Reklama:

Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters 2019 - startovní listiny

10.104 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MUŽI, ŽENY, MASTERS
Mistrovství Čech: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství ČR mužů,
žen, párů, masters:
propoziceinfostartovkyočima závodníků, J. Rohana
výsledky I.foto I.zákulisí I.abs. I.video I.
výsledky II.foto II.zákulisí II.abs. II.video II.
RCO Fitness Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP Velká Bíteš: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
Extrifit Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
BFC Cup: propoziceinfostartovky výsledky fotozákulisí videoreport

V sobotu 27. a v neděli 28. dubna Vás srdečně zveme na Výstaviště Lysá nad Labem na Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters 2019. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je celkem 282 (v sobotu 97, v neděli 185).

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů funguje i na mobilních telefonech.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie bezprostředně po vyhlášení!

Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.


Sled kategorií
SOBOTA

semifinále - 11:00 - 14:00 hodin
kulturistika mužů masters 40 - 49 let
kulturistika mužů masters 50 - 59 let
kulturistika mužů masters 60 - 64 let
kulturistika mužů masters 65 - 69 let
kulturistika mužů masters nad 70 let

klasická kulturistika do 180 cm
klasická kulturistika nad 180 cm
klasická kulturistika masters

kulturistika vozíčkářů

kulturistika mužů do 70 kg
kulturistika mužů do 75 kg
kulturistika mužů do 80 kg
kulturistika mužů do 90 kg
kulturistika mužů nad 90 kg





finále - 14:30 - 18 hodin
kulturistika mužů masters 40 - 49 let
kulturistika mužů masters 50 - 59 let
kulturistika mužů masters 60 - 64 let
kulturistika mužů masters 65 - 69 let
kulturistika mužů masters nad 70 let
VYHLÁŠENÍ
kulturistika mužů masters - absolutní

klasická kulturistika do 180 cm
klasická kulturistika nad 180 cm
klasická kulturistika masters
VYHLÁŠENÍ
klasická kulturistika - absolutní

kulturistika vozíčkářů
VYHLÁŠENÍ

kulturistika mužů do 70 kg
kulturistika mužů do 75 kg
kulturistika mužů do 80 kg
kulturistika mužů do 90 kg
kulturistika mužů nad 90 kg
VYHLÁŠENÍ
kulturistika mužů - absolutní

NEDĚLE

semifinále - 11:00 - 14:00 hodin
physique žen

bodyfitness do 164 cm
bodyfitness nad 164 cm
bodyfitness masters

physique mužů do 174 cm
physique mužů do 178 cm
physique mužů do 182 cm
physique mužů nad 182 cm
physique mužů masters

bikiny fitness do 160 cm
bikiny fitness do 165 cm
bikiny fitness do 170 cm
bikiny fitness nad 170 cm
bikiny fitness masters

wellness fitness
wellness fitness masters

kulturistika párů

finále - 14:30 - 18 hodin
physique žen

bodyfitness do 164 cm
bodyfitness nad 164 cm
bodyfitness žen masters
VYHLÁŠENÍ
bodyfitness - absolutní

physique mužů do 174 cm
physique mužů do 178 cm
physique mužů do 182 cm
physique mužů nad 182 cm
physique mužů masters
VYHLÁŠENÍ
physique mužů - absolutní

bikiny fitness do 160 cm
bikiny fitness do 165 cm
bikiny fitness do 170 cm
bikiny fitness nad 170 cm
bikiny fitness masters
VYHLÁŠENÍ
bikiny fitness - absolutní

wellness fitness
wellness fitness masters
VYHLÁŠENÍ

kulturistika párů
VYHLÁŠENÍ



Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)


Startovní listiny


SOBOTA


Kulturistika mužů do 70 kg

• 1. David Hatrik (Fitness Club A+A Albrechtice)
• 2. Jan Miňovský (Fitness Bobycentrum)
• 3. Petr Müller (Extrifit Club)
• 4. Radim Paštěka (MD Fitness Lanškroun)

Kulturistika mužů do 75 kg

• 1. Martin Cudrák (SK Tři studně)
• 2. Martin Černý (O. K. Universal Gym Ústí nad Labem)
• 3. Robin Grenar (Hardcore Gym Fontána)
• 4. Jakub Hejna (FirstStep Fitness Praha)
• 5. Lukáš Rejč (Extrifit Club)
• 6. Miloš Růžička (SK Morava Kroměříž)
• 7. David Sniegoň (SK Luna Fitness Havířov)

Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Tomáš Adámek (Extrifit Club)
• 2. Pavel Bartoníček (Fitness Sport Club Kadaň)
• 3. Jiří Benda (Extrifit Club)
• 4. Jaroslav Kováč (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 5. Lukáš Liebreich (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 6. Petr Michálek (Fitness AVE Přerov)
• 7. Ondřej Pospíšil (Fitness Beseda Litoměřice)
• 8. Vladimír Stehlík (Fitness team Ronnie.cz)
• 9. Tomáš Vtípil (Topič Team Jihlava)
• 10. Tomáš Zamazal (Kubík fitness Ostrava)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Roman Beránek (Fitness Bobycentrum)
• 2. Tomáš Blahout (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 3. Milan Kamenišťák (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Daniel Karlík (Extrifit Club)
• 5. Kamil Kopecký (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 6. Michal Kropáček (Target Team)
• 7. Tomáš Kuchař (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. Marek Šajnar (Fitness AVE Přerov)
• 9. Lukáš Špaček (SK Luna Fitness Havířov)
• 10. Antonín Téma (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 11. Tomáš Vondál (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. Tomáš Dvořáček (Mišmaš Fitness Brno)
• 2. Ervín Wallisch (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 3. Michal Kičák (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 4. Vlastislav Kříž (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 5. Jan Kubo (Fitness Ural Sokolov)
• 6. Josef Květoň (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Lukáš Slabý (Fitness team Ronnie.cz)
• 8. Jan Toman (Fitness Gym Vrábel)
• 9. Jarmil Valdman (Hard Core Gym Františkovy Lázně)

Kulturistika mužů masters 40 - 49 let

• 1. Pavel Bartoníček (Fitness Sport Club Kadaň)
• 2. Patrik Cintl (TJ Lokomotiva Beroun)
• 3. Vítězslav Janda (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 4. Kamil Kopecký (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 5. Petr Michálek (Fitness AVE Přerov)
• 6. Daniel Tomeš (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Libor Voborník (Body Fit Club Hradec Králové)
• 8. Ervín Wallisch (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 9. Josef Pavle (Target Team)

Kulturistika mužů masters 50 - 59 let

• 1. Jiří Adámek (TJ Nový Jičín)
• 2. Jiří Chládek (MD Fitness Lanškroun)
• 3. Michal Kičák (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 4. Vladimír Kopecký (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 5. Miroslav Macko (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Jan Tomášek (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 7. Jaroslav Husák (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)

Kulturistika mužů masters 60 - 64 let

• 1. Emil Boar (Extrifit Club)
• 2. Jiří Němec (TJ Slovácká Slávia)
• 3. Aleš Vrzák (Fitnesscentrum B + M)

Kulturistika mužů masters 65 - 69 let

• 1. Milan Bodlák (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 2. Josef Rakyta (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Vladimír Semerád (KSK Semi Praha)

Kulturistika mužů masters nad 70 let

• 1. Jiří Faflík (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 2. Jan Horáček (TJ Slavoj Děčín)
• 3. Jiří Rohan (Urtica Kopřivnice)

Kulturistika vozíčkářů

• 1. František Blahuš (Pulse Czech Republic)
• 2. David Motyčka (Bodyflex Fitness Litoměřice)

Klasická kulturistika do 180 cm

• 1. Richard Bílík (SK Luna Fitness Havířov)
• 2. Jan Kaščák (Fitness při CVČ Most)
• 3. Dušan Mankovecký (Fitness Victory)
• 4. Daniel Mlynár (Extrifit Club)
• 5. Antonín Pavlíček (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 6. Jan Petr (Bodyflex Fitness Litoměřice)
• 7. Pavel Svinka (Muscle Factory Březnice)

Klasická kulturistika nad 180 cm

• 1. Jan Bláha (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 2. Jakub Čablík (Fitness AVE Přerov)
• 3. Marek Hagenštoc (RT Sport Fitness Jirkov)
• 4. Petr Jirků (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Roman Kuča (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 6. Jan Mičuch (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 7. Luboš Milek (Eagle Fitness)
• 8. Petr Myslivec (Fitness Ural Sokolov)
• 9. Yaroslav Pletnev (Hammer Strength Fitness)
• 10. Martin Popelka (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 11. Miroslav Špaček (FC KARO Slavia Havířov)
• 12. Jiří Vinš (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 13. Lukáš Vrábel (Toro Gym Vysoké Mýto)

Klasická kulturistika masters

• 1. Richard Bílík (SK Luna Fitness Havířov)
• 2. David Černý (FirstStep Fitness Praha)
• 3. Miroslav Dopirák (TJ Valašské Meziříčí)
• 4. Martin Dvorožňák (Xfitness Praha)
• 5. David Hatrik (Fitness Club A+A Albrechtice)
• 6. Milan Kováč (Fitnesstip CZ Nový Jičín)
• 7. Vlastislav Kříž (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 8. Petr Mohyla (SK Radoch Ostrava)
• 9. Bohumil Ševc (Pro Nutrition Czech Team)


NEDĚLE


Physique mužů do 174 cm

• 1. Daniel Barák (SF7 Team)
• 2. Bohumír Baron (Sport Studio Sandow Mariánské Lázně)
• 3. Alessandro De Martino (Eagle Fitness)
• 4. Daniel Ferčák (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 5. Roman Melančin (Fitness Mania Gym Kladno)
• 6. Jan Přikryl (Fitness Institut Klub)
• 7. Rostislav Souček (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 8. Marek Šafář (Xfitness Praha)
• 9. Vladislav Zatloukal (SF7 Team)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Michal Daneš (FirstStep Fitness Praha)
• 2. Filip Geryk (Fitness PEPA Opava)
• 3. Pavel Hronek (SF7 Team)
• 4. René Janošek (SF7 Team)
• 5. Vlastimil Kalášek (Bodyflex Fitness Litoměřice)
• 6. Václav Kršňák (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Jiří Kubeš (Pepe Lopez Gym Chomutov)
• 8. Patrik Lebr (Fit centrum D & K)
• 9. Ivo Majer (Bikini-fitness.cz)
• 10. Martin Schejbal (Gym Cornicula Praha)
• 11. Marek Špác (Gym 2000 Kladno)
• 12. Richard Vojta (FirstStep Fitness Praha)
• 13. Dušan Vopelka (KSK Jalex Team Krnov)
• 14. Zdeněk Vrána (Gym Cornicula Praha)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Tomáš Brabec (Fitness club Jařest)
• 2. Robin Chlebec (Fit Darja Bohumín)
• 3. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Ondřej Hroza (Fitness Ravell Kyjov)
• 5. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Viliam Kolesár (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 7. Filip Krucký (Hammer Strength Fitness)
• 8. Martin Marek (Fitness team Ronnie.cz)
• 9. Ondřej Novák (FirstStep Fitness Praha)
• 10. Petr Poláček (Fitness Institut Klub)
• 11. Tomáš Skřivánek (Fitness při CVČ Most)
• 12. Lukáš Sládek (Spinning & Fitness Brno)
• 13. Tomáš Svoboda (Fitness Hulk Plzeň)
• 14. Michael Špaček (Fitness team Ronnie.cz)
• 15. Jan Tyrk (Target Team)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Vladyslav Bedrych (SF7 Team)
• 2. Lukáš Beránek (Topič Team Jihlava)
• 3. Jan Čubok (Fit Park Ostrava)
• 4. Jan Hrázský (Target Team)
• 5. Michael Jaroš (Eurogym Fitness Olomouc)
• 6. Ladislav Kočí (Hulk Gym Brno)
• 7. Martin Křemen (Target Team)
• 8. Filip Kroček (Armal Gym Praha)
• 9. Ondřej Lošák (StarFit Kopřivnice)
• 10. Miroslav Pinc (Fialas Gym)
• 11. Josef Ptáčník (Fitness VAF Milovice)
• 12. Philip Stehlík (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 13. Jaromír Tykal (Target Team)
• 14. Libor Václavík (StarFit Kopřivnice)
• 15. David Veselý (Pulse Fitness Club Praha)

Physique mužů masters

• 1. Marcel Brožek (Pajič Trainings)
• 2. Roman Hajabáč (Target Team)
• 3. Michal Kubín (S. K. Maximus Praha)
• 4. Martin Pospíšil (Fitness při CVČ Most)
• 5. Michael Špaček (Fitness team Ronnie.cz)
• 6. Zdeněk Vrána (Gym Cornicula Praha)

Physique žen

• 1. Nikola Dusová (Fit centrum D & K)
• 2. Renata Jevická (Sportcentrum Cheb)
• 3. Romana Renzová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 4. Dana Temlová (SK Tři studně)
• 5. Veronika Zemanová (Toro Gym Vysoké Mýto)

Bodyfitness do 164 cm

• 1. Martina Habová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 2. Pavlína Hlavová (MD Fitness Lanškroun)
• 3. Andrea Jančíková (Target Team)
• 4. Edita Klausová (Fitness Victory)
• 5. Petra Lacinová (SK Luna Fitness Havířov)
• 6. Lenka Nováková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Veronika Vojtíšková (TJ Tesla Brno)

Bodyfitness nad 164 cm

• 1. Barbora Bláhová (Turek Team)
• 2. Ivana Dahmová (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 4. Jana Horová (Fitness Slunce Tábor)
• 5. Martina Long (Fitness Studio Tommy Prostějov)
• 6. Pavla Michnová Kotálová (Fine Fitness Pardubice)
• 7. Alena Neffová (MD Fitness Lanškroun)
• 8. Denisa Novotná (FirstStep Fitness Praha)
• 9. Kateřina Opatrná (SK kulturistiky a fitness Profi Fitness Eva)
• 10. Tereza Pavelková (Armal Gym Praha)
• 11. Barbora Procházková (Fitness MB Moravské Budějovice)
• 12. Lenka Suchopárová (Fitness Factory Jihlava)
• 13. Michaela Svobodová (Extrifit Club)
• 14. Jitka Šipošová (Oddíl silového trojboje a kulturistiky - TJ Turnov)
• 15. Anna Vaculíková (Fitness Centrum Aura Plzeň)

Bodyfitness masters

• 1. Barbora Bláhová (Turek Team)
• 2. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 3. Martina Habová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 4. Andrea Jančíková (Target Team)
• 5. Denisa Keppertová (Target Team)
• 6. Edita Klausová (Fitness Victory)
• 7. Martina Long (Fitness Studio Tommy Prostějov)
• 8. Pavla Michnová Kotálová (Fine Fitness Pardubice)
• 9. Alena Neffová (MD Fitness Lanškroun)
• 10. Jana Paulátová (Fitness Factory Jihlava)
• 11. Lenka Suchopárová (Fitness Factory Jihlava)
• 12. Michaela Svobodová (Extrifit Club)
• 13. Lenka Štollerová (Šali Team Bruntál)
• 14. Anna Vaculíková (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 15. Veronika Vojtíšková (TJ Tesla Brno)

Bikiny fitness do 160 cm

• 1. Zuzana Bartošová (Power Gym Jihlava)
• 2. Eliška Jelinková (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 3. Nela Kordiaková (Fitness Factory Jihlava)
• 4. Veronika Kossková (Eagle Fitness)
• 5. Zuzana Uhlířová (Fitness AVE Přerov)
• 6. Adéla Uhrová (Pajič Trainings)
• 7. Klára Vyletová (Turek Team)
• 8. Nikola Zívalová (Xfitness Praha)
• 9. Jana Žitná (Fitness při CVČ Most)

Bikiny fitness do 165 cm

• 1. Viktoria Babíková (Target Team)
• 2. Michaela Bauerová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 3. Kamila Brzobohatá (Yamamoto Czech)
• 4. Klára Csikósová (Extrifit Gym Tanvald)
• 5. Šárka Čejková (Extrifit Club)
• 6. Petra Kopřivová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 7. Lucie Koudelová (Extrifit Club)
• 8. Hana Marková (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 9. Lenka Puflerová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 10. Michaela Roubalová (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 11. Veronika Šimíčková (Target Team)
• 12. Alžběta Vopelková (KSK Jalex Team Krnov)

Bikiny fitness do 170 cm

• 1. Jitka Broďáková (TJ Tesla Brno)
• 2. Tereza Anna Černošková (Fitness AVE Přerov)
• 3. Anna Faltová (Extrifit Club)
• 4. Denisa Grassingerová (Fine Fitness Pardubice)
• 5. Hanna Gužiaková (Pepe Lopez Gym Chomutov)
• 6. Katarína Halagovcová (Target Team)
• 7. Sára Klečková (Fitness AVE Přerov)
• 8. Marcela Kotková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 9. Veronika Kubenková (Kubík fitness Ostrava)
• 10. Martina Kůrková (Fitness při CVČ Most)
• 11. Olga Lyubenko (Yamamoto Czech)
• 12. Vanesa Maurycová (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 13. Renata Součková (MD Fitness Lanškroun)
• 14. Sára Svobodová (Target Team)
• 15. Monika Špačková (Target Team)
• 16. Sarah Valenzová (Fitness Hulk Plzeň)
• 17. Kateřina Vottová (Toro Gym Vysoké Mýto)

Bikiny fitness nad 170 cm

• 1. Kristýna Berná (Turek Team)
• 2. Petra Beroušková (Target Team)
• 3. Eva Budina (Extrifit Club)
• 4. Kristýna Flídrová (Target Team)
• 5. Barbora Hudcová (Fitness Factory Jihlava)
• 6. Linda Jandová (Pajič Trainings)
• 7. Monika Klementová (Xfitness Praha)
• 8. Kamila Maříková (Better Fitness)
• 9. Sylvie Moocová (Top Fitness Ostrava)
• 10. Veronika Müllerová (FirstStep Fitness Praha)
• 11. Natálie Myslíková (Bikini Angels Praha)
• 12. Veronika Nespěšná (Yamamoto Czech)
• 13. Tereza Nosková (Hammer Strength Fitness)
• 14. Iva Sarauerová (Fitness team Ronnie.cz)
• 15. Marijana Trkuljová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 16. Olga Usova (Fitness team Ronnie.cz)
• 17. Tereza Zdražilová (Extrifit Club)
• 18. Petra Zvoníčková (Better Fitness)

Bikiny fitness masters

• 1. Jitka Broďáková (TJ Tesla Brno)
• 2. Eva Budina (Extrifit Club)
• 3. Šárka Čejková (Extrifit Club)
• 4. Zdeňka Dvořáková Rennerová (BcrossGym České Budějovice)
• 5. Marcela Kotková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Martina Kůrková (Fitness při CVČ Most)
• 7. Klára Lipárová (Axagym Praha)
• 8. Hana Marková (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 9. Sylvie Moocová (Top Fitness Ostrava)
• 10. Jitka Pokorná (Extrifit Club)
• 11. Iva Sarauerová (Fitness team Ronnie.cz)
• 12. Miriam Sudková (Fitness Hulk Plzeň)
• 13. Olga Usova (Fitness team Ronnie.cz)
• 14. Jana Žitná (Fitness při CVČ Most)

Wellness fitness

• 1. Laura Bialyová (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Kateřina Brachtlová (SIWI Fitness Brno)
• 3. Nikola Gottvaldová (Target Team)
• 4. Sabina Kaderková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Kristýna Polomisová (Pajič Trainings)
• 6. Kristýna Seidlová (Extrifit Club)
• 7. Veronika Seravokaya (Target Team)
• 8. Samantha Susková (Fitness Slunce Tábor)
• 9. Aneta Tichá (Extrifit Club)
• 10. Štěpánka Weissová (Extrifit Club)

Kulturistika smíšených párů

• 1. Ivana Dahmová, Milan Kamenišťák (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Denisa Keppertová, Josef Pavle (Target Team)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra