Reklama:
Kupte 3x Protein Break a máte mléčnou rýži ZDARMA!
Akční cena na oblíbený Protein Break a skvělý dárek k tomu! Více zde.

Jaké byly jarní mistrovské soutěže 2019 očima závodníků?

9.767 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MUŽI, ŽENY, MASTERS
Mistrovství Čech: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství ČR mužů,
žen, párů, masters:
propoziceinfostartovkyočima závodníků, J. Rohana
výsledky I.foto I.zákulisí I.abs. I.video I.
výsledky II.foto II.zákulisí II.abs. II.video II.
RCO Fitness Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP Velká Bíteš: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
Extrifit Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
BFC Cup: propoziceinfostartovky výsledky fotozákulisí videoreport

Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters 2019 - výsledky (I.)
Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters 2019 - video (I.)
Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters 2019 - výsledky (II.)
Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters 2019 - video (II.)

Letos jsme opět zprostředkovaně oslovili všechny závodníky po mistrovství České republiky s návrhem, zda by chtěli zhodnotit celou soutěž, vyslovit své názory, ohlédnout se za ní, jak se jim líbila, co se jim nelíbilo, prostě a jednoduše, aby měli příležitost se vyjádřit ke klání, jehož se zúčastnili.

Počet e-mailových adres všech, kteří se zapojili do bojů na pódiu oblastních mistrovských soutěží i MČR mužů, žen, párů a masters v kulturistice a v části žen a physique mužů, přesahoval číslo 370, nikoho jsme nechtěli vynechat, proto byly e-maily rozeslány všem. Děkuji opět všem, kteří si stejně jako loňská hrstka našli tu chvilku a napsali pár řádků, nebo i více, o svých dojmech ze soutěže, velmi si toho cením. Možná právě Vy přispějete k dalšímu zkvalitnění při jejich pořádání.

Níže si můžete pročíst příspěvky 8 závodníků, kteří věnovali čas ohlédnutí za soutěží v Lysé nad Labem, případně i Rosicích nebo Mladé Boleslavi, či přidali i pohled do svého života. Jiří Němec nám zaslal náhled na článek, který o něm vyšel v tisku, a na příspěvek Jiřího Rohana se můžete těšit v dalším článku!


Kamila Brzobohatá

Srdečně zdravím všechny do redakce Ronnie.cz, a především také Vás, čtenáře.

Jmenuji se Kamila Brzobohatá, je mi 23 let a pocházím z Moravských Budějovic. Ráda bych se s Vámi podělila o moje čerstvé dojmy a pocity z letošního zahájení soutěžní sezóny u nás v České republice.

Hned začátkem bych chtěla zmínit, že tato sezóna je pro mě mojí úplně první, takže všechno okolo přípravy a soutěžení pro mě bylo novinkou. Ve fitness jako takovém se angažuji momentálně asi rok a půl, odmalička jsem se však věnovala závodně aerobiku a celkově jsem byla vždy dost sportovně aktivní. Jelikož svalíky mají paměť, progres se mi podařilo udělat poměrně rychle, a tak jsem se v listopadu 2018 rozhodla, že si vyzkouším závodění v kategorii bikiny fitness, a už teď po prvních dvou soutěžích můžu s klidem prohlásit, že mě to absolutně nadchlo!

Přípravu jako takovou jsme s trenérkou započaly v prosinci a do diety jsem nastoupila až někdy dva měsíce před první soutěží. Díky mé nejlepší Danče Bečkové, která mě do celého soutěžního světa zasvětila a připravuje mě na všechny soutěže, měla však celá dieta až nad očekávání hladký průběh. Po celou dobu jsem byla na dost vysokém příjmu, až poslední dva týdny do soutěže jsme lehce ponížily, a poté následovala odlehčená forma superkompenzace. Jak se první soutěžní den blížil, nervíky začaly pracovat, ale stres jsem si poměrně kvalitně vykompenzovala započetím těch příjemnějších příprav na soutěž. Holky pochopí - nové vlásky, řasy, nehtíky, relax na masážích atd.

Sezónu jsem odstartovala mistrovstvím Moravy a Slezska v Rosicích v ženské kategorii 19. 4. 2019. Musím uznat, že jsem byla příjemně překvapena atmosférou soutěže a milým chováním všech závodníků, včetně soupeřek. Pořadatelé byli také moc ochotní, a dokonce se jim podařilo dodržet časový harmonogram soutěže. Můj úplně první výstup na soutěžní pódium snad nikdy nezapomenu, celý den jsem nic nestíhala, pět minut před nástupem jsem dokončovala make-up, narychlo jsme "napatlaly" olej a šlo se na věc! Nohy se mi třepaly jako ratlíkovi a ani nevím, jak se mi podařilo dostat se do prvního vyvolávání. Po prvním kole ze mě ihned všechen stres opadl a finálový I-walk už jsem si docela užívala. Nakonec jsem hned napoprvé svoji kategorii vyhrála.

O týden později, 28. 4. 2019, se konalo mistrovství České republiky v Lysé nad Labem. Atmosféra na soutěži byla rovněž na jedničku, organizace suprová a všichni závodníci předvedli krásné formy. Když jsem poprvé zahlédla svoje soupeřky, měla jsem docela obavy, abych se dostala vůbec do finále, a světe div se, opět první vyvolávání! Plná radosti z postupu do finále jsem si I-walk maximálně užila a ze soutěže jsem si odvezla krásnou stříbrnou medaili. Za odměnu jsem si nezapomněla nakoupit nějaké ty donutky, které byly celý den k dispozici ve stánku Norbert's Donuts. V areálu byly po celou dobu přítomny i další stánky, kde známé sportovní značky nabízely svůj sortiment.

Start mého závodění tedy hodnotím velice kladně a jsem vděčná, že jsem si vybrala právě tento sport. Za tak krátký čas mě naučil plno věcem, které lze prakticky využít i v každodenním životě, určitě musím vypíchnout hlavně odhodlání, disciplínu a v neposlední řadě vytrvalost.

Všem děkuji za Váš čas, který jste si našli pro čtení mého článku, a přeji Vám krásný den a mnoho štěstí a zdaru ve sportu i osobním životě.

S pozdravem
Kamila Brzobohatá


Lukáš Sládek

Ve svých 24 letech jsem v tomto roce absolvoval již třetí soutěžní sezónu během dvou let, z toho podruhé na mistrovských soutěžích ČR. V porovnání s MČR v loňském roce, kde padlo čtvrté místo, jsem dokázal svou formu pozvednout tak, že se mi podařilo získat titul vicemistra ČR. Tímto bych rád poděkoval Ludmile Čížové, která byla letos mou trenérkou a odbornou rádkyní, díky níž jsem mohl předvést formu, která předčila má očekávání pro tento rok. S výsledkem jsem tedy spokojen a díky tomu znovu vzrostlo mé odhodlání a motivace do dalších sezón.

Pokud bych měl zhodnotit průběh samotných soutěží, ať již v tomto, či minulém roce, zvážil bych výběr prostor jejich konání. Vzhledem k tomu, že počet účastníků stále roste a prostory vybraných kulturních domů jsou omezené, vzniká tak pro závodníky trochu stísněné prostředí a bývá zde nedýchatelno. Stejně tak v prostorách výstaviště v Lysé by se mělo zvážit rozšíření zázemí pro závodníky. V letošním roce poněkud negativně hodnotím rozhodnutí o zrušení nominací na účast na MČR ze soutěží mistrovství Čech a Moravy, a to primárně z důvodu, že je tak MČR zbytečně prodlužováno účastí velkého množství závodníků, kteří neuspěli ani na nižší soutěži. Dle mého názoru tak účast na MČR ztratila jistou nadhodnotu pro závodníka, který jej absolvoval. Zároveň to celé trochu působí tak, že jde hlavně o vybrání co největšího obnosu za startovné, a nikoli o prestiž samotného soutěžního klání.

Po absolvování těchto mistrovství a i vzhledem k jejich výsledkům jsem se rozhodl ukončit sezónu a tím také i účast na českých pohárech a začít s přípravou na mezinárodní soutěže. Budu se snažit zvýšit svůj závodní objem a dosáhnout formy mezinárodní úrovně. Mým cílem pro následující období je pokusit se o získání profi karty a hodlám pro to udělat maximum.

S pozdravem
Lukáš Sládek


Veronika Zemanová

Jmenuji se Veronika Zemanová (37), ale lidé mě spíše znají jako Ronnie 13 (Toro Gym Team - Vysoké Mýto). Pocházím z Rychnova nad Kněžnou (Lomy), ale teď žiji již 14 let v Mikulově. Věnuji se závodně už 2,5 roku powerliftingu, a to díky Petrovi Petrášovi, který mi tenkrát řekl, že mám docela sílu, ať jdu zkusit trojboj. A zadařilo se.

