Reklama:

Závodnice v bikiny fitness
- rozhovory a formy před Olympia Amateur Europe 2015

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti


OLYMPIA AMATEUR EUROPE 2015 - 2. - 3. 10. 2015, Praha
Psali jsme o Češích před Olympia Amateur Europe:
bikiny: Adéla StorzerováSabina KaderkováJana JeřábkováKarolína MachováMartina AbukhlalVeronika Wertheimová • Veronika Szalayová • Jana Slívová • Lucie Cahová • Michaela Masslová • Karolína TlustáVeronika WisiorkováSandra Bártovábodyfitness: Anna Vaculíková • Kateřina Harenčáková • Lucie JakešováLucie KoumarováVeronika ŽižkováSilvie BeránkováMargita Zámolováphysique: Miroslav KadlecNikola Cigolinov • Miroslav Juříček • Lukáš MacekJan JonášPanos PlangesisMarek Gerhardt • Daniel Müller • Aleš Bejr • Johannes Steger • Jakub VeselýPřemysl ChaloupkaMichal KulštejnFilip Šteflovič • Štěpán Ginzel • Richard Biško • Lukáš Bartošek • Petr Ouvín • Ondřej Kmošťák • Tomáš KejíkJakub CenekAleš LamkaLukáš Červený • Radim Mahovský • Sebastian Gunčík • kulturistika: Miroslav KalichJosef MalzerJaroslav PasekaVlastimil KalašJakub ŠubrtJan Šimušák • Michal Sitter • Jan Machač • Jan TomášekJiří VacekJozef FurinTomáš KhunDavid VyčítalRoman JurákRené GorolRichard Čada Luboš ChmelenskýPavel ŠerákMatěj Ryšavýfitness: Lenka Červená
Info z Olympie:
prezentaceonline report z místa dění
Před Olympií:
soutěž o vstupenky Češiharmonogram
pátek:
foto pódium I.foto pódium II.zákulisí I.zákulisí II.
sobota:
foto pódium III.zákulisí I. (s EVLS) • zákulisí II. (s EVLS)
kompletní výsledky s body a fotografie - 4 medaile! absolutky, sestavyvideozáznam ženyvideozáznam muži
od diváků I. od diváků II.
Eagles EVLS Cup: info
Z Olympie očima závodníků, rozhovory:
očima M. KulštejnaJana SlívováAdéla Storzerová

Kdo se bude prezentovat na Olympia Amateur Europe 2015?
Olympia Amateur Europe a EVLS Prague Pro 2015: harmonogram!
Prestižní soutěž Olympia Amateur Europe bude stejně jako loni probíhat v pražské Tipsport Areně. Registrace závodníků se konala již od středečního dne, první závodníci se na soutěžní pódium postaví již v pátek ráno, jak si můžete ověřit i v časovém harmonogramu, který jsme Vám přinesli v tomto článku. Počet startujících je opravdu obrovský, jen z České republiky se nechalo možností představit se na mezinárodním klání na domácí půdě zlákat skoro sedm desítek závodníků. Jejich seznam jsme Vám přinesli již zde.

V tomto článku pro Vás máme přehled závodnic kategorie bikiny fitness. Těch je celkem 13 a níže naleznete rozhovory s těmi, které si našly čas, aby se podělily o své dojmy z přípravy a fotky aktuálních předsoutěžních forem. S bikiny fitnesskami, které startovaly také na nedávném Arnold Classic Europe v Madridu, jsme Vám přinesli rozhovory již v předešlém článku.


jménokategorie jméno kategorie
Adéla Storzerová nad 172 cm Michaela Masslová do 166 cm
Jana Jeřábková do 172 cm Veronika Szalayová do 169 cm
Karolína Tlustá do 163 cm Veronika Wertheimová do 172 cm
Jana Slívová do 166 cm Martina Abukhlal do 172 cm
Lucie Cahová do 163 cm Karolína Machová do 172 cm
Sandra Bártová do 163 cm Sabina Kaderková nad 172 cm
Veronika Wisiorková do 163 cm      


Veronika Wisiorková

Vybrané úspěchy:

GP Ostrava 2014 - 3. místo v kondičním bikiny fitness do 165 cm
Smartlabs Cup Brno 2014 - 6. místo v kondičním bikiny fitness do 165 cm
Grand Prix Ronnie.cz 2014 - 6. místo v kondičním bikiny fitness do 165 cm

Představte se prosím krátce našim čtenářům a řekněte něco o sobě.

Jsem Veronika Wisiorková, je mi 25 let a pocházím z Havířova. Dodělávám vysokou školu - Slezskou univerzitu v Opavě, pracuji jako asistentka marketingu a fitness svět je mým velkým koníčkem a vášní.


Veronika Wisiorková - aktuální forma před Olympia Amateur Europe 2015
Proč padla volba právě na tuto soutěž? Bude se jednat o vaši první zkušenost na mezinárodním pódiu? Co od svého startu očekáváte, jaké máte ambice?

V loňském roce jsem se zúčastnila této velkolepé soutěže jako divák a natolik jsem se zamilovala do celé té atmosféry, že jsem si slíbila, že se na ta prkna také postavím, jen jsem netušila, že se mi to povede už tento rok. Mezinárodní soutěž pro mě bude premiérová, proto také nemám vysoké ambice, ale spíše to beru jako cennou zkušenost pro další soutěžní starty.

Čím vás nejvíce oslovila kategorie, ve které se představíte? Proč jste se rozhodla právě pro ni?

Líbí se mi krásná vysportovaná těla, kulaté zadečky, pevné nohy, kulatá ramena, jemné svaly, to vše při zachování maximální ženskosti. Především o tom právě tato kategorie je, a proto si mě také získala.

Nastiňte nám podobu svých tréninků a celkově předsoutěžního režimu - jak často, kde a s kým trénujete, jak probíhá dieta... Co považujete za své přednosti a co naopak za slabiny?

Tréninky se neustále k blížící se soutěži mění, nicméně důraz je kladen na spodní část těla, zejména zadní stranu stehen a zadečku, který procvičím třikrát do týdne, vršek těla se zaměřením na ramena a záda pak dvakrát do týdne. Silový trénink doprovází i kardio na lačno o délce 60 minut. Zařazuji ho také po tréninku, ale už v kratším rozsahu. Trénuji u nás ve Fit Gymu, kde už jsem jako doma, nejčastěji sama se sluchátky na uších, anebo s pomocí trenéra Jana Cahy.

Dietu mám víceméně bezsacharidovou, zaměřenou spíše na bílkoviny a zdravé tuky. Tohle mi velmi vyhovuje, nemám příliš pocit hladu nebo chutě. Co se předností a slabin týče, myslím, že není partie, se kterou bych byla na sto procent spokojená, pořád je na čem pracovat. :)

Chcete závěrem někomu poděkovat nebo něco vzkázat?

V prvé řadě svému příteli, který je mi v posledních dnech velkou oporou a stará se o vše, co je potřeba, abych se mohla věnovat sobě a tréninkům, dále mému trenérovi Honzovi Cahovi, se kterým tvoříme super tým, ví, co na mě platí a co naopak ne, což je v posledních fázích strašně důležité. Mamince, sestřičce, mým nejbližším kamarádkám (ony ví, které to jsou), které mě podporují, jak to jde. Nesmím zapomenout také na podporu Aktinu a děkuji čtenářům mého blogu, kteří mi dávají obrovské množství pozitivní energie a motivace s každou zprávou a komentářem, a všem, kteří mi v přípravě pomáhají.

Zpět na přehled


Martina Abukhlal

Vybrané úspěchy:

Amateur Bikini Olympia 2012 - 2. místo v bikini fitness nad 168 cm
Arnold Classic Europe 2012 - 4. místo v bikini fitness žen nad 168 cm
(Na obou těchto kláních závodila za Švýcarsko.)

Od roku 2013 jsme vás na soutěžních prknech neviděli. Co je u vás za tu dobu nového a proč jste si vybrala právě amatérskou Olympii?

Ano, je pravda, že naposledy jsem závodila v americkém Ohiu na Arnold Classic. Poté jsem se potýkala se zdravotními problémy, které mi znemožnily přípravu na další sezóny. Na nějakou dobu jsem pak opustila posilovnu a věnovala se plně jenom CrossFitu a vzpírání. Myslela jsem si, ze už se k závodění nikdy nevrátím, ale touha byla silnější.

Moje příprava nebyla snadná a do poslední chvíle jsem si nebyla jistá, zda budu moci závodit. Termín Olympie mi dal dostatek času pro přípravu bez stresu.


Martina Abukhlal - aktuální forma před Olympia Amateur Europe 2015
Přibližte nám podobu svých tréninků a předsoutěžního režimu celkově. Spolupracujete s někým, nebo se spoléháte jen na sebe a své zkušenosti?

Ráno začínám HIIT kardiem na spinningovém kole. Pak do sebe hodím snídani a utíkám na trénink. Rozdíl v předešlých přípravách je, ze jsem nemusela nabírat svalovou hmotu, naopak jsem ji musela částečně upálit. Proto jsou moje tréninky intenzívní a s minimem pauz. Den končím opět HIIT kardiem. Nejtěžší jsou bezsacharidové dny.

S celou přípravou mi pomáhá Tomáš "Burák" Bureš a jeho Olympia Fitness. Vlastní zkušenosti z minulých let jsou velmi cenné hlavně po psychické stránce.

S jakými ambicemi na soutěž jdete?

Jelikož jsem byla mimo hru dva a půl roku, je pro mě úspěch se zúčastnit této soutěže před domácím publikem. Od té doby se na scéně objevila spousta talentovaných holek a je pro mě těžké předpovědět umístění. Samozřejmě se chci umístit co nejlépe. Velkým úspěchem by pro mě bylo dostat se do finále.

Jaké máte další plány, ať už soutěžní, nebo nesoutěžní?

Po předchozích zkušenostech si žádné plány nedělám. Žiju tady a teď.

Co byste chtěla říci na závěr?

Přeju všem závodníkům hodně úspěchů a srandy. Chtěla bych poděkovat mému trenérovi "Burákovi" za jeho podporu a know-how. Svojí rodině a Hance a Davidovi Řezáčovým.

Zpět na přehled


Sabina Kaderková

Vybrané úspěchy:

Jedná se o její první soutěžní start.

Mohla byste se na úvod krátce představit a říci něco o sobě?

Jmenuji se Sabina Kaderková, nedávno jsem oslavila 23. narozeniny, narodila jsem se v Praze a také zde žiji. Studuji na Vysoké škole obchodní obor cestovní ruch, kde zároveň i pracuji v marketingovém oddělení jako marketingová asistentka, a nedávno jsem také přibrala druhou práci v jednom basketbalovém klubu. Pocházím z rodiny, kde mě od malička vedli ke sportu. Sportovala jsem téměř denně zhruba do mých 18 let. Hrála jsem 6 let tenis, 8 let plážový volejbal, 2 roky normální volejbal a posilovnu jsem poprvé navštívila, když mi bylo 14 let. Intenzivně však cvičím od mých 20 let, kdy jsem po dvouleté pauze od sportu hodně přibrala a rozhodla se začít se sebou něco dělat. Na bikiny fitness jsem se ale začala připravovat až letos, a to pod vedením mého současného trenéra Vladimíra Pajiče.

Proč jste si zvolila právě tuto soutěž? Bude to vaše první zkušenost na mezinárodním pódiu? Co od svého startu čekáte a jaké jsou vaše ambice?

Ano, bude se jednat o moji první zkušenost nejen na mezinárodním pódiu, ale celkově o moji první zkušenost v závodění. Od mého prvního startu zrovna na této významné mezinárodní soutěži očekávám právě tu zkušenost. Pro mě samotnou to bude velké překvapení, jak se budu cítit. Ráda bych se v budoucnu účastnila podobných soutěží, proto jsme si s Vláďou vybrali právě tuto. Všechno je jednou poprvé, já mám velké sny a cíle, proto začínáme hned už na tak významném mezinárodním klání.

Čím vás nejvíce oslovila kategorie bikiny fitness? Proč jste se rozhodla právě pro ni?

Kategorie bikiny fitness se mi líbí především proto, že je o ženských tvarech, podtrhuje krásnou siluetu vysportované ženy, která by měla mít velká ramena, štíhlý pas a pořádný zadek. Dále se mi také opravdu moc líbí kategorie bodyfitness. Líbí se mi hodně svalnaté holky a vždy je s obdivem sleduji. Myslím však, že mně by tato kategorie moc neslušela.

Popište nám své tréninky a celkově předsoutěžní režim. Co považujete za své přednosti a co naopak za slabiny?

Podoba mých tréninků a předsoutěžního režimu se poměrně často mění dle mé aktuální formy nebo momentálně i dle mého zdravotního stavu, jelikož jsem onemocněla, což týden před závody není úplně ideální situace. Když bych to měla říct stručně, od února zhruba do začátku června jsem měla objem, pak jsme začali už pomalinku s dietou a samozřejmě nastala změna tréninku a přibírání kardia. Jak jsem již zmiňovala, můj trenér je Vladimír Pajič, s kterým trénujeme několikrát týdně v Olympia Fitness Opatov. Dříve jsem navštěvovala i jiná fitness centra, ale momentálně už chodím jen do Olympie. Moje první dieta je pro mě i psychicky dost náročná, proto už nemůžu navštěvovat přeplněná fitka, kde jsou lidé, kteří se chtějí furt jen vykecávat. Buď chci být úplně sama, nebo mít kolem sebe lidi, kteří mě motivují tím, jak dřou, a tím, co dokázali, proto navštěvuji právě Olympii.

Co se týče mých předností a slabin, myslím, že to je asi otázka spíš na mého trenéra, který to vzhledem ke svým zkušenostem může říct a srovnat s ostatními. Já se snažím moc s ostatními nesrovnávat a také to mám od Vládi zakázané. :) Akorát mě to stresuje. Vím, že dělám maximum a úplně se nemůžu srovnávat s holkami, které cvičí třeba o 5 let déle než já.

Chcete závěrem někomu poděkovat nebo někomu něco vzkázat?

Určitě ano! Moje poděkování patří především mému trenérovi Vláďovi a jeho naprosto úžasné ženě, kteří jsou mojí největší oporou v přípravě, ale momentálně i v osobním životě. Stali se z nás přátelé a vždy když se něco dělo, upřímně se o mě zajímali a snažili se mi pomoct. Další poděkování patří naší krásné bikině a mojí kamarádce Danče Bečkové, která mi vždy poradila, když jsem potřebovala, dala mi první lekci pózování a naučila mě spoustu věcí. Dále bych chtěla poděkovat Fit-Pro za skvělé podmínky, které u nich mám, a v neposlední řadě mým ségrám, které při mně hlavně v poslední době stojí.


Sabina Kaderková - aktuální forma před Olympia Amateur Europe 2015

Zpět na přehled


Karolína Machová

Vybrané úspěchy:

BFC Cup 2015 - 3. místo v bikiny fitness nad 168 cm
Mistrovství ČR 2015 - 3. místo v bikiny fitness nad 168 cm
Mistrovství Čech 2015 - 2. místo v bikiny fitness nad 168 cm
Mistrovství ČR 2014 - 4. místo v bikiny fitness nad 168 cm
Mistrovství Čech 2014 - 3. místo v bikiny fitness nad 168 cm
GP Fitness 2013 - 1. místo v bikiny fitness

Po loňském ME bude pro vás pražská Olympia Amateur další zkušeností s mezinárodní soutěží. Co od svého startu očekáváte, jaké máte ambice?


Karolína Machová - aktuální forma
před Olympia Amateur Europe 2015
Ano, to bude. Právě účast na ME mě přesvědčila o tom, že mezinárodní soutěže jsou úplně jiné, a proto jsem se rozhodla, že se přednostně budu účastnit právě jich. Olympia Amateur je pro mě obrovskou motivací, možná i proto mi tato příprava jde naprosto podle představ. A co očekávám? Třeba to, že si splním další sen. :)

Jak probíhá vaše příprava - nastiňte podobu svých tréninků, dietní režim... Kdo vám v přípravě pomáhá?

Tato příprava probíhá naprosto podle plánu. Tréninky mám 4+1 a zaměřuji se především na těžké váhy. Dieta se měnila podle formy, takže různá, ale musím říct, že se mi letos osvědčila dieta s úplně minimálním příjmem sacharidů. V přípravě mi pomáhá nyní už profesionální kulturista Filip Grznár, který mě připravuje od mé první soutěže. A neměnila bych.

Jaké partie považujete za své přednosti a kde naopak ztrácíte a potřebovala byste něco doladit?

Potřeba něco doladit je vždy a všude a právě na to se také zaměřuji. Do kategorie bikiny už ani tolik svalů nabírat nepotřebuji, naopak je potřebuji formovat. Slabinou byla vždy ramínka. :)

Jaké další plány máte na letošní soutěžní sezónu?

Podzimní sezónu jsem se rozhodla jít pouze dvě mezinárodní soutěže. První bude již zmíněná Olympia 2. října a druhou bude Nathalia Melo Classic v Dublinu 17. října. Na obou soutěžích se však plánuji ukázat v doposud nejlepší formě.

Chcete něco závěrem vzkázat čtenářům nebo někomu poděkovat?

Ano, moc ráda bych tímto poděkovala především Filipovi za celou přípravu a za motivaci, kterou mi on opravdu dává, dále svému hlavnímu sponzorovi Czech Virus za kvalitní doplňky, které mi neuvěřitelně moc pomáhají a všem je tímto doporučují vyzkoušet. Také novému sponzorovi Fitness House za úžasné oblečení Better Bodies. No a další obrovské děkuji patří celé mojí rodině, přítelovi, kamarádům a také mým fanouškům, kteří mě neustále podporují. :)

Zpět na přehled


Sandra Bártová

Vybrané úspěchy:

BFC Cup 2015 - 1. místo v bikiny fitness do 164 cm
Mistrovství ČR 2015 - 3. místo v bikiny fitness do 164 cm
Mistrovství Čech 2015 - 1. místo v bikiny fitness do 164 cm

Mohla byste úvodem říct něco o sobě?

Jmenuji se Sandra Bártová, je mi 33 let a žiji s jedním až dvěma dětmi a dvěma buldočky na okraji Prahy. Mám ráda svíčkovou, miluji banány a nikdy neodmítnu sklenici dobrého vína - mimo sezónu samozřejmě. :) Baví mě léto, voda, v zimě hory a snowboard, výlety s rodinou. Fitness se věnuji intenzivněji asi 6 let, a to nejprve jako instruktorka skupinových lekcí, následně i osobní trenérka.


Sandra Bártová - aktuální forma před Olympia Amateur Europe 2015
Bude se jednat o vaši první zkušenost na mezinárodním pódiu? Co od svého startu na amatérské Olympii očekáváte a jaké máte ambice?

Půjde o moji první zkušenost v soutěži mezinárodní úrovně a po pro mě velmi uspokojivé a motivující minulé sezóně by mělo jít v podstatě o "srovnávací test" s amatérskou špičkou. A kde jinde testovat než na domácí půdě? :) Ambice mám samozřejmě velké, jistěže chci medaili, a pokud možno vyhrát a nejlépe absolutně. :) Jsem ale realista a sama na sobě vidím, že dosáhnout požadované formy hodné nejvyšších příček prestižních mezinárodní soutěží nelze ze dne na den, resp. ze sezóny na sezónu.

Čím vás tak oslovila kategorie bikiny fitness, ve které se představíte? Proč jste se rozhodla právě pro ni?

Kategorie bikiny fitness pro mě představuje kulturistiku v té nejryzejší podobě ženskosti. Je to krásný ženský sport spojující eleganci se silou. A jiná kategorie by mi doma asi už neprošla. :)

Přibližte nám podobu svých tréninků a celkově předsoutěžního režimu. Co jsou podle vás vaše přednosti a co naopak slabiny?

Příprava probíhá pod taktovkou trenéra Ládi Kurčíka. Předsoutěžní režim pro mě představuje téměř každodenní silový trénink, rozdělený standardně na jednotlivé partie. Mojí velkou slabinou je zadek (překvapivě...), proto jeden cvik zařazuji po každém tréninku. Naopak si musím pochválit záda. :) Trénink "vršku" teď tedy nemusí být tak intenzivní. Domovským fitness je Olympia Fitness Opatov. Kardio jako takové nezařazuji. Třikrát týdně pak vedu hodiny intervalového/HIIT tréninku v Yaya Fit & Slim na Praze 4. Předzávodní dieta je velmi jednoduchá - kuře, bílky, ryba, rýže, okurka, konstantní hodnoty sacharidů. Striktně se pak řídím pokyny trenéra co do jednorázového zvyšovaní, případně snižování sacharidů dle aktuální formy.

Chcete závěrem někomu poděkovat nebo něco vzkázat?

Ráda bych poděkovala Láďovi za jeho cenné rady, pomoc, podporu a vždy perfektní načasování přípravy. Moc díky všem, kteří mi fandí! Je mi ctí být pro některé z vás inspirací. Největší díky ale patří "mému klukovi". Kdybych vypsala vše, co pro mě dělá, v čem všem mi pomáhá a co vše musí snášet, četli byste do zítra. Přátelé, ten chlap musí mít nervy ze železa! :) A úplným závěrem vzkaz pro naše děti: "Začněte si dělat vlastní zásoby, Olympie se blíží a 'koko skříňku' pak beru útokem!" :)


Sandra Bártová - aktuální forma před Olympia Amateur Europe 2015

Zpět na přehled


Veronika Wertheimová

Vybrané úspěchy:

Mistrovství ČR ve fitness 2015 - 1. místo v bikiny fitness nad 164 cm
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2015 - 2. místo v bikiny fitness juniorek nad 164 cm
Mistrovství Čech dorostu a juniorů 2015 - 1. místo v bikiny fitness juniorek nad 164 cm
BFC Cup 2015 - 1. místo v bikiny fitness nad 168 cm

Dařilo se Vám velmi dobře na loňských i letošních soutěžích v ČR, je tedy celkem logické, že možnost startu na mezinárodní soutěži konané rovněž "doma" se přímo nabízela. Kdy jste se pro start rozhodla a co od své účasti očekáváte?

Na úvod zdravím všechny fanoušky Ronnie.cz! O startu na Olympii už jsem přemýšlela ještě dříve, než jsem vůbec začala závodit. Když jsem tuto soutěž viděla poprvé, ještě než jsme začala bikiny fitness dělat, toužila jsem postavit se jednou na takové pódium mezi již ostřílenou mezinárodní špičku. A podívejme - je to tu! :) A já se nemohu dočkat, protože se mi plní další z mých snů, a to jít stále kupředu.

A co od účasti očekávám? Především obrovskou zkušenost, která mě zase posune o krůček dál, přeci jen je to má první mezinárodní soutěž, tak to bude mít úplně jiné "grády" než doposud na české scéně. A já si to hodlám naplno se vším všudy užít. :)


Veronika Wertheimová - aktuální forma před Olympia
Amateur Europe 2015
Jak probíhala vaše příprava? Kolikrát týdně a jak trénujete, jak zvládáte dietní režim? Spoléháte se v tréninku na sebe, nebo s někým přípravu konzultujete?

Příprava na podzim probíhala zase o něco lépe než na jaro, protože s každou přípravou nabírám nové zkušenosti do té další. Takže mohu říct, že příprava byla opravdu skvělá a já si naplno užívala každý den, krok za krokem. Tím, že jsem na tom začala opravdu tvrdě a brzy pracovat, ať už ve stravě, nebo v tréninku, tak jsem nemusela "dohánět" nic na poslední chvíli. To jsem se naučila díky mému skvělému muži, který mi je obrovským příkladem a motivací. A za to jsem mu vděčná. Trénovala jsem hlavě podle pocitu - když se tělo cítilo na to, dát více tréninku, tak jsem ho dala, když ne, tak jsem odpočívala. A o tom to je - poslouchat své tělo a dopřát mu pro rozvoj to nejlepší a hlavně mít z toho vždy dobrý pocit. Dietu zvládám sezónu od sezóny lépe a lépe, což mě hrozně těší, protože jsem dříve byla velký jedlík. Je to o tom přístupu, na kterém můžete pracovat je vy sami, nikdo jiný to za vás nikdy neudělá.

Celou přípravu konzultuji samozřejmě s mým přítelem Michalem Sitterem, bez kterého bych nebyla tam, kde již jsem. Jsem opravdu šťastná, že mám "za zády" toho nejlepšího. :)

Jaké partie jsou vaší předností a na čem byste naopak potřebovala ještě zapracovat?

Ráda bych řekla, že mou předností jsou ramena, která mám skoro celoročně naproužkovaná, ale řeknu vám to asi takhle - jsem člověk, který stojí nohama pevně na zemi, a o tom, co je nebo není mou předností, nijak nemluvím, zkrátka a jednoduše se stále snažím pracovat na celkové vyváženosti a symetrii všech partií. Když už tu ale padla i otázka, na čem bych chtěla zapracovat, tak určitě je na každé partii co zlepšovat. U kategorie bikin je zřejmé, že se většinou jedná o větší svalové partie, kterými jsou záda, nohy a zadek.

Jaké další soutěže ještě máte v plánu?

Co se týče podzimní sezóny tohoto roku, tak bych se ráda zúčastnila po Olympii ještě dalších dvou mezinárodních soutěží, a to GP PEPA Opava a ráda bych zkusila i nominaci na MS v Maďarsku.

Co byste chtěla říci na závěr?

Ráda bych popřála všem, kteří mají chuť dělat něco naplno, ať si jdou za svým cílem a ať to dělají s láskou, radostí a úsměvem. :)

Dále bych ráda poděkovala hlavně mému příteli Michalu Sitterovi a rodině, protože oni za tím vším stojí a za to jsem jim neskutečně vděčná. Dennodenně mě podporují na cestě za mými sny a činí můj život stále šťastnějším. Dále určitě děkuji mnoha mým známým a přátelům, kteří mi po celou dobu fandí a dodávají mi chuť do toho, abych na sobě pracovala stále víc a víc a v každé následující sezóně se ukázala ve svém lepším já. V neposlední řade chci určitě poděkovat i mému sponzorovi Heller Dance and Fashion, který se mi stará o to, abych měla v každé sezóně krásné plavečky, které dělají bikinu bikinou. :)

Zpět na přehledLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie