V neděli 12. května Vás srdečně zveme do sportovní haly v Lužicích na mistrovské klání Mistrovství ČR ve fitness 2019. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?
Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 50.
Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie bezprostředně po vyhlášení!
V následujících hodinách po skončení soutěže se můžete těšit na první videa, přineseme i tradiční videozáznam celého finále!
Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a
v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti,
zkontaktujte bez prodlení sekretariát svazu! (e-mail:
denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)
Startovní listiny
Fitness chlapců
• 1. Matěj Domanský (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Adam Lokoč (SK Pepa Centrum Opava)
• 3. Tobias Novotný (SK Pepa Centrum Opava)
• 4. Jan Štěpánek (SK Pepa Centrum Opava)
Fitness juniorek
• 1. Tereza Anna Černošková (Fitness AVE Přerov)
• 2. Lucie Dulovcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 3. Barbora Pospíšilová (Fitness AVE Přerov)
Fitness dívek
Závodnice budou na místě rozděleny do více věkových kategorií.
• 1. Tereza Barboříková (Fitness AVE Přerov)
• 2. Kristýna Barboříková (Fitness AVE Přerov)
• 3. Natálie Bílíková (Fitness centrum - Hala Lužice)
• 4. Adéla Cihelková (SK Pepa Centrum Opava)
• 5. Sophie Dorneanová (SK Pepa Centrum Opava)
• 6. Kristýna Dubcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 7. Valentýna Faganová (All Stars fitness tým Lužice)
• 8. Zuzana Fialová (All Stars fitness tým Lužice)
• 9. Lilien Gajdošová (SK Pepa Centrum Opava)
• 10. Michaela Hedrichová (All Stars fitness tým Lužice)
• 11. Jiřina Hradilová (Fitness AVE Přerov)
• 12. Barbora Ingrová (All Stars fitness tým Lužice)
• 13. Natálie Ivancová (SK Pepa Centrum Opava)
• 14. Dagmar Jasníková (SK Pepa Centrum Opava)
• 15. Melánie Jasníková (SK Pepa Centrum Opava)
• 16. Anastázie Kabelíková (Fitness AVE Přerov)
• 17. Zuzana Kasprowicz (SK Pepa Centrum Opava)
• 18. Jenifer Kleinová (SK Pepa Centrum Opava)
• 19. Veronika Kokešová (SK Pepa Centrum Opava)
• 20. Marie Krásová (SK Pepa Centrum Opava)
• 21. Kristýna Kučová (All Stars fitness tým Lužice)
• 22. Alexandra Látková (SK Pepa Centrum Opava)
• 23. Klára Lencsová (All Stars fitness tým Lužice)
• 24. Sára Maděryčová (All Stars fitness tým Lužice)
• 25. Alžběta Manová (Fitness AVE Přerov)
• 26. Eliška Manová (Fitness AVE Přerov)
• 27. Leonie Michálková (All Stars fitness tým Lužice)
• 28 Valerie Molinová (SK Pepa Centrum Opava)
• 29 Melisa Moserová (SK Pepa Centrum Opava)
• 30. Dominka Nazarová (Fitness AVE Přerov)
• 31. Alexandra Nezhybová (Fitness AVE Přerov)
• 32. Dominika Pavelková (SK Pepa Centrum Opava)
• 33. Beáta Prokšová (SK Pepa Centrum Opava)
• 34. Alma Přibilová (All Stars fitness tým Lužice)
• 35. Melánie Přibylová (SK Pepa Centrum Opava)
• 36. Laura Rozmanit (SK Pepa Centrum Opava)
• 37. Tereza Rusková (SK Pepa Centrum Opava)
• 38. Simona Střechová (All Stars fitness tým Lužice)
• 39. Julie Ševelová (All Stars fitness tým Lužice)
• 40. Natálie Táborská (SK Pepa Centrum Opava)
• 41. Michaela Tóthová (SK Moog Brno)
• 42. Maria Zakaria (All Stars fitness tým Lužice)
• 43. Erika Zavadilová (All Stars fitness tým Lužice)