Za dva roky jsem vybojovala titul absolutní mistryně ČR a SR v trojboji za rok 2017, mistryně světa v mrtvém tahu, a to s výkonem 190 kg v roce 2018, kde jsem zapsala i světový rekord pod federací GPC/FČST, mistryně Evropy v bench-pressu a absolutní mistryně Evropy v bench-pressu 2018, absolutní mistryně SR v mrtvém tahu 2018. Měla jsem tu čest startovat v Maďarsku na Visegrad Cupu, a to přímo v elite, kde jsem vybojovala krásné druhé místo.

Bohužel jsem si loni v květnu zranila koleno a následovala operace vnějšího menisku a předních křížových vazů. Takže mě čekalo dost těžké rozhodnutí, ale velmi rozumné. A to ukončit kariéru silové trojbojařky a pokračovat už pouze v mrtvém tahu a bench-pressu.

Letos v březnu se konalo MČR v silovém trojboji v Trutnově, tak jsem se přihlásila s tím, že se pojedu rozloučit, i když se neumístím, neboť jsem od listopadu vůbec netrénovala lift, a navíc jsem již byla v přípravě na kulturistiku a vážila o cca 13 kg méně. Takže jsem absolutně netušila, co tam nazvedám... Nakonec vše vyšlo nad má očekávání, dřepla jsem pouhých 120 kg, ale bench se mi zadařil. S 92,5 kg a mrtvým tahem s výkonem 170 kg při váze 57,4 kg jsem si nakonec obhájila titul absolutní mistryně ČR. Zkrátka jsem se rozloučila s trojbojem s plnou parádou.

Proč to tu vše píši? To aby čtenáři pochopili, jak obrovskou výzvu jsem přijala. A to za 4 měsíce ze 68kg lifterky vytesat 50kg physique. Miluji výzvy, a hlavně ty opravdu těžké! Nikdo mi nevěřil, že to dokážu, ani můj vlastní manžel, který mě následně připravil na celé závody. On byl vlastně ten největší impuls, proč to dokázat a dotáhnout až na prkna. Tenkrát mi řekl: "Víš, lásko, já myslím, že to nedáš!"

2. 1. 2019 jsem zahájila definitivně celou přípravu. Milan (manžel) mi sepsal tréninkový plán a jídelníček. Ten den mi začal kolotoč, jídla ubývalo a tréninků přibývalo. 8 týdnů před závody jsem měla 13 tréninků týdně a milion hodin kardia. No jo no, holt jako lifterka jsem se doslova vyžrala o 20 kg. Sice jsem měla dost velký svalový základ, ale bohužel schovaný pod obrovským množstvím tuku. Za ty 4 měsíce jsem si opravdu sáhla na dno. Sacharidové vlny braly za své. Hlavně na nulách.

Tělo stávkovalo, vše mě bolelo, regenerace byla na bodě mrazu a také přišly návaly emocí a slz. A aby toho nebylo málo, přišla i nespavost. Ta byla posledních pár týdnů doslova mou nejlepší kamarádkou. Brrr. Několikrát dokonce přišly stavy, že jsem opravdu chtěla vše vzdát! Tady jsem nesmírně vděčná za mého muže a přátele, neboť ti mě vždy nakopli do dalšího dne plného dřiny, hladu a odříkání.

Den D se blížil a já nad sebou stále více pochybovala, jestli to vůbec bude na prkna stačit. Vždyť to sekám z megatlusté lifterky a navíc se mám postavit mezi vyzrálé kulturistky!

Pózování mi absolutně nešlo, musela jsem hodně strečovat, protože jsem byla neskutečně zatuhlá. Dokonce prvních cca 10 týdnů jsem si nebyla schopna chytnout ruce zezadu a o vytočení do čtvrtobratu ani nemluvím. Tady za vše vděčím profi physique Karolíně Borkovcové, která mi pomáhala s pózováním a kdykoliv jsem se dostala do úzkých. Ona bez problémů poradila. Líčit jsem se učila podle YouTube večer před závodem. To víte, doteď mi stačila pouze řasenka.

Přišel den závodu a my dorazili do Lysé nad Labem. Strach a nervozita mě absolutně svazovaly. Vše pro mě bylo úplně nové a já si zkrátka byla jistá, že budu poslední. Ze semifinále mám opravdu okno, musela jsem se ptát druhých, jestli jsem tam nedělala úplné kraviny. Pak přišlo několikahodinové čekání na finále. Přátelé a manžel mi stále opakovali, ať už tu hloupou trému nechám doma a užiju si finále naplno. A v tom se ve mně cosi zlomilo. Řekla jsem si buď teď, nebo nikdy.

Začaly finálové volné sestavy, uměla jsem pouze začátek, protože zkrátka na sacharidových vlnách si toho opravdu moc nepamatujete, takže jsem musela zaimprovizovat. A ono to vyšlo. Lidem i porotě se to líbilo a navíc jsem měla odlišnou sestavu než mé soupeřky. Použila jsem esa z dětství, když jsem závodně dělala gymnastiku. Byla jsem najednou šťastná a věděla, že poslední pózování si užiju s plnou parádou. Konečně jsem neměla strach a dokázala reagovat na diváky a usmívat se na porotu.

Při vyhlašování jsem čekala, že opravdu budu poslední. Když mě však nevyhlásili ani čtvrtou a pak ani třetí, pohltilo mě neskutečné množství emocí. Hlavou se mi honilo milion věcí. Chtělo se mi plakat, srdce mi bušilo jak o život. Myslela jsem na svou rodinu, dceru, hleděla do publika na svého muže a hrstku přátel a říkala si, že je to doma! My to vyhráli! A proč říkám my? Protože bez mého muže Milana Zemana, který mi byl koučem, a bez přátel, kteří mě neskutečně podporovali, bych se tam nikdy nepostavila! Bez nich bych to zkrátka nedokázala! Ano, já to dokázala! Ta tlustá lifterka obsadila druhou příčku a stala se vicemistryní ČR.

Závody byly nádherné, čímž chci poděkovat všem pořadatelům a rozhodčím za perfektní průběh a krásné medaile.

A i když jsem myslela, že to už nikdy neřeknu, tak asi řeknu. Za rok bych to chtěla zkusit znova. 

S pozdravem
Veronika Zemanová


Petra Lacinová

Zdravím, s potěšením reaguji na Vaši výzvu. Letos to byla moje premiéra na mistrovských soutěžích. Poprvé jsem v této federaci závodila na podzim 2018, kde jsem si vytyčila cíl dostat se alespoň do finále. No, finále to bylo vždy a vše jsem si nesmírně užila. Věděla jsem, že chci závodit dál. Obrátila jsem se na člověka, jenž je mým vzorem, a tím je Míša Kohutová (dokonalé skloubení krásy a osvalené postavy). Miška ve mně viděla potenciál a naše spolupráce začala.

Vzala mě pod sebe do klubu SK Luna Fitness Havířov a v Rosicích mi byla nejen trenérem, ale i mentorem, který mne provedl celou soutěží. Dopadlo to pro nás nejlépe, jak mohlo, přestože jsem málem nestihla nástup. V kategorii jsme byly čtyři, z toho 3 holky ze Znojma. Já získala první místo v kategorii bodyfitness do 164 cm a k tomu ještě absolutní vítězství.

V Lysé nad Labem jsem byla poprvé, ale moc se mi tam líbilo, jak organizace, tak i zázemí pro závodníky bylo úžasné. Opět mě doprovázela má trenérka Míša Kohutová, která mi byla nesmírnou oporou. V mé kategorii bylo celkem 7 závodnic (1. - 3. místo obsadily opět holky ze Znojma). Zopakovaly jsme úspěch z Moravy a opět to bylo vítězství v mé kategorii a k tomu absolutka.

Musím velice poděkovat Míše Kohutové za vše, nejen její trenérský um mi pomohl splnit si sny, ale i její přátelská opora mi prohloubila lásku k tomuto sportu. Dále bych chtěla poděkovat mému manželovi, který mě ve všem podporuje. Nevím, co bych bez těchto dvou lidí dělala.

S pozdravem
Petra Lacinová


René Janošek

Zdravím čtenáře a fanoušky fitness.

Jednalo se o mou první závodní sezónu v kategorii physique mužů do 178 cm. Chtěl jsem si vyzkoušet, co obnáší příprava a samotné závody.

Po "Moravě" jsem byl klidnější a měl už nějaké zkušenosti, takže jsem byl líp připraven a nestresoval. Celý den byl absolutně perfektní. Počasí nám přálo, vstup i registrace probíhaly rychle a hladce a stejně tak i nástřiky od ProTan. Prostory byly pěkné, prostorné.

S nominací na mistrovství České republiky v Lysé nad Labem přišla velká dávka motivace. Cílem bylo, abych neudělal ostudu a potvrdil kvalitu "Moravy" a dostal se do finále. Na pódiu vše vypadalo dobře. V semifinále jsem byl trošku nervózní, ale po malé chvilce to ze mě spadlo a začal jsem si to užívat. První vyvolávání klaplo. Následovalo finále, které se podařilo, a pak už jen netrpělivé čekání na vyhlášení výsledků. Konkurence byla obrovská, protože se jednalo o finalisty z Čech, Moravy a Slezska. Nakonec jsem urval 1. místo a nemohl tomu uvěřit, měl jsem strašnou radost. Následoval boj o absolutního vítěze, který už nevyšel. Ale 1. místo pro juniora na mistrovství České republiky mužů - pro mě největší osobní úspěch.

Organizace byla z mého pohledu dobrá, časový rozvrh se dodržoval a díky lidem v zákulisí a kamarádům ze SF7 Teamu jsem vždy vše věděl včas. Takže závody jako takové byly za mě organizačně parádní, nemám zatím moc s čím porovnávat. Teď už jen příprava na mistrovství Moravy a Slezska v juniorech. Doufám, že forma bude ještě o něco lepší.

Bylo to prostě něco neskutečného, ještě když vás sleduje vaše druhá polovička s mamkou a fandí vám... Tímto bych jim rád poděkoval, ještě mému trenérovi Filipu Šteflovičovi za rady, trpělivost a podporu. Bez nich by se nic z toho nestalo, a to nepřeháním, opravdu.

S pozdravem
René Janošek


Jiří Adámek

Velmi rád jsem se zúčastnil letošního ročníku MČR v Lysé nad Labem. Již vloni jsem byl příjemně překvapen organizací, prostředím a kvalitou závodů. Nemělo to chybu a bylo to ještě lepší. Protože patřím ke starším ročníkům, jsem rád, že zde jsou i veteránské soutěže, které určitě osvěžují už tak příjemnou atmosféru, a já se jich rád účastním. A k tomu vaše dokumentace a foto jsou super. Děkuji, jde vám to hodně dobře, a to i na jiných akcích.

Jsem bývalý triatlonista a posilovnu jsem měl jen jako doplněk, ale postupem času fitko zvítězilo. Řeknu to tak. Na kole jsem se v tom provozu na silnici začal bát, voda nebyla vždy nejteplejší a zůstalo mi jen běhání, tak postupem času zvítězila kulturistika.

Teď už se jí věnuji naplno a doufám, že i jako veterán mám ještě hodně před sebou, a pokud budu zdravý, že budu i úspěšný. Chci touto cestou, pokud to jde, poděkovat manželům Zámolovým za podporu a rady.

Přeji Vám, redakci Ronnie.cz a kulturistice jen to nejlepší. Ať nám to společně jde.

S pozdravem
Jiří Adámek


Ondřej Hroza

Rok 2019 byl pro mě vstupem do světa závodů v kategorii physique mužů do 182 cm. Pocházím z malého města Kyjov, ze kterého také pochází pro spoustu z Vás známý Miloš Růžička (aktivní závodník), se kterým jsem konzultoval poslední půlrok před samotnými závody veškerou problematiku týkající se přípravy. Závody jsem absolvoval pod klubem Fitness Ravell Kyjov a samotnou přípravu jsem absolvoval v Brně, kde žiji.

Vůbec jako prvních závodů jsem se zúčastnil mistrovství Moravy a Slezska, které se konalo v Rosicích u Brna, kde jsem po mém velkém překvapení obsadil první místo. Jak jsem zmínil, jednalo se o mé první závody vůbec a neměl jsem představu, jak to na takových závodech chodí. Při zpětném pohledu na tyto závody můžu říct, že organizace byla zvládnutá na jedničku. Na co však můžu poukázat, byla budova, ve které se vše odehrávalo. Neustálé vypadávání pojistek při nástřiku a zázemí pro závodníky určitě přispělo k nervozitě každého z účastníků. I přesto tyto závody z mého pohledu mohu hodnotit kladně, jelikož pro mě mistrovství Moravy a Slezska dopadlo nad má očekávání.

Další ze závodů, které jsem absolvoval, bylo mistrovství České republiky. Tyto závody, co se týká zázemí a organizace, můžu ohodnotit známkou číslo jedna. Krásné místo konání, které nemohlo být pro tento typ sportu vybráno lépe. To samé ale nemůžu z vlastního pohledu říct o mém umístění a rozhodnutí rozhodčích, kteří nejen dle mého názoru v mé kategorii ne zrovna adekvátně rozhodli o finalistech. Na celé hodnocení si však může každý udělat svůj názor dle fotek, které jsou k dispozici. Navíc těsně před nástupem do semifinále se mně udělalo nevolno a do poslední chvíle to vypadalo, že vůbec nenastoupím. Sedmé místo hodnotím spíše jako neúspěch a zklamání. Avšak hodnocení jsem přijal s pokorou a jsem rád za veškeré zkušenosti získané absolvováním těchto závodů.

Poslední z mých absolvovaných závodů byl RCO Fitness Cup v Olomouci, který jsem bral spíše jako závod "navíc". Celkově na mě závody působily překvapivým dojmem. Nádherná budova s nejlepším zázemím a organizací v mých absolvovaných jarních soutěžích vůbec. Celkově jsem se umístil na 2. pozici a odjížděl jsem ze závodů se spokojeností.

Závěrem jsem chtěl poděkovat Milošovi Růžičkovi za vedení v přípravě, bez kterého by můj vstup do první závodní sezóny nebyl jistě tak úspěšný. Dále mé velké díky patří mému kamarádovi Jiřímu Sedláčkovi, který byl po celou dobu mou psychickou oporou, a především mé rodině a přítelkyni, která mě maximálně podporovala i přes její vytíženost v přípravě na soutěžní sezónu v pole dance.

S pozdravem
Ondřej Hroza


Klára Vyletová

Letos byla moje první příprava na závody v bikiny fitness do 160 cm velikou výzvou, první závody a já vybojovala zlato na mistrovství Čech. Byl to neskutečný zážitek, poté můj druhý start - na mistrovství České republiky, kde jsem obdržela 6. místo. Stála bych na pódiu pořád, je to nepopsatelný pocit.

S pozdravem
Klára Vyletová


Jiří Němec



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínProfesionálové na Arnold Classic Euro...
deiw (14:46) • Pořád mi přijde, že má ty břišáky trochu zalité, nebo to v tom FDB neumí pózovat/zatnou...
magazínProfesionálové na Arnold Classic Euro...
Zodiak411 (12:23) • Hlavně proč by měl Michal přecházet? Tady je hvězda, vydělává mu to a spekulace o jeho...
magazínProfesionálové na Arnold Classic Euro...
amoresPE (12:17) • Adela a Tereza najlepsie formy... tu fakt zalezi, ako lu naladeni rozhodci, resp. ich z...
magazínProfesionálové na Arnold Classic Euro...
Neutralni typ (12:00) • Cermak vypada jak bracha Koritenskeho XD
magazínProfesionálové na Arnold Classic Euro...
Neutralni typ (11:56) • Krizanek masakr, zda se ze zlepsil pas a ten pomer hlava vs ruce v abs and thigs sem es...
NOVÉ INZERÁTYseznamka Hledám prima ženu z Prahy.
Zachovalý single sympaťák se smyslem pro humor, hledá prima ženu z Prahy. Odepiš..., nemáš přeci...
práce Trenér / clever fit Fitness Coac...
Clever fit s více jak 400 pobočkami v Evropě přichází do Ostravy a hledáme právě vás: Osobní tren...
práce Trenér na HPP
Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici trenér-obsluha baru a balneo provozu. Licence: Ins...
bazar Časopisy Muscle & Fitness (1992-2004)
Daruji hromadu časopisů Muscle & Fitness z let 1992-2004. Nejvíce čísel za sebou je z let 1993 a 2003. Osobní předání v Praze u Náměstí Míru. Pokud byste chtěli nějaké konkrétní číslo, tak napište.
seznamka Osud a život
Hledám holku se sport postavou, s humorem, s citem a rozumem, milující život. Holku která si nest...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie