Reklama:

Kahan Cup 2019 - výsledky

10.898 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledky
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
Diamond Cup Prague: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.
video I. (physique, classic physique, wellness, masters kat.)
video II. (kultur., klasika, muscular phys., bikiny, bodyfit., physique žen)

Kahan Cup 2019
- fotogalerie
Kahan Cup 2019
- zákulisí

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny kondiční soutěže Kahan Cup 2019 konané v neděli 17. listopadu v kulturním domě v Říčanech u Brna. Klání se účastnili závodníci v kategoriích kulturistiky dorostenců, juniorů a mužů, physique mužů a juniorů, bikiny fitness žen a juniorek a bodyfitness. Na soutěž se přihlásilo 124 závodníků, na pódium jich nastoupilo 123.

Rozsáhlou fotogalerii z pódia naleznete v tomto článku, snímky ze zákulisí si můžete také již prohlédnout.


Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 6 Ondřej Nevěčný SK Fitness Velké Meziříčí 1999 3 3 6 9
2. 14 Dan Žalud Mišmaš Fitness Brno 2003 7 6 12 18
3. 95 Martin Tarabáš Nové Hvězdlice 2001 8 9 18 27
4. 29 Matěj Stanislav Strážnice 1996 11 12 22 34
5. 66 Pavel Novotný Leština 1999 15 15 30 45

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 6 Ondřej Nevěčný SK Fitness Velké Meziříčí 1999 3 6 6 12
2. 30 Marek Voborný Fitcentrum Olympia Tišnov 1989 6 3 12 15
3. 12 David Donát Gold Team Karviná 1995 10 10 20 30
4. 29 Matěj Stanislav Strážnice 1996 11 11 22 33

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 18 Roman Kuděj Veselí nad Lužnicí 1986 3 3 6 9
2. 43 Jiří Iwachov TJ Sokol Bystřice n. Pernšt. 1976 6 7 12 19
3. 37 Jiří Petkovič Brno 1975 9 8 18 26
4. 93 Rudolf Lalik Fitcentrum Olympia Tišnov 1975 12 12 24 36


Kondiční kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 18 Roman Kuděj Veselí nad Lužnicí


Kondiční physique mužů do 180 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 77 Runkui Li Zeleneč 1986 173,0 4 4 8
2. 24 Marko Rajzner Target Team 1994 168,0 6 6 12
3. 26 Martin Šomek Target Team 1989 170,0 9 8 17
4. 96 Milan Šlehubr Muscle Factory Březnice 1990 177,5 9 11 20
5. 80 Jakub Mik Hranice 1994 177,0 20 16 36
6. 53 Pavel Nováček Blatnice 1991 180,0 20 17 37
7. 63 Denis Ondrášek SK Správní chlapi Hlučín 2001 173,0 21 - 21
8. 50 Vojtěch Baňoch Ostrava 1999 175,0 22 - 22
9. 97 Marek Brabec Praha 1993 173,0 23 - 23
10. 87 Michal Kraus Target Team 1993 175,0 27 - 27
11. 41 Petr Bezděk Strážnice 1996 173,5 35 - 35
12. 79 Jiří Gajdoštík Strážnice 1999 179,0 36 - 36
13. 13 Vít Krampl Fitness Slunce Tábor 1997 176,5 38 - 38

Kondiční physique mužů nad 180 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 54 Pavel Vašek Fitness Bobycentrum 1998 187,0 3 3 6
2. 94 Zdenek Piekarz Extrifit Team Podvořany 1995 183,0 8 7 15
3. 89 Ján Horváth Target Team 1997 184,0 7 9 16
4. 52 Lukáš Vondra Dobříš 1993 183,5 12 12 24
5. 61 Petr Palka Trutnov 1993 182,5 15 15 30
6. 36 Martin Damek Kubík fitness Ostrava 1999 181,0 19 18 37
7. 22 Stanislav Šimek Target Team 1999 183,0 20 - 20
8. 92 Jan Dusík Fitness Institut Klub 1995 187,0 28 - 28
9. 47 Stanislav Dvořák Fitness studio TP Chotěboř 1997 187,5 29 - 29
10. 98 Sebastian Balín Praha 1995 183,0 29 - 29
11. 69 Martin Peterek Praha 1996 181,5 32 - 32
12. 7 Oldřich Kolář Litovel 1995 187,0 34 - 34

Kondiční physique juniorů do 181 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 1 Petr Žůček Muscle Factory Březnice 1996 174,5 3 3 6
2. 72 Daniel Matouš Holoubkov 1996 180,5 6 6 12
3. 36 Martin Damek Kubík fitness Ostrava 1999 181,0 9 10 19
4. 50 Vojtěch Baňoch Ostrava 1999 175,0 12 13 25
5. 63 Denis Ondrášek SK Správní chlapi Hlučín 2001 173,0 15 13 28
6. 79 Jiří Gajdoštík Strážnice 1999 179,0 19 18 37
7. 41 Petr Bezděk Strážnice 1996 173,5 23 - 23
8. 13 Vít Krampl Fitness Slunce Tábor 1997 176,5 24 - 24
9. 35 David Tykvan Přelouč 1999 181,0 24 - 24

Kondiční physique juniorů nad 181 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 54 Pavel Vašek Fitness Bobycentrum 1998 187,0 3 3 6
2. 89 Ján Horváth Target Team 1997 184,0 6 6 12
3. 65 Zdeněk Dobiáš Přelouč 1998 188,0 9 9 18
4. 22 Stanislav Šimek Target Team 1999 183,0 12 12 24
5. 69 Martin Peterek Praha 1996 181,5 16 16 32
6. 47 Stanislav Dvořák Fitness studio TP Chotěboř 1997 187,5 17 17 34
7. 42 Dominik Sekanina Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1999 184,5 21 - 21
8. 51 Maxmilián Kraus Olomouc 2002 188,0 22 - 22


Kondiční physique - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 54 Pavel Vašek Fitness Bobycentrum


Kondiční bodyfitness

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 27 Veronika Faranová Bikini-fitness.cz 1995 168,0 4 4 8
2. 33 Gabriela Hejná Big1One Fitness 1999 165,0 6 5 11
3. 31 Monika Vašíčková AZ FITNESS Brno 1992 159,5 9 9 18
4. 38 Denisa Morysová Frýdek-Místek 1993 161,0 11 11 22
5. 48 Leona Matoušková Třebíč 1977 158,0 14 14 28
6. 70 Nikola Klemsová Klášterec nad Ohří 1993 169,5 18 18 36
7. 34 Ludmila Kristofčáková Praha 1987 173,5 21 - 21
8. 49 Lucie Krmenčíková SK Přerov 1994 171,0 24 - 24


Kondiční bikiny fitness do 162 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 73 Martina Procházková Gym Blue Sun 2000 160,0 3 3 6
2. 5 Pavla Berková Šumvald 2003 160,5 7 8 15
3. 11 Hana Taclová Kubík fitness Ostrava 1996 160,0 11 11 22
4. 91 Pavla Králová Ostrava 2000 161,5 13 10 23
5. 67 Tereza Rybnikářová Znjmo 2001 162,0 13 16 29
6. 8 Kateřina Peterová Dream Body Fitness Kladno 2001 153,5 21 14 35
7. 10 Markéta Slámová Big1One Fitness 1978 157,0 22 - 22
8. 99 Nikola Čermáková Praha 1991 160,5 22 - 22
9. 100 Eliška Králíková Infitness Zlín 2000 153,5 26 - 26
10. 25 Tereza Legerská Ostrava 2000 158,0 27 - 27
11. 74 Alexandra Hradilová Kroměříž 2001 162,0 31 - 31

Kondiční bikiny fitness do 168 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 17 Kristýna Pauříková Fit - K.O. Staré Město 1993 167,5 5 5 10
2. 68 Lucie Černá Sedlčany 2001 163,5 5 5 10
3. 44 Eliška Kučabová Prachatice 1998 163,0 9 9 18
4. 23 Ema Gajdošová Slovensko 1999 166,0 11 11 22
5. 15 Zuzana Šíblová InCore Fitness Brno 1979 166,5 15 16 31
6. 21 Aneta Kašparová Pardubice 2001 163,0 20 17 37
7. 20 Eliška Svobodová Praha 1999 165,0 22 - 22
8. 45 Petra Václavková Olomouc 1995 164,0 23 - 23
9. 9 Martina Daňková Brno 1995 163,5 26 - 26
10. 55 Petra Kalincová Praha 1993 164,5 31 - 31
11. 32 Darina Horáčková Fitness Slunce Tábor 1999 167,0 32 - 32
12. 19 Eliška Nedomová Hranice 1995 163,0 35 - 35

Kondiční bikiny fitness nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 2 Linda Sedláčková Brno 1990 176,5 4 4 8
2. 16 Anna Denemarková Pardubice 1998 170,5 7 6 13
3. 82 Kateřina Dobešová Třebíč 2000 168,5 9 10 19
4. 84 Veronika Šmídová SK Luna Fitness Havířov 1999 169,5 11 11 22
5. 76 Alice Machovcová Třebíč 2001 170,0 17 15 32
6. 102 Andrea Písaříková Target Team 1990 168,5 20 18 38
7. 78 Sabina Bartošová Praha 2001 176,5 20 - 20
8. 40 Martina Michálková Fitness Aquapalace 1981 174,0 22 - 22
9. 3 Petra Lukovicsová Opava 1999 175,0 28 - 28
10. 75 Michaela Nováková Atlas Club Hořovice 1996 176,0 29 - 29
11. 81 Lenka Zachová Fitness Hulk Plzeň 2002 170,0 33 - 33

Kondiční bikiny fitness juniorek do 164 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 73 Martina Procházková Gym Blue Sun 2000 160,0 5 4 9
2. 68 Lucie Černá Sedlčany 2001 163,5 4 5 9
3. 44 Eliška Kučabová Prachatice 1998 163,0 10 10 20
4. 101 Adéla Martináková Lift & Fit Rožnov p. Radh. 2002 164,0 14 12 26
5. 5 Pavla Berková Šumvald 2003 160,5 15 16 31
6. 11 Hana Taclová Kubík fitness Ostrava 1996 160,0 17 16 33
7. 21 Aneta Kašparová Pardubice 2001 163,0 18 - 18
8. 8 Kateřina Peterová Dream Body Fitness Kladno 2001 153,5 26 - 26
9. 91 Pavla Králová Ostrava 2000 161,5 28 - 28
10. 67 Tereza Rybnikářová Znojmo 2001 162,0 28 - 28
11. 25 Tereza Legerská Ostrava 2000 158,0 33 - 33
12. 100 Eliška Králíková Infitness Zlín 2000 153,5 35 - 35
13. 74 Alexandra Hradilová Kroměříž 2001 162,0 39 - 39

Kondiční bikiny fitness juniorek nad 164 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 16 Anna Denemarková Pardubice 1998 170,5 4 6 10
2. 20 Eliška Svobodová Praha 1999 165,0 8 6 14
3. 82 Kateřina Dobešová Třebíč 2000 168,5 12 11 23
4. 23 Ema Gajdošová Slovensko 1999 166,0 11 12 23
5. 85 Karolína Šrámková Plzeň 1998 175,0 14 14 28
6. 84 Veronika Šmídová SK Luna Fitness Havířov 1999 169,5 15 15 30
7. 76 Alice Machovcová Třebíč 2001 170,0 21 - 21
8. 32 Darina Horáčková Fitness Slunce Tábor 1999 167,0 23 - 23
9. 78 Sabina Bartošová Praha 2001 176,5 30 - 30
10. 28 Lucie Smigová Target Team 1999 172,0 31 - 31
11. 3 Petra Lukovicsová Opava 1999 175,0 31 - 31
12. 75 Michaela Nováková Atlas Club Hořovice 1996 176,0 34 - 34
13. 81 Lenka Zachová Fitness Hulk Plzeň 2002 170,0 39 - 39


Kondiční bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / město
1. 17 Kristýna Pauříková Fit - K.O. Staré Město


Ceny pro vítěze


Rozhodčí a pořadatelé



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra