Reklama:

Mistrovství Čech mužů a žen 2019 - pozvánka

7.009 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MUŽI, ŽENY, MASTERS
Mistrovství Čech: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství ČR mužů,
žen, párů, masters:
propoziceinfostartovkyočima závodníků, J. Rohana
výsledky I.foto I.zákulisí I.abs. I.video I.
výsledky II.foto II.zákulisí II.abs. II.video II.
RCO Fitness Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP Velká Bíteš: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
Extrifit Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
BFC Cup: propoziceinfostartovky výsledky fotozákulisí videoreport

Zveme Vás na Mistrovství Čech mužů a žen v kulturistice, physique, bodyfitness a bikiny fitness 2019, které se koná dne 20. dubna od 11:00 v kulturním domě v Mladé Boleslavi. Akci, která ale zdaleka nebude jen přehlídkou mohutných a tuku zbavených svalů mužů a symetrických postav krásných závodnic fitness kategorií, organizuje mladoboleslavské fitness Dream Gym ve spolupráci s on-line koučem BodyHunters.cz, který je zároveň hlavním sponzorem akce. A co Vás, milé závodníky a návštěvníky, tedy čeká?

Pro diváky bude v předsálí kulturního domu připraveno velkorysé expo, kterého se bude účastnit řada vystavovatelů a sponzorů akce z fitness branže. Budou zde vystavovat firmy zabývající se vývojem, výrobou a distribucí doplňkové výživy a zdravých a funkčních potravin, které budou po celý den své produkty nabízet v ochutnávkách. Výrobky bude možno zakoupit přímo na místě za akční ceny. Dále budou přítomni výrobci a prodejci fitness vybavení a posilovacích zařízení, stejně jako i dodavatelé špičkového fitness oblečení a fitness doplňků.

Mezi hlavní vystavovatele a sponzory akce patří společnosti Amix, Extrifit, Big Boy Butter, PROM-IN, Vigor, Sanas, Lion Nutrition, Fitness Muscle Shop, GrünSport, Nutramino, Eat me box, distributor brazilského sportovního oblečení Maria Gueixa Fitness, Brands Capital se značkou Yakuza, Fitmark s nabídkou tašek na jídla, elektrických šejkrů a jiných doplňků a další.

K nejvýznamnějším hostům této soutěže budou patřit mistr světa v kulturistice Stefan Orosz anebo velmi atraktivní profesionální závodnice v bikiny fitness, Moldavanka Marina Mocanu. Kromě nich na akci také exhibičně vystoupí Michal Barbier, mistr světa ve fitness mužů a mistr Evropy ve fitness juniorů, který předvede dechberoucí vystoupení s akrobatickými, balančními a gymnastickými prvky.

Pro dietou vyčerpané závodníky se pořadatelé vynasnaží vytvořit co nejpříjemnější zázemí a prostředí, aby závod v klidu absolvovali s co nejlepším výsledkem a hezkými vzpomínkami. Mužské kategorie budou mít zcela pro sebe velkorysý balkón mladoboleslavského kulturního domu, ze kterého budou mít dokonalý přehled o dění na závodišti. Závodnice v kategoriích bikiny fitness a bodyfitness budou mít k dispozici velký zrcadlový sál, kde budou mít dostatek prostoru se na soutěž pořádně připravit a v případě potřeby ještě doladit pódiovou prezentaci nutnou k ukázce své formy. K dispozici bude dostatek ovoce a tekutin k občerstvení. O závodní barvu a úpravu pokožky se postará tým společnosti Pro Tan Czech.

Po celou dobu soutěže bude na místě k dispozici velká fotostěna, vyrobená přímo pro tuto akci společností Bodyhunters, která bude profesionálně nasvícená, a závodníci si u ní budou moci pořídit fotografii na památku s rodinou či přáteli, kterou budou moci třeba okamžitě zveřejnit na svých sociálních sítích. Mezi semifinále a finále bude u této stěny přítomný profesionální fotograf. Závodníci tak budou moci získat sadu profesionálních fotografií ve vysoké kvalitě, jak je tomu zvykem na těch nejprestižnějších soutěžích. Všichni diváci jsou srdečně zváni, vstupenky jsou již v předprodeji na www.evstupenka.cz.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínFoto: neskutečná osmiměsíční proměna...
Arnold Strong (09:53) • Co mel za zraneni?jinak proměna klobouk dolů
magazínJaké byly kondiční soutěže 2019 očima...
jr.e (14:29) • V popisování pravá a levá strana asi velká chyba že.?..nemělo to být obráceně.?..:) Na...
magazínTereza Luchesi - jak na stojku
havlic (13:32) • jako klidně jsem pro, aby se na ronnie dělaly i tyhle navody, rozhodně to tu má vedle č...
magazínTipovací soutěž 2019 - konečné pořadí
Pekami (08:54) • No... co na to říct. Gratulace vítězům :) Parádní výhry.
magazínJaké byly kondiční soutěže 2019 očima...
plynar (02:49) • Na pravo krásna zdravo vyzerajúca slečna s príťažlivými ideálnymi ženskými krivkami.. n...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra