Reklama:

Smartlabs Cup 2019 - výsledky

13.965 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledky
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
Diamond Cup Prague: propoziceinfostartovky • výsledky • foto • zákulisí • abs. • video

Smartlabs Cup 2019
- zákulisí
Smartlabs Cup 2019
- fotogalerie
Smartlabs Cup 2019
- absolutní vítězové

Podzimní sezóna pohárových a kondičních soutěží v kulturistice a fitness pokračovala v sobotu 9. listopadu kondičními závody Smartlabs Cup 2019, které se konaly v kulturním centru Líšeň v Brně. Na soutěži se závodilo v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů a mužů, ve physique mužů a juniorů, ve fitness dětí, v bikiny fitness žen a juniorek a bodyfitness.

Na letošní Smartlabs Cup se přihlásilo celkem 174 závodníků, jejichž kompletní seznam najdete ve startovních listinách. Na pódium brněnské soutěže jich nakonec dorazilo 175.

Za soutěže jste mohli sledovat přímý přenos na adrese tv.ronnie.cz/live. Přinesli jsme pro Vás rovněž fotografie ze zákulisí a fotky z pódia, během několika dní budou následovat též kompletní videozáznamy z finále soutěže.

V tomto článku najdete výsledky soutěže včetně fotografií vítězů a kompletního bodového hodnocení!

V současné chvíli připravujeme sestřih z finálové části soutěže, zatím jsme Vám přinesli nejaktuálnější videa: boj o absolutní vítězství v kategoriích physique, bikiny fitness a kulturistiky, včetně sestavy Jana Jajkowicze, absolutního vítěze kulturistiky.


Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 198 Martin Vymětal Fitness Slunce Tábor 2001 3 3 6 9
2. 188 Tomáš Novák SK Sportaktiv Jablonec n. Nisou 2001 6 6 12 18
3. 10 Jakub Šebesta Mohelnice 2003 11 13 20 33
4. 36 Adam Frkal TJ Sandow Mariánské Lázně 2002 11 9 24 33
5. 27 Jakub Urbánek Jablůnka 2001 13 14 28 42
6. 45 Lukáš Opatřil Oddíl kulturistiky ASK Blansko 2003 18 18 36 54

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 119 Roman Matoušek Fitness centrum Kutná Hora 1996 5 5 10 15
2. 118 Petr Kápička Duchcov 1996 6 7 12 19
3. 198 Martin Vymětal Fitness Slunce Tábor 2001 8 8 16 24
4. 162 Ondřej Nevěčný SK Fitness Velké Meziříčí 1999 14 11 26 37
5. 8 Michal Veselý Praha 1996 13 14 28 42
6. 101 Michal Hibš Fitness Slunce Tábor 1999 20 18 36 54
7. 190 Daniel Brom Fitness centrum Kutná Hora 2000 21 - - 21
8. 61 Jakub Šašek Brno 1999 23 - - 23
9. 93 Filip Sytař Fitness Ravell Kyjov 1998 26 - - 26
10. 75 Radim Žmolík Power Gym Jihlava 1999 32 - - 32
11. 165 Christian Kufa Toro Gym Vysoké Mýto 1999 35 - - 35
12. 37 Marek Pěknic Fitness Slunce Tábor 1998 35 - - 35
13. 10 Jakub Šebesta Mohelnice 2003 38 - - 38

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 42 Petr Polák Ústí nad Labem 1993 3 3 6 9
2. 210 Jiří Žulko Orlová 1989 7 7 12 19
3. 199 Stanislav Vařil Praha 1993 11 12 22 34
4. 8 Michal Veselý Praha 1996 11 11 24 35
5. 157 Filip Krejčík Česká Lípa 1995 15 16 30 46
6. 60 David Donát Gold Team Karviná 1995 16 15 32 47

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 106 Jan Jajkowicz Havířov 1988 3 3 10 13
2. 137 Jiří Iwachov TJ Sokol Bystřice n. Pernšt. 1976 18 12 8 20
3. 35 Marcel Janda Viking Gym Nymburk 1978 9 9 24 33
4. 18 Milan Doležal Power Gym Jihlava 1974 10 12 26 38
5. 79 Petr Mansbart Toro Gym Vysoké Mýto 1985 10 12 28 40
6. 30 Zdeněk Pultr Plzeň 1973 14 16 32 48


Kondiční kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 106 Jan Jajkowicz Havířov


Kondiční physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 41 Runkui LI Zeleneč 1986 173,0 4 4 8
2. 187 Jakub Mik Hranice 1994 177,0 7 8 15
3. 50 Michal Kraus Brno 1993 175,0 9 9 18
4. 99 Milan Šlehubr Muscle Factory Březnice 1990 178,0 13 12 25
5. 144 Vojtěch Kačalka Pardubice 1992 176,0 14 15 29
6. 154 Marko Rajzner Target Team 1994 168,0 20 17 37
7. 92 Pavel Štika Česká Třebová 1998 167,0 22 - 22
8. 80 Pavel Mészáros Marvel Gym Mladá Boleslav 1992 178,0 23 - 23
9. 34 Petr Bezděk Strážnice 1996 174,0 26 - 26
10. 11 Jiří Gajdoštík Strážnice 1999 178,0 30 - 30
11. 117 Martin Macháček Target Team 1994 178,0 33 - 33

Kondiční physique mužů nad 178 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 91 Ján Horváth Target Team 1997 184,0 5 5 10
2. 17 Pavel Vašek Fitness Bobycentrum 1998 187,0 5 6 11
3. 62 Tomáš Jelínek Kroměříž 1998 185,0 7 7 14
4. 205 Jakub Bláha Týniště nad Orlicí 1991 182,0 12 12 24
5. 44 Adam Štýbnar Litovel 1997 189,0 16 15 31
6. 52 Martin Vogl Ústí nad Orlicí 1999 183,0 20 18 38
7. 143 Maroš Švec Infitness Zlín 1989 180,0 20 - 20
8. 15 Sebastian Balín Praha 1995 183,0 24 - 24
9. 95 Martin Szabó Golem´s Gym Kutná Hora 1998 186,0 26 - 26
10. 53 Slimane Benyahya Power Gym Jihlava 1996 179,0 30 - 30

Kondiční physique juniorů do 23 let

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 91 Ján Horváth Target Team 1997 184,0 5 6 11
2. 17 Pavel Vašek Fitness Bobycentrum 1998 187,0 7 7 14
3. 174 Denis Ondrášek SK Správní chlapi Hlučín 2001 173,0 8 9 17
4. 62 Tomáš Jelínek Kroměříž 1998 185,0 10 10 20
5. 149 Michal Velechovský Mladá Boleslav 2001 179,5 18 13 31
6. 44 Adam Štýbnar Litovel 1997 189,0 18 18 36
7. 52 Martin Vogl Ústí nad Orlicí 1999 183,0 19 - 19
8. 67 Stanislav Dvořák Fitness studio TP Chotěboř 1997 187,0 23 - 23
9. 34 Petr Bezděk Strážnice 1996 174,0 26 - 26
10. 92 Pavel Štika Česká Třebová 1998 167,0 33 - 33
11. 214 Jiří Vailand Fit - K.O. Staré Město 1999 176,0 34 - 34
12. 95 Martin Szabó Golem´s Gym Kutná Hora 1998 186,0 36 - 36
13. 11 Jiří Gajdoštík Strážnice 1999 178,0 39 - 39
14. 185 Dominik Sekanina Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1999 184,5 39 - 39
15. 53 Slimane Benyahya Power Gym Jihlava 1996 179,0 45 - 45


Kondiční physique - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 41 Runkui LI Zeleneč


Kondiční bodyfitness

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 181 Julie Nemravová Praha 1995 147,5 4 4 8
2. 167 Veronika Faranová Bikini-fitness.cz 1995 167,5 7 7 14
3. 159 Gabriela Hejná Big1One Fitness 1999 165,0 8 9 17
4. 147 Monika Vašíčková AZ FITNESS Brno 1992 159,5 12 12 24
5. 110 Leona Matoušková Třebíč 1977 158,0 16 16 32
6. 43 Eva Klimentíková Znojmo 1978 162,5 17 17 34
7. 68 Adriana Rýdlová Pepe Lopez Gym Chomutov 1996 161,5 22 - 22
8. 209 Miroslava Vocetková Target Team 1993 165,0 23 - 23
9. 66 Ludmila Kristofčáková Praha 1987 173,0 27 - 27


Kondiční bikiny fitness do 163 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 208 Martina Procházková Gym Blue Sun 2000 160,0 6 3 9
2. 100 Eva Cábová Fitness Slunce Tábor 1981 163,0 4 6 10
3. 40 Mariia Lytvyn Pepe Lopez Gym Chomutov 1993 157,5 7 8 15
4. 2 Veronika Vinšová Yamamoto Czech 1992 162,5 13 14 27
5. 5 Tereza Vichrová Bikini Angels Praha 1998 161,0 14 15 29
6. 184 Tereza Rybnikářová Znojmo 2001 162,0 17 16 33
7. 38 Kateřina Peterová Dream Body Fitness Kladno 2001 154,0 23 - 23
8. 48 Pavla Králová Ostrava 2000 162,0 24 - 24
9. 211 Nikola Musilová Brno 1992 160,0 26 - 26
10. 179 Aneta Doležalová Power Gym Jihlava 2000 161,0 29 - 29
11. 145 Nikola Lednická Protivín 2002 160,5 32 - 32
12. 77 Natálie Andrlíková Klatovy 2001 162,5 36 - 36

Kondiční bikiny fitness do 168 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 139 Lucie Černá Sedlčany 2001 164,0 4 3 7
2. 125 Zuzana Šíblová InCore Fitness Brno 1979 166,0 7 8 15
3. 204 Petra Černá Skuteč 1986 167,0 10 10 20
4. 104 Ema Gajdošová Slovensko 1999 165,5 11 11 22
5. 90 Andrea Písaříková Target Team 1990 167,5 15 15 30
6. 32 Petra Václavková Olomouc 1995 164,5 21 18 39
7. 78 Petra Bútorová Bikini-fitness.cz 1994 164,0 21 - 21
8. 141 Renáta Solawová Top Fitness Ostrava 1991 166,5 23 - 23
9. 175 Kateřina Mysíková Most 1995 168,0 25 - 25

Kondiční bikiny fitness nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 115 Kateřina Dobešová Třebíč 2000 168,5 4 3 7
2. 163 Anna Denemarková Pardubice 1998 170,5 7 6 13
3. 116 Veronika Šmelhausová Poděbrady 2001 169,0 9 10 19
4. 19 Linda Sedláčková Brno 1990 176,5 10 10 20
5. 124 Alice Machovcová Třebíč 2001 170,0 16 15 31
6. 63 Markéta Provodová Praha 1992 170,5 19 18 37
7. 74 Adéla Rancová Yamamoto Czech 2002 169,0 21 - 21
8. 206 Petra Bahounková Havířov 1990 178,0 23 - 23
9. 16 Adriana Perdulová Hranice 1996 172,0 28 - 28
10. 86 Jessica Adamcová Nové Město nad Metují 1997 179,0 29 - 29
11. 189 Martina Michálková Fitness Aquapalace 1981 174,0 32 - 32
12. 20 Veronika Kadlecová Fit HB Havlíčkův Brod 1983 169,0 36 - 36

Kondiční bikiny fitness juniorek do 164 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 139 Lucie Černá Sedlčany 2001 164,0 5 4 9
2. 208 Martina Procházková Gym Blue Sun 2000 160,0 7 6 13
3. 150 Pavla Berková Šumvald 2003 159,0 10 9 19
4. 48 Pavla Králová Ostrava 2000 162,0 12 13 25
5. 5 Tereza Vichrová Bikini Angels Praha 1998 161,0 13 13 26
6. 184 Tereza Rybnikářová Znojmo 2001 162,0 20 18 38
7. 179 Aneta Doležalová Power Gym Jihlava 2000 161,0 23 - 23
8. 38 Kateřina Peterová Dream Body Fitness Kladno 2001 154,0 23 - 23
9. 145 Nikola Lednická Protivín 2002 160,5 25 - 25
10. 82 Markéta Tranová FirstStep Fitness Praha 2001 157,0 29 - 29
11. 97 Alexandra Hradilová Kroměříž 2001 162,0 33 - 33
12. 77 Natálie Andrlíková Klatovy 2001 162,5 36 - 36

Kondiční bikiny fitness juniorek nad 164 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 115 Kateřina Dobešová Třebíč 2000 168,5 5 3 8
2. 163 Anna Denemarková Pardubice 1998 170,5 6 7 13
3. 104 Ema Gajdošová Slovensko 1999 165,5 7 8 15
4. 116 Veronika Šmelhausová Poděbrady 2001 169,0 17 13 30
5. 59 Hana Doleželová Vyškov 2004 166,5 16 17 33
6. 124 Alice Machovcová Třebíč 2001 170,0 18 16 34
7. 74 Adéla Rancová Yamamoto Czech 2002 169,0 18 - 18
8. 16 Adriana Perdulová Hranice 1996 172,0 24 - 24
9. 86 Jessica Adamcová Nové Město nad Metují 1997 179,0 29 - 29
10. 103 Sabina Stenczelová Říčany 1997 169,0 31 - 31
11. 132 Michaela Vařáková Cheb 2004 164,5 33 - 33
12. 192 Lucie Smigová Target Team 1999 172,0 33 - 33


Kondiční bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / město
1. 139 Lucie Černá Sedlčany


Fitness dívek do 10 let

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 4 Hana Hanzalíková All Stars fitness tým Lužice 2010 8 6 14
2. 113 Erika Zavadilová All Stars fitness tým Lužice 2010 16 5 21
3. 213 Kristýna Kučová All Stars fitness tým Lužice 2010 18 8 26
4. 114 Julie Ševelová All Stars fitness tým Lužice 2009 20 13 33
5. 180 Alma Přibilová All Stars fitness tým Lužice 2012 30 12 42
6. 57 Valentýna Faganová All Stars fitness tým Lužice 2011 32 18 50
7. 55 Michaela Hedrichová All Stars fitness tým Lužice 2009 36 - 36
8. 31 Melanie Jasníková SK PEPA centrum Opava 2012 46 - 46
9. 3 Veronika Jelenová SK PEPA centrum Opava 2010 52 - 52
10. 166 Luisa Přibylová SK PEPA centrum Opava 2014 60 - 60

Fitness dívek do 12 let

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 107 Leonie Michálková All Stars fitness tým Lužice 2007 12 5 17
2. 46 Zuzana Fialová All Stars fitness tým Lužice 2008 16 9 25
3. 14 Barbora Ingrová All Stars fitness tým Lužice 2008 20 5 25
4. 152 Nina Hanzalíková All Stars fitness tým Lužice 2007 16 10 26
5. 54 Beáta Klimešová SK PEPA centrum Opava 2007 32 17 49
6. 128 Eliška Manová Fitness AVE Přerov 2007 40 15 55
7. 70 Valerie Molinová SK PEPA centrum Opava 2008 46 - 46
8. 203 Kateřina Vladařová SK PEPA centrum Opava 2008 48 - 48
9. 71 Barbora Ploticová SK PEPA centrum Opava 2008 58 - 58
10. 64 Jenifer Kleinová SK PEPA centrum Opava 2008 58 - 58
11. 171 Sára Lestly SK PEPA centrum Opava 2008 60 - 60
12. 12 Tamara Běhalová Fitness AVE Přerov 2007 72 - 72

Fitness dívek nad 12 let

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 25 Kristýna Dubcová All Stars fitness tým Lužice 2005 8 3 11
2. 24 Alžběta Manová Fitness AVE Přerov 2006 28 7 35
3. 26 Sophie Dorneanová SK PEPA centrum Opava 2006 28 18 46
4. 201 Adéla Cihelková SK PEPA centrum Opava 2004 38 10 48
5. 186 Zuzana Kasprowiczová SK PEPA centrum Opava 2006 40 10 50
6. 170 Tereza Janků SK PEPA centrum Opava 2005 38 13 51
7. 76 Taťána Hamplová SK PEPA centrum Opava 2006 48 - 48
8. 151 Alexandra Nezhybová Fitness AVE Přerov 2006 48 - 48
9. 158 Vendula Trojančíková SK PEPA centrum Opava 2005 50 - 50
10. 83 Tereza Rusková SK PEPA centrum Opava 2005 52 - 52
11. 33 Natálie Zatloukalová Fitness AVE Přerov 2006 54 - 54
12. 194 Natálie Táborská SK PEPA centrum Opava 2004 62 - 62
13. 130 Dominika Nazarová Fitness AVE Přerov 2006 62 - 62
14. 72 Marie Krásová SK PEPA centrum Opava 2006 80 - 80
15. 9 Melanie Přibylová SK PEPA centrum Opava 2006 88 - 88

Fitness chlapců

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 56 Matěj Domanský All Stars fitness tým Lužice 2010 6 3 9
2. 51 Nicolas Voldán All Stars fitness tým Lužice 2008 12 6 18
3. 47 Adam Lokoč SK PEPA centrum Opava 2009 18 9 27
4. 173 Matěj Štěpánek SK PEPA centrum Opava 2013 24 14 38
5. 13 Tobias Novotný SK PEPA centrum Opava 2011 30 13 43


Ceny pro vítěze


Rozhodčí a pořadatelé



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra