Reklama:

GP Ostrava 2019
- startovní listiny

46.433 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledky
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
Diamond Cup Prague: propoziceinfostartovky • výsledky • foto • zákulisí • abs. • video

10 kroků pro úspěšný start na Vaší první soutěži

V neděli 10. listopadu Vás srdečně zveme do Nové auly VŠB-TU Ostrava na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů a juniorů, bikiny fitness žen a juniorek a bodyfitness žen - Grand Prix Ostrava 2019. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 90.

Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie již týž den!


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

Startovní listiny

Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

• 1. Jakub Ferad
• 2. Jan Follner
• 3. Filip Kadlec
• 4. Jakub Šebesta
• 5. Martin Tarabáš

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

• 1. Dávid Hrivík (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Christian Kufa (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 3. Filip Sytař (Fitness Ravell Kyjov)
• 4. Radim Žmolík (Power Gym Jihlava)

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

• 1. David Donát (Gold Team Karviná)
• 2. Petr Polák
• 3. Jiří Žulko

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

• 1. Vlastimil Benek (Fitness Studio Návsí)
• 2. Roman Böhm (AZ FITNESS Brno)
• 3. Milan Doležal (Power Gym Jihlava)
• 4. Jan Jajkowicz
• 5. Vilém Kotásek (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Nikos Nikola Lešínský
• 7. Petr Mansbart (Toro Gym Vysoké Mýto)

Kondiční physique mužů

Závodníci budou rozděleni do dvou výškových kategorií.

• 1. Vojtěch Baňoch
• 2. Ján Horváth (Target Team)
• 3. Erik Jasenka
• 4. Jan Koňárek (TJ Olympia Zlín)
• 5. Michal Kraus
• 6. Martin Macháček (Target Team)
• 7. Pavel Mészáros (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 8. Jakub Mik
• 9. Marko Rajzner (Target Team)
• 10. Roman Sikora
• 11. Adam Štýbnar
• 12. Maroš Švec (Infitness Zlín)
• 13. Pavel Vašek (Fitness Bobycentrum)
• 14. David Volšan (Pajič Trainings)

Kondiční physique juniorů

• 1. Vojtěch Baňoch
• 2. Martin Damek (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Ján Horváth (Target Team)
• 4. Denis Ondrášek (SK Správní chlapi Hlučín)
• 5. Adam Štýbnar
• 6. Pavel Vašek (Fitness Bobycentrum)

Kondiční bodyfitness

• 1. Veronika Faranová (Bikini-fitness.cz)
• 2. Gabriela Hejná (Big1One Fitness)
• 3. Ludmila Kristofčáková
• 4. Adriana Rýdlová (Pepe Lopez Gym Chomutov)

Kondiční bikiny fitness

Závodnice budou rozděleny do tří výškových kategorií.

• 1. Jessica Adamcová
• 2. Petra Bútorová (Bikini-fitness.cz)
• 3. Denisa Chocholková (HELP CZ Bodyfitness Club)
• 4. Anna Denemarková
• 5. Aneta Doležalová (Power Gym Jihlava)
• 6. Ema Gajdošová
• 7. Veronika Kadlecová (Fit HB Havlíčkův Brod)
• 8. Kristýna Kalinová
• 9. Eliška Králíková (Infitness Zlín)
• 10. Tereza Legerská
• 11. Petra Lukovicsová
• 12. Mariia Lytvyn (Pepe Lopez Gym Chomutov)
• 13. Alice Machovcová
• 14. Martina Michálková (Fitness Aquapalace)
• 15. Marie Mičanová
• 16. Nikola Musilová
• 17. Eliška Nedomová
• 18. Kristýna Pauříková (Fit - K.O. Staré Město)
• 19. Adriana Perdulová
• 20. Andrea Písaříková (Target Team)
• 21. Martina Procházková (Gym Blue Sun)
• 22. Markéta Slámová (Big1One Fitness)
• 23. Renáta Solawová (Top Fitness Ostrava)
• 24. Helena Sovová
• 25. Veronika Šmídová (SK Luna Fitness Havířov)
• 26. Hana Taclová (Kubík fitness Ostrava)
• 27. Petra Václavková
• 28. Pavla Králová

Kondiční bikiny fitness juniorek

Závodnice budou rozděleny do dvou výškových kategorií.

• 1. Jessica Adamcová
• 2. Natálie Andrlíková
• 3. Denisa Chocholková (HELP CZ Bodyfitness Club)
• 4. Anna Denemarková
• 5. Aneta Doležalová (Power Gym Jihlava)
• 6. Ema Gajdošová
• 7. Kristýna Kalinová
• 8. Eliška Králíková (Infitness Zlín)
• 9. Pavla Králová
• 10. Tereza Legerská
• 11. Klára Lukáčová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 12. Petra Lukovicsová
• 13. Alice Machovcová
• 14. Adéla Martináková (Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm)
• 15. Adriana Perdulová
• 16. Martina Procházková (Gym Blue Sun)
• 17. Lucie Smigová (Target Team)
• 18. Veronika Šmídová (SK Luna Fitness Havířov)
• 19. Hana Taclová (Kubík fitness Ostrava)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra