Reklama:

BFC Cup 2019 - výsledky

15.715 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MUŽI, ŽENY, MASTERS
Mistrovství Čech: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství ČR mužů,
žen, párů, masters:
propoziceinfostartovkyočima závodníků, J. Rohana
výsledky I.foto I.zákulisí I.abs. I.video I.
výsledky II.foto II.zákulisí II.abs. II.video II.
RCO Fitness Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP Velká Bíteš: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
Extrifit Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
BFC Cup: propoziceinfostartovky výsledky fotozákulisí videoreport

BFC Cup 2019
- fotografie ze zákulisí
BFC Cup 2019
- fotogalerie

Přinášíme Vám výsledky pohárové soutěže jarní sezóny BFC Cup 2019, která se konala v neděli 2. června v kulturním domě Crystal v České Lípě. Na soutěž se přihlásilo celkem 114 závodníků, na pódium nakonec nastoupilo 119.

Obsáhlou fotogalerii z pódia naleznete v tomto článku, snímky ze zákulisí zde.


Bodyfitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 99 Edita Klausová Fitness Victory 1978 155,5 3 3 6
2. 89 Denisa Novotná FirstStep Fitness Praha 1989 179,0 8 8 16
3. 55 Klára Budošová Fit Park Ostrava 1997 175,5 9 8 17
4. 76 Radka Dubenecká Golem´s Gym Kutná Hora 1969 169,0 9 10 19
5. 82 Nela Bukačová Fitness při CVČ Most 2002 166,5 15 15 30


Wellness fitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 34 Kristýna Polomisová Pajič Trainings 1996 163,0 4 4 8
2. 86 Sabina Kaderková T&M Olympia Fitness Praha 1992 169,0 6 6 12
3. 71 Tatiana Juhásová Fitness AVE Přerov 1992 159,0 11 10 21
4. 91 Kamila Maříková Better Fitness 1993 175,0 10 12 22
5. 158 Nikola Gottvaldová Target Team 2001 163,5 16 15 31
6. 93 Andrea Navrátilová Kubík fitness Ostrava 1983 164,0 18 17 35
7. 36 Michaela Roubalová Března Fitness Club Česká Lípa 1989 162,5 19 - 19


Bikiny fitness juniorek do 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 33 Olga Nehasilová Prom-In Team 2002 161,5 6 4 10
2. 161 Kateřina Tošnerová M-klub Roudnice nad Labem 1999 154,5 6 6 12
3. 21 Terezie Niederhafnerová Fitness MB Moravské Budějovice 2000 160,0 8 10 18
4. 66 Denisa Matějková Března Fitness Club Česká Lípa 1996 161,0 12 12 24
5. 77 Adéla Marhounová BcrossGym České Budějovice 2001 160,5 18 15 33
6. 94 Amálie Martinková Fitness Hulk Plzeň 2001 164,5 18 15 33
7. 32 Aneta Ernestová Fitness team Ronnie.cz 2000 168,0 19 - 19
8. 39 Kristýna Svěchotová Fitness team Ronnie.cz 1996 163,0 24 - 24
9. 61 Kateřina Světinská Fitness Bobycentrum 1996 163,5 27 - 27

Bikiny fitness juniorek nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 153 Petra Zvoníčková Better Fitness 1999 173,0 5 3 8
2. 157 Veronika Nespěšná Yamamoto Czech 2000 172,0 5 6 11
3. 17 Tereza Zdražilová Extrifit Club 1999 173,5 10 9 19
4. 79 Tereza Jehličková Extrifit Club 2000 178,0 14 13 27
5. 83 Barbora Slavíková Fitness centrum - Hala Lužice 2002 182,0 14 15 29
6. 98 Samantha Susková Fitness Slunce Tábor 1999 168,5 14 18 32
7. 78 Irena Kozelková Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1998 177,5 21 - 21


Bikiny fitness do 165 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 33 Olga Nehasilová Prom-In Team 2002 161,5 5 3 8
2. 161 Kateřina Tošnerová M-klub Roudnice nad Labem 1999 154,5 6 6 12
3. 24 Andrea Šantrůčková Pajič Trainings 1992 163,0 9 10 19
4. 94 Amálie Martinková Fitness Hulk Plzeň 2001 164,5 12 13 25
5. 66 Denisa Matějková Března Fitness Club Česká Lípa 1996 161,0 15 15 30
6. 21 Terezie Niederhafnerová Fitness MB Moravské Budějovice 2000 160,0 18 16 34
7. 39 Kristýna Svěchotová Fitness team Ronnie.cz 1996 163,0 21 - 21
8. 61 Kateřina Světinská Fitness Bobycentrum 1996 163,5 24 - 24

Bikiny fitness do 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 26 Denisa Grassingerová Fine Fitness Pardubice 1990 168,0 3 4 7
2. 46 Zuzana Kodaiová Max Power Gym Holýšov 1986 166,0 6 5 11
3. 65 Livie Maléřová Armal Gym Praha 1992 167,5 9 8 17
4. 32 Aneta Ernestová Fitness team Ronnie.cz 2000 168,0 14 13 27
5. 98 Samantha Susková Fitness Slunce Tábor 1999 168,5 15 15 30
6. 10 Michaela Šimonová T&M Olympia Fitness Praha 1991 169,5 19 18 37
7. 13 Denisa Naglová Fitness team Ronnie.cz 1990 169,0 20 - 20

Bikiny fitness do 173 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 163 Jana Jeřábková Target Team 1990 171,0 3 3 6
2. 153 Petra Zvoníčková Better Fitness 1999 173,0 8 8 16
3. 157 Veronika Nespěšná Yamamoto Czech 2000 172,0 8 10 18
4. 156 Denisa Třísková Slovan Moravská Třebová 1989 170,5 10 11 21
5. 57 Kristýna Darmovzalová Fitness Institut Klub 1993 172,0 16 15 31
6. 27 Nela Sejtková Gym Cornicula Praha 1990 172,0 16 16 32
7. 19 Lenka Peštová Fitness Mania Gym Kladno 1988 172,0 21 - 21
8. 20 Jana Přikrylová Fitcentrum Radim Mičulka 1989 173,0 24 - 24

Bikiny fitness nad 173 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 88 Veronika Műllerová FirstStep Fitness Praha 1985 174,0 4 6 10
2. 17 Tereza Zdražilová Extrifit Club 1999 173,5 7 7 14
3. 90 Veronika Špániková Fitness Club Luky Karlovy Vary 1992 179,5 9 14 23
4. 83 Barbora Slavíková Fitness centrum - Hala Lužice 2002 182,0 15 11 26
5. 79 Tereza Jehličková Extrifit Club 2000 178,0 12 15 27
6. 16 Eva Budina Extrifit Club 1981 175,0 18 11 29
7. 62 Andrea Knapová Target Team 1989 174,5 18 - 18

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 163 Jana Jeřábková Target Team 1990


Physique juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 164 Martin Kouřil T&M Olympia Fitness Praha 1998 176,0 3 3 6
2. 5 Josef Kožmín Profi Gym Středokluky 1998 166,0 6 6 12
3. 30 Iderbold Baterdene Března Fitness Club Česká Lípa 1998 173,5 9 9 18

Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 155 Lukáš Jedlička Března Fitness Club Česká Lípa 1996 174,5 5 3 8
2. 53 Patrik Lebr Fit centrum D & K 1992 176,5 6 6 12
3. 28 Ondřej Lietavec BcrossGym České Budějovice 1994 173,5 9 9 18
4. 164 Martin Kouřil T&M Olympia Fitness Praha 1998 176,0 10 13 23
5. 5 Josef Kožmín Profi Gym Středokluky 1998 166,0 13 15 28
6. 42 Miroslav Mimochodek Fitpelc Veselí nad Moravou 1985 173,0 18 17 35
7. 6 Jaroslav Samko Fitness KWK Fit 1987 166,5 21 - 21
8. 30 Iderbold Baterdene Března Fitness Club Česká Lípa 1998 173,5 24 - 24

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 11 Pavel Havelka Fitness team Ronnie.cz 1979 181,0 4 4 8
2. 45 Aleš Novák Fine Fitness Pardubice 1988 182,0 5 5 10
3. 14 Patrik Svoboda AZ FITNESS Brno 1991 179,5 9 11 20
4. 152 Martin Marek Fitness team Ronnie.cz 1993 179,0 12 10 22

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 85 Tomáš Noheyl Fitness při CVČ Most 1985 185,0 3 3 6
2. 70 Josef Leško Fitness Hulk Plzeň 1994 185,5 6 6 12
3. 74 Zdislav Sova Fitness MB Moravské Budějovice 1991 185,0 9 10 19
4. 18 David Šádek Fit Life Doubravka 1995 184,0 12 11 23

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 85 Tomáš Noheyl Fitness při CVČ Most 1985


Klasická kulturistika do 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 105 David Ježek Toro Gym Vysoké Mýto 1997 179,5 80,1 3 3 6 9
2. 63 Richard Bílík SK Luna Fitness Havířov 1979 179,0 81,5 7 7 14 21
3. 96 Simon Oršula Turek Team 2000 180,0 87,0 8 7 16 23
4. 52 Dušan Mankovecký Fitness Victory 1985 177,0 78,6 14 14 26 40
5. 68 Daniel Tomi Fitness Mania Gym Kladno 1987 175,0 79,2 13 13 28 41

Klasická kulturistika nad 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 25 Martin Navrátil MTV Fitness Praha 1983 181,5 84,1 3 3 6 9
2. 101 Vojtěch Nádeníček MD-Posilovna Brno 1997 182,0 80,1 9 9 16 25
3. 81 Jan Jiří Vícha Cardiofitness II. 1993 199,5 100,7 9 9 18 27
4. 51 Martin Němec Obořil Elite Team 1993 193,0 82,9 10 10 26 36
5. 97 Patrik Šerý Arny Gym Club Profesional 1975 183,0 86,5 14 14 24 38
6. 159 Michal Čákora Eagle Fitness 1991 185,5 89,3 18 18 36 54


Kulturistika juniorů do 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 29 Robert Fojtík Atlas Club Hořovice 1997 74,0 5 7 8 15
2. 22 Dominik Šesták Target Team 1996 77,0 6 5 12 17
3. 40 Michal Beneš T&M Olympia Fitness Praha 1997 74,3 7 8 16 24
4. 54 Michal Stránský FirstStep Fitness Praha 1996 65,5 13 12 26 38
5. 69 Lukáš Liebreich Fitness R. A. P. Factory Praha 1996 76,7 15 16 28 44
6. 92 Martin Šlechta Března Fitness Club Česká Lípa 2002 69,3 17 17 36 53

Kulturistika juniorů nad 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 102 Josef Drda Extrifit Club 1998 85,6 4 3 6 9
2. 105 David Ježek Toro Gym Vysoké Mýto 1997 80,1 5 6 12 18
3. 96 Simon Oršula Turek Team 2000 87,0 8 8 16 24
4. 101 Vojtěch Nádeníček MD-Posilovna Brno 1997 80,1 12 12 24 36
5. 104 Roman Širlo Března Fitness Club Česká Lípa 1998 93,2 15 15 30 45
6. 44 Miloslav Fürst Spyn-a-Gym Štětí 1998 82,2 18 18 36 54
7. 48 Jiří Ženožička Fitness Gym Vrábel 1996 80,4 21 - - 21


Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 22 Dominik Šesták Target Team 1996 77,0 4 5 10 15
2. 29 Robert Fojtík Atlas Club Hořovice 1997 74,0 9 7 10 17
3. 31 Jaroslav Tříska Slovan Moravská Třebová 1986 78,9 8 8 16 24
4. 49 Petr Kříž Pulse Czech Republic 1989 78,6 11 10 22 32
5. 69 Lukáš Liebreich Fitness R. A. P. Factory Praha 1996 76,7 18 15 30 45
6. - - - - - - - - -
7. 54 Michal Stránský FirstStep Fitness Praha 1996 65,5 18 - - 18
DQ 58 Petr Fric Fitness při CVČ Most 1979 80,0 16 - - -

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 3 Ondřej Štípek Toro Gym Vysoké Mýto 1991 87,6 5 4 8 12
2. 75 Matěj Ryšavý Fitcentrum I-R Club Pardubice 1990 86,5 5 5 10 15
3. 102 Josef Drda Extrifit Club 1998 85,6 7 8 18 26
4. 59 Michal Kropáček Target Team 1981 88,3 12 12 24 36
5. 35 Vojtěch Venclík FirstStep Fitness Praha 1991 84,4 16 16 32 48
6. 160 Jiří Synek SK PEPA centrum Opava 1981 87,4 17 17 34 51
7. 44 Miloslav Fürst Spyn-a-Gym Štětí 1998 82,2 21 - - 21

Kulturistika mužů nad 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 56 Stanislav Bularga Fitness centrum Kutná Hora 1993 93,0 4 4 8 12
2. 72 Lukáš Slabý Fitness team Ronnie.cz 1990 91,2 5 5 10 15
3. 103 Ervín Wallisch Hard Core Gym Frant. Lázně 1976 96,0 9 9 18 27
4. 104 Roman Širlo Března Fitness Club Česká Lípa 1998 93,2 12 12 24 36

Kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 3 Ondřej Štípek Toro Gym Vysoké Mýto 1991


Rozhodčí



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra