Reklama:
100 % Whey Protein v akci 2+1 ZDARMA
Výjimečná akce na špičkový britský syrovátkový protein s trávicími enzymy. Více zde.

Mistrovství Moravy a Slezska dorostu a juniorů 2019 - startovní listiny

4.634 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MUŽI, ŽENY, MASTERS
Mistrovství Čech: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství ČR mužů,
žen, párů, masters:
propoziceinfostartovkyočima závodníků, J. Rohana
výsledky I.foto I.zákulisí I.abs. I.video I.
výsledky II.foto II.zákulisí II.abs. II.video II.
RCO Fitness Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP Velká Bíteš: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
Extrifit Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
BFC Cup: propoziceinfostartovky výsledky fotozákulisí videoreport

V sobotu 18. května Vás srdečně zveme na Zámek Žerotínů ve Valašském Meziříčí na Mistrovství Moravy a Slezska dorostu a juniorů 2019. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 132.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie bezprostředně po vyhlášení!

V následujících hodinách po skončení soutěže se můžete těšit na první videa, přineseme i tradiční videozáznam celého finále!



Všichni účastníci mistrovství Moravy i Čech mohou nově startovat posléze i na mistrovství České republiky bez ohledu na umístění! Všichni se však následně v příštím týdnu musejí na soutěž elektronicky přihlásit.

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)


Startovní listiny

Kulturistika staršího dorostu do 65 kg

• 1. Ondřej Bajda (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 2. Aleš Chobot (Fitness Ring)
• 3. Pavel Kašpar (TJ Sokol Jablůnka Pržno)
• 4. Jaromír Liška (Fitness Velké Opatovice)
• 5. Dominik Mikuš (TJ Sokol Jablůnka Pržno)
• 6. Lukáš Navrátil (TJ Sokol Jablůnka Pržno)
• 7. Lukáš Opatřil (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 8. Sebastián Židel (FIT-GYM Havířov)

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

• 1. Tadeáš Balnar (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Nikolas Dunička (FIT-GYM Havířov)
• 3. Michal Hasala (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 4. Michal Horný (TJ Zbrojovka Vsetín)
• 5. Filip Konderla (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 6. Jiří Zemánek (No Limits Krnov)
• 7. Dan Žalud (Mišmaš Fitness Brno)

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

• 1. Marek Dočekal (Fitness Velké Opatovice)
• 2. Lukáš Fürle (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 3. Robin Hellbrand (SK PEPA centrum Opava)
• 4. David Kopřiva (Obořil Elite Team)
• 5. Marek Neumann (Fitness klub Omega Olomouc)
• 6. Patrik Ondryáš (Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm)
• 7. Jan Pačanský (Hardcore Gym Fontána)
• 8. Petr Valchař (TJ Zbrojovka Vsetín)

Physique dorostu do 178 cm

• 1. Bohuslav Klimeš (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 2. Viktor Novák (FirstStep Fitness Praha)
• 3. Jakub Tkáč (KSK Jalex Team Krnov)

Physique dorostu nad 178 cm

• 1. Martin Gebauer (Fit Life 24 Hours Ostrava)
• 2. Jakub Hrnčíř (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Martin Látka (Fitness Korzo Šumperk)
• 4. Petr Mrkvica (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Lukáš Sehnalík (TJ Valašské Meziříčí)
• 6. Dominik Zajíc (Fitcentrum Arena)

Bikiny fitness dorostenek do 166 cm

• 1. Lucie Boháčová (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Nikola Gottvaldová (Target Team)
• 3. Adéla Kostiková (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 4. Nela Strejčková (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 5. Tereza Szwarcová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 6. Jana Šemberová (MD Fitness Lanškroun)

Bikiny fitness dorostenek nad 166 cm

• 1. Barbora Kopková (Fitness centrum - Hala Lužice)
• 2. Anna-Rita Malotová (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Silvie Paličková (KSK Jalex Team Krnov)
• 4. Dita Pavlíková (KSK Jalex Team Krnov)
• 5. Barbora Slavíková (Fitness centrum - Hala Lužice)
• 6. Julie Svitáková (Fitness Institut Klub)
• 7. Lucie Žďárská (MD Fitness Lanškroun)


Kulturistika juniorů do 70 kg

• 1. Ondřej Bajda (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 2. Tadeáš Balnar (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Daniel Bukovský (SK Moog Brno)
• 4. Pavel Dostál (Infitness Zlín)
• 5. Michael Kriho (Obořil Elite Team)
• 6. Tadeáš Kunovský (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Dominik Kvíčala (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 8. David Mrázek (MD-Posilovna Brno)
• 9. Jan Nikodím (Gold Team Karviná)
• 10. Lukáš Váhala (TJ Nový Jičín)

Kulturistika juniorů do 77 kg

• 1. Lukáš Bodnár (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 2. Pavel Botek (SK Přerov)
• 3. Filip Botur (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 4. Nikolas Dunička (FIT-GYM Havířov)
• 5. Miroslav Horváth (Fitness Ring)
• 6. Jiří Jirsa (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Jiří Judas (Kubík fitness Ostrava)
• 8. Matěj Klimek (FC KARO Slavia Havířov)
• 9. David Kopřiva (Obořil Elite Team)
• 10. Lukáš Krejčiřík (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 11. Radek Stavinoha (TJ Olympia Zlín)
• 12. Tomáš Stejskal (SK Přerov)

Kulturistika juniorů nad 77 kg

• 1. Martin Adamczyk (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 2. Daniel Dluhoš (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Robin Hellebrand (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Václav Onderka (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Marek Sakmar (Klub kulturistiky Ostrava)
• 6. Petr Tejkl (MD Fitness Lanškroun)
• 7. Miroslav Zeisberger (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Jiří Ženožička (Fitness Gym Vrábel)

Klasická kulturistika juniorů

• 1. Marek Dočekal (Fitness Velké Opatovice)
• 2. Rudolf Felbier (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Vojtěch Fojtík (KSK Jalex Team Krnov)
• 4. Dominik Guzdek (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Ondřej Januš (MD-Posilovna Brno)
• 6. Daniel Kroupa (Yamamoto Czech)
• 7. Martin Kulíšek (Fit Darja Bohumín)
• 8. Libor Melo (SK PEPA centrum Opava)

Physique juniorů do 178 cm

• 1. Martin Bogdan (Fit Life 24 Hours Ostrava)
• 2. Milan Durďák (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 3. Radek Grulich (Fitness klub Omega Olomouc)
• 4. Pavel Hronek (SF7 Team)
• 5. René Janošek (SF7 Team)
• 6. Nicolas Neumann (Fitness Ring)
• 7. Ondřej Šabacký (Fitness Ring)
• 8. Jakub Tkáč (KSK Jalex Team Krnov)
• 9. Matěj Večerek (SK PEPA centrum Opava)
• 10. Adam Vrábeľ (Kubík fitness Ostrava)
• 11. Antonín Vu (MD Fitness Lanškroun)

Physique juniorů do 184 cm

• 1. Aleš Chovanec (BeFree Fitness Uherský Brod)
• 2. Tomáš Horák (Fit Park Ostrava)
• 3. Ladislav Kočí (Hulk Gym Brno)
• 4. Martin Král (SF7 Team)
• 5. Petr Mrkvica (Kubík fitness Ostrava)

Physique juniorů nad 184 cm

• 1. Radek Baron (KSK Jalex Team Krnov)
• 2. Tobiáš Nowak (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Tomáš Růžička (SF7 Team)
• 4. Dominik Sekanina (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)

Bodyfitness juniorek

• 1. Klára Budošová (Fit Park Ostrava)
• 2. Lucie Bydžovská (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 3. Natalie Dostálová (Fitness klub Omega Olomouc)
• 4. Barbora Kopková (Fitness centrum - Hala Lužice)
• 5. Marie Zapletalová (Infitness Zlín)

Bikiny fitness juniorek do 164 cm

• 1. Lucie Boháčová (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Nikola Gottvaldová (Target Team)
• 3. Alexandra Hirčová (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Barbora Mesárošová (Infitness Zlín)
• 5. Eliška Nezvalová (TJ Valašské Meziříčí)
• 6. Terezie Niederhafnerová (Fitness MB Moravské Budějovice)
• 7. Tereza Szwarcová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 8. Jana Šemberová (MD Fitness Lanškroun)
• 9. Adéla Uhrová (Pajič Trainings)

Bikiny fitness juniorek do 168 cm

• 1. Adéla Kostiková (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 2. Veronika Kubenková (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Anna-Rita Malotová (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Silvie Paličková (KSK Jalex Team Krnov)
• 5. Nikol Prchalová (Fitness Institut Klub)

Bikiny fitness juniorek nad 168 cm

• 1. Dominika Grigarová (SK Přerov)
• 2. Tereza Jehličková (Extrifit Club)
• 3. Irena Kozelková (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 4. Dita Pavlíková (KSK Jalex Team Krnov)
• 5. Andrea Ryšánová (FirstStep Fitness Praha)
• 6. Patricie Selecká (Fit - K.O. Staré Město)
• 7. Barbora Slavíková (Fitness centrum - Hala Lužice)
• 8. Julie Svitáková (Fitness Institut Klub)
• 9. Petra Zvoníčková (Better Fitness)
• 10. Lucie Žďárská (MD Fitness Lanškroun)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra