Reklama:
Vánoční dárky? Klikněte tady!🔥
Suplementy, knihy, fitness stroje.

Olympia Amateur Europe
2015: zprávy z místa dění!

 VÍME PRVNÍ 
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


OLYMPIA AMATEUR EUROPE 2015 - 2. - 3. 10. 2015, Praha
Psali jsme o Češích před Olympia Amateur Europe:
bikiny: Adéla StorzerováSabina KaderkováJana JeřábkováKarolína MachováMartina AbukhlalVeronika Wertheimová • Veronika Szalayová • Jana Slívová • Lucie Cahová • Michaela Masslová • Karolína TlustáVeronika WisiorkováSandra Bártovábodyfitness: Anna Vaculíková • Kateřina Harenčáková • Lucie JakešováLucie KoumarováVeronika ŽižkováSilvie BeránkováMargita Zámolováphysique: Miroslav KadlecNikola Cigolinov • Miroslav Juříček • Lukáš MacekJan JonášPanos PlangesisMarek Gerhardt • Daniel Müller • Aleš Bejr • Johannes Steger • Jakub VeselýPřemysl ChaloupkaMichal KulštejnFilip Šteflovič • Štěpán Ginzel • Richard Biško • Lukáš Bartošek • Petr Ouvín • Ondřej Kmošťák • Tomáš KejíkJakub CenekAleš LamkaLukáš Červený • Radim Mahovský • Sebastian Gunčík • kulturistika: Miroslav KalichJosef MalzerJaroslav PasekaVlastimil KalašJakub ŠubrtJan Šimušák • Michal Sitter • Jan Machač • Jan TomášekJiří VacekJozef FurinTomáš KhunDavid VyčítalRoman JurákRené GorolRichard Čada Luboš ChmelenskýPavel ŠerákMatěj Ryšavýfitness: Lenka Červená
Info z Olympie:
prezentaceonline report z místa dění
Před Olympií:
soutěž o vstupenky Češiharmonogram
pátek:
foto pódium I.foto pódium II.zákulisí I.zákulisí II.
sobota:
foto pódium III.zákulisí I. (s EVLS) • zákulisí II. (s EVLS)
kompletní výsledky s body a fotografie - 4 medaile! absolutky, sestavyvideozáznam ženyvideozáznam muži
od diváků I. od diváků II.
Eagles EVLS Cup: info
Z Olympie očima závodníků, rozhovory:
očima M. KulštejnaJana SlívováAdéla Storzerová

Olympia Amateur Europe 2015
- výsledky
Olympia Amateur Europe 2015
- fotogalerie (I.)
Olympia Amateur Europe 2015
- fotogalerie (II.)
Olympia Amateur Europe 2015
- fotogalerie (III.)
Olympia Amateur Europe 2015
- zákulisí (I.)
Olympia Amateur Europe 2015
- zákulisí (II.)
VIDEA: Olympia Amateur Europe 2015 - absolutní vítězové

Pražská Tipsport Arena ve dnech 2. až 3. října hostila druhý ročník mezinárodní amatérské soutěže v kulturistice a fitness Olympia Amateur Europe.

Na klání se stejně jako vloni bojovalo o pět profesionálních karet určených absolutním vítězům jednotlivých kategorií (kulturistika mužů, physique mužů, fitness žen, bodyfitness žen a bikini fitness žen).

Kterým závodníkům se na pražské amatérské Olympii dařilo, jak soutěž probíhala a kdo nakonec dosáhl na šanci zamířit mezi elitu, jsme pro Vás opět sledovali v následujícím článku s krátkými zprávami z místa dění.

Na seznamy závodníků se startovními čísly a výslednými umístěními můžete nahlédnout zde.

Prohlédněte si také snímky dokumentující dění na pódiu, jež pro Vás náš fotograf pořídil jak během pátečního dopoledne a odpoledne, tak i v průběhu soboty, kdy došlo na souboje těžkotonážníků v kulturistice mužů do i nad 100 kg a také na vyhlášení absolutních vítězů!

Během pátečního dopoledne proběhla registrace závodníků na sobotní souběžně konanou profesionální show EVLS Prague Pro, z níž jsme Vám nabídli několik fotografií. Snímky z tiskové konference a akce Meet & Greet najdete zde. K dispozici jsou už také fotografie ze semifnálové i finálové části této soutěže, stejně jako dvě fotogalerie tvořené atraktivními snímky ze zákulisí (fotogalerie I. a fotogalerie II.).

Sobota, 22:46

Absolutním vítězem Olympia Amateur Europe 2015 v kulturistice mužů se stává Petar Klančir!

Absolutní vítězkou ve fitness žen se stává Anna Dudushkina.

Absolutním vítězem ve physique mužů byl vyhlášen Francesco Montuori.

Absolutní vítězkou v bodyfitness žen se stává Olena Chumakova.

Absolutní vítězkou v bikini fitness žen se stává Oksana Brygidyr.

Sobota, 19:16

Hala bouřlivě vítá legendárního profesionálního kulturistu Kevina Levroneho, který bude asistovat u vyhlášení vítěze připojené soutěže v bench-pressu RAW s názvem EAGLES EVLS CUP. Padesátiletý Američan děkuje také divákům, kteří zcela zaplnili holešovickou halu. Podle dostupných zpráv by v Tipsport Areně mělo být přes 4.000 diváků!

Sobota, 19:12

Probíhá porovnávání všech superfinalistek v bikini fitness žen.

Sobota, 19:06

Boj o absolutní vítězství začal i mezi bikini fitnesskami. O přízeň rozhodčích se ucházejí Ľubica Bérešová, Denisa Hargašová, Oksana Brygidyr, Veronika Guľášová a Adéla Storzerová.

Sobota, 19:01

Na pódiu je všech šest superfinalistek z fitness žen, které nyní čeká vzájemné porovnávání. Zde si lépe než Vanesa Belova vede jedna z jejích největších soupeřek v boji o absolutku Anna Dudushkina.

Sobota, 18:56

Do souboje o absolutní vítězství se zapojují také bodyfitnessky. Na pódiu jsou: Doina Gorun, Olena Chumakova a Noelia Segura Lopez.

Sobota, 18:52

Je zde superfinále ve physique mužů. O absolutní prvenství v něm bojují Johannes Falke, Endika Montiel Arto a Francesco Montuori.

Sobota, 18:36

Probíhá superfinále ve fitness žen. Nejlepší tři závodnice z obou výškových kategorií v něm nejprve absolvují volné sestavy. Zřejmě nejvýraznější volnou sestavu předvedla Vanesa Belova z Lotyšska. Stane se celkovou vítězkou právě ona?

Sobota, 18:31

Všichni kulturisté, kteří se probojovali do souboje o absolutní vítězství, absolvují znovu ještě volné sestavy.

Sobota, 18:25

Na pódiu jsou jako první kulturisté: Tobias Gerblinger, Tomáš Tabačiar, Giampietro Dehioudu a Petar Klančir. Absolvují vzájemné porovnávání a po něm i posedown. Petar Klančir jako borec z nejtěžší kategorie dominuje objemy, ale ve finální dotaženosti za ostatními borci možná mírně ztrácel.

Sobota, 18:16

Na pódiu je prezident IFBB Rafael Santonja s krátkým proslovem a přivítáním fanoušků.

Sobota, 18:11

Začíná superfinále, z něhož vzejdou absolutní vítězové.

Sobota, 10:12

Kulturistika mužů nad 100 kg - finálové výsledky

  1. Petar Klančir
  2. Ivan Vodyanov
  3. Marek Szostak
  4. Martin Nemec
  5. Dmitrii Krylov
  6. Miroslav Kalich

Petar Klančir přesto, že na soutěži nezávodil ve stoprocentní formě, svou vyvážeností a objemy udolal i některé dotaženější soupeře a po třech druhých místech z velkých mezinárodních soutěží v řadě si tak konečně odnáší vítězství.

Sobota, 10:10

Kulturistika mužů do 100 kg - finálové výsledky

  1. Giampietro Dehioudu
  2. Ciriello Gilberto
  3. Tzinidis Emmanouil
  4. Jan Tomášek
  5. Andre Niebergall
  6. Georgios Papadakis

Sobota, 10:54

Volné sestavy v kulturistice mužů nad 100 kg.

Petar Klančir - stříbrný medailista Arnold Classic Europe 2014 a 2015, druhý muž loňské Olympia Amateur Europe v nejtěžší kategorii. Je vidět, že si na volné sestavě dal záležet, dobře zvolená hudba pro masivního borce, skvělé nejsvalnatější pózy.

Martin Nemec - úřadující vícemistr Slovenska v kulturistice mužů nad 90 kg. Výborná lýtka a působivé kvadricepsy, při volné sestavě předvedl, že mu jeho objemy nikterak nebrání v pružnosti.

Ivan Vodyanov - bronzový medailista Arnold Classic Europe 2013 v kulturistice mužů do 100 kg. Jeden z nejlépe připravených závodníků v kategorii, který si s největší pravděpodobností jde pro medaili.

Dmitrii Krylov - čtvrtý muž letošního Arnold Classic Europe v kategorii nad 100 kg. Starší závodník, lepší horní polovina těla než dolní.

Miroslav Kalich - znovu zaujal širokým zádovým postojem zepředu, ale i bočními postoji.

Marek Szostak - třetí muž letošní Olympia Amateur Spain v kulturistice mužů nad 100 kg. Fantastický rozvoj zad, k jeho přednostem patří i ostře řezané hýždě.

Sobota, 10:48

Začíná finále kulturistiky mužů nad 100 kg. Jsou v něm Marek Szostak, Miroslav Kalich, Dmitrii Krylov, Ivan Vodyanov, Martin Nemec, Petar Klančir.

Miroslav Kalich zaujme perfektním širokým zádovým postojem zepředu. Petar Klančir nechává jako favorit svým soupeřům dveře otevřené. Není dost ostrý, v oblasti gluetů působí příliš měkce.

Sobota, 10:39

Volné sestavy v kulturistice mužů do 100 kg.

Jan Tomášek - vícemistr České republiky v kulturistice mužů do 90 kg z roku 2009. Pěkné nejsvalnatější pózy, bude zajímavé sledovat, k jakému výsledku se probojuje.

Georgios Papadakis - vítěz Ben Weider Diamond Cupu z roku 2013 v kulturistice mužů do 95 kg. Lepší v čelních postojích než v zadních.

Gilberto Ciriello - vítěz loňského Arnold Classic Europe v kulturistice mužů masters od 40 do 49 let nad 90 kg. Výborné trapézy a hrudník.

Emmanouil Tzinidis - čtvrtý muž letošního Arnold Classic Europe v kulturistice mužů masters od 40 do 49 let nad 90 kg. Pěkně separovaná stehna z boku, i v čelních postojích, napruhovaná ramena, v některých pózách působí trochu ploše.

Andre Niebergall - osmý muž Arnold Classic Europe 2011 v kulturistice mužů do 100 kg. Pěkná klasická volná sestava, jako by s průběhem soutěže trochu ztrácel na plnosti svalů

Giampietro Dehioudu - na mezinárodní scéně zatím neznámý závodník. Napruhované hýždě, pěkné břišní svaly, svědčilo by mu možná několik dalších kilogramů svalové hmoty, ale jinak se může chlubit celkově líbivými tvary.

Sobota, 10:34

Začíná finále kulturistiky mužů do 100 kg. Jsou v něm Giampietro Dehioudu, Andre Niebergall, Emmanouil Tzinidis, Georgios Papadakis, Gilberto Ciriello a Jan Tomášek.

Sobota, 10:23

Kulturistika mužů nad 100 kg - první semifinálové vyvolávání:

 • Petar Klančir
 • Martin Nemec
 • Ivan Vodyanov
 • Dmitrii Krylov
 • Marek Szostak

Petar Klančir disponuje skvělými objemy, postavu bez výraznějších slabin, ale nezávodí v optimální formě. Tvrdostí naopak zaujme Rus Ivan Vodyanov, který spolu s Martinem Nemcem patří zřejmě ke Klančirovým nejvýraznějším soupeřům.

Kulturistika mužů nad 100 kg - druhé semifinálové vyvolávání:

 • Fabio Petruio
 • Stefano Di Muzio
 • Miroslav Kalich
 • Roland Brosman

Sobota, 10:10

Na programu je semifinále v kulturistice mužů nad 100 kg. V kategorii jsou také čtyři čeští závodníci (Josef Malzer, Vlastimil Kalaš, Jaroslav Paseka, Miroslav Kalich). Jaroslav Paseka vypadá v základním postoji obrovský! Nabízí separované hamstringy i napruhované hýždě. Petar Klančir disponuje spoustu hmoty, výbornými pažemi, stehny i lýtky. Přesto, že by mohl být o něco ostřejší, patří k favoritům. Výbornou formou a pěknými objemy zaujme také Slovák Martin Nemec.

Sobota, 10:02

Kulturistika mužů do 100 kg - první semifinálové vyvolávání:

 • Jan Tomášek
 • Georgios Papadakis
 • Gilberto Ciriello
 • Andre Niebergall
 • Giampietro Dehioudu

Kulturistika mužů do 100 kg - druhé semifinálové vyvolávání:

 • Jan Tomášek
 • Andre Niebergall
 • Tomasz Lech
 • Michal Sitter
 • Emmanouil Tzinidis
 • Kadir Ozcan

Sobota, 09:52

Na programu je semifinále v kulturistice mužů do 100 kg. V kategorii jsou také čtyři čeští závodníci (Jan Tomášek, Michal Sitter, Jan Machač a Jan Šimušák). Michal Sitter od prvních okamžiků na pódiu bojuje jako lev, disponuje skvělým hrudníkem i spoustou detailů v oblasti zad. Totéž platí i o Řekovi Emmanouilovi Tzinidisovi, který vedle něj pózoval při porovnávání podle startovních čísel. Jan Tomášek na první pohled zaujme vyváženou postavou, výbornými rameny a skvělými stehny, která někdy u závodníků po čtyřicítce ztrácí na objemu, on ale není ten případ. Výborná póza břicho - stehna.

Sobota, 09:46

Také dnešním dnem soutěže bude diváky provázet Michal Dusík. Pomáhat by mu měl Bob Cicherillo, jenž bude spolumoderovat i připojené klání profíků.

Pátek, 18:38

Pro dnešek je na Olympia Amateur Europe dobojováno. Zítra jsou na programu boje v kulturistice mužů do a nad 100 kg a také souboje o absolutní vítěze. Spolu se zápolením amatérů se odehraje také čtvrtý ročník profesionální show EVLS Prague Pro.

Pátek, 18:33

Kulturistika mužů do 90 kg - finálové výsledky

  1. Tomáš Tabačiar
  2. Jozef Furin
  3. János Csuhai
  4. Gabriel Opare
  5. Jakub Šubrt
  6. Musa Ayad Kadem

Pátek, 18:28

Kulturistika mužů do 80 kg - finálové výsledky

  1. Tobias Gerblinger
  2. Kushtrim Bajraktari
  3. Aleksei Denisov
  4. Tomáš Khun
  5. Arnold Gergely
  6. Kujtim Lepaja

Pátek, 18:19

Volné sestavy v kulturistice mužů do 90 kg:

Závodníci v kulturistice (I.) - rozhovory a formy před Olympia Amateur Europe 2015

János Csuhai - čtvrtý muž letošního Arnold Classic Europe v kulturistice mužů do 85 kg. Chybí mu potřebná tvrdost zejména v oblasti dolních končetin, rozhodně si však startem na této soutěži neudělal špatné jméno.

Jakub Šubrt - třetí muž loňské Olympia Amateur Europe v kategorii do 90 kg. Napruhované kvadricepsy, pěkně klenutý a masivní hrudník, skvělé paže. Mohl by být o něco ostřejší.

Tomáš Tabačiar - absolutní mistr Evropy v klasické kulturistice z roku 2010, druhý muž GP PEPA Opava v kulturistice mužů do 90 kg z roku 2013. Ve finále lepší úprava pokožky než v semifinále, skvělé paže a stehna, výborná póza břicho - stehna.

Jozef Furin - čerstvě druhý muž Arnold Classic Europe v kulturistice mužů do 90 kg. Neskutečně plné svaly v oblasti horní poloviny těla a famózní paže. Skvělá odezva publika.

Musa Ayad Kadem - čtvrtý muž loňského Arnold Classic Amateur v kulturistice mužů do 85 kg. Starší závodník, předvedl několik klasických póz, ale na svěžeji působící soupeře už něco ztrácel.

Gabriel Opare - trojnásobný účastník Arnold Classic Europe, který však na výraznější mezinárodní úspěch zatím čeká. Velmi dobrá horní polovina, ve které vyniká pěknými tvary i objemy. Stehna za horní polovinou těla mírně zaostávají.

Pátek, 18:12

Začíná finále kulturistiky mužů do 90 kg. Jsou v něm Gabriel Opare, Musa Ayad Kadem, Jozef Furin, Tomáš Tabačiar, Jakub Šubrt, János Csuhai. Vyrovnaný souboj několika závodníků.

Pátek, 17:59

Volné sestavy v kulturistice mužů do 80 kg.

Aleksei Denisov - loňský vicemistr Evropy v kulturistice mužů do 80 kg. Na svou kategorii mohutný kulturista k optimální formě mu však něco málo chybí.

Kushtrim Bajraktari - na mezinárodní scéně zatím neznámý závodník. Je rozhodně překvapením kategorie. Disponuje vyváženou postavou, pěkným hrudníkem i pěknou formou.

Tomáš Khun - začínající kulturista, který vloni sbíral první zkušenosti se soutěžním pódiem ve federaci NABBA. Na soutěži se prezentuje ve výborném světle. Pěkný dvojitý biceps zepředu, výborná nejsvalnatější póza, skvělý hrudník.

Arnold Gergely - závodník, který dosud nastupoval především v kategorii klasické kulturistiky. Náznak vánočního stromečku v oblasti spodních zad, zejména v čelních postojích perfektně dotažený, slabinou je méně hmoty v oblasti kvadricepsů.

Kujtim Lepaja - na mezinárodní scéně zatím neznámý závodník. Zaujal napruhovaným hrudníkem a pěknou nejsvalnatější pózou.

Tobias Gerblinger - třetí muž loňského Loaded Cupu v kategorii do 80 kg. Vysekaný na kost! Pěkné boční pózy vkleče. Napruhované tricepsy.

Pátek, 17:52

Začíná finále kulturistiky mužů do 80 kg. Jsou v něm Tobias Gerblinger, Kujtim Lepaja, Arnold Gergely, Tomáš Khun, Kushtrim Bajraktari a Aleksei Denisov. Velmi pěknou formou, ostře řezanými hýžděmi a dobrým rozvojem horní poloviny těla se může chlubit zejména Němec Gerblinger. Slušely by mu však oblejší kvadricepsy.

Pátek, 17:46

Physique mužů nad 178 cm - finálové výsledky

  1. Francesco Montuori
  2. Andre Merzdorf
  3. Christoph Friedl
  4. Ondřej Kmošťák
  5. Ramses Rodriguez Fernandez
  6. Michal Kulštejn

Pátek, 17:42

Physique mužů do 178 cm - finálové výsledky

  1. Endika Montiel Arto
  2. Jones Ahmad
  3. Joaquim Camps Angel
  4. Peter Orvik
  5. Péter Gál
  6. Štepán Ginzel

Pátek, 17:39

Finále ve physique mužů nad 178 cm. Na pódiu pózují: Andre Merzdorf, Christoph Friedl, Ramses Rodriguez Fernandez, Francesco Montuori, Ondřej Kmošťák, Michal Kulštejn

Pátek, 17:32

Physique mužů do 174 cm - finálové výsledky

  1. Johannes Falke
  2. Alexis Gonzalez Benitez
  3. Juan Salomon Franco
  4. Sebastian Gunčík
  5. Jaques Da Silva
  6. Radim Mahovský

Pátek, 17:27

Finále ve physique mužů do 178 cm. Na pódiu pózují: Péter Gál, Jones Ahmad, Peter Orvik, Štepán Ginzel, Joaquim Camps Angel, Endika Montiel Arto

Pátek, 17:22

Finále ve physique mužů do 174 cm. Na pódiu pózují: Alexis Gonzalez Benitez, Jaques Da Silva, Radim Mahovský, Sebastian Gunčík,Johannes Falke, Juan Salomon Franco.

Pátek, 17:06

Semifinále v kulturistice mužů do 90 kg.

Kulturistika mužů do 90 kg - první semifinálové vyvolávání:

 • János Csuhai
 • Tomas Tabaciar
 • Jozef Furin
 • Gabriel Opare

János Csuhai se prezentuje velmi pěkným množstvím svalové hmoty, chybí mu však potřebná tvrdost v oblasti hýždí. Jozef Furin zaujal zejména skvělou horní polovinou těla, výbornými pažemi, ale i velmi dobrou úpravou pokožky. Tomáš Tabačiar pak disponuje famózními kvadricepsy i napruhováním sedacích svalů. V tuto chvíli se zdá, že by se o vítězi mohlo rozhodnout právě mezi oběma posledními zmíněnými borci.

Kulturistika mužů do 90 kg - druhé semifinálové vyvolávání:

 • René Gorol
 • Jakub Šubrt
 • Kristian Farkas
 • Musa Ayad Kadem
 • Najibulla Ander

Pátek, 16:55

Semifinále v kulturistice mužů do 80 kg.

Kulturistika mužů do 80 kg - první semifinálové vyvolávání:

  Denisov Aleksei
 • Kushtrim Bajraktari
 • Tomáš Khun
 • Tobias Gerblinger

Překvapením startovního pole jsou vyvážený Kushtrim Bajraktari z Kosova a Tomáš Khun, který si při své první soutěži ve federaci IFBB vede skvěle.

Kulturistika mužů do 80 kg - druhé semifinálové vyvolávání:

  Luboš Chmelenský
 • Matej Ryšavý
 • Arnold Gergely
 • Kujtim Lepaja
 • Michal Kertes

Zřejmě nejlépe připraveným závodníkem druhého vyvolávání byl Matej Ryšavý, který zaujal napruhovanými hýžděmi, skvělými lýtky i kvadricepsy.

Pátek, 16:48

Na pódiu jsou kulturisté z kategorie do 90 kg, které čeká eliminace.

Pátek, 16:31

Na řadě je semifinále ve physique mužů nad 178 cm.

Physique mužů nad 178 cm - první semifinálové vyvolávání:

 • Michal Kulštejn
 • Francesco Montuori
 • Ramses rodriguez fernandez
 • Andre Merzdorf

Physique mužů nad 178 cm - druhé semifinálové vyvolávání:

 • Ondřej Kmošťák
 • Ihsan Tanis
 • Iurii Ilin
 • Christoph Friedl
 • Mariusz Janucik
 • Michael Bruijstens
 • Mateusz Bobrowski

Pátek, 16:06

Dlouhá eliminace ve physique mužů nad 178 cm právě skončila. Na řadě je semifinále ve physique mužů do 178 cm.

Physique mužů do 178 cm - první semifinálové vyvolávání:

 • 169 - není na seznamu
 • Joaquim Camps Angel
 • Peter Orvik
 • Jones Ahmad

Physique mužů do 178 cm - druhé semifinálové vyvolávání:

 • Gian-Luca Liesch
 • Ilya Tsarev
 • Štepán Ginzel
 • Jakub Cenek
 • Péter Gál

Pátek, 15:45

Následuje eliminace ve physique mužů nad 178 cm. Na pódium se musí vtěsnat 39 závodníků! V nejpočetněji obsazené kategorii soutěže se o přízeň rozhodčích uchází i deset sportovců z České republiky.

Pátek, 15:30

Odehrává se semifinále ve physique mužů do 174 cm.

Physique mužů do 174 cm - první semifinálové vyvolávání:

 • Juan Salomon Franco
 • Johannes Falke
 • Sebastian Gunčík
 • Jaques Da Silva
 • Alexis Gonzalez Benitez

Physique mužů do 174 cm - druhé semifinálové vyvolávání:

 • Sašo Pasic
 • Tomáš Velebír
 • Radim Mahovský
 • Özkan Akcesme
 • Aleš Lamka

Pátek, 15:23

Eliminace probíhá i ve physique mužů do 178 cm. Na pódiu je hned osm závodníků z České republiky a o přízeň rozhodčích bojuje také mladší bratr profesionálního kulturisty Ahmada Ahmada Jones.

Pátek, 15:11

Na programu je eliminace ve physique mužů do 174 cm.

Pátek, 15:09

Fitness žen nad 163 cm - finálové výsledky

  1. Vanesa Belova
  2. Oksana Orobets
  3. Tatiana Kozuchova
  4. Ágoston Dorottya
  5. Oona Ylitolonen
  6. Marina Zvancuka

Fitness žen do 163 cm - finálové výsledky

  1. Anna Dudushkina
  2. Nikolett Szabó
  3. Lenka Červená

Pátek, 13:56

Probíhá finále ve fitness žen nad 163 cm. Všechny závodnice absolvují porovnávání v jedné řadě.

Pátek, 13:53

Probíhá finále ve fitness žen do 163 cm. Všechny tři závodnice v kategorii absolvují porovnávání.

Pátek, 13:40

Bodyfitness žen nad 168 cm - finálové výsledky

  1. Noelia Segura Lopez
  2. Ellen Elizabeth Berg
  3. Natalia Vikhrova
  4. Christine Schranz
  5. Ramona Curiel
  6. Anna Giokala

Při dekorování vítězů asistovali Pavel Vacek a Ing. arch. Juraj Višný.

Bodyfitness žen do 168 cm - finálové výsledky

  1. Olena Chumakova
  2. Renata Benigno-Wisskirchen
  3. Naoia Isabella Pettersen
  4. Veronika Žižková
  5. Lucie Jakešová

  6. Ágnes Tüske

Při dekorování vítězů asistovali Radek Lonc a Ing. arch. Juraj Višný.

Pátek, 13:34

Finále v bodyfitness žen nad 168 cm. Před rozhodčí postupně předstupují: Ellen Elizabeth Berg, Natalia Vikhrova, Anna Giokala, Christine Schranz, Ramona Curiel, Noelia Segura Lopez.

Pátek, 13:30

Bodyfitness žen do 163 cm - finálové výsledky

  1. Doina Gorun
  2. Szandra Hidasi
  3. Zsuzsanna Tirpák
  4. Margita Zámolová
  5. Roberta Visintainer
  6. Iuliia Baranova

Při dekorování vítězů asistovali Vojtěch Koritenský a Ing. arch. Juraj Višný.

Pátek, 13:19

Finále v bodyfitness žen do 168 cm. Před rozhodčí postupně předstupují: Veronika Žižková, Olena Chumakova, Naoia Isabella Pettersen, Renata Benigno-Wisskirchen, Lucie Jakešová, Ágnes Tüske

Pátek, 13:16

Finále v bodyfitness žen do 163 cm. Před rozhodčí postupně předstupují: Roberta Visintainer, Szandra Hidasi, Zsuzsanna Tirpák, Doina Gorun, Margita Zámolová, Iuliia Baranova.

Pátek, 12:58

Zatímco ve fitness žen do 163 cm závodí pouze tři sportovkyně, v kategorii nad 163 cm jich výsledky svého úsilí prezentuje sedm. Zřejmě nejzajímavější volné sestavy předvedly Tatiana Kožuchová (Slovensko) a Vanesa Belova (Lotyšsko).

Pátek, 12:49

Semifinále ve fitness žen. V kategorii do 163 cm jej volnou sestavou zahájila Lenka Červená. Jako druhá se na pódiu představila Anna Dudushkina, třetí pak velmi dynamickou volnou sestavou plnou obtížných prvků pozornost diváků upoutala Maďarka Nikolett Szabó.

Pátek, 12:42

Bikini fitness žen nad 172 cm - finálové výsledky

  1. Adéla Storzerová
  2. Olga Putrova
  3. Kseniia Sheveleva
  4. Olívia Pohánková
  5. Veronika Serzante
  6. Adrienne Koleszar

Pátek, 12:35

Bikini fitness žen do 172 cm - finálové výsledky

  1. Veronika Guľášová
  2. Saskia Cakoci
  3. Jana Slívová
  4. Karen Lind Thompson
  5. Lucia Košecká
  6. Veronika Mancini

Pátek, 12:25

Finále bikini fitness žen nad 172 cm. Před rozhodčí postupně předstupují: Veronika Serzante, Olívia Pohánková, Olga Putrova, Kseniia Sheveleva, Adéla Storzerová, Adrienne Koleszar.

Pátek, 12:20

Bikini fitness žen do 169 cm - finálové výsledky

  1. Oksana Brygidyr
  2. Diana Volkova
  3. Diana Salamon
  4. Ewelina Szala
  5. Andrea Lackner
  6. Gerda Makunaite

Pátek, 12:11

Finále bikini fitness žen do 172 cm. Před rozhodčí postupně předstupují: Veronika Mancini, Lucia Košecká, Saskia Cakoci, Jana Slívová, Karen Lind Thompson, Veronika Guľášová.

Pátek, 12:05

Bikini fitness žen do 166 cm - finálové výsledky

  1. Denisa Hargašová
  2. Aleksandra Mikucka
  3. Ekaterina Krasavina
  4. Natalia Rahushenko
  5. Martina Sedlárová
  6. Apostolia Lyviaki

Pátek, 11:54

Finále bikini fitness žen do 169 cm. Před rozhodčí postupně předstupují: Andrea Lackner, Oksana Brygidyr, Ewelina Szala, Gerda Makunaite, Diana Volkova, Diana Salamon.

Pátek, 11:49

Bikini fitness žen do 163 cm - finálové výsledky

  1. Ľubica Bérešová
  2. Sabina Pleváková
  3. Tetiana Prykhodko
  4. Rodika Bodrug
  5. Elisabeth Wangen
  6. Virág Kiss

Pátek, 11:39

Finále bikini fitness žen do 166 cm. Před rozhodčí postupně předstupují: Aleksandra Mikucka, Ekaterina Krasavina, Denisa Hargašová, Martina Sedlárová, Natalia Rahushenko, Apostolia Lyviaki.

Pátek, 11:30

Finále bikini fitness žen do 163 cm. Před rozhodčí postupně předstupují: Elisabeth Wangen, Sabina Pleváková, Ľubica Bérešová, Tetiana Prykhodko, Rodika Bodrug, Kiss Virág.

Pátek, 11:21

Semifinále bodyfitness žen nad 168 cm. Na pódiu je jedenáct závodnic, včetně domácích Anny Vaculíkové a Kateřiny Harenčákové.

Bodyfitness žen nad 168 cm - první semifinálové vyvolávání:

 • Noelia Segura Lopez
 • Ramona Curiel
 • Christine Schranz
 • Vikhrova Natalia
 • Ellen Elizabeth Berg

Bodyfitness žen nad 168 cm - druhé semifinálové vyvolávání:

 • Katerina Harencáková
 • Sabine Braunsteiner
 • Melanie Niebergall
 • Bianka Horváth
 • Anna Giokala
 • Anna Vaculíková

Pátek, 11:14

Semifinále bodyfitness žen do 168 cm. Na pódiu je osm závodnic, včetně domácích Lucie Jakešové, Lucie Koumarové a Veroniky Žižkové.

Bodyfitness žen do 168 cm - první semifinálové vyvolávání:

 • Renata Benigno-Wisskirchen
 • Naoia Isabella Pettersen
 • Olena Chumakova

Bodyfitness žen do 168 cm - druhé semifinálové vyvolávání:

 • Sylwia SLICZNA
 • Ágnes Tüske
 • Lucie Jakešová
 • Veronika Žižková
 • Lucie Koumarová

Pátek, 11:06

Semifinále bodyfitness žen do 163 cm. Na pódiu je jedenáct závodnic, včetně domácích Margity Zámolové a Silvie Beránkové.

Bodyfitness žen do 163 cm - první semifinálové vyvolávání:

 • Margita Zámolová
 • Doina Gorun
 • Zsuzsanna Tirpák
 • Hidasi Szandra
 • Roberta Visintainer

Bodyfitness žen do 163 cm - druhé semifinálové vyvolávání:

 • Baranova Iuliia
 • Jensen Sara
 • Rita Singh
 • Silvie Beránková
 • Viktoria Zakharova

Pátek, 10:48

Semifinále v bikini fitness žen nad 172 cm. Na pódiu je patnáct závodnic, včetně domácích sportovkyň Karolíny Machové a Adély Storzerové.

Bikini fitness žen nad 172 cm - první semifinálové vyvolávání:

 • Adéla Storzerová
 • Sheveleva Kseniia
 • Olga Putrova
 • Olívia Pohánková
 • Veronika Serzante

Bikini fitness žen nad 172 cm - druhé semifinálové vyvolávání:

 • Veronika Serzante
 • Aleksandra Laer
 • Adrienne Koleszar
 • Burnett Reneeshuntaerl
 • Bobrovskaia Anastasia
 • Nadine Kerastas

Pátek, 10:34

Semifinále v bikini fitness žen do 172 cm. Na pódiu je sedmnáct závodnic, včetně domácích Martiny Abukhlal, Veroniky Wertheimové a Jany Slívové.

Bikini fitness žen do 172 cm - první semifinálové vyvolávání:

 • Veronika Guľášová
 • Jana Slívová
 • Saskia Cakoci
 • Lucia Košecká
 • Veronika Mancini

Bikini fitness žen do 172 cm - druhé semifinálové vyvolávání:

 • Veronika Mancini
 • Yarovan Alena
 • Bianca Stuhlpfarrer
 • Karen Lind Thompson
 • Kathrin Pfefferkorn
 • Olga Kulinych

Pátek, 10:22

Zápolení v bikikni fitness žen do 169 cm se obejde bez eliminace, když je na pódiu dvanáct závodnic.

Bikini fitness žen do 169 cm - první semifinálové vyvolávání:

 • Salamon Diana
 • Diana Volkova
 • Gerda Makunaite
 • Ewelina Szala
 • Oksana Brygidyr

Bikini fitness žen do 169 cm - druhé semifinálové vyvolávání:

 • Gerda Makunaite
 • Linn Cesilie Tovaas
 • Caroline Devaux
 • Andrea Lackner

Pátek, 10:10

Semifinále v bikini fitness žen do 166 cm.

Bikini fitness žen do 166 cm - první semifinálové vyvolávání:

 • Apostolia Lyviaki
 • Martina Sedlárová
 • Denisa Hargašová
 • Ekaterina Krasavina
 • Aleksandra Mikucka

Bikini fitness žen do 166 cm - druhé semifinálové vyvolávání:

 • Marta Kwiatkowska
 • Natalia Rahushenko
 • Kristina Kalinkova
 • Kine Paoloa Sæter
 • Veryna Volha

Pátek, 09:56

Bikini fitness žen do 163 cm - první semifinálové vyvolávání:

 • Tetiana Prykhodko
 • Ľubica Bérešová
 • Sabina Pleváková
 • Elisabeth Wangen

Bikini fitness žen do 163 cm - druhé semifinálové vyvolávání:

 • Tetiana Prykhodko
 • Kiss Virág
 • Svitlana Sydorenko
 • Erika Tarkuličová
 • Rodika Bodrug
 • Elisabeth Wangen
 • Michaela Brutenič

Pátek, 09:52

Semifinále v bikini fitness žen do 163 cm. Znovu nejprve probíhá porovnávání podle startovních čísel.

Pátek, 09:47

Podobná situace nastala i v kategorii do 166 cm. O jedno poslední volné postupové místo do semifinále bojují podle rozhodčích vyrovnané Lucie Cahová, Juliana Melisová, Roxana Fröhlich a Fanny Charron.

Pátek, 09:44

Iveta Kuglerová, Karoline Kjaernes, Karolina Janowska a Daniela Vojtekova v bikini fitness žen do 163 cm nyní svádějí souboj o poslední volné postupové místo do semifinále.

Pátek, 09:35

Na pódiu jsou závodnice z bikini fitness žen do 166 cm. Mezi nimi domácí Lucie Cahová a Michaela Masslová. Stejně jako v případě předchozí kategorie i zde je patrné, jak šla úroveň závodnic za několik posledních let nahoru. Opět probíhá nejprve porovnávání podle startovních čísel v rámci eliminace. Pro semifinálové boje se nejlepších patnáct závodnic na pódium vrátí později.

Pátek, 09:33

Aktuálně v kategorii do 163 cm probíhají porovnávání závodnic podle startovních čísel v rámci eliminace.

Pátek, 09:21

Jako první se o přízeň rozhodčích budou ucházet bikini fitnessky z kategorie do 163 cm. Jedná se o druhou nejpočetněji obsazenou kategorii soutěže a závodí v ní i tři sportovkyně z České republiky (Karolína Tlustá, Veronika Wisiorková, Sandra Bártová). Celkem rozhodčí budou posuzovat formy 34 závodnic.

Pátek, 09:19

V Tipsport Areně je vše připraveno k tomu, aby první závodnice nastoupily na pódium. Moderátor akce Michal Dusík vítá v hale diváky.
Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

02.10.09:37Konstantin Ožinskij - Zdravím, bude online přenos??? Díky ;)
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínKateřina Ottová a Daniel Božek - trén...
Marczus (15:29) • Ježíšmarjá, proč jim zisk profi karty trvá tak dlouho? Nechápu...
magazínBen Weider Natural Pro Qualifier 2023...
KKarmasin (13:36) • Profesionální liga a dopingové kontroly, nějak mi to nejde dohromady.
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
LeToucan (12:44) • Nebude spíš hrát roli to, že ty závody jsou strašně pozdě? Většina lidí jde na Čelákovi...
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
Valasekjakub123 (12:20) • 13 elite pro karet. Ty nemají žádnou váhu jen další amatérská liga. Škoda bývalý to pěk...
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
Bažant (11:08) • Se leda přešaltovat k Maniona federaci.Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie