V neděli 2. června Vás srdečně zveme do kulturního domu Crystal v České Lípě na pohárovou soutěž v kulturistice juniorů a mužů, klasické kulturistice, physique mužů, bodyfitness, wellness fitness a bikiny fitness juniorek a žen - BFC Cup 2019. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?
Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 114.
Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie již týž den!
Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a
v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti,
zkontaktujte bez prodlení sekretariát svazu! (e-mail:
denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)
Startovní listiny
Kulturistika juniorů do 77 kg
• 1. Michal Beneš (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Robert Fojtík (Atlas Club Hořovice)
• 3. Lukáš Liebreich (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 4. Michal Stránský (FirstStep Fitness Praha)
• 5. Martin Šlechta (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 6. Dominik Tóth (TJ Sokol Žižkov I.)
Kulturistika juniorů nad 77 kg
• 1. Josef Drda (Extrifit Club)
• 2. Miloslav Fürst (Spyn-a-Gym Štětí)
• 3. David Ježek (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 4. Vojtěch Nádeníček (MD-Posilovna Brno)
• 5. Simon Oršula (Turek Team)
• 6. Jiří Ženožička (Fitness Gym Vrábel)
Kulturistika mužů do 80 kg
• 1. Robert Fojtík (Atlas Club Hořovice)
• 2. Miloslav Fürst (Spyn-a-Gym Štětí)
• 3. Petr Kříž (Pulse Czech Republic)
• 4. Lukáš Liebreich (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 5. Michal Stránský (FirstStep Fitness Praha)
• 6. Dominik Šesták (Target Team)
• 7. Jaroslav Tříska (Slovan Moravská Třebová)
Kulturistika mužů do 90 kg
• 1. Josef Drda (Extrifit Club)
• 2. Petr Fric (Fitness při CVČ Most)
• 3. Michal Kropáček (Target Team)
• 4. Matěj Ryšavý (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 5. Ondřej Štípek (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 6. Vojtěch Venclík (FirstStep Fitness Praha)
Kulturistika mužů nad 90 kg
• 1. Stanislav Bularga (Fitness centrum Kutná Hora)
• 2. Lukáš Slabý (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Roman Širlo (Března Fitness Club Česká Lípa)
Klasická kulturistika do 180 cm
• 1. Richard Bílík (SK Luna Fitness Havířov)
• 2. David Ježek (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 3. Dušan Mankovecký (Fitness Victory)
• 4. Daniel Tomi (Fitness Mania Gym Kladno)
Klasická kulturistika nad 180 cm
• 1. Michal Čákora (Eagle Fitness)
• 2. Vojtěch Nádeníček (MD-Posilovna Brno)
• 3. Martin Navrátil (MTV Fitness Praha)
• 4. Martin Němec (Obořil Elite Team)
• 5. Patrik Šerý (Arny Gym Club Profesional)
• 6. Jan Jiří Vícha (Cardiofitness II.)
• 7. Ervín Wallisch (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
Physique mužů do 178 cm
• 1. Lukáš Jedlička (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 2. Martin Kouřil (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Josef Kožmín (Profi Gym Středokluky)
• 4. Patrik Lebr (Fit centrum D & K)
• 5. Ondřej Lietavec (BcrossGym České Budějovice)
• 6. Miroslav Mimochodek (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 7. Jaroslav Samko (Fitness KWK Fit)
Physique mužů do 182 cm
• 1. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Martin Marek (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Patrik Svoboda (AZ FITNESS Brno)
Physique mužů nad 182 cm
• 1. Josef Leško (Fitness Hulk Plzeň)
• 2. Aleš Novák (Fine Fitness Pardubice)
• 3. Zdislav Sova (Fitness MB Moravské Budějovice)
• 4. David Šádek (Fit Life Doubravka)
Bodyfitness
• 1. Nela Bukačová (Fitness při CVČ Most)
• 2. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 3. Denisa Keppertová (Target Team)
• 4. Edita Klausová (Fitness Victory)
• 5. Denisa Novotná (FirstStep Fitness Praha)
Wellness fitness
• 1. Klára Budošová (Fit Park Ostrava)
• 2. Nikola Gottvaldová (Target Team)
• 3. Tatiana Juhásová (Fitness AVE Přerov)
• 4. Sabina Kaderková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Barbora Králová (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Andrea Navrátilová (Kubík fitness Ostrava)
• 7. Michaela Roubalová (Března Fitness Club Česká Lípa)
Bikiny fitness juniorek do 168 cm
• 1. Aneta Ernestová (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Adéla Marhounová (BcrossGym České Budějovice)
• 3. Amálie Martinková (Fitness Hulk Plzeň)
• 4. Denisa Matějková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 5. Olga Nehasilová (Prom-In Team)
• 6. Terezie Niederhafnerová (Fitness MB Moravské Budějovice)
• 7. Kristýna Svěchotová (Fitness team Ronnie.cz)
• 8. Kateřina Světinská (Fitness Bobycentrum)
• 9. Kateřina Tošnerová (M-klub Roudnice nad Labem)
Bikiny fitness juniorek nad 168 cm
• 1. Tereza Jehličková (Extrifit Club)
• 2. Irena Kozelková (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 3. Veronika Nespěšná (Yamamoto Czech)
• 4. Barbora Slavíková (Fitness centrum - Hala Lužice)
• 5. Samantha Susková (Fitness Slunce Tábor)
• 6. Tereza Zdražilová (Extrifit Club)
• 7. Petra Zvoníčková (Better Fitness)
Bikiny fitness do 165 cm
• 1. Amálie Martinková (Fitness Hulk Plzeň)
• 2. Denisa Matějková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 3. Olga Nehasilová (Prom-In Team)
• 4. Terezie Niederhafnerová (Fitness MB Moravské Budějovice)
• 5. Kristýna Svěchotová (Fitness team Ronnie.cz)
• 6. Kateřina Světinská (Fitness Bobycentrum)
• 7. Andrea Šantrůčková (Pajič Trainings)
• 8. Kateřina Tošnerová (M-klub Roudnice nad Labem)
Bikiny fitness do 170 cm
• 1. Aneta Ernestová (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Denisa Grassingerová (Fine Fitness Pardubice)
• 3. Zuzana Kodaiová (Max Power Gym Holýšov)
• 4. Livie Maléřová (Armal Gym Praha)
• 5. Denisa Naglová (Fitness team Ronnie.cz)
• 6. Samantha Susková (Fitness Slunce Tábor)
• 7. Nikola Walková (Target Team)
Bikiny fitness nad 170 cm
Bude po prezentaci rozdělena do dvou rovnoměrně naplněných výškových kategorií.
• 1. Eva Budina (Extrifit Club)
• 2. Kristýna Darmovzalová (Fitness Institut Klub)
• 3. Tereza Jehličková (Extrifit Club)
• 4. Jana Jeřábková (Target Team)
• 5. Andrea Knapová (Target Team)
• 6. Denisa Lazaríková (Better Fitness)
• 7. Kamila Maříková (Better Fitness)
• 8. Veronika Műllerová (FirstStep Fitness Praha)
• 9. Veronika Nespěšná (Yamamoto Czech)
• 10. Lenka Peštová (Fitness Mania Gym Kladno)
• 11. Jana Přikrylová (Fitcentrum Radim Mičulka)
• 12. Nela Sejtková (Gym Cornicula Praha)
• 13. Barbora Slavíková (Fitness centrum - Hala Lužice)
• 14. Michaela Šimonová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 15. Veronika Špániková (Fitness Club Luky Karlovy Vary)
• 16. Denisa Třísková (Slovan Moravská Třebová)
• 17. Tereza Zdražilová (Extrifit Club)
• 18. Petra Zvoníčková (Better Fitness)