Reklama:
Kupte 3x Protein Break a máte mléčnou rýži ZDARMA!
Akční cena na oblíbený Protein Break a skvělý dárek k tomu! Více zde.

Jaké byly jarní mistrovské soutěže juniorů 2019 očima závodníků? (I.)

8.797 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MUŽI, ŽENY, MASTERS
Mistrovství Čech: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství ČR mužů,
žen, párů, masters:
propoziceinfostartovkyočima závodníků, J. Rohana
výsledky I.foto I.zákulisí I.abs. I.video I.
výsledky II.foto II.zákulisí II.abs. II.video II.
RCO Fitness Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP Velká Bíteš: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
Extrifit Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
BFC Cup: propoziceinfostartovky výsledky fotozákulisí videoreport

MČR dorostu a juniorů 2019 - výsledky
MČR dorostu a juniorů 2019 - zákulisí
MČR dorostu a juniorů 2019 - fotogalerie
Mistrovství Čech dorostu a juniorů 2019 - videozáznamy
MČR dorostu a juniorů 2019 - videozáznamy

Letos jsme opět zprostředkovaně oslovili všechny závodníky po mistrovství Čech, Moravy a Slezska a České republiky dorostu a juniorů s návrhem, zda by chtěli zhodnotit celou sezónu, ohlédnout se za soutěžemi, vyslovit své názory, jak se jim líbily, co se jim nelíbilo, prostě a jednoduše, aby měli příležitost se vyjádřit ke klání, jehož se zúčastnili.

Informace o možnosti prezentovat sebe a svůj pohled na uplynulé jarní soutěže juniorů a dorostu putovala na 211 e-mailů závodníků, kteří se zapojili do bojů na pódiu mistrovství České republiky. Děkuji opět těm, kteří si našli tu chvilku a napsali pár řádků, nebo i více, o svých dojmech ze soutěže, velmi si toho cením. Možná právě Vy přispějete k dalšímu zkvalitnění při jejich pořádání.

Níže si můžete pročíst příspěvky první části závodníků, kteří věnovali čas ohlédnutí za soutěží ve Valašském Meziříčí, Kutné Hoře nebo Bohumíně, či přidali i pohled do svého života.

Příspěvky ve slovenštině byly ponechány v původním znění.


David Kovalčík

Jarní soutěže pro mě byly první závody v kulturistice pod oddílem TJ Slovan Varnsdorf. Dostal jsem se do nového prostředí na rozdíl od silového trojboje. Změn bylo hodně od jídelníčku až po trénink a byla to pro mě velká výzva, kterou jsem chtěl podstoupit. Záměrně jsem se začal připravovat na Extrifit Cup, kde jsem skončil na 3. místě, a dále jsem směřoval na mistrovství Čech v Kutné Hoře v kategorii juniorů nad 77 kg, kde jsem se umístil na 3. místě. Byl to můj druhý start první sezóny, takže jsem stále nabýval nových zkušeností a užíval si prostředí a atmosféru mistrovských soutěží, které mě nadmíru překvapily.

Cesta na "prkna" byla obtížná a několikrát jsem byl opravdu na dně, ale nevzdal jsem to a s podporou mojí přítelkyně, trenéra a rodiny jsem se připravoval na mistrovství ČR, kde jsem měl ambice na finále, které by mi udělalo radost, a nakonec jsem se probojoval až ke 4. místu.

Všechny závody byly příjemně organizovány a nic bych nevytknul. Vše probíhalo, jak mělo, a všude bylo všechno po ruce. Letošní sezónu jsem ukončil a budu se těšit na další sezónu roku 2020, kde bych chtěl přijít ještě lépe připravený.

Na závěr bych chtěl poděkovat své přítelkyni, která měla tu trpělivost a podporovala mě do úplného konce, dále Josefovi Mašínovi, svojí rodině, kamarádům a OST Fitness centru. Rád bych poděkoval Ronnie.cz, všem ze SKFČR a organizátorům závodů.

S pozdravem
David Kovalčík


Aleš Chovanec

Zdravím všechny do redakce Ronnie.cz, a především také Vás, čtenáře. Jmenuji se Aleš Chovanec, je mi 22 let a pocházím z Uherského Brodu. Hned začátkem bych chtěl zmínit, že tato sezóna byla pro mě úplně první, takže všechno okolo přípravy a soutěžení pro mě bylo zcela nové.

První soutěž, která byla v plánu, se konala v Olomouci. Šlo jen o zkoušku - barvy, pózingu a celkového vzhledu a připravenosti. Ani ve snu mě nenapadlo, že vyhraji ve své kategorii physique do 182 cm. A co víc? Nakonec jsem se stal i absolutním vítězem v kategorii physique mužů.

Další soutěž mě čekala ve Valašském Meziříčí, kde se konalo mistrovství Moravy a Slezska. Zde jsem obhájil 1. místo ve své kategorii physique do 184 cm. Po téhle soutěži jsem chtěl sezónu ukončit a odpočinout si, ale vzhledem k malé účasti závodníků, ze které jsem byl trochu zklamaný, jsem se rozhodl účastnit se posledních závodů, a to mistrovství České republiky, kde jsem ukořistil 2. místo a stal se tak vicemistrem České republiky. Moje první sezóna, první závody, první zkušenosti a rozhodně ne poslední. Chci dál pokračovat a rozvíjet svůj potenciál, hlavně dokázat sám sobě, že na to mám.

Závěrem bych chtěl poděkovat Ronnie.cz, že mi umožnili podělit se veřejně o mé zážitky. Největší dík patří mému trenérovi Davosu Vasilievičovi, který se o mě staral po celou dobu přípravy, on to není jen pouhý trenér, ale i moc dobrý kamarád. Další, komu bych rád poděkoval, je můj tým "TrenFree", a to Kubovi, Jirkovi a Filipovi, kteří se účastnili každých závodů! Neskutečná podpora. Také děkuji všem kamarádům a blízkým za neskutečnou podporu. V neposlední řadě je tu ještě jedna osoba, které bych chtěl poděkovat, a to je moje přítelkyně Jůlie Svitáková - i přes všechna ta mračna, hádky a špatné nálady ve mě vždy věřila a za to jí patří můj velký vděk.

S pozdravem
Aleš Chovanec


Tomáš Stejskal

Moje první závody v kulturistice jsem si parádně užil. Když jsem poprvé vešel na pódium, tak jsem byl hodně nervózní, jak to bývá, když někam jdete poprvé, ale nakonec jsem se s pomocí přátel a díky velké pomoci a trpělivosti trenéra dokázal překonat a udělat formu, se kterou jsem byl hodně spokojen, i když jsem se umístil pod bednami vítězů. Příští rok určitě znovu.

S pozdravem
Tomáš Stejskal
Katarína Halagovcová

Volám sa Katarína Halagovcová a mám 21 rokov. Pochádzam z Košíc, ale bývam a študujem v Prahe. Jarná sezóna bola pre mňa ako na hojdačke. Striedali sa dobré a zlé umiestnenia. Keďže som počas súťaží mala aj skúškové a prípravu na štátnice, bolo toto obdobie celkom náročné. Najprv som myslela, že na majstrovstvá juniorov ani nepôjdem. Potom však do môjho života prišiel nový impulz a ja som sa prekonala. Za toto rozhodnutie som nesmierne rada, keďže na majtrovstvách Čiech som skončila 3. a na majstrovstvách Českej republiky 4. v juniorskej kategórii. Obidve tieto súťaže boli z môjho pohľadu super a veľmi som si ich užila. V Bohumíne nám vyšlo krásne počasie, a tak sme mohli aj s ostatnými súťažiacimi ležať vonku na dekách. Vyzeralo to ako na kúpalisku, keďže sme všetci boli v plavkách a pekne "opálení". Po poslednej súťaži som úspešne zvládla štátnice, a tak môžem len pozitívne zhodnotiť celú túto sezónu. Neskutočne ma to nabilo energiou a už sa teším na ďalšie súťaže.

S pozdravem
Katarína HalagovcováLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínMartina Sletsjoee - trénink zad a noh...
Sárinka.S (15:44) • Fajn asi vám to Už říct musím, jsem jeden Hendykep ...Nj, proto chci bejt biki slečna,...
magazínProfesionálové na Arnold Classic Euro...
deiw (14:46) • Pořád mi přijde, že má ty břišáky trochu zalité, nebo to v tom FDB neumí pózovat/zatnou...
magazínProfesionálové na Arnold Classic Euro...
Zodiak411 (12:23) • Hlavně proč by měl Michal přecházet? Tady je hvězda, vydělává mu to a spekulace o jeho...
magazínProfesionálové na Arnold Classic Euro...
amoresPE (12:17) • Adela a Tereza najlepsie formy... tu fakt zalezi, ako lu naladeni rozhodci, resp. ich z...
magazínProfesionálové na Arnold Classic Euro...
Neutralni typ (12:00) • Cermak vypada jak bracha Koritenskeho XD
NOVÉ INZERÁTYseznamka Hledám prima ženu z Prahy.
Zachovalý single sympaťák se smyslem pro humor, hledá prima ženu z Prahy. Odepiš..., nemáš přeci...
práce Trenér / clever fit Fitness Coac...
Clever fit s více jak 400 pobočkami v Evropě přichází do Ostravy a hledáme právě vás: Osobní tren...
práce Trenér na HPP
Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici trenér-obsluha baru a balneo provozu. Licence: Ins...
bazar Časopisy Muscle & Fitness (1992-2004)
Daruji hromadu časopisů Muscle & Fitness z let 1992-2004. Nejvíce čísel za sebou je z let 1993 a 2003. Osobní předání v Praze u Náměstí Míru. Pokud byste chtěli nějaké konkrétní číslo, tak napište.
seznamka Osud a život
Hledám holku se sport postavou, s humorem, s citem a rozumem, milující život. Holku která si nest...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie