Reklama:
Protein Extrifit v akci 2270 g + 1000 g ZDARMA
Zásoby doplněny, akce pokračuje! Protein s postupným uvolňováním v exkluzivní akci! Více zde.

Vyhrajte vstupenky na soutěž
EVLS Prague Pro 2015!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní


EVLS PRAGUE PRO 2015 - 3. 10. 2015, Česká republika
Čeští profesionálové před EVLS Prague Pro:
Milan Šádek (video) Lukáš Osladil Tomáš Kašpar
Dalibor Hájek Jan KubíkVladimíra Krásová
Před EVLS Prague Pro:
program soutěž o vstupenky
Info z EVLS Prague Pro:
prezentacetiskovka a Meet & Greetz místa děnísemifinále fotofinále fotozákulisí I.zákulisí II. zákulisí III.
výsledky a fotovideozáznam 212videozáznam openvideozáznam bikini rozhovor s M. Šádkem od diváků II.

Již čtvrtý ročník české profesionální soutěže EVLS Prague Pro je za dveřmi a seznam jmen závodníků, kteří na klání již v sobotu 3. října změří síly, se rozrůstá takřka každým dnem. Na závodech by se v kulturistice mužů open měli představit například Steve Kuclo, Roelly Winklaar, Juan Morel nebo obhájce loňského vítězství Dennis Wolf. České barvy pak budou v obou kategoriích reprezentovat Jan Kubík, Tomáš Kašpar, Lukáš Osladil, Milan Šádek a Dalibor Hájek.

Pokud si tuto podívanou nechcete nechat ujít, na závody byste rádi zavítali, seděli na pěkných místech a přitom si v současné době třeba nemůžete dovolit investovat do koupě vstupenky, máme pro Vás jednoduché řešení!

Zapojte se do exkluzivní soutěže na serveru Ronnie.cz a vyhrajte jeden ze tří párů vstupenek
na soutěž EVLS Prague Pro a Olympia Amateur Europe 2015 v celkové hodnotě 5.340 Kč!


Vstupenky na soutěž EVLS Prague Pro 2015 můžete zakoupit zde.


EVLS Prague Pro se opět bude moci pochlubit vedle vrcholné světové soutěže bohatým doprovodným programem v čele s výstavou Fitness EXPO, která nabídne partnerům, sponzorům a vystavovatelům příležitost představit a nabídnout fanouškům celé spektrum produktů a služeb včetně největších novinek, které na trhu jsou nebo teprve budou k dostání. Nebude chybět ani akce Meet & Greet, která se při své premiéře v roce 2014 setkala s velkým ohlasem. Lákadlem pak budou také semináře s hvězdami kulturistického nebe, které do programu události, jakou EVLS Prague Pro 2015 je, neodmyslitelně patří.

A právě doprovodného programu se bude týkat dnešní otázka. Kromě semináře úřadujícího Mr. Olympia Phila Heatha se bude v rámci téhle kulturistické akce konat i seminář jedné z největších hvězd profesionální kulturistické scény 90. let, čtyřnásobného stříbrného medailisty ze soutěže Mr. Olympia a dvojnásobného vítěze soutěže Arnold Classic. Víte, o kom je řeč?

Jak zní jméno bývalého úspěšného profesionálního kulturisty,
který bude pořádat seminář v rámci EVLS Prague Pro 2015?

Vyhrajte vstupenky na soutěž EVLS Prague Pro 2015
Jméno:
E-mail:
Adresa:
Tučně uvedené položky jsou povinné.

Maximální délka je 250 znaků.
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 17. 09. 2015 v 08:00 a končí 24. 09. 2015 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (37/2015)

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, jak se nazývá tekutina, která zabezpečuje snížení tření v kloubech a podporuje kloubní výživu? Správná odpověď zní: synoviální tekutina.

Vylosováni byli:

  • adlerovajulca@...cz
  • hana.p@...cz
  • marekpvl@...com

Gratulujeme!


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 24. září. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra