V sobotu 19. října Vás srdečně zveme do Kulturního domu v Čelákovicích na pohárovou soutěž v kulturistice mužů a klasické kulturistice, physique, bodyfitness, wellness fitness a bikiny fitness - Partner Cup 2019. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?
Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je celkem 136.
Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů funguje i na mobilních telefonech!
HARMONOGRAM SOUTĚŽE
semifinále a finále - 12:00 |
physique mužů do 174 cm - 1. kolo |
physique mužů do 178 cm - 1. kolo |
physique mužů do 182 cm - 1. kolo |
physique mužů nad 182 cm - 1. kolo |
physique mužů do 174 cm - 2. kolo |
physique mužů do 178 cm - 2. kolo |
physique mužů do 182 cm - 2. kolo |
physique mužů nad 182 cm - 2. kolo |
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ physique mužů |
boj o ABSOLUTNÍHO vítěze physique mužů |
VYHLÁŠENÍ ABSOLUTNÍHO vítěze physique mužů |
- |
bikiny fitness do 160 cm - 1. kolo |
bikiny fitness do 165 cm - 1. kolo |
bikiny fitness do 170 cm - 1. kolo |
bikiny fitness nad 170 cm - 1. kolo |
bikiny fitness do 160 cm - 2. kolo |
bikiny fitness do 165 cm - 2. kolo |
bikiny fitness do 170 cm - 2. kolo |
bikiny fitness nad 170 cm - 2. kolo |
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ bikiny fitness |
boj o ABSOLUTNÍ vítězku bikiny fitness |
VYHLÁŠENÍ ABSOLUTNÍ vítězky bikiny fitness |
- |
klasická kulturistika - 1. kolo |
kulturistika mužů do 80 kg - 1. kolo |
kulturistika mužů do 90 kg - 1. kolo |
kulturistika mužů nad 90 kg - 1. kolo |
klasická kulturistika - 2. kolo (sestava) |
klasická kulturistika - 3. kolo (porovnání) |
kulturistika mužů do 80 kg - 2. kolo (sestava) |
kulturistika mužů do 80 kg - 3. kolo (porovnání) |
kulturistika mužů do 90 kg - 2. kolo (sestava) |
kulturistika mužů do 90 kg - 3. kolo (porovnání) |
kulturistika mužů nad 90 kg - 2. kolo (sestava) |
kulturistika mužů nad 90 kg - 3. kolo (porovnání) |
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ klasická kulturistika |
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kulturistika mužů do 80 kg |
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kulturistika mužů do 90 kg |
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kulturistika mužů nad 90 kg |
boj o ABSOLUTNÍHO vítěze kulturistiky |
VYHLÁŠENÍ ABSOLUTNÍHO vítěze kulturistiky |
- |
wellness fitness - 1. kolo |
bodyfitness - 1. kolo |
wellness fitness - 2. kolo |
bodyfitness - 2. kolo |
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ wellness fitness |
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ bodyfitness |
Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie!
Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.
Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a
v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti -
zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu! (e-mail:
denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)
Startovní listiny
Kulturistika mužů do 80 kg
• 1. Marek Jan Bajger (Fitness Slunce Tábor)
• 2. Tiep (Petr Bui) Duc (Fitness Star)
• 3. Martin Halašta (Top Fitness Ostrava)
• 4. Jiří Helvich (Extrifit Club)
• 5. Miloš Masaryk (Fitness Institut Klub)
• 6. Filip Rotter (TJ Lokomotiva Beroun)
• 7. John Andrew Seffi (Extrifit Club)
Kulturistika mužů do 90 kg
• 1. Vojtěch Baloun (FirstStep Fitness Praha)
• 2. Petr Brychta (Fine Fitness Pardubice)
• 3. Petr Buráň (Infitness Zlín)
• 4. Šimon Grebík (SK Moog Brno)
• 5. Roman Henčl (Slovan Moravská Třebová)
• 6. Tadeáš Kronovetr (Power Gym Jihlava)
• 7. Andrej Kucbeľ (Power Gym Jihlava)
• 8. Ján Pallo (Strongman Czech Republic)
• 9. Matěj Ryšavý (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 10. Josef Starý (Hulk Gym Brno)
• 11. Jan Sudík (TJ Lokomotiva Beroun)
• 12. Jakub Svoboda (Fitness Ural Sokolov)
• 13. Pavel Tempel (Fitness při CVČ Most)
Kulturistika mužů nad 90 kg
• 1. Vladimír Bříza (Fine Fitness Pardubice)
• 2. Daniel Myslík (Target Team)
• 3. Pavel Pánek (Hulk Gym Brno)
• 4. Jan Rojík (Fit Club Energy Kdyně)
• 5. Patrik Svoboda (AZ FITNESS Brno)
• 6. Vladimír Žižka (Toro Gym Vysoké Mýto)
Klasická kulturistika
• 1. Michal Dlouhý (Fitness Mania Gym Kladno)
• 2. Miloš Hašek (Fit Effect)
• 3. Ladislav Holeš (SK Tři studně)
• 4. Tymofij Ihumencev (Fitness Mania Gym Kladno)
• 5. Luděk Jiráček (Pulse Czech Republic)
• 6. Daniel Kroupa (Yamamoto Czech)
• 7. Miroslav Nečas (Fitness Institut Klub)
• 8. Luboš Petr (Irongym Kyjov)
• 9. Lukáš Petrůj (Bodyflex Fitness Litoměřice)
• 10. Ladislav Pitrmoc (Empire Fitness)
• 11. Jan Procházka (Big1One Fitness)
• 12. David Růžička (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 13. Daniel Svoboda (Fitness při CVČ Most)
• 14. Michal Velický (Target Team)
Physique mužů do 174 cm
• 1. Dominik Čížek (Prom-In Team)
• 2. Jiří Drha (Infitness Zlín)
• 3. Nicolas Neumann (Fitness Ring)
• 4. Dominik Velc (Fitness Mania Gym Kladno)
Physique mužů do 178 cm
• 1. Martin Horák (Fitness při CVČ Most)
• 2. Lukáš Jedlička (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 3. Patrik Lebr (Fit centrum D & K)
• 4. Martin Mach (Big1One Fitness)
• 5. Viet Anh Nguyen (Mixgym Fitness Liberec)
• 6. Josef Petráček (Target Team)
• 7. David Pliml (LaKu Bodybuilder Team)
• 8. Jan Polášek (Nutrend)
• 9. Alexandr Polyakov (Target Team)
• 10. Jiří Tuček (Pulse Fitness Club Praha)
• 11. Michal Zapletal (OS Wellness 2000 Vyškov)
Physique mužů do 182 cm
• 1. Tomáš Čermák (Fitness Hulk Plzeň)
• 2. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Ondřej Kohout (SF7 Team)
• 5. Pavel Labik (Fit centrum D & K)
• 6. Martin Rozumek (Fit - K.O. Staré Město)
• 7. Jan Uhlíř (Power fitness Liberec)
• 8. Tomáš Vejmělek (InCore Fitness Brno)
Physique mužů nad 182 cm
• 1. Jan Štěpán (Fitness Hulk Plzeň)
• 2. Jakub Bezrouk (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 3. Přemysl Chaloupka (Target Team)
• 4. František Chvojka (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 5. Lukáš Dyrčík (Queen Club Třinec)
• 6. Marek Gerhardt (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 7. David Starck (Fitness Hulk Plzeň)
• 8. Dominik Konečný (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 9. Jan Koníř (Mixgym Fitness Liberec)
• 10. Martin Ptáčník (Fitness VAF Milovice)
• 11. Petr Řeháček (Pulse Fitness Club Praha)
• 12. Andreas Schmidt (Kubík fitness Ostrava)
• 13. David Skoch (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
Bodyfitness
• 1. Lenka Červená (Fitness AVE Přerov)
• 2. Lenka Gasnárková (Irongym Kyjov)
• 3. Denisa Gonsková (Fitness club Jařest)
• 4. Jana Hartmanová (Fitness Club Luky Karlovy Vary)
• 5. Kateřina Janoutová (Fitness Centrum Alice)
• 6. Kristýna Lancová (Fitness Deukalion Praha)
• 7. Aneta Mihulová (BcrossGym České Budějovice)
• 8. Eva Synková (S. K. Maximus Praha)
• 9. Simona Šimánová (Fine Fitness Pardubice)
• 10. Marcela Veselá (Extrifit Club)
Wellness fitness
• 1. Sára Galušková (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 2. Kateřina Jordáková (BcrossGym České Budějovice)
• 3. Magdaléna Vrágová (Target Team)
• 4. Pavlína Zalužanská (Target Team)
Bikiny fitness do 160 cm
• 1. Zuzana Uhlířová (Fitness AVE Přerov)
• 2. Kamila Bruknarová (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Vendula Chmelová (TJ Spartak Uherský Brod)
• 4. Markéta Molnárová (Target Team)
• 5. Anežka Pekárková (Target Team)
• 6. Valérie Plopová (Target Team)
• 7. Markéta Prášková (Joe Fit Děčín)
• 8. Roksana Roshkaniuk (Target Team)
• 9. Martina Sletsjoee (Big1One Fitness)
• 10. Kateřina Tošnerová (Strongman Czech Republic)
Bikiny fitness do 165 cm
• 1. Kamila Brzobohatá (Yamamoto Czech)
• 2. Šárka Čejková (Extrifit Club)
• 3. Nikola Fialová (Xfitness Praha)
• 4. Nicola Hetverová (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 5. Lucie Žáková (Infitness Zlín)
• 6. Monika Macháčková (Czech Virus Gym)
• 7. Vendula Mačalíková (Fitness Bobycentrum)
• 8. Olga Nehasilová (Prom-In Team)
• 9. Martina Prokopová (Target Team)
• 10. Darja Sedláčková (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 11. Markéta Štefková (Fit Park Ostrava)
• 12. Michaela Tóthová (Target Team)
• 13. Nicola Vachová (BcrossGym České Budějovice)
• 14. Barbora Zajíčková (Harmony Wellnes Club Písek)
• 15. Miroslava Zemanová (Hulk Gym Brno)
Bikiny fitness do 170 cm
• 1. Adéla Čechová (Extrifit Club)
• 2. Eva Dlabajová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 3. Kateřina Gajarská (Sportcentrum Delfín)
• 4. Denisa Grassingerová (Fine Fitness Pardubice)
• 5. Adéla Kostiková (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 6. Andrea Málková (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 7. Hana Pavličková (Fitness PEPA Opava)
• 8. Aneta Princová (Fitness Factory Jihlava)
• 9. Klára Šindelářová (AK-FITGYM)
• 10. Jana Štěpánková (Target Team)
• 11. Tereza Waclavová (Fitness PEPA Opava)
Bikiny fitness nad 170 cm
• 1. Petra Beroušková (Target Team)
• 2. Eva Budina (Target Team)
• 3. Kristýna Flídrová (Target Team)
• 4. Denisa Funioková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Kristina Havlíková (Yamamoto Czech)
• 6. Radmila Kabrhelová (Yamamoto Czech)
• 7. Nela Sejtková (Gym Cornicula Praha)
• 8. Aneta Szurmanová (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 9. Olga Usova (Fitness team Ronnie.cz)
• 10. Petra Zvoníčková (Target Team)