Reklama:

Kahan Cup 2019
- startovní listiny

4.683 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledky
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
Diamond Cup Prague: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.
video I. (physique, classic physique, wellness, masters kat.)
video II. (kultur., klasika, muscular phys., bikiny, bodyfit., physique žen)

10 kroků pro úspěšný start na Vaší první soutěži

V neděli 17. listopadu Vás srdečně zveme do kulturního domu v Říčanech u Brna na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů a mužů, physique mužů a juniorů, bikiny fitness žen a juniorek a bodyfitness žen - Kahan Cup 2019. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 124.

Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie již týž den!


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

Startovní listiny

Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

• 1. Jakub Šebesta
• 2. Martin Tarabáš
• 3. Dan Žalud (Mišmaš Fitness Brno)

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

• 1. Ondřej Nevěčný (SK Fitness Velké Meziříčí)
• 2. Pavel Novotný
• 3. Matěj Stanislav

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

• 1. David Donát (Gold Team Karviná)
• 2. Matěj Stanislav
• 3. Marek Voborný (Fitcentrum Olympia Tišnov)

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

• 1. Roman Böhm (AZ FITNESS Brno)
• 2. Jiří Iwachov (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 3. Roman Kuděj
• 4. Rudolf Lalik (Fitcentrum Olympia Tišnov)
• 5. Jiří Petkovič

Kondiční physique mužů

Závodníci budou rozděleni do dvou výškových kategorií.

• 1. Sebastian Balín
• 2. Vojtěch Baňoch
• 3. Petr Bezděk
• 4. Marek Brabec
• 5. Martin Damek (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Jan Dusík (Fitness Institut Klub)
• 7. Stanislav Dvořák (Fitness studio TP Chotěboř)
• 8. Jiří Gajdoštík
• 9. Ján Horváth (Target Team)
• 10. Oldřich Kolář
• 11. Vít Krampl (Fitness Slunce Tábor)
• 12. Michal Kraus (Target Team)
• 13. Runkui Li
• 14. Jakub Mik
• 15. Pavel Nováček
• 16. Denis Ondrášek (SK Správní chlapi Hlučín)
• 17. Petr Palka
• 18. Martin Peterek
• 19. Zdenek Piekarz
• 20. Marko Rajzner (Target Team)
• 21. Stanislav Šimek (Target Team)
• 22. Milan Šlehubr (Muscle Factory Březnice)
• 23. Martin Šomek (Target Team)
• 24. Pavel Vašek (Fitness Bobycentrum)
• 25. Lukáš Vondra

Kondiční physique juniorů

• 1. Vojtěch Baňoch
• 2. Petr Bezděk
• 3. Martin Damek (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Zdeněk Dobiáš
• 5. Stanislav Dvořák (Fitness studio TP Chotěboř)
• 6. Jiří Gajdoštík
• 7. Ján Horváth (Target Team)
• 8. Vít Krampl (Fitness Slunce Tábor)
• 9. Maxmilián Kraus
• 10. Daniel Matouš
• 11. Denis Ondrášek (SK Správní chlapi Hlučín)
• 12. Martin Peterek
• 13. Dominik Sekanina (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 14. Stanislav Šimek (Target Team)
• 15. David Tykvan
• 16. Pavel Vašek (Fitness Bobycentrum)
• 17. Petr Žůček (Muscle Factory Březnice)

Kondiční bodyfitness

• 1. Veronika Faranová (Bikini-fitness.cz)
• 2. Gabriela Hejná (Big1One Fitness)
• 3. Nikola Klemsová
• 4. Ludmila Kristofčáková
• 5. Lucie Krmenčíková (SK Přerov)
• 6. Denisa Morysová
• 7. Monika Vašíčková (AZ FITNESS Brno)
• 8. Miroslava Vocetková (Target Team)

Kondiční bikiny fitness

Závodnice budou rozděleny do tří výškových kategorií.

• 1. Sabina Bartošová
• 2. Pavla Berková
• 3. Nikola Čermáková
• 4. Lucie Černá
• 5. Martina Daňková
• 6. Anna Denemarková
• 7. Kateřina Dobešová
• 8. Ema Gajdošová
• 9. Darina Horáčková (Fitness Slunce Tábor)
• 10. Alexandra Hradilová
• 11. Petra Kalincová
• 12. Aneta Kašparová
• 13. Eliška Králíková (Infitness Zlín)
• 14. Pavla Králová
• 15. Eliška Kučabová
• 16. Petra Lukovicsová
• 17. Alice Machovcová
• 18. Martina Michálková (Fitness Aquapalace)
• 19. Eliška Nedomová
• 20. Michaela Nováková (Atlas Club Hořovice)
• 21. Kristýna Pauříková (Fit - K.O. Staré Město)
• 22. Andrea Písaříková (Target Team)
• 23. Martina Procházková (Gym Blue Sun)
• 24. Tereza Rybnikářová
• 25. Linda Sedláčková
• 26. Markéta Slámová (Big1One Fitness)
• 27. Renáta Solawová (Top Fitness Ostrava)
• 28. Eliška Svobodová
• 29. Zuzana Šíblová (InCore Fitness Brno)
• 30. Veronika Šmídová (SK Luna Fitness Havířov)
• 31. Hana Taclová (Kubík fitness Ostrava)
• 32. Petra Václavková
• 33. Lenka Zachová

Kondiční bikiny fitness juniorek

Závodnice budou rozděleny do dvou výškových kategorií.

• 1. Sabina Bartošová
• 2. Pavla Berková
• 3. Lucie Černá
• 4. Anna Denemarková
• 5. Kateřina Dobešová
• 6. Ema Gajdošová
• 7. Darina Horáčková (Fitness Slunce Tábor)
• 8. Alexandra Hradilová
• 9. Aneta Kašparová
• 10. Irena Kozelková (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 11. Eliška Králíková (Infitness Zlín)
• 12. Pavla Králová
• 13. Eliška Kučabová
• 14. Tereza Legerská
• 15. Petra Lukovicsová
• 16. Alice Machovcová
• 17. Adéla Martináková (Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm)
• 18. Michaela Nováková (Atlas Club Hořovice)
• 19. Kateřina Peterová (Dream Body Fitness Kladno)
• 20. Martina Procházková (Gym Blue Sun)
• 21. Tereza Rybnikářová
• 22. Lucie Smigová (Target Team)
• 23. Eliška Svobodová
• 24. Veronika Šmídová (SK Luna Fitness Havířov)
• 25. Karolína Šrámková
• 26. Hana Taclová (Kubík fitness Ostrava)
• 27. Lenka Zachová



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 117 sekundami?



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra