Reklama:

Golem Classic 2019
- startovní listiny

4.139 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledky
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
Diamond Cup Prague: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.
video I. (physique, classic physique, wellness, masters kat.)
video II. (kultur., klasika, muscular phys., bikiny, bodyfit., physique žen)

10 kroků pro úspěšný start na Vaší první soutěži

V neděli 24. listopadu Vás srdečně zveme do kulturního domu Lorec v Kutné Hoře na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů a mužů, physique mužů a juniorů, wellness fitness, bikiny fitness žen a juniorek a bodyfitness žen - Golem Classic 2019. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 175.

Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie!

Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

Startovní listiny

Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

• 1. Martin Černý
• 2. Filip Kadlec
• 3. Tomáš Linhart (Fitness Corso)
• 4. Tomáš Novák (SK Sportaktiv Jablonec nad Nisou)
• 5. Filip Ryska
• 6. Jan Trnka (FirstStep Fitness Praha)
• 7. Jakub Urbánek
• 8. Dan Žalud (Mišmaš Fitness Brno)

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

• 1. Daniel Brom (Fitness centrum Kutná Hora)
• 2. Miloš Hamerník (Fit HB Havlíčkův Brod)
• 3. Tomáš Hanuš (Pulse Fitness Club Praha)
• 4. Bedřich Hanykýř
• 5. Michal Houfek
• 6. Ondřej Jansa
• 7. Štěpán Janský
• 8. Tomáš Jedlička
• 9. Josef Lazorka
• 10. Tomáš Linhart (Fitness Corso)
• 11. Roman Matoušek (Fitness centrum Kutná Hora)
• 12. Martin Peterek
• 13. Jan Petira
• 14. Petr Velzel
• 15. Denis Verner (Fit Life 24 Hours Ostrava)
• 16. Michal Veselý

Kondiční kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Vladimír Fejfar Zajíc
• 2. Miloš Hamerník (Fit HB Havlíčkův Brod)
• 3. Tomáš Hanuš (Pulse Fitness Club Praha)
• 4. Jan Jajkowicz
• 5. Josef Krejčí (World Fitness Vlašim)
• 6. Filip Krejčík
• 7. Roman Matoušek (Fitness centrum Kutná Hora)
• 8. Martin Peterek
• 9. Jakub Sikora
• 10. Miroslav Urban
• 11. Denis Verner (Fit Life 24 Hours Ostrava)

Kondiční kulturistika mužů nad 80 kg

• 1. Jiří Iwachov (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 2. Petr Polák
• 3. Petr Polívka (Extrifit Club)
• 4. Tomáš Svoboda (Target Team)
• 5. Stanislav Vařil
• 6. Petr Velzel

Kondiční physique mužů

Závodníci budou rozděleni do dvou výškových kategorií.

• 1. Sebastian Balín
• 2. Marek Brabec
• 3. Zdeněk Dobiáš
• 4. Jan Dusík (Fitness Institut Klub)
• 5. Sedrik Grim
• 6. Oldřich Kolář (Fitness Institut Klub)
• 7. David Koloděj
• 8. Jakub Lambert
• 9. Daniel Matouš
• 10. Pavel Mészáros (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 11. Pavel Nováček
• 12. Jan Pachol
• 13. Petr Palka
• 14. Martin Papst (Atlas Club Hořovice)
• 15. Kryštof Pelcl
• 16. Josef Podroužek (Target Team)
• 17. Jiří Prchal (Fit HB Havlíčkův Brod)
• 18. Tomáš Prokop (Fit HB Havlíčkův Brod)
• 19. Ondřej Řehák
• 20. David Růžička
• 21. Ivan Ryška (Fitness KWK Fit)
• 22. Michal Sklenář
• 23. Martin Szabó (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 24. Milan Šlehubr (Muscle Factory Březnice)
• 25. Pavel Štika
• 26. David Tykvan
• 27. Martin Vogl
• 28. Lukáš Vondra
• 29. Petr Žůček (Muscle Factory Březnice)

Kondiční physique juniorů

Závodníci budou rozděleni do dvou výškových kategorií.

• 1. Radek Chlapec (Fit klub Ludvík)
• 2. Matěj Císař
• 3. Zdeněk Dobiáš
• 4. Sedrik Grim
• 5. David Makula
• 6. Daniel Matouš
• 7. Kryštof Pelcl
• 8. Bohuslav Pírka (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 9. Jiří Prchal (Fit HB Havlíčkův Brod)
• 10. Patrik Procházka
• 11. Tomáš Prokop (Fit HB Havlíčkův Brod)
• 12. Michal Sklenář
• 13. Martin Szabó (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 14. Richard Štefan
• 15. Pavel Štika
• 16. David Tykvan
• 17. Jan Václavík (Cardio Fitness ČS Česká Lípa)
• 18. Martin Vogl
• 19. Petr Žůček (Muscle Factory Březnice)

Kondiční bodyfitness

• 1. Veronika Faranová (Bikini-fitness.cz)
• 2. Ludmila Kristofčáková
• 3. Leona Matoušková
• 4. Denisa Morysová
• 5. Julie Nemravová
• 6. Nina Nicole Šidelková (Fit klub Ludvík)
• 7. Michaela Valentová (Fit Life 24 Hours Ostrava)
• 8. Miroslava Vocetková (Target Team)

Kondiční wellness fitness

• 1. Jana Brožová (Sport fitcentrum Brandýs nad Labem)
• 2. Michaela Burdová
• 3. Darina Horáčková (Fitness Slunce Tábor)
• 4. Barbora Hrochová

Kondiční bikiny fitness

Závodnice budou rozděleny do čtyř výškových kategorií.

• 1. Petra Bahounkova
• 2. Sabina Bartošová
• 3. Monika Bělíková
• 4. Pavla Berková
• 5. Petra Bobková
• 6. Eva Cábová (Fitness Slunce Tábor)
• 7. Nikola Čermáková
• 8. Petra Černá
• 9. Martina Daňková
• 10. Anna Denemarková
• 11. Kateřina Dobešová
• 12. Ema Gajdošová
• 13. Petra Kalincová
• 14. Aneta Kašparová
• 15. Adéla Koucká (Better Fitness)
• 16. Pavla Králová
• 17. Eliška Kučabová
• 18. Simona Ljapinová
• 19. Alice Machovcová
• 20. Adéla Martináková (Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm)
• 21. Martina Michálková (Fitness Aquapalace)
• 22. Kateřina Mysíková
• 23. Michaela Nováková (Atlas Club Hořovice)
• 24. Kristýna Pauříková (Fit - K.O. Staré Město)
• 25. Lucie Poppelová (Pulse Fitness Club Praha)
• 26. Diana Pospíchalová
• 27. Martina Procházková (Gym Blue Sun)
• 28. Markéta Provodová
• 29. Adéla Rancová (Yamamoto Czech)
• 30. Tereza Rybnikářová
• 31. Eliška Svobodová
• 32. Zuzana Šíblová (InCore Fitness Brno)
• 33. Veronika Šmelhausová
• 34. Veronika Šmídová (SK Luna Fitness Havířov)
• 35. Karolína Šrámková
• 36. Kateřina Teplá (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 37. Karolína Tománková
• 38. Tereza Vichrová (Bikini Angels Praha)
• 39. Veronika Vinšová (Yamamoto Czech)
• 40. Lenka Zachová

Kondiční bikiny fitness juniorek

Závodnice budou rozděleny do tří výškových kategorií.

• 1. Sabina Bartošová
• 2. Pavla Berková
• 3. Denisa Čentéšová (Fitness Centrum Alice)
• 4. Anna Denemarková
• 5. Kateřina Dobešová
• 6. Ema Gajdošová
• 7. Tereza Hejduková (Fitness KWK Fit)
• 8. Aneta Kašparová
• 9. Adéla Koucká (Better Fitness)
• 10. Pavla Králová
• 11. Eliška Kučabová
• 12. Nikola Lednická
• 13. Alice Machovcová
• 14. Adéla Martináková (Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm)
• 15. Michaela Nováková (Atlas Club Hořovice)
• 16. Nikola Nováková (World Fitness Vlašim)
• 17. Kateřina Peterová (Dream Body Fitness Kladno)
• 18. Lucie Poppelová (Pulse Fitness Club Praha)
• 19. Martina Procházková (Gym Blue Sun)
• 20. Adéla Rancová (Yamamoto Czech)
• 21. Tereza Rybnikářová
• 22. Sabina Stenczelová
• 23. Eliška Svobodová
• 24. Veronika Šmelhausová
• 25. Veronika Šmídová (SK Luna Fitness Havířov)
• 26. Karolína Šrámková
• 27. Kateřina Teplá (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 28. Pavla Těšíková (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 29. Karolína Tománková
• 30. Markéta Tranová (FirstStep Fitness Praha)
• 31. Anna Vaškovičová
• 32. Tereza Vichrová (Bikini Angels Praha)
• 33. Pavla Vítovcová
• 34. Lenka Zachová



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra