Reklama:
Nejprodávanější spalovač tuků ZDARMA
Extrémní nabídka na extrémní spalovač tuků! Skladem posledních 29 ks. Více zde.

Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen 2019 - výsledky

31.494 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MUŽI, ŽENY, MASTERS
Mistrovství Čech: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství ČR mužů,
žen, párů, masters:
propoziceinfostartovkyočima závodníků, J. Rohana
výsledky I.foto I.zákulisí I.abs. I.video I.
výsledky II.foto II.zákulisí II.abs. II.video II.
RCO Fitness Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP Velká Bíteš: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
Extrifit Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
BFC Cup: propozice • info • startovky • výsledky • foto

Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen 2019 - fotogalerie
Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen 2019 - zákulisí
Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen 2019 - absolutní vítězové

Přinášíme Vám výsledky úvodní soutěže jarní sezóny Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen v kulturistice, physique, bodyfitness a bikiny fitness 2019, které se konalo v pátek 19. dubna v kulturním domě Cristal v Rosicích. Na soutěž bylo přihlášeno celkem 138 závodníků (startovní listiny zde), na pódium jich nakonec vystoupilo 134.

Fotogalerii z pódia naleznete v tomto článku, snímky ze zákulisí zde.

V současné chvíli připravujeme sestřih z finálové části soutěže, zatím jsme Vám přinesli nejaktuálnější videa: boj o absolutní vítězství v mužských a ženských kategoriích a volnou sestavu Jaroslava Helviga, absolutního vítěze kulturistiky mužů.


Bodyfitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 156 Petra Lacinová SK Luna Fitness Havířov 1987 162,5 3 3 6
2. 105 Veronika Vojtíšková TJ Tesla Brno 1980 151,0 7 7 14
3. 139 Andrea Jančíková Target Team 1975 156,5 7 7 14
4. 95 Michaela Kotorová SK Přerov 1991 160,5 12 12 24

Bodyfitness nad 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 109 Martina Long Fitness Studio Tommy Prostějov 1982 164,5 4 3 7
2. 47 Barbora Procházková Fitness MB Moravské Budějovice 2000 168,5 8 7 15
3. 11 Ivana Dahmová Kubík fitness Ostrava 1986 168,5 8 9 17
4. 85 Marie Zapletalová Infitness Zlín 1997 174,0 12 12 24
5. 15 Lenka Suchopárová Fitness Factory Jihlava 1977 165,0 15 15 30

Bodyfitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 156 Petra Lacinová SK Luna Fitness Havířov 1987 162,5


Bikiny fitness do 160 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 9 Nela Kordiaková Fitness Factory Jihlava 1995 157,5 3 3 6
2. 118 Zuzana Uhlířová Fitness AVE Přerov 1996 157,0 6 6 12
3. 57 Adéla Uhrová Pajič Trainings 1998 158,0 12 13 25
4. 81 Tereza Szwarcová Toro Gym Vysoké Mýto 2001 158,0 12 13 25
5. 90 Jitka Pokorná Extrifit Club 1978 155,0 12 14 26
6. 67 Zuzana Bartošová Power Gym Jihlava 1995 159,0 18 15 33
7. 142 Emilie Škulavíková Fitnesscentrum Šembi Bohumín 1999 157,0 21 - 21
8. 72 Laura Bialyová Kubík fitness Ostrava 1999 160,0 24 - 24

Bikiny fitness do 165 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 97 Kamila Brzobohatá Yamamoto Czech 1995 160,5 3 3 6
2. 46 Lucie Koudelová Extrifit Club 1992 160,5 8 8 16
3. 113 Hana Marková Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 1979 162,0 7 10 17
4. 20 Alexandra Hirčová SK PEPA centrum Opava 1996 163,0 12 11 23
5. 55 Barbora Mesárošová Infitness Zlín 1997 163,0 15 13 28
6. 96 Daniela Knittlová Sportovní klub Zbýšov 1992 162,5 18 17 35
7. 138 Alžběta Vopelková KSK Jalex Team Krnov 1995 162,0 22 - 22
8. 94 Veronika Šimíčková Target Team 1998 161,5 23 - 23
9. 98 Barbora Demelová Mišmaš Fitness Brno 1995 163,5 26 - 26

Bikiny fitness do 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 148 Renata Součková MD Fitness Lanškroun 2000 166,0 3 3 6
2. 42 Jitka Broďáková TJ Tesla Brno 1983 167,0 7 7 14
3. 51 Julie Svitáková Fitness Institut Klub 2001 169,5 8 8 16
4. 131 Livie Maléřová Armal Gym Praha 1992 167,5 12 12 24
5. 119 Vanesa Maurycová SK Quatro Fitness Ostrava 1993 167,0 17 15 32
6. 69 Aneta Princová Fitness Institut Klub 1989 168,0 19 18 37
7. 116 Michaela Sichálková Infitness Zlín 1998 166,5 21 - 21
8. 141 Tereza Anna Černošková Fitness AVE Přerov 2002 167,0 22 - 22
9. 126 Adéla Kostiková BBK Fitness Sokol Znojmo 2002 166,0 29 - 29
10. 123 Veronika Kubenková Kubík fitness Ostrava 1998 165,5 30 - 30
11. 45 Patricie Selecká Fit - K.O. Staré Město 1996 168,5 31 - 31
12. 144 Sára Klečková Fitness AVE Přerov 1993 170,0 36 - 36

Bikiny fitness nad 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 75 Barbora Hudcová Fitness Factory Jihlava 1995 171,0 4 5 9
2. 99 Sylvie Moocová Top Fitness Ostrava 1978 171,5 5 7 12
3. 48 Petra Zvoníčková Better Fitness 1999 173,0 9 9 18
4. 2 Veronika Nespěšná Yamamoto Czech 2000 171,5 11 9 20
5. 112 Linda Jandová Pajič Trainings 1987 172,0 18 15 33
DQ 37 Simona Horáková BBK Fitness Sokol Znojmo 2000 170,5 13 - -

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 9 Nela Kordiaková Fitness Factory Jihlava 1995 157,5


Physique mužů do 174 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 114 Rostislav Souček BBK Fitness Sokol Znojmo 1988 172,0 3 3 6
2. 134 Daniel Barák SF7 Team 1991 168,0 8 8 16
3. 26 Jan Přikryl Fitness Institut Klub 1995 173,0 9 9 18
4. 88 Matěj Večerek SK PEPA centrum Opava 1998 174,0 9 10 19
5. 84 Daniel Ferčák Fitnesscentrum Šembi Bohumín 1994 160,0 15 16 31
6. 87 Vladislav Zatloukal SF7 Team 1986 170,0 18 15 33
7. 38 Ondřej Pokorný Sportovní klub Zbýšov 1991 172,0 21 - 21
8. 71 Tibor Takáč StarFit Kopřivnice 1992 164,5 25 - 25
9. 10 Michal Bystrianský KSK Jalex Team Krnov 1986 170,5 27 - 27
10. 149 Pavel Halfar Fit Park Ostrava 1986 173,0 28 - 28

Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 21 René Janošek SF7 Team 1997 174,5 4 4 8
2. 132 Ivo Majer Bikini-fitness.cz 1990 174,5 9 6 15
3. 53 Filip Geryk Fitness PEPA Opava 1994 176,0 7 9 16
4. 137 Pavel Dittrich Centrum zdraví Bohuňovice 1996 178,0 12 12 24
5. 5 Dušan Vopelka KSK Jalex Team Krnov 1987 174,5 13 15 28
6. 59 Pavel Hronek SF7 Team 1998 178,0 19 18 37
7. 41 Tomáš Vognar Sportovní klub Zbýšov 1990 176,0 20 - 20
8. 127 Richard Vojta FirstStep Fitness Praha 1995 176,5 24 - 24

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 35 Ondřej Hroza Fitness Ravell Kyjov 1991 178,5 3 3 6
2. 68 Viktor Zetocha Infitness Zlín 1999 179,5 6 6 12
3. 86 Robin Chlebec Fit Darja Bohumín 1992 180,5 9 10 19
4. 40 Jakub Rochovanský Fun Bodybuilding Rakovník 1990 178,5 12 11 23
5. 7 Ondřej Kohout SF7 Team 1987 178,5 15 14 29
6. 152 Petr Poláček Fitness Institut Klub 1985 180,5 16 18 34

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 76 Jakub Marek Fit - K.O. Staré Město 1996 185,5 4 3 7
2. 82 Daniel Žoldák SF7 Team 1997 193,0 9 10 19
3. 1 Lukáš Beránek Topič Team Jihlava 1990 186,5 9 10 19
4. 65 Michael Jaroš Eurogym Fitness Olomouc 1993 183,5 11 11 22
5. 140 Ondřej Lošák StarFit Kopřivnice 1990 186,0 13 14 27
6. 36 Jan Čubok Fit Park Ostrava 1991 183,0 20 14 34
7. 74 Libor Václavík StarFit Kopřivnice 1987 184,0 22 - 22
8. 117 Andrej Gondáš SF7 Team 1995 183,0 22 - 22
9. 62 Kamil Biada Fit Darja Bohumín 1992 185,0 27 - 27
10. 124 Michael Klecker Kubík fitness Ostrava 1994 191,5 31 - 31
11. 136 Ladislav Kočí Hulk Gym Brno 1996 183,0 32 - 32

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 21 René Janošek SF7 Team 1997 174,5


Klasická kulturistika do 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 104 Richard Bílík SK Luna Fitness Havířov 1979 179,0 81,6 3 3 6 9
2. 8 Vojtěch Fojtík KSK Jalex Team Krnov 1997 179,0 75,2 8 11 16 27
3. 150 Antonín Pavlíček BBK Fitness Sokol Znojmo 1993 179,5 80,9 10 11 20 31
4. 79 Jaroslav Blažek Atomy Sport-club Kroměříž 1988 180,0 86,3 13 10 22 32
5. 31 Radek Sychra Fitko Kameňák 1993 177,0 78,0 13 11 26 37
6. 93 Václav Onderka SK PEPA centrum Opava 2000 180,0 80,6 19 18 36 54
7. 135 Tomáš Forman Irongym Kyjov 1990 177,0 78,4 20 - - 20
8. 115 Petr Mohyla SK Radoch Ostrava 1972 174,0 73,0 24 - - 24

Klasická kulturistika nad 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 121 Patrik Šerý Arny Gym Club Profesional 1975 183,0 88,2 4 4 8 12
2. 22 Roman Kuča Fitnesscentrum Šembi Bohumín 1987 194,0 96,3 6 7 14 21
3. 120 Martin Popelka BBK Fitness Sokol Znojmo 1990 181,5 85,4 11 11 16 27
4. 34 Radim Řezáč Atomy Sport-club Kroměříž 1993 188,0 97,3 11 11 26 37
5. 101 Martin Němec Obořil Elite Team 1993 193,0 88,7 14 14 28 42
6. 89 Jakub Čablík Fitness AVE Přerov 1992 184,0 83,0 19 17 36 53
7. 102 David Černý FirstStep Fitness Praha 1978 187,0 94,1 20 - - 20
8. 50 Jan Černoch Fitness Studio Tommy Prostějov 1988 186,0 81,5 26 - - 26
9. 145 Lukáš Vrábel Toro Gym Vysoké Mýto 1991 184,0 91,8 28 - - 28
10. 52 Jiří Rolenc Irongym Kyjov 1984 183,0 83,8 29 - - 29
11. 61 Tomáš Roškot SK PEPA centrum Opava 1993 188,0 93,9 29 - - 29


Kulturistika mužů do 70 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 63 David Hatrik Fitness Club A+A Albrechtice 1978 69,8 4 4 8 12
2. 91 Radim Paštěka MD Fitness Lanškroun 1996 65,2 5 5 10 15
3. 64 Tomáš Jančo Pro Life Fitness Telč 1988 69,9 9 10 18 28
4. 44 Jan Miňovský Fitness Bobycentrum 1979 69,6 13 11 24 35
5. 80 Pavel Dostál Infitness Zlín 2000 68,3 13 14 30 44
6. 6 Jan Slovák T-gym - Klub kulturistiky a fitness 1964 67,5 19 18 36 54
7. 106 David Kovaľský Topič Team Jihlava 1993 67,3 22 - - 22
8. 77 Jaroslav Görög Fitness Studio Tommy Prostějov 1980 69,0 23 - - 23

Kulturistika mužů do 75 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 154 Martin Cudrák SK Tři studně 1996 71,4 3 3 6 9
2. 133 Robin Grenar Hardcore Gym Fontána 1995 74,2 6 6 12 18
3. 32 Miloš Růžička SK Morava Kroměříž 1977 75,0 9 9 18 27
4. 125 David Sniegoň SK Luna Fitness Havířov 1993 71,8 12 12 24 36
5. 16 Radek Stavinoha TJ Olympia Zlín 1996 74,3 14 15 30 45
6. 66 Petr Rybár Šali Team Bruntál 1992 73,8 18 18 36 54
7. 129 Ondřej Dorotka Pro Life Fitness Telč 1995 71,6 21 - - 21

Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 54 Petr Michálek Fitness AVE Přerov 1976 79,9 4 4 10 14
2. 146 Tomáš Zamazal Kubík fitness Ostrava 1994 76,8 5 6 10 16
3. 153 Tomáš Vtípil Topič Team Jihlava 1993 77,6 9 9 18 27
4. 130 Jiří Adámek TJ Nový Jičín 1960 75,8 12 12 24 36

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 110 Roman Beránek Fitness Bobycentrum 1992 90,0 3 4 6 10
2. 58 Lukáš Špaček SK Luna Fitness Havířov 1988 83,3 6 6 18 24
3. 28 Daniel Karlík Extrifit Club 1981 82,4 11 13 14 27
4. 103 Kamil Kopecký TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem 1976 82,3 10 8 22 30
5. 108 Jiří Mikoláš KSK Jalex Team Krnov 1986 83,6 19 16 32 48
6. 73 Martin Mikel Infitness Zlín 1997 86,4 15 17 34 51
7. 12 Tomáš Vondál Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1990 83,0 20 - - 20
8. 78 Marek Šajnar Fitness AVE Přerov 1988 81,9 24 - - 24
9. 33 Vít Langer SK PEPA centrum Opava 1991 84,8 28 - - 28
10. 25 Milan Kamenišťák Kubík fitness Ostrava 1990 86,7 29 - - 29

Kulturistika mužů nad 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 151 Jaroslav Helvig Fitness Gym Vrábel 1978 98,6 3 3 6 9
2. 100 Ján Ďuriš SF7 Team 1991 94,9 6 6 12 18
3. 111 Čeněk Fajkus Turek Team 1991 95,7 10 9 18 27
4. 70 Jan Toman Fitness Gym Vrábel 1980 90,7 12 12 24 36
5. 56 Jiří Minařík Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1989 103,8 14 16 32 48
6. 23 Tomáš Dvořáček Mišmaš Fitness Brno 1986 92,4 18 16 32 48
7. 24 Jaroslav Husák TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem 1964 94,5 21 - - 21

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha
1. 151 Jaroslav Helvig Fitness Gym Vrábel 1978 98,6


Rozhodčí


Ceny pro vítěze jednotlivých kategorií



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 80 sekundami?



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra