V sobotu 26. října Vás zveme do Slezského divadla v Opavě na pohárovou soutěž v kulturistice (mužů, juniorů a masters), klasické kulturistice, classic physique a physique mužů, bodyfitness, wellness fitness a bikiny fitness - GP PEPA Opava 2019. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?
Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků z České republiky, kterých je 62.
Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a
v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti -
zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu! (e-mail:
denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)
Startovní listiny
Kulturistika mužů do 80 kg
• 1. Petr Bui Duc (Fitness Star)
• 2. Michal Hábl (Target Team)
• 3. Jiří Kočvara (TJ Lokomotiva Beroun)
• 4. Michael Kriho (Obořil Elite Team)
• 5. Jan Pítr (TJ Nový Jičín)
• 6. Michal Šáda (Fitness VAF Milovice)
• 7. Lukáš Váňa (Toro Gym Vysoké Mýto)
Kulturistika mužů do 90 kg
• 1. René Gorol (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Roman Henčl (Slovan Moravská Třebová)
• 3. Pavel Krejčí (Fine Fitness Pardubice)
• 4. Andrej Kucbeľ (Power Gym Jihlava)
• 5. Ján Pallo (Strongman Czech Republic)
• 6. Matěj Ryšavý (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 7. Petr Svoboda (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
Kulturistika mužů nad 90 kg
• 1. Vladimír Bříza (Fine Fitness Pardubice)
• 2. Martin Dráb (Klub kulturistiky Ostrava)
• 3. Lukáš Hellebrand (Fitness PEPA Opava)
• 4. Martin Horký (Power Gym Jihlava)
• 5. Petr Hrabal (MD Fitness Lanškroun)
• 6. Vladimír Žižka (Toro Gym Vysoké Mýto)
Kulturistika juniorů
• 1. Vojtěch Baloun (FirstStep Fitness Praha)
• 2. René Blahovský (Eagle Fitness)
• 3. Lukáš Hellebrand (Fitness PEPA Opava)
• 4. Martin Horký (Power Gym Jihlava)
• 5. Michael Kriho (Obořil Elite Team)
• 6. Ján Pallo (Strongman Czech Republic)
• 7. Jan Pítr (TJ Nový Jičín)
• 8. Jan Sudík (TJ Lokomotiva Beroun)
• 9. Petr Svoboda (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 10. Lukáš Váňa (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 11. Vladimír Žižka (Toro Gym Vysoké Mýto)
Kulturistika masters
• 1. Pavel Krejčí (Fine Fitness Pardubice)
Klasická kulturistika
• 1. Milan Kováč (Fitnesstip CZ Nový Jičín)
• 2. Lukáš Petrůj (Bodyflex Fitness Litoměřice)
• 3. Dominik Rišian (Power Gym Jihlava)
Physique mužů
• 1. Martin Horák (Fitness při CVČ Most)
• 2. Jan Koníř (Mixgym Fitness Liberec)
• 3. Jan Polášek (Nutrend)
• 4. Petr Řeháček (Pulse Fitness Club Praha)
• 5. Jiří Tuček (Pulse Fitness Club Praha)
Bodyfitness
• 1. Kateřina Janoutová (Fitness Centrum Alice)
• 2. Petra Lacinová (SK Luna Fitness Havířov)
• 3. Eva Synková (S. K. Maximus Praha)
• 4. Simona Šimánová (Fine Fitness Pardubice)
• 5. Marcela Veselá (Extrifit Club)
Wellness fitness
• 1. Petra Kuncová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 2. Kamila Maříková (Stan´s Gym Kladno)
Bikiny fitness
• 1. Bogdana Bashta (Target Team)
• 2. Kristýna Berná (Turek Team)
• 3. Eva Budina (Target Team)
• 4. Šárka Čejková (Extrifit Club)
• 5. Sandra Ďuricová (Infitness Zlín)
• 6. Aneta Ernestová (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Denisa Grassingerová (Fine Fitness Pardubice)
• 8. Tereza Heráková (K & K Family Fitness Praha)
• 9. Andrea Málková (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 10. Hana Pavličková (Fitness PEPA Opava)
• 11. Martina Prokopová (Target Team)
• 12. Marcela Sikorová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 13. Renata Součková (MD Fitness Lanškroun)
• 14. Kateřina Tošnerová (Strongman Czech Republic)
• 15. Tereza Waclavová (Fitness PEPA Opava)