Reklama:

Smartlabs Cup 2019
- startovní listiny

4.789 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledky
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
Diamond Cup Prague: propoziceinfostartovky • výsledky • foto • zákulisí • abs. • video

10 kroků pro úspěšný start na Vaší první soutěži
V sobotu 9. listopadu Vás srdečně zveme do kulturního centra Líšeň v Brně na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů a juniorů, fitness dětí, bikiny fitness žen a juniorek a bodyfitness - Smartlabs Cup 2019. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 174.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live. Přehrávač přímých přenosů funguje i na mobilních telefonech.

Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie!

Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.



Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

Startovní listiny

Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

• 1. Adam Frkal (TJ Sandow Mariánské Lázně)
• 2. Tomáš Novák (SK Sportaktiv Jablonec nad Nisou)
• 3. Lukáš Opatřil (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 4. Jakub Šebesta
• 5. Jakub Urbánek
• 6. Martin Vymětal (Fitness Slunce Tábor)

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

• 1. Daniel Brom (Fitness centrum Kutná Hora)
• 2. Michal Hibš (Fitness Slunce Tábor)
• 3. Petr Kápička
• 4. Christian Kufa (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 5. Roman Matoušek (Fitness centrum Kutná Hora)
• 6. Ondřej Nevěčný (SK Fitness Velké Meziříčí)
• 7. Marek Pěknic (Fitness Slunce Tábor)
• 8. Filip Sytař (Fitness Ravell Kyjov)
• 9. Jakub Šašek
• 10. Michal Veselý
• 11. Martin Vymětal (Fitness Slunce Tábor)
• 12. Radim Žmolík (Power Gym Jihlava)

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

• 1. David Donát (Gold Team Karviná)
• 2. Filip Krejčík
• 3. Petr Polák
• 4. Stanislav Vařil
• 5. Michal Veselý
• 6. Jiří Žulko

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

• 1. Milan Doležal (Power Gym Jihlava)
• 2. Jiří Iwachov (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 3. Jan Jajkowicz
• 4. Marcel Janda (Viking Gym Nymburk)
• 5. Petr Mansbart (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 6. Zdeněk Pultr
• 7. Mykola Shcherbak (Fitness Centrum Aura Plzeň)

Kondiční physique mužů

Závodníci budou rozděleni do dvou výškových kategorií.

• 1. Slimane Benyahya (Power Gym Jihlava)
• 2. Sebastian Balín
• 3. Petr Bezděk
• 4. Jakub Bláha
• 5. Jiří Gajdoštík
• 6. Ján Horváth (Target Team)
• 7. Tomáš Jelínek
• 8. Vojtěch Kačalka
• 9. Michal Kraus
• 10. Runkui LI
• 11. Martin Macháček (Target Team)
• 12. Pavel Mészáros (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 13. Jakub Mik
• 14. Marko Rajzner (Target Team)
• 15. Martin Szabó (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 16. Milan Šlehubr (Muscle Factory Březnice)
• 17. Pavel Štika
• 18. Adam Štýbnar
• 19. Maroš Švec (Infitness Zlín)
• 20. Pavel Vašek (Fitness Bobycentrum)
• 21. Martin Vogl

Kondiční physique juniorů

• 1. Petr Bezděk (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 2. Stanislav Dvořák (Fitness studio TP Chotěboř)
• 3. Jiří Gajdoštík
• 4. Ján Horváth (Target Team)
• 5. Tomáš Jelínek
• 6. Nikolay Nikolov
• 7. Denis Ondrášek (SK Správní chlapi Hlučín)
• 8. Dominik Sekanina (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 9. Martin Szabó (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 10. Pavel Štika
• 11. Adam Štýbnar
• 12. Jiří Vailand (Fit - K.O. Staré Město)
• 13. Pavel Vašek (Fitness Bobycentrum)
• 14. Michal Velechovský
• 15. Martin Vogl

Kondiční bodyfitness

• 1. Veronika Faranová (Bikini-fitness.cz)
• 2. Gabriela Hejná (Big1One Fitness)
• 3. Eva Klimentíková
• 4. Ludmila Kristofčáková
• 5. Leona Matoušková
• 6. Julie Nemravová
• 7. Adriana Rýdlová (Pepe Lopez Gym Chomutov)
• 8. Monika Vašíčková (AZ FITNESS Brno)
• 9. Miroslava Vocetková (Target Team)

Kondiční bikiny fitness

Závodnice budou rozděleny do tří výškových kategorií.

• 1. Jessica Adamcová
• 2. Petra Bahounková
• 3. Petra Bútorová (Bikini-fitness.cz)
• 4. Ava Cábová (Fitness Slunce Tábor)
• 5. Petra Černá
• 6. Lucie Černá
• 7. Anna Denemarková
• 8. Kateřina Dobešová
• 9. Aneta Doležalová (Power Gym Jihlava)
• 10. Ema Gajdošová
• 11. Veronika Kadlecová (Fit HB Havlíčkův Brod)
• 12. Pavla Králová
• 13. Mariia Lytvyn (Pepe Lopez Gym Chomutov)
• 14. Alice Machovcová
• 15. Martina Michálková (Fitness Aquapalace)
• 16. Nikola Musilová
• 17. Kateřina Mysíková
• 18. Adriana Perdulová
• 19. Andrea Písaříková (Target Team)
• 20. Martina Procházková (Gym Blue Sun)
• 21. Markéta Provodová
• 22. Tereza Rybnikářová
• 23. Linda Sedláčková
• 24. Renáta Solawová (Top Fitness Ostrava)
• 25. Zuzana Šíblová (InCore Fitness Brno)
• 26. Veronika Šmelhausová
• 27. Petra Václavková
• 28. Tereza Vichrová (Bikini Angels Praha)
• 29. Veronika Vinšová (Yamamoto Czech)
• 30. Adéla Rancová (Yamamoto Czech)

Kondiční bikiny fitness juniorek

Závodnice budou rozděleny do dvou výškových kategorií.

• 1. Jessica Adamcová
• 2. Natálie Andrlíková
• 3. Pavla Berková
• 4. Lucie Černá
• 5. Anna Denemarková
• 6. Kateřina Dobešová
• 7. Aneta Doležalová (Power Gym Jihlava)
• 8. Hana Doleželová
• 9. Ema Gajdošová
• 10. Alexandra Hradilová
• 11. Pavla Králová
• 12. Nikola Lednická
• 13. Alice Machovcová
• 14. Adriana Perdulová
• 15. Kateřina Peterová (Dream Body Fitness Kladno)
• 16. Martina Procházková (Gym Blue Sun)
• 17. Adéla Rancová (Yamamoto Czech)
• 18. Tereza Rybnikářová
• 19. Lucie Smigová (Target Team)
• 20. Sabina Stenczelová
• 21. Veronika Šmelhausová
• 22. Thanh Tam (Markéta) Tranová (FirstStep Fitness Praha)
• 23. Michaela Vařáková
• 24. Anna Vaškovičová
• 25. Tereza Vichrová (Bikini Angels Praha)

Fitness dívek

Závodnice budou rozděleny do tří věkových kategorií.

• 1. Tamara Běhalová (Fitness AVE Přerov)
• 2. Adéla Cihelková (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Sophie Dorneanová (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Kristýna Dubcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 5. Valentýna Faganová (All Stars fitness tým Lužice)
• 6. Zuzana Fialová (All Stars fitness tým Lužice)
• 7. Taťána Hamplová (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Nina Hanzalíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 9. Hana Hanzalíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 10. Michaela Hedrichová (All Stars fitness tým Lužice)
• 11. Jiřina Hradilová (Fitness AVE Přerov)
• 12. Barbora Ingrová (All Stars fitness tým Lužice)
• 13. Tereza Janků (SK PEPA centrum Opava)
• 14. Melanie Jasníková (SK PEPA centrum Opava)
• 15. Veronika Jelenová (SK PEPA centrum Opava)
• 16. Zuzana Kasprowiczová (SK PEPA centrum Opava)
• 17. Jenifer Kleinová (SK PEPA centrum Opava)
• 18. Beáta Klimešová (SK PEPA centrum Opava)
• 19. Marie Krásová (SK PEPA centrum Opava)
• 20. Kristýna Kučová (All Stars fitness tým Lužice)
• 21. Sára Lestly (SK PEPA centrum Opava)
• 22. Alžběta Manová (Fitness AVE Přerov)
• 23. Eliška Manová (Fitness AVE Přerov)
• 24. Leonie Michálková (All Stars fitness tým Lužice)
• 25. Valerie Molinová (SK PEPA centrum Opava)
• 26. Dominika Nazarová (Fitness AVE Přerov)
• 27. Alexandra Nezhybová (Fitness AVE Přerov)
• 28. Barbora Ploticová (SK PEPA centrum Opava)
• 29. Alma Přibilová (All Stars fitness tým Lužice)
• 30. Melanie Přibylová (SK PEPA centrum Opava)
• 31. Luisa Přibylová (SK PEPA centrum Opava)
• 32. Tereza Rusková (SK PEPA centrum Opava)
• 33. Julie Ševelová (All Stars fitness tým Lužice)
• 34. Natálie Táborská (SK PEPA centrum Opava)
• 35. Vendula Trojančíková (SK PEPA centrum Opava)
• 36. Kateřina Vladařová (SK PEPA centrum Opava)
• 37. Natálie Zatloukalová (Fitness AVE Přerov)
• 38. Erika Zavadilová (All Stars fitness tým Lužice)

Fitness chlapců

• 1. Matěj Domanský (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Adam Lokoč (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Tobias Novotný (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Matěj Štěpánek (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Nicolas Voldán (All Stars fitness tým Lužice)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra