Reklama:

Mistrovství Evropy 2019
- zprávy z místa dění!

36.177 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


ME VE FITNESS & ME JUN. A MASTERS & ME V KULTURISTICE 2019 - 2. - 5. 5. 2019, Španělsko
Češi před ME:
bikiny: Nela Kordiaková (video) • Monika Špačková • Barbora Hudcová (video)Monika Klementová (video)Adéla UhrováEva DlabajováViktoria BabíkováBarbora KrálováMagdalena FejfarováJulie SvitákováJana ŽitnáMartina KůrkováMarcela KotkováŠárka Čejková bodyfitness: Markéta KretschováJana PaulátováDenisa KeppertováAndrea Jančíková (video) wellness: Kristýna Seidlová (video)Kristýna PolomisováSabina Kaderkováphysique: Matěj Belička (video) Ondřej NovákAntonín VuMichael Špaček (video)Zdeněk Vrána (video)Roman HajabáčMilena Koudelkovákulturistika: Michal MacekMichael KrihoLibor VoborníkPavel Bartoníček Jan Tomášek (video)Vladimír Semerád (video) • Milan BodlákEmil Boar (video) klasika: Václav OnderkaJakub KolínekVojtěch FojtíkMiroslav DopirákBohumil ŠevcPavel SamekMarian Jankovčinfitness: Ondřej Ságner (video)Lucie Dulovcová
Před ME:
nominaceharmonogram MEodlet české výpravy
Info z ME:
z místa děníden 1 + foto - 4 medaile!
den 2 + foto - 2 medaile! den 3 + foto
den 4 + foto - 1 medaile! kompletní výsledky s body
Z ME očima naší reprezentace, rozhovory:
M. Kůrková L. VoborníkJ. Tomášek
J. KolínekP. Samek

Mistrovství Evropy
2019 - harmonogram
K začátku května už neodmyslitelně patří mistrovství Evropy mezinárodní federace IFBB, které počtem zúčastněných závodníků velmi pravděpodobně představuje největší soutěž v kulturistice a fitness na světě. Šampionátu, jenž po léta hostí španělská Santa Susanna, se každoročně účastní také početná česká reprezentační výprava a nejinak tomu je samozřejmě i letos. Jak si naši na mistrovství Evropy vedou, se pro Vás jako obvykle pokusíme sledovat prostřednictvím série krátkých zpráv z místa dění.


Pondělí, 9:08

A připojujeme ještě i další snímky.

Pondělí, 6:25

I dnes pro Vás ze šampionátu máme ještě několik zákulisních fotografií.

Pondělí, 6:00

Známe další nedělní výsledky našich. Viktoria Babíková v bikiny fitness juniorek od 16 do 20 let dosáhla na osmé místo, Julii Svitákové pak ve stejné kategorii umístění v top 10 uniklo. Jen těsně se do šestičlenného finále neprobojovala nakonec sedmá Adéla Uhrová, která závodila v bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let do 160 cm. Eva Dlabajová v bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let do 166 cm obsadila osmé místo, jméno Barbory Králové, která závodila v bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let nad 166 cm, pak figuruje na neklasifikované pozici, což znamená, že jí tentokrát umístění v první desítce uniklo.

Mezi nejlepších deset závodnic v Evropě se v bikiny fitness masters od 40 do 44 let neprobojovaly ani Marcela Kotková a Jana Žitná. Totéž se v bikiny fitness žen do 160 cm, jedné z nejpočetněji obsazených kategorií šampionátu, nepodařilo ani Nele Kordiakové. Nástrahami eliminace, z níž tentokrát dále postupovalo vždy pouze deset závodníků, neprošly ani Martina Kůrková (bikiny fitness žen do 160 cm), Barbora Hudcová (bikiny fitness žen do 172 cm) a Monika Klementová (bikiny fitness žen nad 172 cm). Marian Jankovčin pak v classic physique mužů nad 175 cm obsadil desáté místo.

Neděle, 21:48

Mistrovství Evropy i letos mělo charakter superšampionátu, když se v jeho rámci odehrálo hned několik samostatných soutěží. Česká reprezentační výprava v soutěži národů nejlépe uspěla v případě Mistrovství Evropy masters, kde našim patří fantastické třetí místo! Výborné čtvrté místo pak naše reprezentace obsadila v soutěži národů na Mistrovství Evropy juniorů.

Neděle, 21:25

V Santa Susanně probíhají poslední vyhlašování výsledků. Monika Špačková (bikiny fitness žen do 169 cm) byla před několika okamžiky vyhlášena na páté příčce.

Neděle, 15:00

Šárka Čejková v bikiny fitness masters nad 45 let vybojovala páté místo.

Neděle, 14:53

Česká reprezentační výprava má ze šampionátu sedmou medaili! Vybojovala ji Martina Kůrková, která v bikiny fitness masters od 35 do 39 let nad 164 cm dosáhla na bronz!

Neděle, 12:54

Páté místo si ze šampionátu bude odvážet také Marian Jankovčin, který za sebou má start v classic physique masters.

Neděle, 12:49

Jako další z našich na účast ve finále dosáhla Magdélena Fejfarová a nakonec v něm v bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let nad 166 cm vybojovala pátou příčku.

Neděle, 10:44

Poslední soutěžní den šampionátu začal ve svižném tempu a je zde už první vyhlašování výsledků. To určilo, že Ondřej Ságner, který reprezentoval Českou republiku ve fitness mužů, si z mistrovství Evropy 2019 bude odvážet páté místo.

Neděle, 08:40

A ještě jedna fotografie ze soboty...

Neděle, 04:22

Přikládáme několik sobotních zákulisních fotografií.

Neděle, 04:00

Známe další sobotní výsledky našich. Jana Paulátová, Denisa Keppertová (obě bodyfitness masters od 35 do 39 let) ani Andrea Jančíková (bodyfitness masters od 40 do 44 let) se v početné konkurenci neprobojovaly do nejlepší desítky. Michael Macek v kulturistice mužů do 70 kg obsadil osmé místo.

Sobota, 19:47

Ve Španělsku se stále závodí a Michael Kriho v kulturistice juniorů bez rozdílů vah před několika okamžiky vybojoval páté místo!

Sobota, 16:06

Přikládáme několik fotografií z fotografování české reprezentační výpravy.

Sobota, 14:52

Milena Koudelková ve physique žen masters vybojovala čtvrté místo.

Sobota, 11:08

Známe první sobotní výsledky! Lucie Dulovcová se ve fitness juniorek od 16 do 20 let do 163 cm probojovala k šestému místu! Výborně si vedla i Markéta Kretschová, která v bodyfitness juniorek vybojovala pátou příčku.

Pátek, 19:41

Známe další páteční výsledky našich. Roman Hajabáč a Michael Špaček si ve physique mužů masters od 40 do 44 let v uvedeném pořadí rozebrali osmé a deváté místo. Hned tři naši reprezentanti se pak představili ve physique mužů do 179 cm. Matěj Belička v této kategorii bral deváté a Ondřej Novák desáté místo. Zdeněk Vrána se v konkurenci mladších soupeřů tentokrát neprobojoval do nejlepší desítky.

Pátek, 19:38

Další krátký snímek Vám přiblíží, jak zněla česká národní hymna na počest nového mistra Evropy Jakuba Kolínka.

Pátek, 19:37

Máme pro Vás ještě rozšířenou verzi videa ze včerejších soubojů v klasické kulturistice masters od 40 do 44 let, do kterých zasáhli Pavel Samek, Miroslav Dopirák a Bohumil Ševc.

Pátek, 18:55

Jak jsme slíbili, tak děláme. Další dnešní zákulisní fotografie z mistrovství Evropy jsou tu!

Pátek, 18:29

Přikládáme první várku dnešních zákulisních fotografií. Za několik okamžiků se ale můžete těšit ještě na další!

Pátek, 15:43

Také Zdeněk Vrána si ze šampionátu bude odvážet šesté místo. Vybojoval jej ve physique mužů masters nad 45 let.

Pátek, 15:31

Antonín Vu ve physique juniorů do 174 cm dosáhl na šesté místo.

Pátek, 14:45

Pavel Bartoníček v kulturistice masters od 45 do 49 let do 80 kg obsadil čtvrté místo.

Pátek, 13:43

Další fantastický výsledek pro Českou reprezentační výpravu. Libor Voborník v kulturistice masters od 40 do 44 let nad 90 kg vybojoval stříbro!

Pátek, 11:05

Sabina Kaderková ve wellness fitness žen nad 168 cm dosáhla na čtvrté místo.

Pátek, 10:57

Kristýna Seidlová na šampionátu nastoupila i ve wellness fitness žen do 163 cm a také zde se jí dařilo. Vybojovala čtvrté místo!

Pátek, 10:49

Medaili přineslo české reprezentační výpravě i hned první páteční vyhlašování výsledků. Kristýna Seidlová ve wellness fitness juniorek vybojovala bronz! Čtvrté místo ve stejné kategorii obsadila Kristýna Polomisová.

Pátek, 07:30

Máme pro Vás další fotografie, které zachycují naše včerejší medailisty a finalisty v zákulisí i na pódiu!

Pátek, 07:18

Přidáváme video, které zachycuje souboje v klasické kulturistice masters od 40 do 44 let, ve které se hned tři čeští reprezentanti probojovali do šestičlenného finále. Jak již víte ze včerejších zpráv, Pavel Samek pak finálovou účast proměnil ve zlato!

Čtvrtek, 22:04

Známe další čtvrteční výsledky našich! Vojtěch Fojtík v klasické kulturistice juniorů dosáhl na sedmé místo, Václav Onderka bral jako nejmladší závodník v kategorii osmou příčku. V klasické kulturistice masters od 40 do 44 let se k výbornému čtvrtému místu probojoval Miroslav Dopirák, ve stejné kategorii se dařilo i Bohumilu Ševcovi, jenž si domů poveze páté místo. Milan Bodlák v kulturistice mužů masters nad 55 let do 75 kg změřil síly s výrazně mladšími soupeři, když jeho nejstaršímu konkurentovi bylo o sedm let méně. Ve výsledkové listině mu patří sedmé místo. Výborně si na šampionátu vedl v kulturistice mužů masters nad 55 let nad 75 kg závodící Vladimír Semerád. Vybojoval pátou příčku, když ho od té čtvrté dělil jediný bod!

Čtvrtek, 21:04

Medailové žně České republiky pokračují! Novým mistrem Evropy se stal i Jan Tomášek, který zvítězil v kulturistice mužů masters od 50 do 54 let nad 80 kg!

Čtvrtek, 20:31

Ve Španělsku se stále závodí, když je na programu soutěž smíšených párů spolu se souboji v kulturistice mužů masters od 50 do 54 let a kulturistice mužů masters na 55 let. Než bude dozávoděno, máme pro Vás několik dalších zákulisních fotografií.

Čtvrtek, 19:04

Jakub Kolínek zvládl i svou poslední bitvu na šampionátu a v games klasické kulturistice mužů vybojoval titul absolutního mistra Evropy!

Čtvrtek, 18:54

Jakub Kolínek prožívá šampionát z říše snů! V games klasické kulturistice mužů nad 175 cm vybojoval před několika sekundami už své druhé dnešní zlato! Ještě jej bude čekat souboj o absolutní vítězství.

Čtvrtek, 16:30

Další zlato pro Českou republiku! Vybojoval jej Pavel Samek, který závodil v klasické kulturistice masters od 40 do 44 let!

Čtvrtek, 16:15

První soutěžní den letošního evropského šampionátu začal pro naši reprezentační výpravu fantasticky. Jakub Kolínek v klasické kulturistice juniorů vybojoval zlato a Česká republika má tak nového mistra Evropy!

Čtvrtek, 14:00

V Santa Susanně dnes proběhne první soutěžní den šampionátu a naši tak již jsou v prostorách Parc Colomer Sports Centre, kde buď sami během následujících hodin nastoupí na pódium, anebo budou podporovat své reprezentační kolegy.


Foto a video:
Lucie Dulovcová, Sabina Kaderková, Denisa Keppertová, Zdeněk Vrána, Kristýna Polomisová, Pavel Samek, Ludmila Čížová, Milena Koudelková, Martina Kůrková, Martin NovotnýSouvisející články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

03.05.17:53reveira - To už jsou zase žně? Každopádně se urodilo a doufám, že je..
02.05.22:31md - Fantastické, skvělý výsledek, velká gratulace všem...*79*
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínKateřina Ottová a Daniel Božek - trén...
Marczus (15:29) • Ježíšmarjá, proč jim zisk profi karty trvá tak dlouho? Nechápu...
magazínBen Weider Natural Pro Qualifier 2023...
KKarmasin (13:36) • Profesionální liga a dopingové kontroly, nějak mi to nejde dohromady.
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
LeToucan (12:44) • Nebude spíš hrát roli to, že ty závody jsou strašně pozdě? Většina lidí jde na Čelákovi...
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
Valasekjakub123 (12:20) • 13 elite pro karet. Ty nemají žádnou váhu jen další amatérská liga. Škoda bývalý to pěk...
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
Bažant (11:08) • Se leda přešaltovat k Maniona federaci.Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie