6. 1043 Kateryna Stoianova Ukrajina 1990 165,2 28 28
7. 1002 Elena Pugacheva Rusko 1989 162 29 29
8. 999 Anastasiia Gekova Rusko 1989 159,1 35 35

Přehled umístění českých reprezentantů

    1. místo - Jakub Kolínek (klasická kulturistika juniorů) [13]*
    3. místo - Kristýna Seidlová (wellness fitness juniorek) [5]
    4. místo - Kristýna Polomisová (wellness fitness juniorek) [5]
    5. místo - Magdalena Fejfarová (bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let nad 166 cm) [16]
    5. místo - Markéta Kretschová (bodyfitness juniorek) [11]
    5. místo - Michael Kriho (kulturistika juniorů) [9]
    6. místo - Antonín Vu (physique juniorů do 174 cm) [8]
    6. místo - Lucie Dulovcová (fitness juniorek od 16 do 20 let do 163 cm) [8]
    7. místo - Adéla Uhrová (bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let do 160 cm) [9]
    7. místo - Vojtěch Fojtík (klasická kulturistika juniorů) [13]
    8. místo - Eva Dlabajová (bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let do 166 cm) [10]
    8. místo - Václav Onderka (klasická kulturistika juniorů) [13]
    8. místo - Viktoria Babíková (bikiny fitness juniorek od 16 do 20 let) [22]
    bez umístění - Julie Svitáková (bikiny fitness juniorek od 16 do 20 let) [22]
    bez umístění - Barbora Králová (bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let nad 166 cm) [16]

*v hranatých závorkách je vždy uveden počet závodníků, kteří nastoupili v dané kategorii

Další naši reprezentanti závodili na Mistrovství Evropy v kulturistice, Mistrovství Evropy ve fitness a Mistrovství Evropy masters. .

Klasická kulturistika juniorů

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 4 Jakub Kolínek Česká republika 1996 79,1/179,5 7 10 8 18
2. 7 Pablo Garcia Španělsko 1996 82,2/181 9 26 7 33
3. 12 Tadas Ceponis Litva 1996 89,5/189 21 30 16 46
4. 5 Oleksii Pavlov Ukrajina 1996 74,6/173,6 19 36 21 57
5. 9 Kutay Girgin Turecko 1997 77,7/174 22 50 23 73
6. 8 Hrvoje Petrinjak Chorvatsko 1997 80,7/177,3 35 60 30 90
7. 11 Vojtěch Fojtík Česká republika 1997 73,8/178,2 39
8. 2 Václav Onderka Česká republika 2000 181,5 40
9. 13 Kristián Meško Slovensko 1999 85,4/186 41
10. 6 Jesse Kinnunen Finsko 1996 68,9/169,5 50
1 Nikolaos Karntasis Řecko 1997 172,2 56
3 Venelin Ivanov Bulharsko 1998 86/181 57
10 Ivan Kabalin Chorvatsko 1997 85,4/185 63

Wellness fitness juniorek

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 163 Nikoletta Sularz Polsko 1996 159,9 5 5
2. 161 Melanie Favre Francie 1997 164 11 11
3. 162 Kristýna Seidlová Česká republika 1998 162 17 17
4. 164 Kristýna Polomisová Česká republika 1996 163,2 18 18
5. 165 Julia Hannula Finsko 1997 157,2 25 25

Physique juniorů do 174 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 296 Alberto Sanchez Španělsko 1997 172 11 9 9
2. 291 Yaroslav Kononenko Ukrajina 1998 171 10 10 10
3. 292 Oliver Filthuth Dánsko 1998 170,8 11 13 13
4. 295 Cristian De Horna Španělsko 167,2 19 19 19
5. 290 Aleksi Kivisto Finsko 1996 170,5 26 24 24
6. 294 Antonín Vu Česká republika 1998 158 32 30 30
7. 293 Tomislav Janko Chorvatsko 174 33
8. 297 Bekir Ton Turecko 1998 167,5 40

Physique juniorů nad 174 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 307 Bartosz Bartkowski Polsko 1997 174,6 10 9 9
2. 302 Filip Olšanský Slovensko 1996 194 12 14 14
3. 305 Israel Tshibangu Švédsko 1996 181,5 18 17 17
4. 306 Alexandru Iordan Rumunsko 1997 178,5 16 18 18
5. 308 Andrea Schiavo Itálie 1997 175,2 18 20 20
6. 300 Daniel Postolov Bulharsko 2000 190 34 29 29
7. 304 Marcel Kovacevic Chorvatsko 2000 175,9 34
8. 303 Roland Szabo Maďarsko 1996 176 38
9. 301 Ryan Kiala Lucembursko 1996 179 45

Physique juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 296 Alberto Sanchez Španělsko 1997 172 6 6
2. 307 Bartosz Bartkowski Polsko 1997 174,6 9 9

Fitness juniorek od 16 do 20 let do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 220 Tatiana Ondrušková Slovensko 159 7 10 5 10 15
2. 218 Michaela Pavleová Slovensko 2001 161 10 5 12 5 17
3. 214 Veronika Posenko Ukrajina 2003 161,5 17 18 18 20 38
4. 221 Oleksandra Hrynkova Ukrajina 2003 157,6 19 18 23 21 44
5. 219 Oliwia Chamera Polsko 2003 161 29 22 22 23 45
6. 215 Lucie Dulovcová Česká republika 2002 161,6 26 30 24 25 49
7. 216 Szabina Kosztolni Maďarsko 2002 161 36 35
8. 217 Nurcin Kaya Turecko 2002 152,7 35 40

Fitness juniorek od 16 do 20 let nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 231 Kristína Juricová Slovensko 2000 170,1 12 8 7 5 12
2. 227 Emilia Pekala Polsko 2003 167,3 30 16 20 15 35
3. 225 Korina Keszei Maďarsko 2002 166,2 5 25 15 21 36
4. 229 Karin Suchomelová Slovensko 2001 165 16 21 15 21 36
5. 226 Panna Frauenberger Maďarsko 2001 168 23 20 19 21 40
6. 230 Maryina Honcharenko Ukrajina 2002 166,6 27 14 26 21 47
7. 224 Virag Vago Maďarsko 2002 167 24 35
8. 228 Szimonetta Jantyik Maďarsko 2003 167,7 40 40

Fitness juniorek od 21 do 23 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 238 Karina Polovnikova Estonsko 1996 158 14 12 9 10 19
2. 236 Elina Lukashina Rusko 1997 152 10 9 10 13 23
3. 233 Janica Aherikko Finsko 1996 30 18 25 13 38
4. 237 Dorottya Agoston Maďarsko 1997 161,2 15 29 18 20 38
5. 234 Amalia Mali Rumunsko 1997 163,4 15 22 12 29 41
6. 239 Juli Volgyi Maďarsko 1996 152,7 30 24 30 25 55
7. 235 Lili Szabo Maďarsko 1996 160,5 26 28

Fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 238 Karina Polovnikova Estonsko 1996 158 5 5
2. 231 Kristína Juricová Slovensko 2000 170,1 12 12
3. 220 Tatiana Ondrušková Slovensko 159 12 12

Bodyfitness juniorek

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 430 Natália Poprocká Slovensko 2001 168 9 8 8
2. 440 Viera Božíková Slovensko 1998 165,6 12 12 12
3. 435 Timea Sečanská Slovensko 1998 161,7 16 21 21
4. 438 Charmaine Jongeneel Nizozemsko 1996 165 19 21 21
5. 437 Markéta Kretschová Česká republika 2000 155,5 26 21 21
6. 436 Iida Lehtio Finsko 1996 155,6 24 23 23
7. 434 Lea Compere Francie 1997 159,5 43
8. 441 Jenni Maamaki Finsko 1996 166 43
9. 431 Nathalie Lambrechts Norsko 1996 169,2 43
10. 439 Raluca Man Rumunsko 1996 157,5 45
432 Marie Garcia Francie 1998 159,9 53

Kulturistika juniorů

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 596 Bartosz Zimny Polsko 1996 99 7 10 5 15
2. 594 Julius Gaál Slovensko 1996 88,3 12 24 14 38
3. 598 Paweł Kowalski Polsko 1989 89 14 30 17 47
4. 597 Vilius Petrik Litva 1998 86,8 23 46 23 69
5. 599 Michael Kriho Česká republika 1996 69 25 48 21 69
6. 593 Sven Agic Chorvatsko 1996 104,7 23 50 27 77
7. 595 Gerard Tanguy Francie 1997 72,9 36
8. 601 Serhii Maksymchuk Ukrajina 1996 91,6 39
9. 600 Oguz Ersoz Turecko 1996 97,4 45

Fitness juniorů

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 753 Michal Barbier Slovensko 1997 168,4 7 8 15
2. 759 Dominik Jewiak Polsko 2002 173,5 9 31 40
3. 756 Mehmet Ozdemi Turecko 1998 170,5 30 33 63
4. 758 Derin Uygur Turecko 2001 186 31 40 71

Bikiny fitness juniorek od 16 do 20 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 769 Laura Stalinkeviciute Litva 1999 161,2 8 10 10
2. 763 Yana Semenova Rusko 1999 174,4 13 11 11
3. 773 Natalia Shkolova Rusko 2000 165 13 14 14
4. 771 Vanessa Skibinska Polsko 2003 163,2 31 21 21
5. 762 Ildikó Varga Maďarsko 1999 165,5 24 24 24
6. 781 Pernilla Bockerman Finsko 2000 168 20 25 25
7. 764 Michaela Dubeková Slovensko 2001 159 42
8. 767 Viktoria Babíková Česká republika 2002 169,5 43
9. 782 Alyson Taulegne Francie 1999 160 44
10. 761 Natália Margušová Slovensko 158,9 45
11. 772 Patricia Niculae Rumunsko 1999 165,9 48
765 Juste Tamasauskaite Litva 2001 171,4
766 Trine Gillebo Norsko 1998 174,3
768 Julie Svitáková Česká republika 2001 169,5
770 Yaprak Sariguzel Turecko 1999 171,2
774 Christin-Amani Kiivikas Estonsko 2001 165,7
775 Hanne Eide Norsko 1998 162
776 Melisa Yildirim Turecko 2000 157,5
777 Regina Hiiet Estonsko 1999 177
778 Cyan Zearo Belgie 1999 156,5
779 Iida Kaihua Finsko 2001 157,5
780 Evita Qenaj Chorvatsko 2001 174

Bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let do 160 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 788 Irina Pimenova Rusko 1996 157,6 12 9 9
2. 791 Skaistė Danilevičiūtė Litva 1997 159,9 12 10 10
3. 786 Arida Muru Estonsko 1997 158,2 10 16 16
4. 787 Elin Almare Švédsko 1996 156 19 19 19
5. 793 Alina Voronova Rusko 1996 158,9 23 21 21
6. 792 Nelli Pietila Finsko 1997 157 27 26 26
7. 785 Adéla Uhrová Česká republika 1998 158 38
8. 790 Anna Schuster Německo 1997 159 39
9. 789 Lea Medjadj Francie 1996 159 44

Bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let do 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 801 Larisa Agafonova Lotyšsko 1996 164,4 11 12 12
2. 804 Polina Rybakova Rusko 1998 161,7 13 13 13
3. 799 Oleksandra Sumanieieva Ukrajina 1997 163,5 15 15 15
4. 805 Sanna Paasimaa Finsko 1997 166 15 15 15
5. 797 Jana Stachová Slovensko 1998 165,5 22 23 23
6. 798 Mariia Tishkova Rusko 1996 163,7 30 27 27
7. 800 Vijona Vaiciunaite Island 165,4 39
8. 796 Eva Dlabajová Česká republika 1996 165 40
9. 803 Bianca Hurban Rumunsko 1998 161,5 44
10. 802 Alina Wilhelm Německo 1998 160,2 46

Bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let nad 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 820 Anhelina Sohokon Ukrajina 1998 172,5 15 13 13
2. 814 Kristina Brunauer Rakousko 1997 171,2 14 16 16
3. 808 Lisa Maus Německo 1997 167,8 18 17 17
4. 812 Iuliia Goloborodko Rusko 1996 168,9 16 17 17
5. 823 Magdalena Fejfarová Česká republika 1996 168,3 19 17 17
6. 815 Michaela Pančušková Slovensko 1996 178 30 26 26
7. 810 Frida Rommen Norsko 1997 167,5 36
8. 816 Denisa Knaperková Slovensko 1996 167,5 42
9. 817 Nina Maruhn Německo 1998 169,1 42
10. 819 Sara Lazaro Španělsko 1996 168 49
809 Patricia Hóbor Maďarsko 1998 166,1
811 Laura Dufour Francie 1996 176,6
813 Margaux Peleman Belgie 1996 168,5
818 Barbora Králová Česká republika 1997 175,3
821 Lisa Petit Francie 1996 172,5
822 Klaudia Szymanska Polsko 1998 167,1

Bikiny fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 788 Irina Pimenova Rusko 1996 157,6 5 5
2. 820 Anhelina Sohokon Ukrajina 1998 172,5 15 15
3. 769 Laura Stalinkeviciute Litva 1999 161,2 15 15
4. 801 Larisa Agafonova Lotyšsko 1996 164,4 15 15

Přehled umístění českých reprezentantů

    1. místo - Pavel Samek (klasická kulturistika masters od 40 do 44 let) [11]*
    1. místo - Jan Tomášek (kulturistika mužů masters od 50 do 54 let nad 80 kg) [8]
    2. místo - Libor Voborník (kulturistika mužů masters od 40 do 44 let nad 90 kg) [7]
    3. místo - Martina Kůrková (bikiny fitness masters od 35 do 39 let nad 164 cm) [24]
    4. místo - Milena Koudelková (physique žen masters) [10]
    4. místo - Miroslav Dopirák (klasická kulturistika masters od 40 do 44 let) [11]
    4. místo - Pavel Bartoníček (kulturistika mužů masters od 45 do 49 let do 80 kg) [5]
    5. místo - Bohumil Ševc (klasická kulturistika masters od 40 do 44 let) [11]
    5. místo - Marian Jankovčin (classic physique masters) [6]
    5. místo - Šárka Čejková (bikiny fitness masters nad 45 let) [14]
    5. místo - Vladimír Semerád (kulturistika mužů masters nad 55 let nad 75 kg) [9]
    6. místo - Zdeněk Vrána (physique mužů masters nad 45 let) [13]
    7. místo - Milan Bodlák (kulturistika mužů masters nad 55 let do 75 kg) [7]
    8. místo - Roman Hajabáč (physique mužů masters od 40 do 44 let) [14]
    9. místo - Michael Špaček (physique mužů masters od 40 do 44 let) [14]
    bez umístění - Denisa Keppertová (bodyfitness masters od 35 do 39 let) [20]
    bez umístění - Jana Paulátová (bodyfitness masters od 35 do 39 let) [20]
    bez umístění - Andrea Jančíková (bodyfitness masters od 40 do 45 let) [16]
    bez umístění - Marcela Kotková (bikiny fitness masters od 40 do 44 let) [22]
    bez umístění - Jana Žitná (bikiny fitness masters od 40 do 44 let) [22]

*v hranatých závorkách je vždy uveden počet závodníků, kteří nastoupili v dané kategorii

Další naši reprezentanti závodili na Mistrovství Evropy v kulturistice, Mistrovství Evropy ve fitness a Mistrovství Evropy juniorů.

Klasická kulturistika masters od 40 do 44 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 18 Pavel Samek Česká republika 1979 88,2/181 11 18 8 26
2. 20 Alvaro Ordonez Španělsko 1978 81,8/176,5 11 30 13 43
3. 23 Juan Rodriguez Španělsko 1976 90/184,6 10 30 17 47
4. 16 Miroslav Dopirák Česká republika 1977 87,6 30 38 18 56
5. 15 Bohumil Ševc Česká republika 1977 85,1/179,4 18 36 21 57
6. 22 Rainer Hoss Německo 1977 79,8/176,5 23 56 29 85
7. 19 Fredrik Ström Švédsko 1976 100,4/191 35
8. 14 Massimiliano Ilare Itálie 1977 76/173 40
9. 26 Henri Vaarala Finsko 1979 82/181,5 44
10. 21 Robert Czarnocki Irsko 1977 85,9/180,5 51
17 Bahattin Ozcelik Turecko 1978 77/173 54

Klasická kulturistika masters od 45 do 49 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 28 Javier Perez Španělsko 1973 70,6/169,8 10 5 15
2. 27 Fabrizio De Silvestro Itálie 1972 172 20 10 30
3. 25 Aapo Kilpelainen Finsko 1974 74,3/171,5 30 15 45
4. 30 Sukru Aydin Turecko 1972 76/174 44 21 65
5. 29 Denis Cazillac Francie 1973 92,7/185,5 46 24 70
DNC 33 Frederic Chretien Francie 1971 89,5/183,5

Klasická kulturistika masters nad 50 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 37 André Thesen Norsko 1968 175,9 5 10 5 15
2. 34 Voitto Suosaari Finsko 1967 84,2/178 12 22 13 35
3. 35 Aleksandr Antipov Rusko 1967 75,5/174,2 15 28 13 41
4. 40 Roman Laeber Švýcarsko 1964 74/177 18 44 23 67
5. 38 Nicolas Guilhaume Švýcarsko 1965 69,8/169 28 48 24 72
6. 32 Ibrahim Cumali Turecko 1968 73,6/173,5 29 56 26 82
7. 39 Desmond Daly Irsko 1958 78/174 33
8. 36 Alain Muzy Francie 1959 81,7/179,5 40

Klasická kulturistika masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 37 André Thesen Norsko 1968 175,9 7 7
2. 28 Javier Perez Španělsko 1973 70,6/169,8 10 10
3. 18 Pavel Samek Česká republika 1979 88,2/181 13 13

Kulturistika mužů masters od 40 do 44 let do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 244 Emil Giurgiu Rumunsko 1975 70,7 5 16 6 22
2. 243 Mats Ljung Švédsko 1975 78,5 11 18 11 29
3. 242 Carlos Caruana Malta 1977 74,5 12 24 14 38
4. 245 Daniel Priewisch Německo 1977 68,9 20 40 20 60
5. 246 Ismail Dikmen Turecko 1976 68,5 30 54 26 80
6. 241 Cihan Suerman Turecko 1978 80 29 54 28 82
7. 247 Haluk Yigit Turecko 1976 69,7 32

Kulturistika mužů masters od 40 do 44 let do 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 253 Keivan Gomanian Švédsko 1977 88,1 5 12 8 20
2. 258 Andrei Sychev Rusko 1978 89,6 12 26 11 37
3. 262 Guillermo Rodriguez Španělsko 1978 87,2 14 28 15 43
4. 259 Mario Alonso Španělsko 1979 86,6 17 38 21 59
5. 260 Rifat Sipahioglu Turecko 1977 87,8 25 50 20 70
6. 256 Dmitrii Shishkin Rusko 1975 86,8 34 60 29 89
7. 255 Slawomir Szafranski Polsko 1977 88,4 34
8. 261 Vasiliy Burnashov Rusko 1977 87,7 42
9. 251 Teodor Dimov Bulharsko 1978 43
10. 257 Rodrigue Alidor Francie 85,2 50
254 Marcello Rinaudo Itálie 1977 86 55

Kulturistika mužů masters od 40 do 44 let nad 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 252 Rafał Filipczuk Polsko 1979 95,6 9 16 9 25
2. 270 Libor Voborník Česká republika 1975 114,4 11 22 9 31
3. 266 Besart Maxharraj Kosovo 1978 102,3 12 22 12 34
4. 268 Naim Hammi Francie 1977 103,3 20 42 21 63
5. 269 Süleyman Canda Turecko 1978 103,7 27 50 24 74
6. 265 Sid Ahmed Aissa Francie 1975 101,5 30 58 30 88
7. 267 Pavel Ivanov Rusko 1979 99 34

Kulturistika mužů masters od 45 do 49 let do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 273 Herman Pysarenko Ukrajina 1973 66,9 10 6 16
2. 272 Patrice Novillo Francie 1970 79,2 22 12 34
3. 274 Andrzej Drabikowski Polsko 1974 78,6 26 14 40
4. 276 Pavel Bartoníček Česká republika 1972 76,8 40 21 61
5. 275 Huseyin Pisken Turecko 1972 69,7 50 23 73

Kulturistika mužů masters od 45 do 49 let nad 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 283 Aleksei Tronov Rusko 1974 112,5 5 10 5 15
2. 282 Andrey Morozov Rusko 1972 87,8 14 24 14 38
3. 287 Andrey Popov Rusko 1973 97,7 16 30 15 45
4. 281 Mariusz Balazinski Polsko 1970 88,4 16 40 16 56
5. 279 Aleh Ryshkevich Bělorusko 1972 97,8 28 46 23 69
6. 285 Robert Wallenta Německo 1973 89 27 56 29 85
7. 286 Piotr Wierzchanowski Polsko 1972 113,6 36
8. 284 Jacques Zinsou Dánsko 1972 94,3 40
9. 280 Darius Alesius Irsko 1972 84,5 43
10. 288 Pierre Charmasson Francie 1974 98,5 50

Kulturistika mužů masters od 50 do 54 let do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 122 Jens Schneider Německo 1969 79,2 5 10 5 15
2. 123 Bartolome Perales Španělsko 1969 78,9 10 20 11 31
3. 121 Juan Francisco Martin Španělsko 1969 78,3 15 30 14 44
4. 115 Luca Trossi Itálie 1968 75,7 22 44 22 66
5. 117 Onita Caracuda Rumunsko 1966 76,7 29 50 23 73
6. 124 Pietro Bommarito Německo 1965 77,3 31 58 29 87
7. 119 Miguel-Angel Lopez Španělsko 1967 71,8 32
8. 116 Emil Kopšík Slovensko 1965 76,9 39
9. 118 Abdelhadi Elmoutaraji Francie 1966 71 45
10. 120 Unsal Hepbildikler Turecko 1967 79,8 48

Kulturistika mužů masters od 50 do 54 let nad 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 131 Jan Tomášek Česká republika 1969 95 10 18 8 26
2. 128 Johhny Stuhldreier Nizozemsko 1968 95,2 10 24 13 37
3. 129 Alfredo Fernandez Španělsko 1969 89,2 15 26 13 39
4. 127 Peter Kettler Německo 1965 86,1 16 36 17 53
5. 134 Iosif Samir Španělsko 1968 94 24 46 25 71
6. 130 Francesco Di Bella Itálie 1968 89,4 31 60 30 90
7. 132 Eric Holbein Francie 1968 87,2 35
8. 133 Haci Kolukirik Turecko 1968 86,8 39

Kulturistika mužů masters nad 55 let do 75 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 145 Sigurkarl Adalsteinsson Island 1959 74,2 8 16 9 25
2. 148 Karl-Heinz Tiegel Německo 1959 74 8 18 8 26
3. 146 Michel Perez Francie 1963 72,1 14 28 13 41
4. 150 Paul McCabe Irsko 1963 68,3 23 46 21 67
5. 147 Dieter Baumann Německo 1964 74,8 23 46 26 72
6. 149 Jaroslav Ulík Slovensko 1963 68,2 29 58 28 86
7. 144 Milan Bodlák Česká republika 1952 72,1 35

Kulturistika mužů masters nad 55 let nad 75 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 158 Eckardt Habelmann Německo 1961 95,5 6 10 6 16
2. 157 Aleksandr Alekseev Rusko 1959 101,4 9 20 10 30
3. 155 Rafael Vera Španělsko 1945 76,8 15 32 15 47
4. 156 Guiseppe Cali Itálie 1961 90,4 32 48 23 71
5. 152 Vladimír Semerád Česká republika 1953 87,6 23 48 24 72
6. 154 Jacky Gerez Francie 1957 99,6 23 50 27 77
7. 153 Patrick Ruer Francie 79,1 33
8. 160 John Dunne Irsko 1962 86,3 41
9. 159 Danilo Bertazzo Itálie 1964 101,4 41

Kulturistika mužů masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 253 Keivan Gomanian Švédsko 1977 88,1 6 6
2. 283 Aleksei Tronov Rusko 1974 112,5 9 9
3. 122 Jens Schneider Německo 1969 79,2 17 17
4. 131 Jan Tomášek Česká republika 1969 95 19 19
5. 252 Rafał Filipczuk Polsko 1979 95,6 25 25
6. 244 Emil Giurgiu Rumunsko 1975 70,7 32 32
7. 273 Herman Pysarenko Ukrajina 1973 66,9 33 33
8. 158 Eckardt Habelmann Německo 1961 95,5 42 42
9. 145 Sigurkarl Adalsteinsson Island 1959 74,2 43 43

Wellness fitness masters

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 209 Tatiana Eremina Rusko 1980 173 7 7
2. 207 Nataliia Minailova Ukrajina 1981 162,5 11 11
3. 208 Barbara Kosobucka Polsko 1978 162,8 14 14
4. 211 Stefanie Griffin Velká Británie 1983 160,5 18 18
5. 210 Kathrin Hardinman Dánsko 1978 155 25 25

Physique mužů masters od 40 do 44 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 313 Khurram Butt Dánsko 1976 165 12 10 10
2. 323 Eduardo Da Silva Norsko 1977 172,6 16 14 14
3. 321 Tayfun Gungor Turecko 1979 177,4 12 15 15
4. 322 Norberto Benitez Španělsko 1979 179 12 15 15
5. 320 Francisco Rocha Velká Británie 1979 33 22 22
6. 314 Victor Popa Rumunsko 1978 173 23 29 29
7. 319 Can Pala Turecko 1975 171,6 37 37
8. 310 Roman Hajabáč Česká republika 1976 190 40 40
9. 312 Michael Špaček Česká republika 1976 179,9 42 42
10. 316 Akim Lochin Francie 1977 178,5 49 49
311 Oliver Fester Německo 1975 63
315 Cedric Prieur Francie 1978 163,7 70
317 Arnaud Plantier Francie 1978 174 61
318 Mauricio Pellizzeri Itálie 1974 56

Physique mužů masters nad 45 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 329 Kenneth Bierbum Dánsko 1972 177 9 8 8
2. 330 Sergej Inozemcev Německo 1969 10 12 12
3. 331 Antonio Damiano Itálie 1969 172,7 13 12 12
4. 337 Yannick Sollier Francie 1969 179 17 18 18
5. 334 Giovanni Basso Itálie 1974 179,9 25 25 25
6. 338 Zdeněk Vrána Česká republika 1971 179 33 29 29
7. 328 Piotr Seweryn Zielinski Polsko 1973 177,9 34
8. 335 Manuel Fievre Francie 1973 172,5 39
9. 327 Yener Meral Turecko 1971 180,4 46
10. 326 Jochen Kretz Německo 1964 180,6 49
332 Yannick Vein Francie 1961 170,5 64
333 Christos Christoudias Kypr 1965 167,2 55
336 Edward Walsh Irsko 1965 59

Physique mužů masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 313 Khurram Butt Dánsko 1976 165 5 5
2. 329 Kenneth Bierbum Dánsko 1972 177 10 10

Physique žen masters

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 528 Elena Lazareva Rusko 1968 160 9 16 6 22
2. 533 Beatriz Gomez Španělsko 1976 157,4 6 14 10 24
3. 534 Maryna Melchenko Ukrajina 1979 158 15 30 15 45
4. 530 Milena Koudelková Česká republika 1974 164,2 20 40 22 62
5. 526 Scilla Colombo Itálie 1972 167 27 52 28 80
6. 531 Agnieszka Zembron-Chudzicka Polsko 1981 151,5 28 56 27 83
7. 525 Leona Dobinson Irsko 1979 169,9 38
8. 529 Laure Gaillard Francie 1970 154 39
9. 532 Sherica Douglas Norsko 1982 152,7 45
10. 527 Alda Hauksdottir Island 1979 46

Bodyfitness masters od 35 do 39 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 541 Olha Shnurova Ukrajina 1981 166,2 11 8 8
2. 547 Katarzyna Dudek Polsko 1982 166,5 9 12 12
3. 553 Johanna Ilonen Finsko 1983 169 16 13 13
4. 538 Svetlana Sapunova Rusko 1982 165,5 13 17 17
5. 549 Polina Konovalenko Rusko 1981 177,5 35 25 25
6. 554 Diana Petry Německo 1981 172 32 29 29
7. 550 Olga Shestoperova Rusko 1982 172 37
8. 543 Tiina Hyvönen Finsko 1981 171,2 39
9. 544 Elena Ordoñez Španělsko 1981 41
10. 537 Hanna Saario Finsko 1981 167 42
539 Elke van den Berg Nizozemsko 1979
540 Jana Paulátová Česká republika 1981 177
542 Iuliana Giurgiu Rumunsko 1981 161,8
545 Denisa Keppertová Česká republika 1984 169,2
546 Mervi Hartikainen Finsko 1982 166,5
548 Sarah Grant Irsko 1983 173,2
551 Kamila Rzeszowska Irsko 1981 157,4
552 Alexandra Ljung Švédsko 1984 157,2
555 Donassans Rodriguez Francie 1984 161
556 Sandra Schmidt Německo 1981 169

Bodyfitness masters od 40 do 45 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 561 Arti Lopes Norsko 1976 159,8 9 6 6
2. 559 Djeini Doumbia Belgie 1976 14 16 16
3. 573 Eleonore Erikssoan Švédsko 1978 163,6 12 17 17
4. 572 Niina Nyberg Finsko 1977 162 15 17 17
5. 564 Tatiana Bocharova Rusko 1976 161,5 25 21 21
6. 571 Noora Korpela Finsko 1976 35 28 28
7. 574 Zuzana Benková Slovensko 1977 165,5 35
8. 563 Ozlem Temel Turecko 1979 169,8 40
9. 569 Franziska Donath Německo 1979 163,7 45
10. 565 Eva Crespo Španělsko 1976 156,4 57
560 Andrea Jančíková Česká republika 1975 156,5 60
562 Maria Paniagua Španělsko 1976 164 63
566 Laura Maslauskiene Litva 1979 172,9 68
567 Mária Renčková Slovensko 1977 162 68
568 Susan Hakala Finsko 1975 164,5 69
570 Iryna Yelizarova Ukrajina 1977 181 72

Bodyfitness masters nad 45 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 579 Mayya Sventitskaya Francie 1973 165 17 13 13
2. 588 Tiina Niinimaki Finsko 1966 151,5 14 14 14
3. 577 Louane Rossi Švýcarsko 1972 168,8 16 17 17
4. 582 Katarina Hemling Finsko 1968 156,7 20 19 19
5. 585 Esta Pilt Estonsko 1964 157,6 19 20 20
6. 590 Victoria Hernandez Španělsko 1970 169 24 23 23
7. 584 Galina Marufova Rusko 1971 30
8. 583 Maryna Yershova Ukrajina 1969 176,3 47
9. 578 Danica Anastasijevic-Christensen Severní Makedonie 1970 160 47
10. 587 Petra Salonen Finsko 1972 163,6 52
580 Cathy Poudou Francie 1966 158,5 53
581 Anikó Vörös Maďarsko 1969 152,6 53
586 Brigitte Cael Francie 1965 155 70
589 Marina Reis Portugalsko 1967 61

Bodyfitness masters - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 541 Olha Shnurova Ukrajina 1981 166,2 5 5
2. 561 Arti Lopes Norsko 1976 159,8 10 10
3. 579 Mayya Sventitskaya Francie 1973 165 15 15

Classic physique masters

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 831 Alexandr Barbashin Rusko 1978 86,3/176,5 14 5 19
2. 830 Dražen Salopek Chorvatsko 1972 87,6/177,5 20 12 32
3. 828 Andrzej Hurysz Polsko 1974 75,1/170 28 18 46
4. 826 Bogdan Nowakowski Polsko 1970 80,8/173,7 42 20 62
5. 829 Marian Jankovčin Česká republika 1976 89,7/181,5 50 21 71
6. 827 Alexander Morozov Rusko 1974 184,7 54 30 84

Bikiny fitness masters od 35 do 39 let do 164 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 846 Katarzyna Dmochewicz Polsko 1981 158 10 7 7
2. 837 Ludmila Wojdak Polsko 1981 158 13 10 10
3. 843 Irina Costeva Rusko 1983 149,8 16 15 15
4. 839 Viktoriia Bondareva Rusko 1983 159,2 15 21 21
5. 847 Elena Bartkova Rusko 1982 160,4 21 22 22
6. 845 Norma Company Dánsko 1984 160 33 28 28
7. 842 Elina Tullinen Finsko 1980 163,5 34
8. 841 Relika Merilai Estonsko 1982 155 40
9. 836 Rafaela Ribeiro Portugalsko 1983 160,9 44
10. 840 Andrea Ruiz Španělsko 1983 160,2 53
834 Jessica Combe Francie 1981 145,7 74
835 Emine Aktas Turecko 1984 162,5 58
838 Vanessa Cini Malta 1983 149 60
844 Adina Ivascu Rumunsko 1981 153,8 63
848 Serap Gerez Turecko 1982 160,8 61

Bikiny fitness masters od 35 do 39 let nad 164 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 860 Elena Temnikova Rusko 1984 170,8 5 5 5
2. 870 Maria Galitskova Rusko 1982 165 13 13 13
3. 864 Martina Kůrková Česká republika 1980 166 15 14 14
4. 853 Irina Zheleyko Rusko 1980 166 17 19 19
5. 856 Elena Panina Rusko 1983 171,5 35 22 22
6. 851 Larisa Zamyshliaeva Rusko 1983 173 36 30 30
7. 869 Olga Pyatetskaya Rusko 1981 164,4 36
8. 867 Alla Vynogradova Ukrajina 1984 164,7 38
9. 873 Lisa-Marie Graham Velká Británie 1984 167,2 40
10. 855 Rita Dekany Maďarsko 1980 169,6 43
852 Oana Barsan Rumunsko 1983 164,3
857 Olga Peeters Francie 1981 176,9
858 Lucia Di Pancrazia Itálie 1981 165
859 Vilma Sirvyte-Gestautiene Litva 1980 173,6
861 Iuliia Iarmoliuk Rusko 1984 170,6
862 Krystle Tonna Malta 1983 166,5
863 Judyta Brutanek Irsko 1982 167,7
865 Celine Jourdain Francie 1982 173,4
866 Mariann Nagy Maďarsko 1981 173,9
868 Linda Olsson Švédsko 1982 167
871 Ada Jimenez Španělsko 1983 164,3
872 Eva Csele Maďarsko 173
874 Michelle Froberg Finsko 1982 164,5
875 Ana Markovic Island 1984 169,3

Bikiny fitness masters od 40 do 44 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 880 Elena Punina Rusko 1979 171,8 9 9 9
2. 881 Mervi Kuorilehto Finsko 1979 161,9 14 12 12
3. 899 Liliia Bondarenko Ukrajina 1978 160,5 16 16 16
4. 892 Marina Atroshchenko Rusko 1979 165,3 17 18 18
5. 890 Dzina Stralkova Bělorusko 1979 172 20 21 21
6. 883 Svetlana Shidlovskaya Rusko 1979 170,4 30 30 30
7. 894 Marina Kassinopoullou Kypr 1977 177,6 39
8. 895 Elena Lukina Rusko 1977 170,5 42
9. 893 Zuzana Satmaryová Slovensko 1979 161 45
10. 889 Tii Alasimi Finsko 1978 162,7 46
11. 885 Marina Zvanchuka Lotyšsko 1979 169,5 47
878 Ekaterina Franck Belgie 1979 178,1
879 Kamila Pardamkova Španělsko 1977 153,6
882 Marcela Kotková Česká republika 1978 166,4
884 Volha Aksamit Bělorusko 1977 156,4
886 Virpi Pylkkonen Finsko 1976 165
887 Sonia Wargnier Francie 1978 172,9
888 Vanja Tokic Chorvatsko 1979 157,5
891 Jana Žitná Česká republika 1979 158
896 Maria Simone Dos Santos Španělsko 1977 164
897 Theresa Herbro Norsko 1977 175,5
898 Eva Papp Maďarsko 1979 173,8

Bikiny fitness masters nad 45 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 909 Anna Prokhorova Rusko 1971 171,9 5 5 5
2. 904 Katerina Koch Německo 1972 158 14 12 12
3. 912 Alla Petrova Španělsko 1973 157,8 16 15 15
4. 910 Katja Luhtalampi Finsko 1972 170,9 22 21 21
5. 914 Šárka Čejková Česká republika 1970 160 21 25 25
6. 913 Marika Harjunpaa Finsko 1972 163,7 32 26 26
7. 903 Suvi Lahtinen Finsko 1974 172,9 32
8. 905 Jeannine De Moor Belgie 1966 166,2 46
9. 902 Barbara Touchais Francie 1969 163,5 47
10. 906 Natalija Andronova Chorvatsko 1974 162 49
854 Daniela Baciu Rumunsko 1973 158,5 64
907 Mariann Miterli Maďarsko 1967 171 69
908 Viera Magova Rakousko 1971 171,6 58
911 Isabelle Abassi Francie 1974 156,5 53

Bikiny fitness masters - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 860 Elena Temnikova Rusko 1984 170,8 5 5
2. 846 Katarzyna Dmochewicz Polsko 1981 158 12 12
3. 880 Elena Punina Rusko 1979 171,8 14 14
4. 909 Anna Prokhorova Rusko 1971 171,9 17 17



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínZapojte se do studie a získejte zdarm...
malex (12:45) • nové kolo! www.docs.google.com/forms/d/1inqkSbXR3tfDT2_JTyHYL0VvpPc5s_tkIroOI7D4Agc/ed...
magazínPavel Vacek - záda a břicho 3 týdny p...
PavelV (14:46) • Děkuju, budu se snažit.
magazínRadikální změna (XVI.): Ze dne na den...
Blizard3 (11:19) • Ahoj Jáne, děkuji za reakci. Vůle se změnit, je v podstatě to, co na začátek potřebuješ...
magazínPavel Vacek - záda a břicho 3 týdny p...
Zodiak411 (22:03) • Super videolog. Osobně bych s Pavlem uvítal další a kdyby to bylo i s Radkem Loncem, ta...
magazínRadikální změna (XVI.): Ze dne na den...
Ján Černák (15:33) • Zdravím premena je to parádna klobuk dole. Taky sa o to pokušam ale nemam pevnu volu na...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra