Reklama:

Mistrovství Čech dorostu
a juniorů 2019 - startovní listiny

5.033 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MUŽI, ŽENY, MASTERS
Mistrovství Čech: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství ČR mužů,
žen, párů, masters:
propoziceinfostartovkyočima závodníků, J. Rohana
výsledky I.foto I.zákulisí I.abs. I.video I.
výsledky II.foto II.zákulisí II.abs. II.video II.
RCO Fitness Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP Velká Bíteš: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
Extrifit Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
BFC Cup: propoziceinfostartovky výsledky fotozákulisí videoreport

V neděli 19. května Vás srdečně zveme do kulturního domu Lorec v Kutné Hoře na Mistrovství Čech dorostu a juniorů 2019. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 126.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie bezprostředně po vyhlášení!

V následujících hodinách po skončení soutěže se můžete těšit na první videa, přineseme i tradiční videozáznam celého finále!



Všichni účastníci mistrovství Moravy i Čech mohou nově startovat posléze i na mistrovství České republiky bez ohledu na umístění! Všichni se však následně v příštím týdnu musejí na soutěž elektronicky přihlásit.

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)


Startovní listiny

Kulturistika staršího dorostu do 65 kg

• 1. Jan Anděl (SC Kaze)
• 2. Tomáš Kunz (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 3. Filip Štěpánek (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 4. Truong Vu (Profi Fitness Eva Plzeň)

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

• 1. Bohdan Dutchyn (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Jakub Sogel (Posilovna SA Jičín)
• 3. Martin Šlechta (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 4. Jan Šmerda (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 5. Josef Volf (Strongman Czech Republic)

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

• 1. Stanislav Eminger (Sport klub Totzi Klášterec nad Ohří)
• 2. Martin Jirásek (Pro Nutrition Czech Team)
• 3. Lukáš Moravec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Ivan Pristaš (Sportcentrum Delfín)
• 5. Matěj Souček (Atlas Club Hořovice)
• 6. Josef Vařák (Fit klub Ludvík)

Physique dorostu do 178 cm

• 1. Patrik Jones (Target Team)
• 2. Tomáš Kořínek (Fitness centrum Kutná Hora)
• 3. Lukáš Lálo (Fitness KWK Fit)

Physique dorostu nad 178 cm

• 1. Petr Hanzlíček (SK Horská Trutnov)
• 2. Matěj Hudec (Fitness centrum Kutná Hora)
• 3. David Janatka (Pro Nutrition Czech Team)
• 4. Adam Karas (Muscle Factory Březnice)
• 5. Daniel Ulman (Black Widow Fitness Mladá Boleslav)

Bikiny fitness dorostenek do 166 cm

• 1. Viktoria Babíková (Target Team)
• 2. Barbora Erychlebová (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 3. Eliška Hellebrantová (BcrossGym České Budějovice)
• 4. Vendula Kozáková (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 5. Viktorie Krejčová (BOPO Factory Gym)
• 6. Adéla Marhounová (BcrossGym České Budějovice)
• 7. Amálie Martinková (Fitness Hulk Plzeň)
• 8. Olga Nehasilová (Prom-In Team)

Bikiny fitness dorostenek nad 166 cm

• 1. Veronika Nespěšná (Yamamoto Czech)
• 2. Anzhelika Pedko (Extrifit Club)
• 3. Tereza Švecová (Fitness R. A. P. Factory Praha)


Kulturistika juniorů do 70 kg

• 1. Milenko Burlica (Pajič Trainings)
• 2. Robert Fojtík (Atlas Club Hořovice)
• 3. Milan Matějko (Fitness Slunce Tábor)
• 4. Radim Paštěka (MD Fitness Lanškroun)
• 5. Max Rechtig (KSK Semi Praha)
• 6. Michal Stránský (FirstStep Fitness Praha)
• 7. Martin Vajgrt (Fitness Victory)
• 8. Filip Vig (Dee Gym Liberec)
• 9. Michal Vintr (TJ Lokomotiva Beroun)

Kulturistika juniorů do 77 kg

• 1. Teodor Bartoň (Factory Pro Praha)
• 2. Martin Cudrák (SK Tři studně)
• 3. Milan Hanzlíček (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 4. Lukáš Liebreich (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 5. Martin Salač (Fitness Victory)
• 6. Jan Souček (TJ Lokomotiva Beroun)
• 7. Matěj Souček (Atlas Club Hořovice)
• 8. Stanislav Teml (SK Tři studně)
• 9. Dominik Tóth (TJ Sokol Žižkov I.)
• 10. Michal Vlach (Pro Life Fitness Telč)

Kulturistika juniorů nad 77 kg

• 1. Aleš Bek (Dee Gym Liberec)
• 2. Martin Draxler (Pajič Trainings)
• 3. Josef Drda (Extrifit Club)
• 4. Martin Kadlec (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. David Kovalčík (TJ Slovan Varnsdorf)
• 6. Pavel Kraft (Fitness KWK Fit)
• 7. Lukáš Novický (Fitness Hulk Plzeň)
• 8. Ivan Pristaš (Sportcentrum Delfín)
• 9. Jan Špička (Extrifit Club)
• 10. Libor Štěcha (T&M Olympia Fitness Praha)

Klasická kulturistika juniorů

• 1. Petr Báča (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Alex Baraldi (TJ Lokomotiva Beroun)
• 3. Lukáš Felkl (Sport klub Totzi Klášterec nad Ohří)
• 4. Martin Jirásek (Pro Nutrition Czech Team)
• 5. Martin Kalášek (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 6. Filip Novák (Muscle Factory Březnice)
• 7. Petr Schejbal (Mixgym Fitness Liberec)
• 8. Patrik Sýkora (Sportcentrum Delfín)

Physique juniorů do 178 cm

• 1. Jan Drobena (Fitness Hulk Plzeň)
• 2. David Jeništa (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 3. Patrik Jones (Target Team)
• 4. Josef Kožmín (Profi Gym Středokluky)
• 5. Daniel Lochman (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 6. Jakub Urban (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 7. Dominik Velc (Fitness Mania Gym Kladno)

Physique juniorů do 184 cm

• 1. Jan Dobeš (Pajič Trainings)
• 2. Martin Karásek (Pro Life Fitness Telč)
• 3. František Kuneš (Fitness Hulk Plzeň)
• 4. Vojtěch Outrata (Extrifit Club)
• 5. Václav Růzha (BcrossGym České Budějovice)
• 6. David Šebrle (Target Team)
• 7. Daniel Ulman (Black Widow Fitness Mladá Boleslav)
• 8. Jiří Valter (T&M Olympia Fitness Praha)
• 9. Daniel Vaněk (Extrifit Club)

Physique juniorů nad 184 cm

• 1. Václav Braný (Profi Gym Středokluky)
• 2. Josef Chovančík (RT Sport Fitness Jirkov)
• 3. David Janatka (Pro Nutrition Czech Team)
• 4. Miloslav Michalíček (Power fitness Liberec)
• 5. Tomáš Procházka (PeVan Clean Team Sedlčany)
• 6. David Starck (Fitness Hulk Plzeň)

Bodyfitness juniorek

• 1. Nela Bukačová (Fitness při CVČ Most)
• 2. Eliška Čížková (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 3. Monica Fox (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Markéta Kretschová (Fitness při CVČ Most)
• 5. Barbora Procházková (Fitness MB Moravské Budějovice)
• 6. Eliška Traplová (BcrossGym České Budějovice)

Bikiny fitness juniorek do 164 cm

• 1. Barbora Benešová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 2. Barbora Erychlebová (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 3. Nicola Hetverová (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 4. Eliška Jelínková (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 5. Vendula Kozáková (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 6. Monika Kvasničková (Fitness Ural Sokolov)
• 7. Michaela Matoušková (Pulse Fitness Club Praha)
• 8. Olga Nehasilová (Prom-In Team)
• 9. Kateřina Tošnerová (M-klub Roudnice nad Labem)

Bikiny fitness juniorek do 168 cm

• 1. Viktoria Babíková (Target Team)
• 2. Aneta Ernestová (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Anna Faltová (Extrifit Club)
• 4. Katarína Halagovcová (Target Team)
• 5. Karolína Majorošová (Target Team)
• 6. Amálie Martinková (Fitness Hulk Plzeň)
• 7. Lucie Šefrnová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 8. Kristýna Urbanová (Fitness Hulk Plzeň)

Bikiny fitness juniorek nad 168 cm

• 1. Kristýna Berná (Turek Team)
• 2. Kristýna Flídrová (Target Team)
• 3. Natálie Myslíková (Bikini Angels Praha)
• 4. Veronika Nespěšná (Yamamoto Czech)
• 5. Anzhelika Pedko (Extrifit Club)
• 6. Angelika Pochmonová (Fitness Centrum Alice)
• 7. Samantha Susková (Fitness Slunce Tábor)
• 8. Sára Svobodová (Target Team)
• 9. Tereza Švecová (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 10. Tereza Zdražilová (Extrifit Club)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra