Reklama:

Mistrovství Čech mužů
a žen 2019 - startovní listiny

12.072 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MUŽI, ŽENY, MASTERS
Mistrovství Čech: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství ČR mužů,
žen, párů, masters:
propoziceinfostartovkyočima závodníků, J. Rohana
výsledky I.foto I.zákulisí I.abs. I.video I.
výsledky II.foto II.zákulisí II.abs. II.video II.
RCO Fitness Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP Velká Bíteš: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
Extrifit Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
BFC Cup: propoziceinfostartovky výsledky fotozákulisí videoreport

V sobotu 20. dubna Vás srdečně zveme do kulturního domu v Mladé Boleslavi na Mistrovství Čech mužů a žen 2019. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je celkem 193.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie bezprostředně po vyhlášení!

V následujících hodinách po skončení soutěže se můžete těšit na první videa, přineseme i tradiční videozáznam celého finále!



Všichni účastníci mistrovství Moravy i Čech mohou nově startovat posléze i na mistrovství České republiky bez ohledu na umístění! Všichni se však následně v příštím týdnu musejí na soutěž elektronicky přihlásit.

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

Startovní listiny

Kulturistika mužů do 70 kg

• 1. Filip Janko (Fitness KWK Fit)
• 2. Petr Müller (Extrifit Club)
• 3. Pavel Navara (Sportovní centrum NMnM)
• 4. Robert Redlich (TJ Jiskra Nový Bor)

Kulturistika mužů do 75 kg

• 1. Martin Černý (O. K. Universal Gym Ústí nad Labem)
• 2. Jakub Hejna (FirstStep Fitness Praha)
• 3. Lukáš Hlavnička (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 4. Lukáš Rejč (Extrifit Club)
• 5. John Andrew Seffi (Extrifit Club)
• 6. Tomáš Svoboda (Fit HB Havlíčkův Brod)
• 7. Zdeněk Titl (Fialas Gym)

Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Tomáš Adámek (Extrifit Club)
• 2. Jan Balogh (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 3. Pavel Bartoníček (Fitness Sport Club Kadaň)
• 4. Jiří Benda (Extrifit Club)
• 5. Tomáš Blahout (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 6. Miloslav Fürst (Spyn-a-Gym Štětí)
• 7. Jaroslav Kováč (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 8. Lukáš Liebreich (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 9. Petr Miřejovský (Mixgym Fitness Liberec)
• 10. Ondřej Pospíšil (Fitness Beseda Litoměřice)
• 11. Vladimír Stehlík (Fitness team Ronnie.cz)
• 12. Tomáš Vlha (KSK Jalex Team Krnov)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Petr Borč (Cardio Fitness ČS Česká Lípa)
• 2. Lukáš Hejhal (Muscle Factory Březnice)
• 3. Tomáš Kuchař (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Roman Pavin (Eagle Fitness)
• 5. Antonín Téma (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 6. Pavel Tempel (Fitness při CVČ Most)
• 7. Jarmil Valdman (Hard Core Gym Františkovy Lázně)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. Václav Češka (Tom „S“ Gym Děčín)
• 2. David Frýba (Bastard´s Gym Jičín)
• 3. Michal Kičák (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 4. Vlastislav Kříž (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 5. Jan Kubo (Fitness Ural Sokolov)
• 6. Josef Květoň (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Jakub Ott (Target Team)
• 8. Josef Pavle (Target Team)
• 9. Vladimír Semerád (KSK Semi Praha)
• 10. Lukáš Slabý (Fitness team Ronnie.cz)
• 11. Ervín Wallisch (Hard Core Gym Františkovy Lázně)

Klasická kulturistika do 180 cm

• 1. Jiří Kaňák (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 2. Jan Kaščák (Fitness při CVČ Most)
• 3. Jan Kebrle (Pajič Trainings)
• 4. Michal Kropáček (Target Team)
• 5. Jiří Lang (Fitpeople Jihlava)
• 6. Dušan Mankovecký (Fitness Victory)
• 7. Jan Petr (Bodyflex Fitness Litoměřice)
• 8. Pavel Svinka (Muscle Factory Březnice)

Klasická kulturistika nad 180 cm

• 1. Artur Bartusik (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. David Bednár (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Jan Bláha (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 4. Marek Hagenštoc (RT Sport Fitness Jirkov)
• 5. Petr Jirků (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Jan Mičuch (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 7. Luboš Milek (Eagle Fitness)
• 8. Daniel Mlynár (Extrifit Club)
• 9. Petr Myslivec (Fitness Ural Sokolov)
• 10. Pavel Novák (Fitness U Pešků Liberec)
• 11. Yaroslav Pletnev (Hammer Strength Fitness)
• 12. Jiří Protivanský (Empire Fitness)
• 13. Miroslav Špaček (FC KARO Slavia Havířov)
• 14. Jiří Vinš (Března Fitness Club Česká Lípa)

Physique mužů do 174 cm

• 1. Bohumír Baron (Sport Studio Sandow Mariánské Lázně)
• 2. Alessandro De Martino (Eagle Fitness)
• 3. Jiří Denis (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Michal Kubín (S. K. Maximus Praha)
• 5. Michal Kufner (Fitness KWK Fit)
• 6. Roman Melančin (Fitness Mania Gym Kladno)
• 7. Marek Šafář (Xfitness Praha)
• 8. Dominik Velc (Fitness Mania Gym Kladno)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Marek Bulva (Target Team)
• 2. Marek Čáp (Sportcentrum Delfín)
• 3. Michal Daneš (FirstStep Fitness Praha)
• 4. Václav Kršňák (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Jiří Kubeš (Pepe Lopez Gym Chomutov)
• 6. Patrik Lebr (Fit centrum D & K)
• 7. Alexandr Polyakov (Target Team)
• 8. Martin Schejbal (Gym Cornicula Praha)
• 9. Jan Slaboch (T&M Olympia Fitness Praha)
• 10. Marek Špác (Gym 2000 Kladno)
• 11. Jan Vebr (Pepe Lopez Gym Chomutov)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Tomáš Brabec (Fitness club Jařest)
• 2. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Jan Skala (Fitness Victory)
• 4. Vlastimil Kalášek (Bodyflex Fitness Litoměřice)
• 5. Viliam Kolesár (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 6. Michal Kubrycht (FirstStep Fitness Praha)
• 7. Jiří Lafata (Sportcentrum Cheb)
• 8. Martin Marek (Fitness team Ronnie.cz)
• 9. Ondřej Novák (FirstStep Fitness Praha)
• 10. Tomáš Skřivánek (Fitness při CVČ Most)
• 11. Lukáš Sládek (Spinning & Fitness Brno)
• 12. Tomáš Svoboda (Fitness Hulk Plzeň)
• 13. Michael Špaček (Fitness team Ronnie.cz)
• 14. Jan Tyrk (Target Team)
• 15. Marek Vlček (Dee Gym Liberec)
• 16. Zdeněk Vrána (Gym Cornicula Praha)
• 17. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Praha)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Vladyslav Bedrych (SF7 Team)
• 2. David Blahout (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 3. Tomáš Čermák (Fitness Hulk Plzeň)
• 4. Josef Flisák (T-CLUB)
• 5. Tomáš Horvát (Fitnesscentrum Dobříš)
• 6. Jan Hrázský (Target Team)
• 7. Jiří Jakoubě (SK Sportaktiv Jablonec nad Nisou)
• 8. Ptáčník Josef (Fitness VAF Milovice)
• 9. Marek Kinčl (Muscle Factory Březnice)
• 10. Martin Křemen (Target Team)
• 11. Filip Kroček (Armal Gym Praha)
• 12. Filip Krucký (Hammer Strength Fitness)
• 13. Miroslav Pinc (Fialas Gym)
• 14. Tomáš Růžička (SF7 Team)
• 15. Michal Slíva (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 16. Philip Stehlík (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 17. Jaromír Tykal (Target Team)
• 18. Jiří Valter (T&M Olympia Fitness Praha)
• 19. David Veselý (Pulse Fitness Club Praha)
• 20. Tomáš Vohnout (Fine Fitness Pardubice)

Bodyfitness do 164 cm

• 1. Martina Habová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 2. Pavlína Hlavová (MD Fitness Lanškroun)
• 3. Edita Klausová (Fitness Victory)
• 4. Martina Malzová (Studio Ella - Špička fitness Jesenice)
• 5. Lenka Nováková (T&M Olympia Fitness Praha)

Bodyfitness nad 164 cm

• 1. Barbora Bláhová (Turek Team)
• 2. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 3. Monica Fox (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Jana Horová (Fitness Slunce Tábor)
• 5. Pavla Michnová Kotálová (Fine Fitness Pardubice)
• 6. Alena Neffová (MD Fitness Lanškroun)
• 7. Denisa Novotná (FirstStep Fitness Praha)
• 8. Kateřina Opatrná (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 9. Tereza Pavelková (Armal Gym Praha)
• 10. Michaela Svobodová (Extrifit Club)
• 11. Jitka Šipošová (Oddíl silového trojboje a kulturistiky - TJ Turnov)
• 12. Anna Vaculíková (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 13. Vladimíra Žeravíková (Profi Fitness Eva Plzeň)

Bikiny fitness do 160 cm

• 1. Eliška Jelínková (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 2. Veronika Kossková (Eagle Fitness)
• 3. Dita Láblerová (Tom „S“ Gym Děčín)
• 4. Klára Vyletová (Turek Team)
• 5. Nikola Zívalová (Xfitness Praha)
• 6. Jana Žitná (Fitness při CVČ Most)

Bikiny fitness do 165 cm

• 1. Viktoria Babíková (Target Team)
• 2. Michaela Bauerová (SK kulturistiky a fitness Profi Fitness Eva)
• 3. Klára Csikósová (Extrifit Gym Tanvald)
• 4. Šárka Čejková (Extrifit Club)
• 5. Petra Kopřivová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 6. Monika Kvasničková (Fitness Ural Sokolov)
• 7. Michaela Matoušková (Pulse Fitness Club Praha)
• 8. Olga Nehasilová (Prom-In Team)
• 9. Lenka Puflerová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 10. Michaela Roubalová (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 11. Veronika Wagnerová (Fitness Slunce Tábor)

Bikiny fitness do 170 cm

• 1. Iveta Bačinová (Fitness Club Luky Karlovy Vary)
• 2. Aneta Ernestová (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Anna Faltová (Extrifit Club)
• 4. Denisa Grassingerová (Fine Fitness Pardubice)
• 5. Hanna Gužiaková (Pepe Lopez Gym Chomutov)
• 6. Katarína Halagovcová (Target Team)
• 7. Lenka Hanzáková (Posilovna Rozdělov)
• 8. Zuzana Kodaiová (Max Power Gym Holýšov)
• 9. Marcela Kotková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 10. Klára Kujalová (Fitness Victory)
• 11. Veronika Seravokaya (Target Team)
• 12. Sára Svobodová (FirstStep Fitness Praha)
• 13. Nikola Šeböková (Fitness Slunce Tábor)
• 14. Monika Špačková (Target Team)
• 15. Erika Špeťková (Target Team)
• 16. Gabriela Špoulová (Fitness Corso)
• 17. Sarah Valenzová (Fitness Hulk Plzeň)

Bikiny fitness nad 170 cm

• 1. Kristýna Berná (Turek Team)
• 2. Petra Beroušková (Target Team)
• 3. Eva Budina (Extrifit Club)
• 4. Kristýna Flídrová (Target Team)
• 5. Monika Klementová (Xfitness Praha)
• 6. Zuzana Kozlová (Pajič Trainings)
• 7. Klára Lipárová (Axagym Praha)
• 8. Olga Lyubenko (Yamamoto Czech)
• 9. Kamila Maříková (Better Fitness)
• 10. Hana Milev (Fitness Mania Gym Kladno)
• 11. Veronika Müllerová (FirstStep Fitness Praha)
• 12. Natálie Myslíková (Bikini Angels Praha)
• 13. Tereza Nosková (Hammer Strength Fitness)
• 14. Andrea Ryšánová (FirstStep Fitness Praha)
• 15. Iva Sarauerová (Fitness team Ronnie.cz)
• 16. Nela Sejtková (Gym Cornicula Praha)
• 17. Kateřina Šalšová (Fitness Aris Jičín)
• 18. Veronika Špániková (Fitness Club Luky Karlovy Vary)
• 19. Marijana Trkuljová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 20. Olga Usova (Fitness team Ronnie.cz)
• 21. Kateřina Vottová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 22. Tereza Zdražilová (Extrifit Club)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra