Reklama:

RCO Fitness Cup 2019
- startovní listiny

4.549 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MUŽI, ŽENY, MASTERS
Mistrovství Čech: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství ČR mužů,
žen, párů, masters:
propoziceinfostartovkyočima závodníků, J. Rohana
výsledky I.foto I.zákulisí I.abs. I.video I.
výsledky II.foto II.zákulisí II.abs. II.video II.
RCO Fitness Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP Velká Bíteš: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
Extrifit Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
BFC Cup: propoziceinfostartovky výsledky fotozákulisí videoreport

V sobotu 4. května Vás srdečně zveme do kongresového sálu Pegasus RCO v Olomouci na RCO Fitness Cup 2019. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 107.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci FINÁLOVOU ČÁST soutěže (od 14:30) sledovat živě na internetu na adrese beacentrum.cz.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie již týž den!



Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti,
zkontaktujte bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)


Startovní listiny

Výškové limity v bikiny fitness či hmotnostní v kulturistice budou po prezentaci upraveny tak, aby vznikly tři rovnoměrně naplněné kategorie.

Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Jiří Adámek (TJ Nový Jičín)
• 2. Tomáš Adámek (Extrifit Club)
• 3. Pavel Botek (SK Přerov)
• 4. Robin Grenar (Hardcore Gym Fontána)
• 5. Milan Hanzlíček (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 6. David Hatrik (Fitness Club A+A Albrechtice)
• 7. Tomáš Jančo (Pro Life Fitness Telč)
• 8. Matěj Klimek (FC KARO Slavia Havířov)
• 9. Jakub Kment (SK Tři studně)
• 10. Miloš Růžička (SK Morava Kroměříž)
• 11. Radek Stavinoha (TJ Olympia Zlín)
• 12. Tomáš Stejskal (SK Přerov)
• 13. Marek Šajnar (Fitness AVE Přerov)
• 14. Dominik Šesták (Target Team)
• 15. Jaroslav Tříska (Slovan Moravská Třebová)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Tomáš Roškot (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Marek Sakmar (Klub kulturistiky Ostrava)
• 3. Tomáš Vondál (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. Stanislav Bularga (Fitness centrum Kutná Hora)
• 2. Jan Firla (Fit centrum D & K)
• 3. Jakub Ott (Target Team)
• 4. Jan Toman (Fitness Gym Vrábel)

Klasická kulturistika

• 1. David Bednár (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Richard Bílík (SK Luna Fitness Havířov)
• 3. Josef Drda (Extrifit Club)
• 4. Marek Hagenštoc (RT Sport Fitness Jirkov)
• 5. Matúš Jakubčin (Fialas Gym)
• 6. Ondřej Januš (MD-Posilovna Brno)
• 7. Marcel Kišoň (Fitness 3000)
• 8. Roman Kuča (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 9. Martin Němec (Obořil Elite Team)
• 10. Damian Kosiec (Polsko)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Michal Bystrianský (KSK Jalex Team Krnov)
• 2. Milan Durďák (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 3. Filip Geryk (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Radek Grulich (Fitness klub Omega Olomouc)
• 5. Jan Hašek (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Martin Král (SF7 Team)
• 7. Patrik Lebr (Fit centrum D & K)
• 8. Roman Nečekal (Infitness Zlín)
• 9. Ondřej Pokorný (Sportovní klub Zbýšov)
• 10. Tibor Takáč (StarFit Kopřivnice)
• 11. David Vasilievič (BeFree Fitness Uherský Brod)
• 12. Tomáš Vognar (Sportovní klub Zbýšov)
• 13. Richard Vojta (FirstStep Fitness Praha)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Aleš Chovanec (BeFree Fitness Uherský Brod)
• 2. Tomáš Horák (Fit Park Ostrava)
• 3. Ondřej Hroza (Fitness Ravell Kyjov)
• 4. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Ondřej Kohout (SF7 Team)
• 6. Lukáš Lhotský (Kubík fitness Ostrava)
• 7. Martin Marek (Fitness team Ronnie.cz)
• 8. Petr Poláček (Fitness Institut Klub)
• 9. Viktor Zetocha (Infitness Zlín)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Radek Baron (KSK Jalex Team Krnov)
• 2. Jakub Čablík (Fitness AVE Přerov)
• 3. Jan Čubok (Fit Park Ostrava)
• 4. David Janatka (Pro Nutrition Czech Team)
• 5. Ondřej Lošák (StarFit Kopřivnice)
• 6. Jakub Marek (Fit - K.O. Staré Město)
• 7. Tomáš Růžička (SF7 Team)
• 8. Libor Václavík (StarFit Kopřivnice)
• 9. Paweł Dyczek (Polsko)

Bodyfitness

• 1. Martina Habová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 2. Lenka Nováková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Lenka Štollerová (Šali Team Bruntál)
• 4. Jana Horová (Fitness Slunce Tábor)

Bikiny fitness do 165 cm

• 1. Zuzana Bartošová (Power Gym Jihlava)
• 2. Barbora Benešová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 3. Alexandra Hirčová (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Daniela Knittlová (Sportovní klub Zbýšov)
• 5. Barbora Mesárošová (Infitness Zlín)
• 6. Terezie Niederhafnerová (Fitness MB Moravské Budějovice)
• 7. Martina Pavlicová (SK Luna Fitness Havířov)
• 8. Lenka Puflerová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 9. Michaela Roubalová (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 10. Kristýna Svěchotová (Fitness team Ronnie.cz)
• 11. Zuzana Uhlířová (Fitness AVE Přerov)

Bikiny fitness do 170 cm

• 1. Tereza Bubelová (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 2. Anna Faltová (Extrifit Club)
• 3. Hanna Gužiaková (Pepe Lopez Gym Chomutov)
• 4. Sára Klečková (Fitness AVE Přerov)
• 5. Adéla Kostiková (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 6. Livie Maléřová (Armal Gym Praha)
• 7. Anna-Rita Malotová (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Vanesa Maurycová (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 9. Kateřina Mikuličová (SK Diamond Tábor)
• 10. Denisa Naglová (Fitness team Ronnie.cz)
• 11. Silvie Paličková (KSK Jalex Team Krnov)
• 12. Andrea Ryšánová (FirstStep Fitness Praha)
• 13. Patricie Selecká (Fit - K.O. Staré Město)
• 14. Michaela Sichálková (Infitness Zlín)
• 15. Kristýna Švrčková (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 16. Nikola Walková (Target Team)

Bikiny fitness nad 170 cm

• 1. Patricie Alferyová (Fialas Gym)
• 2. Dominika Grigarová (SK Přerov)
• 3. Veronika Müllerová (FirstStep Fitness Praha)
• 4. Michaela Pantůčková (SK Přerov)
• 5. Dita Pavlíková (KSK Jalex Team Krnov)
• 6. Nela Sejtková (Gym Cornicula Praha)

Wellness fitness

• 1. Laura Bialyová (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Barbora Demelová (Mišmaš Fitness Brno)
• 3. Nikola Gottvaldová (Target Team)
• 4. Tatiana Juhásová (Fitness AVE Přerov)
• 5. Michaela Nová (Top Fitness Ostrava)
• 6. Markéta Příkaská (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 7. Veronika Šimíčková (Target Team)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra