Reklama:

Mistrovství Evropy mužů, juniorů a masters 2012: kompletní výsledky s body

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


Češi před ME mužů, juniorů a masters:
Vít SahulaLudmila ŠircováMilan Šádek • Petr Havlík • Aleš ZelinkaBohumil Štěpánek
Boris OravaMaryla KubienaMilena Koudelková • Pavel Bartoníček • Ladislav ThunMilan Bodlák
nominaceodlet české výpravy

Info z ME mužů, juniorů a masters:
prezentaceden I. - tři medaile!den II.den III.
fotogaleriekompletní výsledky s body videa II.

Z ME očima naší reprezentace, rozhovory:
očima Borise Oravyočima Milana Šádka
M. BodlákL. ŠircováV. SahulaM. ŠádekB. Orava


Víkendovému Mistrovství Evropy mužů, juniorů a masters jsme se věnovali již v našich reportech z prvního, druhého i třetího dne soutěže. V průběhu uplynulých dnů jsme Vám také nabídli rozsáhlé fotogalerie z prezentace i samotných bojů na pódiu. Dnes se k šampionátu, na němž Milan Bodlák vybojoval titul mistra Evropy a Vít Sahula s Ludmilou Šircovou dosáhli na stříbro, vracíme prostřednictvím tabulek s kompletními výsledky včetně bodování.


Bikini fitness juniorek open

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 10 Nikola Weiterová Slovensko 5 5 5
2. 5 Elva Bergpórsdóttir Island 14 15 15
3. 1 Simay Öztürk Turecko 20 16 16
4. 14 Suvi Iso-Kuusela Finsko 19 17 17
5. 12 Cindy Siebert Německo 24 26 26
6. 13 Kathrin Hollmann Německo B 35 28 28
7. 3 Réka Rajnai Maďarsko 35
8. 11 Veronika Guľašová Slovensko B 36
9. 4 Andrea Katselou Řecko 44
10. 9 Ró6a Mazurek Polsko 48
11. 6 Ragna Eiðsdóttir Island B 54
12. 7 Sandra Ortiz Španělsko 61
13. 8 Paulina Koriat Polsko B 63
14. 2 Ceylan Deliktas Turecko B 69


Bodyfitness juniorek do 163 cm

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 15 Doina Gorun Itálie 7 7
2. 17 Cristina Chirita Rumunsko 11 11
3. 20 Tetiana Davidenko Ukrajina 20 20
4. 19 Tatiana Piačková Slovensko 21 21
5. 16 Andrea Chorubczyk Polsko 23 23
6. 18 Georgiana Gradinaru Rumunsko 24 24


Bodyfitness juniorek nad 163 cm

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 21 Adela Ondrejovičová Slovensko 5 5 5
2. 25 Renata Szmutku Rumunsko B 16 11 11
3. 23 Elin Hassel Finsko 26 17 17
4. 27 Brigita Vecerskaite Litva 21 20 20
5. 22 Eleja Lukyte Litva 22 25 25
6. 24 Rebeka Gyulay Maďarsko 23 26 26
7. 26 Ragnhildur Finnbogadóttir Island 26


Kulturistika juniorek open

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 33 Mihaela Serban Rumunsko 53,9 10 6 16
2. 29 Ludmila Šircová Česká republika 58 20 11 31
3. 32 Corina Visan Rumunsko 48,1 28 14 42
4. 28 Cristina Alonso Španělsko 49,7 44 22 66
5. 30 Dora Lenger Maďarsko 55,2 46 21 67
6. 31 Friderika Makaine Maďarsko 51,3 60 30 90


Kulturistika juniorů do 75 kg

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 35 Denis Avlasenko Rusko 69,9 8 16 9 25
2. 34 Daler Ismatov Rusko 74,3 11 20 10 30
3. 37 Jasjit Toor Německo 74 17 34 13 47
4. 40 Piotr Borecki Polsko 75 14 32 20 52
5. 39 Dominik Števaňák Slovensko 74 24 52 25 77
6. 38 Felix Gaile Německo 73,5 30 54 28 82
7. 36 Nicolas Vullioud Švýcarsko 74,6 33


Kulturistika juniorů nad 75 kg

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 43 Atanas Dimitrov Bulharsko 85,3 6 12 6 18
2. 46 Stefano Scarlata Itálie 95,3 15 20 9 29
3. 48 Wesley Gasparotto Itálie 93,2 12 32 16 48
4. 45 Emil Kalenski Polsko 96,8 22 42 21 63
5. 47 Roberto Ficetola Itálie B 87 21 50 23 73
6. 44 Baris Kivrakdal Turecko 86 30 54 30 84
7. 42 Nadir Polatçi Turecko 83,6 35
8. 41 Conor Magee Irsko 40


Klasická kulturistika juniorů open

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 55 Mikk Raudsepp Estonsko 6 10 8 18
2. 57 Vít Sahula Česká republika 10 20 8 28
3. 49 Georgi Telcharov Bulharsko 20 34 16 50
4. 56 Jeve Ojala Finsko 21 40 20 60
5. 54 Dainius Matulionis Litva 27 54 25 79
6. 53 Rafal Kielkiewicz Polsko 33 54 27 81
7. 50 Daniel Crnoja Chorvatsko 36
8. 51 Dan Aldea Rumunsko 39
9. 58 Tomáš Števaňák Slovensko 41
10. 52 Andrei Ifrim Rumunsko B 47


Bodyfitness masters od 35 do 44 let

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 63 Margarita Charaim Litva 11 8 8
2. 68 Emi Perez Španělsko 10 10 10
3. 60 Elena Kizima Rusko 16 16 16
4. 69 Priscilla Katzmair Rakousko 25 20 20
5. 64 Maria Ignacia Mas Španělsko B 30 24 24
6. 67 Yolanda Fernandez Španělsko B 23 26 26
7. 59 Linda Jensen Dánsko 36
8. 65 Montserrat Ventura Španělsko B 41
9. 61 Maryla Kubiena Česká republika 41
10. 62 Milena Koudelková Česká republika 45
11. 66 Jana Kabrtova Španělsko 52
12. 70 Gwenn Kellett Irsko 60


Bodyfitness masters nad 45 let

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 73 Kristín Kristjánsdóttir Island 5 5
2. 72 Jóna Jónsdóttir Island 11 11
3. 71 Giuditta Magazzino Itálie 13 13


Kulturistika žen masters open

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 79 Natalia Vtyurina Rusko 9 16 7 23
2. 77 Luidmila Tuboltseva Rusko B 10 24 10 34
3. 80 Elena Stasiukyniene Litva 13 24 15 39
4. 76 Nina Mukhortova Rusko B 24 48 20 68
5. 75 Lottie Bendix Dánsko 29 50 28 78
6. 74 Paola Boschero Itálie 22 52 26 78
7. 78 Larisa Denisova Rusko B 35
8. 81 Sophia McNamara Irsko 39


Fitness juniorů open

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 83 Artúr Duka Maďarsko 5 7 12
2. 86 Alin Stoleru Rumunsko B 13 12 25
3. 85 Anghel Birica Rumunsko 24 11 35
4. 87 Stefan Virna Rumunsko B 18 23 41
5. 82 Enis Aksoy Turecko 18 30 48
6. 84 Costin Dumitru Rumunsko B 30 21 51


Fitness juniorek do 163 cm

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 89 Kristina Koroljak Estonsko 21 6 27
2. 90 Dominika Multaňová Slovensko 9 19 28
3. 88 Laura Cupsa Rumunsko 20 10 30
4. 91 Renáta Méri Maďarsko 8 25 33
5. 92 Alona Bezditna Ukrajina 19 18 37
6. 93 Orsolya Szádvári Maďarsko B 28 30 58


Fitness juniorek nad 163 cm

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 94 Maikku Hiljanen Finsko 11 8 13 5 18
2. 99 Nikoletta Resch Maďarsko B 7 24 7 19 26
3. 98 Olga Mogilnitska Ukrajina 22 10 25 12 37
4. 96 Justyna Krzysik Polsko 24 22 15 24 39
5. 95 Justyna Jedlikowska Polsko 30 24 25 18 43
6. 97 Luca Darvas Maďarsko 15 15 21 28 49
7. 100 Marianna Holbová Slovensko 29 34


Kulturistika mužů masters nad od 50 do 59 let do 80 kg

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 141 Faruk Horhor Turecko 78,3 10 7 17
2. 143 Sebahattin Tunç Turecko 72,2 22 11 33
3. 140 Sigurkarl Adalsteinsson Island 79,1 32 16 48
4. 142 Hans-Jörg Winter Německo 78,2 36 15 51
5. 234 Pino Pompameo Švýcarsko 48 23 71
6. 24 James Dunne Irsko 60 30 90


Kulturistika mužů masters nad od 50 do 59 let nad 80 kg

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 144 Aleksandr Aleksejev Ukrajina 100,7 5 14 9 23
2. 146 Thor Hansen Norsko 92,8 12 18 10 28
3. 150 David Lamptey Velká Británie 95,8 16 32 14 46
4. 147 José Camacho Rebolo Portugalsko 92,6 21 42 20 62
5. 149 Pekka Vaittinen Finsko 96,6 25 54 27 81
6. 145 Stanislaw Sobczyk Polsko 92,8 26 56 28 84
7. 148 Anastas Dachinov Bulharsko 88,3 35


Kulturistika mužů masters nad 60 let

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 155 Milan Bodlák Česká republika 12 6 18
2. 157 Koseahmetoglu Abdulaki Turecko 20 10 30
3. 158 Karl Hannig Rakousko 60,6 28 14 42
4. 159 Jorma Varhevarra Švédsko 77,9 40 20


Klasická kulturistika mužů masters od 40 do 49 let

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 137 Herwig Steurer Rakousko 16 8 24
2. 135 Eduardo Lopez Španělsko 20 8 28
3. 139 Drazen Vrbancic Chorvatsko 22 13 35
4. 138 Kamal Salem Nizozemsko 42 20 62
5. 134 Can Erkara Turecko 50 29 79
6. 136 Pavel Bartoníček Česká republika 58 26 84


Klasická kulturistika mužů masters nad 50 let

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 151 Joachim Grässel Německo 10 6 16
2. 154 James Cassidy Irsko 24 13 37
3. 153 Raymond Cassar Malta 26 11 37
4. 152 Ladislav Thun Česká republika 40 20 60


Kulturistika mužů masters nad od 40 do 49 let do 70 kg

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 103 Sebastien Natiez Francie 68 5 10 5 15
2. 101 Mario Hernandez Španělsko 69,9 11 20 10 30
3. 102 Mario Lalicata Belgie 64,5 19 36 22 58
4. 107 Msmail Yildizel Turecko 70 20 44 22 66
5. 105 Henryk Hryszkiewicz Polsko 69,3 26 48 19 67
6. 104 Vitaly Egorov Rusko 67,7 28 52 25 77
7. 106 Jorge Pardo Španělsko 68,5 30
8. 232 James Murrin Irsko 40
9. 233 Jim Butler Irsko 45


Kulturistika mužů masters nad od 40 do 49 let do 80 kg

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 108 Carlos Cervantes Německo 79,7 8 20 14 34
2. 114 Gennadii Talantsev Rusko 78,8 19 26 14 40
3. 111 Grzegorz Daszkiewicz Německo 77,3 16 34 11 45
4. 113 Leonardo Caballo Španělsko 78,1 11 28 21 49
5. 110 Jari Laine Finsko 78,5 19 38 18 56
6. 112 Aitor Lopez Španělsko 78,3 33 60 30 90
7. 115 Hasan Atatepe Turecko 78,7 36
8. 109 Stefano Valsecchi Itálie 80 40
9. 116 Ramiz Akkurt Turecko 79,6 42


Kulturistika mužů masters nad od 40 do 49 let do 90 kg

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 117 Ralph Szesney Německo 88,6 7 12 5 17
2. 118 Günter Jasper Německo 89,2 10 22 15 37
3. 122 Andrey Evtukhov Rusko 87,9 15 28 11 39
4. 120 Anselmo Cortado Španělsko 87,3 20 38 21 59
5. 123 Hennadiy Tkachenko Ukrajina 88,4 25 50 22 72
6. 121 Francisco Quintana Španělsko 86,8 31 60 30 90
7. 124 Serdar Sariöz Turecko 86,4 34
8. 119 Antoniou Charalambos Kypr 91,7


Kulturistika mužů masters nad od 40 do 49 let nad 90 kg

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 129 Andrzej Maszewski Polsko 95,8 5 10 5 15
2. 125 Alfredo Fernandez Španělsko 91,8 10 20 16 36
3. 126 Yury Puzankov Rusko 93,7 17 32 10 42
4. 128 Lukasz Kazimierczak Polsko 106,6 17 36 19 55
5. 130 Jean-Paul Broglia Švýcarsko 100,4 27 50 26 76
6. 133 Dmitriy Golubochkin Ázerbajdžán 32 60 29 89
7. 127 Thomas Holzer Německo 106 32
8. 132 Jukka Pekkala Finsko 104 39
9. 131 Mutlu Peker Turecko 91,9 44


Bodyfitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 15 Doina Gorun Itálie 7 7
2. 21 Adela Ondrejovičová Slovensko 8 8


Kulturistika juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 43 Atanas Dimitrov Bulharsko 85,3 7 7
2. 55 Mikk Raudsepp Estonsko 8 8
3. 35 Denis Avlasenko Rusko 69,9 15 15


Bodyfitness masters - absolutní vítězka

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 63 Margarita Charaim Litva 6 6
2. 73 Kristín Kristjánsdóttir Island 9 9


Kulturistika mužů masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 117 Ralph Szesney Německo 88,6 7 7
2. 129 Andrzej Maszewski Polsko 95,8 8 8
3. 144 Aleksandr Aleksejev Ukrajina 100,7 20 20
4. 141 Faruk Horhor Turecko 78,3 21 21
5. 108 Carlos Cervantes Německo 79,7 21 21
6. 103 Sebastien Natiez Francie 68 28 28
7. 155 Milan Bodlák Česká republika 35 35


Fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 89 Kristina Koroljak Estonsko 5 5
2. 94 Maikku Hiljanen Finsko 10 10


Klasická kulturistika mužů do 168 cm

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 162 Osman Çolak Turecko 10 10 20
2. 163 Piotr Zaniewski Polsko 22 8 30
3. 161 Kubilay Korkmaz Turecko B 28 13 41
4. 164 Petr Havlik CzechRepublic 40 20 60
5. 160 Ciprian Solzaru Rumunsko 50 24 74


Klasická kulturistika mužů do 171 cm

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 169 Onur Koç Turecko B 24 10 34
2. 166 Kari Matias Finsko 24 12 36
3. 167 Ciro Credendino Belgie 38 21 59
4. 168 Andrei Modiga Rumunsko 50 25 75
5. 170 John Spiteri Malta 58 28 86
DQ* 165 Ümit Isik Turecko 10 8 18


Klasická kulturistika mužů do 175 cm

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 178 Metin Çayci Turecko 11 18 11 29
2. 175 Antonio Ludovico Itálie 9 20 10 30
3. 173 Andrei Maliutin Rusko 14 30 13 43
4. 177 Vladimir Kurdov Bulharsko 25 42 18 60
5. 180 Robert Jakovijevic Srbsko 23 44 23 67
6. 172 Trevor Conway Irsko 25 60 30 90
7. 171 Tadej Strakl Slovinsko 36
8. 176 Piotr Dziekan Polsko 40
9. 179 Aleš Zelinka Česká republika 43
10. 174 Artem Pyari Rusko 50


Klasická kulturistika mužů do 180 cm

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 182 Sergii Gorenkov Ukrajina 6 12 8 20
2. 183 Ali Emre Turecko 9 18 9 27
3. 188 Peter Wilenius Finsko 16 32 13 45
4. 187 Robert Majewski Polsko 23 46 21 67
5. 189 Ildar Ahmedzyanov Rusko 25 44 25 69
6. 184 Lepomir Bakic Srbsko 29 56 28 84
7. 190 Serge Rouzet Francie 34
8. 186 Bohumil Štěpánek Česká republika 35
9. 185 Konstantinos Koutras Kypr 44
10. 181 David Cassidy Irsko 50


Klasická kulturistika mužů nad 180 cm

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 197 Deividas Dubinas Litva 9 18 10 28
2. 192 Dražen Vrbancic Chorvatsko 14 26 11 37
3. 199 Peter Bella Slovensko 25 32 15 47
4. 193 Andrej Buhayeu Bělorusko 14 34 21 55
5. 196 Boris Orava Česká republika 22 46 20 66
6. 191 Sandi Imerovic Chorvatsko 34 56 27 83
7. 198 Andreas Gruemeyer Rakousko 35
8. 194 Andrey Lopushanskiy Ázerbajdžán 36
9. 201 Serdar Teker Turecko 42
10. 200 Dbrahim Önal Turecko B 51
11. 195 Kurt De Taeye Belgie 53


Kulturistika mužů do 70 kg

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 4 Aydin Biçen Turecko 69,7 5 12 6 18
2. 3 Marcin Kosel Polsko 67,5 11 22 10 32
3. 7 Miroslav Škadra Slovensko 68,8 22 36 17 53
4. 2 Radoslav Angelov Bulharsko 65 18 40 21 61
5. 6 Miguens Soto Španělsko 69 25 46 21 67
6. 5 Ufuk Coskun Turecko 69 31 60 30 90
7. 1 Mauro Ranieri Itálie 63 32
8. 8 Petar Krbot Chorvatsko 64,9 40


Kulturistika mužů do 75 kg

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 14 Sergei Moskvin Rusko 74,8 14 7 21
2. 12 Danijel Miklecic Chorvatsko 74,8 22 11 33
3. 11 Murat Tonya Turecko 73,3 28 14 42
4. 13 David Saborido Arca Španělsko 73,4 36 18 54


Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 17 Bülent Tekin Německo 79 5 10 5 15
2. 22 Aleksei Denisov Rusko 77,9 12 26 14 40
3. 15 Artem Bradov Ukrajina 78,6 18 30 20 50
4. 19 Evren Temel Turecko B 79,1 16 40 20 60
5. 21 Petar Borisov Bulharsko 80 28 52 22 74
6. 20 Guzey Fatih Turecko 78,6 27 52 26 78
7. 18 Adem Yastas Turecko B 79 34
8. 16 Roderick Theuma Malta 78,1 38


Kulturistika mužů do 85 kg

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 26 Alexandr Koliasnikov Rusko 81,9 7 14 7 21
2. 29 Cengizhan Igdir Turecko 84,6 9 22 11 33
3. 25 Sergey Spichenkov Rusko 83,9 13 22 12 34
4. 27 Yavuz Oymak Turecko 83 20 40 20 60
5. 32 Roman Kronberger Rakousko 82,8 28 52 27 79
6. 30 Anatolii Sorokin Ukrajina 84,4 28 58 27 85
7. 31 Nikola Demo Chorvatsko 84,9 35
8. 28 Yiancos Pangalos Kypr 83,9 40


Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 36 Görkem Gürsoy Turecko 90 9 20 13 33
2. 50 Ott Kiivikas Estonsko 88 18 26 8 34
3. 40 Tomasz Pabiniak Polsko 87,8 13 26 14 40
4. 51 Ladislav Kuzder Slovensko 89 13 28 17 45
5. 35 Mirco Caselli Itálie 87,4 24 52 27 79
6. 52 Francis Haley Irsko 35 58 27 85
7. 34 Sergio Dufort Španělsko 86 37
8. 38 Mounir Hezami Rakousko 88,4 42
9. 39 Kiril Iliev Rakousko 89,3 42
10. 37 Melih Yildiz Turecko B 86,9 48
11. 33 Pavlo Prontenko Ukrajina 88,8 51


Kulturistika mužů do 100 kg

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 213 Peter Tatarka Slovensko 95,7 10 18 9 27
2. 212 Štefan Havlík Slovensko 96,6 12 30 12 42
3. 214 Miha Zupan Slovinsko 98,4 13 30 20 50
4. 205 Georgi Slavov Bulharsko 96,6 18 32 19 51
5. 216 Milan Šádek Česká republika 95,9 24 46 17 63
6. 203 Mohamed Bellahcene Francie 98,8 34 60 30 90
7. 207 Roman Biletskyi Ukrajina 98,7 38
8. 217 Salvatore Romano Itálie B 93,8 42
9. 206 Luigi Quinto Itálie B 97 44
10. 211 Niclas Langer Německo 99,2 50
11. 215 Luca Silvestrini Itálie 99,9 54
12. 202 Dmitry Karakash Rusko 95,6 62
13. 218 Vladislav Fatyanov Rusko 98,9 62
14. 219 Gilberto Ciriello Itálie 94,9 67
15. 208 Hans Schrögnauer Rakousko 97,5 72
204 Nikolas Poullas Kypr 94,1
209 Gilbert Zammit Malta 98
210 Ersen Öznesil Turecko 94
220 Aaron Cannon Irsko
221 Hans Vogel Irsko


Kulturistika mužů nad 100 kg

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 228 Mikhail Sidorychev Rusko 126,6 5 14 7 21
2. 230 Patrick Johnsson Dánsko 114,4 10 16 9 25
3. 231 Mdor Zaradez Israel 20 36 18 54
4. 227 Krasimir Sarafov Bulharsko 118,7 20 40 19 59
5. 223 Timuçin Canel Turecko 110,1 22 44 24 68
6. 224 Bilgehan Koç Turecko B 116,6 30 60 29 89
7. 226 Alessandro Defilippi Itálie 104,3 38
8. 229 Dmitry Golubochkin Ázerbajdžán 121,7 41
9. 144 Aleksandr Aleksejev Ukrajina 100,7 43
10. 225 Viacheslav Volosov Ukrajina 113,8 49


Klasická kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 182 Sergii Gorenkov Ukrajina 5 5
2. 197 Deividas Dubinas Litva 10 10
3. 162 Osman Çolak Turecko 17 17
4. 178 Metin Çayci Turecko B 18 18
5. 165 Ümit Isik Turecko 25 25


Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát váha 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 213 Peter Tatarka Slovensko 95,7 6 6
2. 26 Alexandr Koliasnikov Rusko 81,9 11 11
3. 228 Mikhail Sidorychev Rusko 126,6 14 14
4. 36 Görkem Gürsoy Turecko 90 20 20
5. 17 Bülent Tekin Německo 79 27 27
6. 4 Aydin Biçen Turecko 69,7 29 29
7. 14 Sergei Moskvin Rusko 74,8 31 31


Soutěž národů

p. stát celk.
1. Německo 100
2. Rusko 88
3. Turecko 87
4. Španělsko 83
5. Polsko 73
6. Slovensko 63
7. Rumunsko 63
8. Česká republika 55
9. Itálie 54
10. Finsko 54
11. Island 53
12. Maďarsko 48
13. Ukrajina 46
14. Litva 44
15. Estonsko 32
16. Rakousko 32
17. Bulharsko 29
18. Irsko 28
19. Francie 16
20. Švýcarsko 16
21. Chorvatsko 13
22. Norsko 12
23. Dánsko 10
24. Belgie 9
24. Malta 9
24. Velká Británie 9
27. Nizozemsko 7
27. Portugalsko 7
27. Švédsko 7
30. Ázerbajdžán 5
31. Kypr 3
32. Řecko 2



Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra