Reklama:

Mistrovství Evropy mužů,
juniorů a masters 2012 - nominace

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


Češi před ME mužů, juniorů a masters:
Vít SahulaLudmila ŠircováMilan Šádek • Petr Havlík • Aleš ZelinkaBohumil Štěpánek
Boris OravaMaryla KubienaMilena Koudelková • Pavel Bartoníček • Ladislav ThunMilan Bodlák
nominaceodlet české výpravy

Info z ME mužů, juniorů a masters:
prezentaceden I. - tři medaile!den II.den III.
fotogaleriekompletní výsledky s body videa II.

Z ME očima naší reprezentace, rozhovory:
očima Borise Oravyočima Milana Šádka
M. BodlákL. ŠircováV. SahulaM. ŠádekB. Orava


Španělská Santa Susanna bude o nadcházejícím víkendu hostit letošní ročník Mistrovství Evropy mužů, juniorů a masters. Ačkoliv jsou soutěžními dny až pátek, sobota a neděle, první povinnosti na všech 286 nominovaných závodníků čekají již dnes v podvečer, na kdy je naplánována prezentace. Kromě sportovců a sportovkyň z dalších pětatřiceti evropských států by na ní neměli chybět ani členové české reprezentační výpravy. Mezi nimi neschází třiadvacetiletý Milan Šádek, který zkusí štěstí v kulturistice mužů, jeho starší kolega Milan Bodlák, jenž před rozhodčí nastoupí jako účastník kategorie mužů masters od 60 do 65 let nebo Ludmila Šircová, která změří síly se soupeřkami v jediné hmotnostní kategorii určené pro juniorské kulturistky.

Početné zastoupení pak Česká republika bude mít v klasické kulturistice. V nejrůznějších výškových a věkových kategoriích v ní budou bojovat Petr Havlík, Aleš Zelinka, Bohumil Štěpánek, Boris Orava, Pavel Bartoníček, Ladislav Thun a Vít Sahula. Bez zajímavosti pak pro české fanoušky jistě nebude ani zápolení bodyfitnessek ve věku od 35 do 40 let, mezi nimiž se představí Maryla Kubiena a Milena Koudelková.

Jaké osobnosti budou patřit k soupeřům našich reprezentantů, prozrazuje následující přehled jmen všech nominovaných účastníků soutěže.


Kulturistika mužů do 70 kg

  • Mauro Ranieri (Itálie)
  • Ciprian Solzaru (Rumunsko)
  • Radoslav Angelov (Bulharsko)
  • Petar Krbot (Chorvatsko)
  • James Murrin (Irsko)
  • Jim Butler (Irsko)
  • Marcin Kosel (Polsko)
  • Miroslav Škadra (Slovensko)
  • Manuel Soto (Španělsko)
  • Ufuk Coşkun (Turecko)
  • Aydin Biçen (Turecko)
  • Andrii Iarmola (Ukrajina)

Kulturistika mužů do 75 kg

  • Danijel Miklečić (Chorvatsko)
  • David Saborido (Španělsko)
  • Murat Tonya (Turecko)

Kulturistika mužů do 80 kg

  • Yiancos Pangalos (Kypr)
  • Bülent Tekin (Německo)
  • Roderick Theuma (Malta)
  • Aleksei Denisov (Rusko)
  • Alexandr Koliasnikov (Rusko)
  • Vicente Santamaria (Španělsko)
  • Adem Yastaş (Turecko B)
  • Evren Temel (Turecko B)
  • Artem Bradov (Ukrajina)

Kulturistika mužů do 85 kg

  • Roman Kronberger (Rakousko)
  • Mounir Hezami (Rakousko)
  • Petar Borisov (Bulharsko)
  • Nikola Demo (Chorvatsko)
  • Mirco Caselli (Itálie)
  • Sergey Spichenkov (Rusko)
  • Nikolay Minin (Rusko)
  • Sergio Dufort (Španělsko)
  • Manuel Cañidas (Španělsko)
  • Cengizhan Iğdir (Turecko)
  • Yavuz Oymak (Turecko)
  • Anatolii Sorokin (Ukrajina)

Kulturistika mužů do 90 kg

  • Manuel Narath (Rakousko)
  • Kiril Iliev (Rakousko)
  • Ott Kiivikas (Estonsko)
  • Francis Haley (Irsko)
  • John Dunne (Irsko)
  • Tomasz Pabiniak (Polsko)
  • Igor Gavrik (Rusko)
  • Ladislav Kuzder (Slovensko)
  • Görkem Gürsoy (Turecko)
  • Pavlo Prontenko (Ukrajina)

Kulturistika mužů do 95 kg

  • David Gasser (Francie)
  • Gilbert Zammit (Malta)
  • Štefan Havlík (Slovensko)
  • Peter Tatarka (Slovensko)

Kulturistika mužů do 100 kg

  • Hans Schrögnauer (Rakousko)
  • Georgi Slavov (Bulharsko)
  • Nikolas Poullas (Kypr)
  • Milan Šádek (Česká republika)
  • Mohamed Belhacene (Francie)
  • Aaron Cannon (Irsko)
  • Hans Vogel (Irsko)
  • Gilberto Ciriello (Itálie)
  • Salvatore Romano (Itálie B)
  • Luigi Quinto (Itálie B)
  • Dmitry Karakash (Rusko)
  • Mikhail Dirun (Rusko)
  • Miha Zupan (Slovinsko)
  • Lorenzo Fernandez (Španělsko)
  • Ersen Öznesil (Turecko)
  • Melih E.Yildiz (Turecko B)
  • Roman Biletskyi (Ukrajina)

Kulturistika mužů nad 100 kg

  • Valery Maitner (Rakousko)
  • Dmitry Golubochkin (Ázerbajdžán)
  • Krasimir Sarafov (Bulharsko)
  • Patrick Johnsson (Dánsko)
  • Niclas Langer (Německo)
  • Gianluca Silvestrini (Itálie)
  • Alessandro Defilippi (Itálie B)
  • Mikhail Sidorychev (Rusko)
  • Vladislav Fatyanov (Rusko)
  • Timuçin Canel (Turecko)
  • Bilgehan Koç (Turecko B)
  • Viacheslav Volosov (Ukrajina)


Klasická kulturistika mužů do 168 cm

  • Ciro Credendino (Belgie)
  • Petr Havlík (Česká republika)
  • Piotr Zaniewski (Polsko)
  • Osman Çolak (Turecko)
  • Kubilay Korkmaz (Turecko B)

Klasická kulturistika mužů do 171 cm

  • John Spiteri (Malta)
  • Ümit Işik (Turecko)
  • Onur Koç (Turecko B)

Klasická kulturistika mužů do 175 cm

  • Vladimir Kurdov (Bulharsko)
  • Aleš Zelinka (Česká republika)
  • Matias Kari (Finsko)
  • Trevor Conway (Irsko)
  • Antonio Ludovico (Itálie)
  • Piotr Dziekan (Polsko)
  • Andrei Maliutin (Rusko)
  • Vladislav Astanin (Rusko)
  • Robert Jakovijevic (Srbsko)
  • Tadej Strakl (Slovinsko)
  • Fatih Güzey (Turecko)
  • Metin Çayci (Turecko B)

Klasická kulturistika mužů do 180 cm

  • Konstantinos Koutras (Kypr)
  • Bohumil Štěpánek (Česká republika)
  • Peter Wilenius (Finsko)
  • Serge Rouzet (Francie)
  • David Cassidy (Irsko)
  • Robert Majewski (Polsko)
  • Lepomir Bakic (Srbsko)
  • Ali Emre (Turecko)
  • Amirbahman Olfatmanesh (Ukrajina)

Klasická kulturistika mužů nad 180 cm

  • Andreas Gruemeyer (Rakousko)
  • Andrey Lopushanskiy (Ázerbajdžán)
  • Andrej Buhayeu (Bělorusko)
  • Kurt De Taeye (Belgie)
  • Sandi Imerović (Chorvatsko)
  • Dražen Vrbančić (Chorvatsko)
  • Boris Orava (Česká republika)
  • Deividas Dubinas (Litva)
  • Dmitry Korniuhin (Rusko)
  • Peter Bella (Slovensko)
  • Serdar Teker (Turecko)
  • Ibrahim S.Önal (Turecko B)
  • Sergii Gorenkov (Ukrajina)

Smíšené páry

  • Nina Mukhortova - Artem Pyari (Rusko)
  • Olga Karavayeva- Pavlo Prontenko (Ukrajina)
  • Sophia McNamara - David Cassidy (Irsko)


Bodyfitness juniorek do 163 cm

  • Elin Hassel (Finsko)
  • Doina Gorun (Itálie)
  • Andrea Chorubczyk (Polsko)
  • Cristina Chirita (Rumunsko)
  • Georgiana Gradinaru (Rumunsko)
  • Tatiana Piačková (Slovensko)
  • Tetiana Davidenko (Ukrajina)

Bodyfitness juniorek nad 163 cm

  • Rebeka Gyulay (Maďarsko)
  • Ragnhildur Finnbogadóttir (Island)
  • Brigita Vecerskaite (Litva)
  • Eleja Lukyte (Litva)
  • Renata Szmutku (Rumunsko B)
  • Adela Ondrejovičová (Slovensko)


Bikini fitness juniorek open

  • Suvi Iso-Kuusela (Finsko)
  • Cindy Siebert (Německo)
  • Katrin Hollmann (Německo B)
  • Andrea Katselou (Řecko)
  • Réka Rajnai (Maďarsko)
  • Elva Bergþórsdóttir (Island)
  • Ragna Eiðsdóttir (Island B)
  • Vlada Andrjuščenko (Lotyšsko)
  • Róża Mazurek (Polsko)
  • Paulina Koriat (Polsko B)
  • Nikola Weiterová (Slovensko)
  • Veronika Guľašová (Slovensko B)
  • Sandra Ortiz De Mendibil (Španělsko)
  • Simay Öztürk (Turecko)
  • Ceylan Deliktaş (Turecko B)


Klasická kulturistika juniorů open

  • Georgi Telcharov (Bulharsko)
  • Daniel Crnoja (Chorvatsko)
  • Vít Sahula (Česká republika)
  • Mikk Raudsepp (Estonsko)
  • Jeve Ojala (Finsko)
  • Dainius Matulionis (Litva)
  • Rafal Kielkiewicz (Polsko)
  • Dan Aldea (Rumunsko)
  • Andrei Ifrim (Rumunsko B)
  • Tomáš Števaňák (Slovensko)
  • Yaşar Nadir Gencer (Turecko)
  • Vitalii Verhynin (Ukrajina)


Kulturistika juniorů do 75 kg

  • Jasjit Toor (Německo)
  • Felix Gaile (Německo)
  • Conor Magee (Irsko)
  • Andrei Modiga (Rumunsko)
  • Daler Ismatov (Rusko)
  • Dominik Števaňák (Slovensko)
  • Nadir Polatçi (Turecko)

Kulturistika juniorů nad 75 kg

  • Atanas Dimitrov (Bulharsko)
  • Stefano Scarlata (Itálie)
  • Wesley Gasparotto (Itálie)
  • Roberto Ficetola (Itálie B)
  • Piotr Borecki (Polsko)
  • Denis Avlasenko (Rusko)
  • Nicolas Vullioud (Švýcarsko)
  • Bariş Kivrakdal (Turecko)

Fitness juniorů open

  • Artúr Duka (Maďarsko)
  • Anghel Birica (Rumunsko)
  • Costin Dumitru (Rumunsko B)
  • Enis Aksoy (Turecko)


Kulturistika juniorek open

  • Ludmila Šircová (Česká republika)
  • Dóra Lenger (Maďarsko)
  • Friderika Makainé Szlávik (Maďarsko B)
  • Cristina Alonso (Španělsko)
  • Mihaela Serban (Rumunsko)
  • Corina Visan (Rumunsko B)

Fitness juniorek do 163 cm

  • Maikku Hiljanen (Finsko)
  • Kristina Koroljak (Estonsko)
  • Renáta Méri (Maďarsko)
  • Orsolya Szádvári (Maďarsko B)
  • Kinga Gawlowska (Polsko B)
  • Laura Cupsa (Rumunsko)
  • Dominika Multaňová (Slovensko)
  • Marianna Holbová (Slovensko)
  • Alona Bezditla (Ukrajina)

Fitness juniorek nad 163 cm

  • Luca Darvas (Maďarsko)
  • Nikoletta Resch (Maďarsko)
  • Justyna Krzysik (Polsko)
  • Justyna Jedlikowska (Polsko)
  • Anna Knapinska (Polsko B)
  • Olga Mogilnitska (Ukrajina)


Bodyfitness masters od 35 do 44 let

  • Giuditta Magazzino (Itálie)
  • Montserrat Ventura (Španělsko B)
  • Maria Ignacia Mas (Španělsko B)
  • Emi Perez (Španělsko)
  • Jana Cabrtova (Španělsko)
  • Yolanda Fernandez (Španělsko B)
  • Priscilla Katzmair (Rakousko)
  • Maryla Kubiena (Česká republika)
  • Milena Koudelková (Česká republika)
  • Linda Jensen (Dánsko)
  • Gwenn Kellett (Irsko)
  • Elena Kizima (Rusko)
  • Margarita Charaim (Litva)

Bodyfitness masters nad 45 let

  • Jóna Jónsdóttir (Island)
  • Kristín Kristjánsdóttir (Island)


Klasická kulturistika mužů masters od 40 do 49 let

  • Pavel Bartoníček (Česká republika)
  • David Howick (Irsko)
  • Ray Cassar (Malta)
  • Kamal Salem (Nizozemsko)
  • Can Erkara (Turecko)
  • Herwig Steurer (Rakousko)
  • Jaroslaw Woznicki (Polsko)

Klasická kulturistika mužů masters nad 50 let

  • Ladislav Thun (Česká republika)
  • Joachim Grässel (Německo)
  • James Cassidy (Irsko)


Kulturistika mužů masters od 60 do 65 let

  • Karl Hannig (Rakousko)
  • Milan Bodlák (Česká republika)
  • Abdülbaki Köseahmetoğlu (Turecko)

Kulturistika mužů masters nad 65 let

  • Jorma Olavi Varhevaara (Švédsko)

Kulturistika mužů masters nad od 40 do 49 let do 70 kg

  • Mario Lalicata (Belgie)
  • Sebastien Natiez (Francie)
  • Henryk Hryszkiewicz (Polsko)
  • Vitaly Egorov (Rusko)
  • Jorge Pardo (Španělsko)
  • Mario Hernandez (Španělsko)
  • Ismail Yildizel (Turecko)

Kulturistika mužů masters nad od 40 do 49 let do 80 kg

  • Jari Laine (Finsko)
  • Gregor Daszkiewicz (Německo)
  • Carlos Cervantes (Německo)
  • Stefano Valsecchi (Itálie)
  • Gennadii Talantsev (Rusko)
  • Aitor Lopez (Španělsko)
  • Leonardo Caballo (Španělsko)
  • Hasan Adatepe (Turecko)
  • Ramiz Akkurt (Turecko)

Kulturistika mužů masters nad od 40 do 49 let do 90 kg

  • Antoniou Charalambos (Kypr)
  • Ralph Szesney (Německo)
  • Günter Jasper (Německo)
  • Alexei Ganjea Moldova
  • Andrey Evtukhov (Rusko)
  • Anselmo Cortado (Španělsko)
  • Francisco Quintana (Španělsko)
  • Serdar Sariöz (Turecko)
  • Hennadiy Tkachenko (Ukrajina)

Kulturistika mužů masters nad od 40 do 49 let nad 90 kg

  • Dmitriy Golubochkin (Ázerbajdžán)
  • Jukka Pekkala (Finsko)
  • Thomas Holzer (Německo)
  • Marek Kolecki (Polsko)
  • Lukasz Kazimierczak (Polsko)
  • Andrzej Maszewski (Polsko B)
  • Puzankov Yuru (Rusko)
  • Alfredo Muñiz (Španělsko)
  • Jean-Paul Broglia (Švýcarsko)
  • Mutlu Peker (Turecko)

Kulturistika mužů masters nad od 50 do 59 let do 80 kg

  • Hans-Jörg Winter (Německo)
  • Sigurkarl Aðalsteinsson (Island)
  • Pino Pompameo (Švýcarsko)
  • Faruk Horhor (Turecko)

Kulturistika mužů masters nad od 50 do 59 let nad 80 kg

  • Anastas Dachinov (Bulharsko)
  • Pekka Vaittinen (Finsko)
  • Sebahattin Tunç (Turecko)
  • Dave Lamptey (Velká Británie)
  • Aleksandr Aleksejev (Ukrajina)
  • Stanislaw Sobczyk (Polsko)
  • José Camacho Rebolo (Portugalsko)

Kulturistika žen masters open

  • Lottie Bendix (Dánsko)
  • Sophia McNamara (Irsko)
  • Paola Boschero (Itálie)
  • Natalia Vtyurina (Rusko)
  • Ludmila Tuboltseva (Rusko B)
  • Nina Mukhortova (Rusko B)
  • Larisa Denisova (Rusko B)
  • Elena Stasiukyniene (Litva)


Zdroj:
www.ifbb.com


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

03.05.21:23Ronnie - Tak Milan jde do kategorie do 100 kg. Jinak všichni naši j..+1
03.05.21:11Ronnie - Kdyby kategorie do 95 kg nakonec doopravdy nebyla, bylo by..
03.05.21:11Mikuc - Pro mě je kulturistika jen jedna - ta nadupaná:)) A kdyby..
03.05.20:38AGNES - No vidíš, zdálo se ti jich moc a pravděpodobně bude o k..
03.05.17:25Ronnie - Jj, já to tak částečně chápal taky. A ani s tím zase tak m..
03.05.17:23NB4U - Martine oni nemluví o sloučení tří šampionátů do jednoho a..
03.05.17:17Ronnie - Toto ME je nutné brát jako výjimku, protože ještě nikdy ne..
03.05.17:01Mates-daoc - SOUHLASÍM , A co kdyby se dělali kategorie po 1 kg , aby m..+1
03.05.13:17mysH - porad jich neni dost, nekteri odejdou bez medaile a to pre..+2
03.05.12:16Mikuc - Když koukám na počet kategorií, lituji rozhodčí! A ani se ..
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínWings of Strength Tampa Pro 2020: výs...
70mMyW!53 (16:57) • btw: Gordon s Shawem jednoznacne nejlepsi stavba, zel Shaw zkoncil presne tam kde sem t...
magazínWings of Strength Tampa Pro 2020: výs...
70mMyW!53 (16:50) • tak beru zpet, ja myslel ze treti zkoncil Ronald Gordon a on je az 5.??? WTF dokazacal...
magazínWings of Strength Tampa Pro 2020: výs...
70mMyW!53 (16:30) • Ten Iain vypada nejaky plochy-prazdny,nevyrazny byt je lip staveny. Osobne bych na druh...
magazínWings of Strength Tampa Pro 2020: výs...
tomášekp (12:53) • Hunter Labrada vyhrál zaslouženě. Zbytek závodního pole slouží k tomu aby mohlo dělat k...
magazínSlavoj Bednář - trénink zad
LeToucan (20:55) • Ilumináti tě smazali. Na povel Billa Gatese, který si to tu přečetl.



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra