Reklama:

Beautiful and Strong 2019
- startovní listiny

3.460 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledky
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
Diamond Cup Prague: propoziceinfostartovky • výsledky • foto • zákulisí • abs. • video

V sobotu 2. listopadu Vás srdečně zveme do kulturního střediska v Ústí nad Labem na pohárovou soutěž ve physique mužů, kulturistice, klasické kulturistice, wellness fitness a bikiny fitness - Beautiful and Strong 2019. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 76.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie již týž den!



Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti,
zkontaktujte bez prodlení sekretariát svazu! (e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

Startovní listiny

Bikiny fitness do 165 cm

• 1. Kamila Bruknarová (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Kamila Brzobohatá (Yamamoto Czech)
• 3. Vendula Chmelová (TJ Spartak Uherský Brod)
• 4. Nikola Fialová (Xfitness Praha)
• 5. Eliška Hellebrantová (BcrossGym České Budějovice)
• 6. Nicola Hetverová (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 7. Tereza Jirkovská (Xfitness Praha)
• 8. Denisa Matějková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 9. Markéta Molnárová (Target Team)
• 10. Olga Nehasilová (Prom-In Team)
• 11. Valérie Plopová (Target Team)
• 12. Markéta Prášková (Joe Fit Děčín)
• 13. Martina Prokopová (Target Team)
• 14. Darja Sedláčková (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 15. Martina Sletsjoee (Big1One Fitness)
• 16. Kateřina Tošnerová (Strongman Czech Republic)
• 17. Karolína Vrzalová (Fitness Hulk Plzeň)

Bikiny fitness do 170 cm

• 1. Marie Dimitrovová (Target Team)
• 2. Aneta Ernestová (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Julie Svitáková (Fitness Institut Klub)
• 4. Klára Šindelářová (AK-FITGYM)
• 5. Jana Štěpánková (Target Team)
• 6. Tereza Waclavová (Fitness PEPA Opava)

Bikiny fitness nad 170 cm

• 1. Petra Beroušková (Target Team)
• 2. Eva Budina (Target Team)
• 3. Nikola Dohnalová (Fitness Deukalion Praha)
• 4. Kristina Havlíková (Yamamoto Czech)
• 5. Ivana Hrušková (Extrifit Club)
• 6. Radmila Kabrhelová (Yamamoto Czech)
• 7. Denisa Lazaríková (Better Fitness)
• 8. Klára Lipárová (Axagym Praha)
• 9. Natálie Myslíková (Bikini Angels Praha)
• 10. Nela Sejtková (Gym Cornicula Praha)
• 11. Jana Červinková (Xfitness Praha)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Jiří Drha (Infitness Zlín)
• 2. Martin Horák (Fitness při CVČ Most)
• 3. Lukáš Jedlička (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 4. Patrik Lebr (Fit centrum D & K)
• 5. Viet Anh Nguyen (Mixgym Fitness Liberec)
• 6. Vít Oravec (TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky)
• 7. Jan Polášek (Nutrend)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Tomáš Čermák (Fitness Hulk Plzeň)
• 2. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Ondřej Kohout (SF7 Team)
• 5. David Pliml (LaKu Bodybuilder Team)
• 6. Petr Poláček (Fitness Institut Klub)
• 7. Marek Vlček (Dee Gym Liberec)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. František Chvojka (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 2. Marek Gerhardt (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 3. Dominik Konečný (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 4. Petr Řeháček (Pulse Fitness Club Praha)
• 5. Jan Štěpán (Fitness Hulk Plzeň)

Kulturistika mužů

• 1. Petr Buráň (Infitness Zlín)
• 2. Michael Kriho (Obořil Elite Team)
• 3. Tomáš Mach (Fitness Mania Gym Kladno)
• 4. Robert Redlich (TJ Jiskra Nový Bor)
• 5. Pavel Tempel (Fitness při CVČ Most)
• 6. Vojtěch Venclík (FirstStep Fitness Praha)
• 7. Josef Kočí (Cardio Fitness ČS Česká Lípa)

Klasická kulturistika

• 1. Michal Bukovský (Extrifit Club)
• 2. Michal Dlouhý (Fitness Mania Gym Kladno)
• 3. Ladislav Eisenhammer (Fitness Sport Club Kadaň)
• 4. Ladislav Holeš (SK Tři studně)
• 5. Luděk Jiráček (Pulse Czech Republic)
• 6. Lukáš Petrůj (Bodyflex Fitness Litoměřice)
• 7. Daniel Svoboda (Fitness při CVČ Most)
• 8. Jan Jiří Vícha (Cardiofitness II.)

Wellness fitness

• 1. Sára Galušková (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 2. Kateřina Jordáková (BcrossGym České Budějovice)
• 3. Petra Kuncová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 4. Kamila Maříková (Stan´s Gym Kladno)
• 5. Zuzana Prudíková (Obořil Elite Team)
• 6. Eliška Traplová (BcrossGym České Budějovice)
• 7. Magdaléna Vrágová (Target Team)
• 8. Jana Žitná (Fitness při CVČ Most)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra