V sobotu 11. května Vás srdečně zveme do kulturního domu Lorec v Kutné Hoře na Extrifit Cup 2019. Závodníci se sem sjedou do kategorií kulturistiky dorostu, juniorů a mužů, klasické kulturistiky juniorů a mužů, physique juniorů a mužů, bodyfitness juniorek a žen, bikiny fitness juniorek a žen a wellness fitness. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?
Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 144.
Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie již týž den!
Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a
v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti,
zkontaktujte bez prodlení sekretariát svazu! (e-mail:
denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)
Startovní listiny
Kulturistika dorostu
• 1. Nikolas Dunička (FIT-GYM Havířov)
• 2. Lukáš Fürle (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 3. Sebastián Jindrák (Extrifit Club)
• 4. David Kopřiva (Obořil Elite Team)
• 5. Matěj Souček (Atlas Club Hořovice)
Kulturistika juniorů do 77 kg
• 1. Nikolas Dunička (FIT-GYM Havířov)
• 2. Robert Fojtík (Atlas Club Hořovice)
• 3. Milan Hanzlíček (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 4. Lukáš Hlavnička (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 5. Michal Stránský (FirstStep Fitness Praha)
Kulturistika juniorů nad 77 kg
• 1. Josef Drda (Extrifit Club)
• 2. Jan Firla (Fit centrum D & K)
• 3. David Kovalčík (TJ Slovan Varnsdorf)
• 4. Lukáš Novický (Fitness Hulk Plzeň)
• 5. Simon Oršula (Turek Team)
• 6. Libor Štěcha (T&M Olympia Fitness Praha)
Kulturistika mužů do 80 kg
• 1. Pavel Balog (Target Team)
• 2. Miroslav Czibulka (Bodyflex Fitness Litoměřice)
• 3. Lukáš Hlavnička (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 4. Michal Stránský (FirstStep Fitness Praha)
• 5. Dominik Šesták (Target Team)
Kulturistika mužů do 90 kg
• 1. Luboš Chmelenský (World Fitness Vlašim)
• 2. Libor Štěcha (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Denis Longa (Slovensko)
Kulturistika mužů nad 90 kg
• 1. Ján Birka (Slovensko)
• 2. Stanislav Bularga (Fitness centrum Kutná Hora)
• 3. Matěj Ryšavý (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 4. Stanislav Slimák (Slovensko)
Klasická kulturistika juniorů
• 1. Petr Báča (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Ondřej Januš (MD-Posilovna Brno)
• 3. Martin Němec (Obořil Elite Team)
• 4. Filip Novák (Muscle Factory Březnice)
Klasická kulturistika mužů
• 1. David Bednár (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Michal Čákora (Eagle Fitness)
• 3. Marek Hagenštoc (RT Sport Fitness Jirkov)
• 4. Matúš Jakubčin (Fialas Gym)
• 5. Jan Kebrle (Pajič Trainings)
• 6. Petr Myslivec (Fitness Ural Sokolov)
• 7. Filip Novák (Muscle Factory Březnice)
• 8. Pavel Svinka (Muscle Factory Březnice)
• 9. Daniel Tomi (Fitness Mania Gym Kladno)
• 10. Jan Jiří Vícha (Cardiofitness II.)
Physique juniorů do 178 cm
• 1. Pavel Hronek (SF7 Team)
• 2. Martin Kouřil (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Josef Kožmín (Profi Gym Středokluky)
• 4. Daniel Lochman (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 5. Michal Makovský (Target Team)
• 6. Jakub Urban (Března Fitness Club Česká Lípa)
Physique juniorů nad 178 cm
• 1. Miloslav Michalíček (Power fitness Liberec)
• 2. Vojtěch Outrata (Extrifit Club)
• 3. Dominik Sekanina (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 4. Daniel Vaněk (Extrifit Club)
• 5. Lukáš Wojtyla (Extrifit Club)
Physique mužů do 174 cm
• 1. Josef Kožmín (Profi Gym Středokluky)
• 2. Michal Kubín (S. K. Maximus Praha)
• 3. Ondřej Lietavec (BcrossGym České Budějovice)
• 4. Daniel Lochman (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 5. Michal Makovský (Target Team)
Physique mužů do 178 cm
• 1. Matěj Belička (Fit Tide Club Praha)
• 2. Pavel Hronek (SF7 Team)
• 3. Patrik Lebr (Fit centrum D & K)
• 4. Martin Pospíšil (Fitness při CVČ Most)
• 5. Jan Slaboch (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Jakub Urban (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 7. Lukáš Wojtyla (Extrifit Club)
Physique mužů nad 178 cm
• 1. Dominik Baumgärtner (Fine Fitness Pardubice)
• 2. Tomáš Brabec (Fitness club Jařest)
• 3. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Martin Marek (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Jan Ornst (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 6. Josef Ptáčník (Fitness VAF Milovice)
• 7. Jan Skala (Fitness Victory)
• 8. Marek Vlček (Dee Gym Liberec)
• 9. Tomáš Vohnout (Fine Fitness Pardubice)
Bodyfitness juniorek
• 1. Nela Bukačová (Fitness při CVČ Most)
• 2. Markéta Kretschová (Fitness při CVČ Most)
Bodyfitness žen
• 1. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 2. Eliška Ehrenbergerová (FirstStep Fitness)
• 3. Martina Habová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 4. Jana Horová (Fitness Slunce Tábor)
• 5. Denisa Keppertová (Target Team)
• 6. Markéta Kretschová (Fitness při CVČ Most)
• 7. Denisa Novotná (FirstStep Fitness Praha)
Bikiny fitness juniorek do 164 cm
• 1. Barbora Erychlebová (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 2. Monika Kvasničková (Fitness Ural Sokolov)
• 3. Kristýna Svěchotová (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Kateřina Tošnerová (M-klub Roudnice nad Labem)
Bikiny fitness juniorek do 168 cm
• 1. Anna Faltová (Extrifit Club)
• 2. Nikola Fialová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 3. Amálie Martinková (Fitness Hulk Plzeň)
• 4. Leontýna Steinocherová (Harmony Wellnes Club Písek)
Bikiny fitness juniorek nad 168 cm
• 1. Dominika Grigarová (SK Přerov)
• 2. Tereza Jehličková (Extrifit Club)
• 3. Natálie Myslíková (Bikini Angels Praha)
• 4. Veronika Nespěšná (Yamamoto Czech)
• 5. Michaela Pantůčková (SK Přerov)
• 6. Andrea Ryšánová (FirstStep Fitness Praha)
• 7. Tereza Zdražilová (Extrifit Club)
Bikiny fitness žen do 165 cm
• 1. Zuzana Bartošová (Power Gym Jihlava)
• 2. Michaela Bauerová (Yamamoto Czech)
• 3. Kamila Brzobohatá (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 3. Barbora Erychlebová (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 4. Anna Geletová (Fitness Hulk Plzeň)
• 5. Petra Kopřivová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 6. Nela Kordiaková (Fitness Factory Jihlava)
• 7. Monika Kvasničková (Fitness Ural Sokolov)
• 8. Martina Pavlicová (SK Luna Fitness Havířov)
• 9. Lenka Puflerová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 10. Kristýna Svěchotová (Fitness team Ronnie.cz)
• 11. Kateřina Tošnerová (M-klub Roudnice nad Labem)
Bikiny fitness žen do 170 cm
• 1. Tereza Bubelová (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 2. Anna Faltová (Extrifit Club)
• 3. Denisa Grassingerová (Fine Fitness Pardubice)
• 4. Hanna Gužiaková (Pepe Lopez Gym Chomutov)
• 5. Lenka Hanzáková (Posilovna Rozdělov)
• 6. Livie Maléřová (Armal Gym Praha)
• 7. Kateřina Mikuličová (SK Diamond Tábor)
• 8. Denisa Naglová (Fitness team Ronnie.cz)
• 9. Aneta Princová (Fitness Institut Klub)
• 10. Andrea Ryšánová (FirstStep Fitness Praha)
• 11. Andrea Šantrůčková (Pajič Trainings)
• 12. Kateřina Vottová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 13. Nikola Walková (Target Team)
Bikiny fitness žen do 175 cm
• 1. Eva Budina (Extrifit Club)
• 2. Zuzana Kozlová (Pajič Trainings)
• 3. Hana Milev (Fitness Mania Gym Kladno)
• 4. Natálie Myslíková (Bikini Angels Praha)
• 5. Veronika Nespěšná (Yamamoto Czech)
• 6. Michaela Pantůčková (SK Přerov)
• 7. Lenka Peštová (Fitness Mania Gym Kladno)
• 8. Nela Sejtková (Gym Cornicula Praha)
• 9. Šárka Tynklová (Irongym Kyjov)
• 10. Tereza Zdražilová (Extrifit Club)
Bikiny fitness žen nad 175 cm
• 1. Dominika Grigarová (SK Přerov)
• 2. Tereza Jehličková (Extrifit Club)
• 3. Veronika Špániková (Fitness Club Luky Karlovy Vary)
Wellness fitness
• 1. Laura Bialyová (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Nikola Fialová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 3. Nikola Gottvaldová (Target Team)
• 4. Tatiana Juhasová (Fitness AVE Přerov)
• 5. Michaela Nová (Top Fitness Ostrava)
• 6. Michaela Roubalová (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 7. Kristýna Seidlová (Extrifit Club)
• 8. Veronika Šimíčková (Target Team)
• 9. Jana Žitná (Fitness při CVČ Most)