Reklama:

Mistrovství Evropy 2022
- zprávy z místa dění!

38.623 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Mistrovství Evropy mezinárodní federace IFBB je už pěknou řádku let doma ve španělské Santa Susanně a v tomto moderním letovisku se odehraje i letos. Během tří soutěžních dnů, které vycházejí na 6. až 8. května, se zde do bojů na pódiu zapojí také členové početné české reprezentační výpravy a Vy s námi to, jak si naši na šampionátu vedou, znovu můžete sledovat prostřednictvím článku s krátkými zprávami z místa dění. Ty už tradičně budeme doplňovat i o zákulisní fotografie.

O mistrovství Evropy 2022 píšeme také v těchto článcích:
Mistrovství Evropy 2022 - fotogalerie
Mistrovství Evropy 2022 - kompletní výsledky s body

Pátek, 06:00 - článek uzavíráme poslední sérií fotografií. Přibližují, jaký byl šampionát pohledem reprezentanta v games klasické kulturistice masters, klasické kulturistice masters a classic physique masters Patrika Šerého, kterého v Santa Susanně doprovázela manželka Marcela.

Pondělí, 19:15 - stále pro Vás ještě máme další zákulisní fotografie, které nám postupně přicházejí do redakce. Tentokrát ty, které ještě jednou přibližují, jaký byl šampionát pohledem reprezentanta v kulturistice juniorů a klasické kulturistice juniorů Jana Pipka a jeho trenéra Lukáše Ondráčka.

Pondělí, 17:00 - kompletní výsledky letošního mistrovství Evropy jsme pro Vás zpracovali do tohoto článku.

Pondělí, 10:00 - připravujeme pro Vás kompletní výsledky mistrovství Evropy, včetně bodového hodnocení. Než je pro Vás budeme mít nachystané, přikládáme několik dalších fotografií z místa dění!

Pondělí, 6:57 - v Santa Susanně se podobně jako už několikrát v minulosti neplánovaně soutěžním dnem stal i kousek pondělí, když se kompletní nedělní program nestihl do půlnoci. Už v opravdu pozdních nočních hodinách tak došlo na poslední blok vyhlašování výsledků. A ani v něm česká reprezentační výprava nezůstala bez medaile. Alice Klinkeová v bikiny fitness žen do 166 cm totiž vybojovala bronz! Cenné šesté místo v bikiny fitness žen do 172 cm potom přidala Tereza Jakubičková.

Neděle, 22:15 - probíhá semifinále v první z osmi kategorií bikiny fitness žen. Dost možná se tak v Santa Susanně bude závodit ještě dlouho po půlnoci.

Neděle, 19:18 - vyhlašují se výsledky v bikiny fitness masters. Natalia Díaz Gonzalez v kategorii od 35 do 39 let do 164 cm pro Českou republiku vybojovala stříbro!

Neděle, 19:18 - v další porci zákulisních fotografií se budete moci podívat i ke stolkům rozhodčích.

Neděle, 18:59 - probíhá soutěž v bikiny fitness masters. Řada závodníků ale už svou porci šampionátu absolvovala, a tak si mohou dovolit zasloužený relax.

Neděle, 18:48 - nezastavitelný Boris Palovič po absolutním vítězství v klasické kulturistice masters bere i titul absolutního mistra Evropy v classic physique masters!

Neděle, 18:37 - Patrik Šerý v classic physique masters nad 45 let obsadil šesté místo.

Neděle, 18:34 - Boris Palovič v classic physique masters od 40 do 44 let vybojoval zlato!

Neděle, 18:25 - zatímco fotografie v příspěvku níže jsou věnovány kulturistům z kategorie masters, teď Vám nabízíme zákulisní snímky, které přibližují formu nejmladšího člena české reprezentační výpravy v Santa Susanně Davida Vaška!

Neděle, 17:42 - a abychom pro Vás neměli pouze snímky z haly, přikládáme i nějaké od moře.

Neděle, 17:27 - máme pro Vás i několik fotografií, které zachycují Barboru Vltavskou během dnešních okamžiků v zákulisí. Závodila v bikiny fitness začátečnic do 166 cm.

Neděle, 17:27 - Tereza Jakubičková v bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let nad 166 cm dosáhla na čtvrté místo.

Neděle, 17:16 - na řadě je další vyhlašovací ceremoniál a pro českou reprezentační výpravu znamená další medaili. Veronika Pekařová v bikiny fitness juniorek od 16 do 20 let nad 166 cm vybojovala bronz!

Neděle, 17:09 - další fotografie, které pro Vás máme, přibližují převážně to, v jaké formě na letošním mistrovství Evropy závodil juniorský reprezentant Jan Pipek!

Neděle, 16:25 - Gabriela Hejná na šampionátu měla napilno včera, kdy Českou republiku velmi úspěšně reprezentovala hned ve třech kategoriích. Dnes byl čas na zasloužený relax po soutěži.

Neděle, 16:22 - probíhá soutěž v bikiny fitness juniorek. Než se dovíme výsledky, máme pro Vás opět několik fotografií, které vznikly v předchozí části dne. Tentokrát během soubojů v kulturistice začátečníků.

Neděle, 14:59 - Jasmína Voldánová má už ve všech svých kategoriích dozávoděno, a tak byl čas na posoutěžní focení.

Neděle, 14:50 - závodí se v klasické kulturistice mužů, kde tentokrát žádného reprezentanta nemáme. Zásobovat dalšími zákulisními fotografiemi Vás ale i tak můžeme...

Neděle, 14:01 - Alice Klinkeová v bikiny fitness začátečnic dosáhla i na absolutní vítězství!

Neděle, 13:52 - Alice Klinkeová v bikiny fitness začátečnic do 166 cm vybojovala zlato!

Neděle, 13:48 - Jan Pipek jako druhý nejmladší závodník v kategorii dosáhl na čtvrté místo v kulturistice začátečníků. Šesté místo obsadil David Vašek, který byl v kategorii úplně nejmladší. V kategorii měl i o třiatřicet let staršího soupeře!

Neděle, 13:45 - čekáme na vyhlášení výsledků v kulturistice začátečníků a bikiny fitness začátečnic. Než na ceremoniál dojde, je zde s exhibičním vystoupením IFBB Elite profesionál Rubiel Mosquera!

Neděle, 12:56 - Boris Palovič se v klasické kulturistice masters probojoval k titulu absolutního mistra Evropy!

Neděle, 12:49 - Zbyněk Bulava v klasické kulturistice masters nad 50 let vybojoval bronz!

Neděle, 12:43 - je zde další vyhlašovací ceremoniál a pro českou reprezentační výpravu vyznívá skvěle! Boris Palovič v klasické kulturistice masters od 40 do 44 let vybojoval zlato!

Neděle, 10:45 - probíhá první dnešní blok vyhlašování výsledků. Jasmína Voldánová v uměleckém fitness žen nad 168 cm obsadila páté místo.

Neděle, 08:30 - Veronika Vojtíšková s Miroslavem Kubcem si po vystoupení v kategorii smíšených párů našli i chvilku na několik společných póz na pláži.

Neděle, 08:24 - ve Španělsku se vše chystá na poslední soutěžní den letošního mistrovství Evropy IFBB. My se ale ještě na okamžik vrátíme ke včerejšku, když pro Vás máme několik snímků, které vznikly v zákulisí po soutěži smíšených párů, kde naši předvedli povedená vystoupení.

Sobota, 22:10 - absolutním mistrem Evropy v kulturistice mužů byl vyhlášen Španěl Eddi Canchica. Borec narozený v roce 1992 na klání závodil v kategorii do 85 kg. Tímto dnešní program šampionátu skončil, závodit se znovu bude zítra.

Sobota, 21:59 - na pláži v Santa Susanně se dají pěkné fotky pořídit i večer. Důkazem jsou následující snímky, na kterých pózuje Tomáš Mach!

Sobota, 21:41 - najíst se podle chuti ale ještě nemohou všichni. Platí to třeba pro bikiny fitnessky, které do bojů na pódiu zasáhnou během neděle. Dnes absolvovaly další kontrolu formy.

Sobota, 20:57 - stále ještě probíhá soutěž v kulturistice mužů. Naši ale už pro dnešek mají dozávoděno, a tak je na řadě zasloužená odměna.

Sobota, 19:52 - Gabriela Hejná a Bohumil Ševc v kategorii smíšených párů vybojovali bronz! Ve stejné kategorii Veronika Vojtíšková a Miroslav Kubec dosáhli na čtvrté místo.

Sobota, 19:24 - probíhá soutěž smíšených párů, kde nás reprezentují Veronika Vojtíšková s Miroslavem Kubcem a Gabriela Hejná s Bohumilem Ševcem.

Sobota, 19:17 - máme pro Vás i fotografii, která krátce po sestoupení z pódia zachycuje reprezentanta v kulturistice juniorů Jana Pipka.

Sobota, 17:58 - probíhá slavnostní zahájení šampionátu, a je tak prostor pro to ohlédnout se znovu za tím, jaký byl v Santa Susanně čtvrtek a pátek. Tentokrát prostřednictvím fotografií přibližující mistrovství Evropy z pohledu Nikol Mrštné.

Sobota, 17:45 - Jan Pipek v kulturistice juniorů dosáhl na šesté místo. V kategorii nastoupilo devět závodníků, zmíněný český reprezentant byl třetí nejmladší v kategorii. Zvítězil Jakub Dolecinski z Polska.

Sobota, 17:28 - na moment se ke včerejšímu dění v Santa Susanně ještě vrátíme. Máme pro Vás totiž několik fotografií, které v zákulisí zachycují reprezentantku ve wellness žen Kateřinu Morawcovou.

Sobota, 17:17 - kdo si své soutěžní povinnosti na šampionátu mohl odbýt už včera, mohl se dnes vypravit na výlet do Barcelony.

Sobota, 16:22 - Tomáš Mach a Kateřina Morawcová ve Španělsku ulovili společnou fotografii s nejlepším kulturistou působícím mezi IFBB Elite profesionály!

Sobota, 16:07 - Jasmína Voldánová má dnes v programu mistrovství Evropy volno, a tak se našel čas vyrazit v Santa Susanně na chvíli na pláž.

Sobota, 15:50 - šampionát pokračuje a dozávoděno je ve physique žen masters. Veronika Vojtíšková v této kategorii vybojovala páté místo!

Sobota, 12:56 - je zde další vyhlašovací ceremoniál. Gabriela Hejná v bodyfitness žen do 168 cm vybojovala čtvrté místo! V kategorii nastoupilo celkem šestnáct závodnic.

Sobota, 12:11 - aktuálně se závodí v bodyfitness žen. Dnes je ale na programu i řada dalších kategorií, včetně smíšených párů, kde nastoupí i Miroslav Kubec a Veronika Vojtíšková.

Sobota, 11:03 - probíhá první dnešní vyhlašování výsledků. Gabriela Hejná v bodyfitness juniorek vybojovala stříbro! Předstihla ji pouze Rumunka Stefana Sandu. V kategorii si dobře vedla také další česká reprezentantka Vivien Kruse. Patří jí šesté místo.

Sobota, 10:00 - v Santa Susanně se už několik desítek minut závodí. V prvním dnešním soutěžním bloku se v bodyfitness juniorek představily Vivien Kruse a Gabriela Hejná. Aktuálně za sebou mají semifinále.

Sobota, 08:14 - ve Španělsku se vše připravuje na druhý soutěžní den. My pro Vás ale máme ještě několik fotografií, prostřednictvím kterých se s námi můžete ohlédnout za tím prvním.

Pátek, 23:25 - první soutěžní den je u konce, dále se na šampionátu bude závodit v sobotu a neděli.

Pátek, 23:08 - Martin Horák ve physique mužů do 179 cm dosáhl na šesté místo.

Pátek, 23:04 - probíhá poslední dnešní blok vyhlašování výsledků. Petr Žůček ve physique mužů do 176 cm vybojoval stříbro!

Pátek, 21:36 - Zdeněk Vrána ve physique masters nad 50 let vybojoval čtvrté místo!

Pátek, 21:24 - je zde další vyhlašování výsledků. Jan Veselý ve physique juniorů nad 174 cm vybojoval bronz!

Pátek, 21:04 - probíhá soutěž ve physique juniorů a masters. Než pro Vás budeme mít další výsledky, přikládáme několik fotografií věnovaných stříbrné medailistce ve wellness masters Evě Budině.

Pátek, 20:38 - absolutním mistrem Evropy v kulturistice masters byl vyhlášen Polák Tomasz Kornalewski.

Pátek, 20:19 - Petr Žůček ve physique začátečníků vybojoval zlato! Ve stejné kategorii dosáhl na stříbro Jan Veselý.

Pátek, 20:12 - Milan Bodlák v kulturistice masters nad 60 let obsadil jako druhý nejstarší závodník v kategorii šesté místo. Letos tento veterán slaví už sedmdesáté narozeniny. Husarský kousek v této kategorii předvedl ještě o sedm let starší Španěl Rafael Vera. Překonal i o sedmnáct let mladší soupeře a zvítězil!

Pátek, 20:03 - je tu další vyhlašování výsledků. Ján Jankovčin v kulturistice masters od 45 do 49 let nad 90 kg dosáhl na páté místo.

Pátek, 19:38 - v aktuálně probíhajícím soutěžním bloku se závodí i ve physique začátečníků. V něm se z našich představil také Petr Žůček, který ve startovním poli své kategorie vypadal výborně!

Pátek, 19:30 - Jasmína Voldánová za sebou má účast v semifinále v uměleckém fitness juniorek nad 163 cm, ve kterém spolu s ní nastoupilo třináct dalších závodnic! V početně obsazeném startovním poli se tentokrát do šestičlenného finále neprobojovala.

Pátek, 18:37 - a připojujeme další zákulisní úlovky věnované našim úspěšným reprezentantům.

Pátek, 18:32 - dnes nás čekají ještě tři další bloky vyhlašování výsledků. Než na ně dojde, máme pro Vás další zákulisní snímky. Tentokrát ty, které krátce po sestoupení z pódia zachycují Miroslava Kubce.

Pátek, 17:12 - Tomáš Mach v kulturistice mužů masters od 40 do 44 let nad 90 kg vybojoval čtvrté místo.

Pátek, 17:09 - probíhá první vyhlašování výsledků v kulturistice masters. Boris Palovič v kategorii od 40 do 44 let do 90 kg pro Českou republiku vybojoval bronz! Ve stejné kategorii Miroslav Kubec dosáhl na páté místo.

Pátek, 16:27 - jedním ze závodníků, které na stagi uvidíme ještě dnes, je Jan Veselý, který se představí ve physique juniorů a začátečníků.

Pátek, 16:21 - Gabriela Hejná, která bude závodit zítra, si dnes našla chvilku času na focení na pláži.

Pátek, 16:20 - máme pro Vás několik dalších fotografií pořízených v zákulisí ve chvíli, kdy závodily wellnessky!

Pátek, 16:02 - ještě chvíli před kontrolou formy reprezentantů ve physique vznikly následující snímky, kdy byl na řadě nátěr soutěžní barvou.

Pátek, 15:56 - závodníci ve physique za sebou mají kontrolu formy v netradiční společnosti. Na pódium se všichni dostanou dnes večer.

Pátek, 15:41 - Gabrielu Hejnou a Nikoletu Hricovou vstup do šampionátu čeká až zítra, ale i dnes jsou v hale!

Pátek, 15:32 - probíhá semifinále v uměleckém fitness juniorek nad 163 cm, což znamená, že její porce času na pódiu čeká i Jasmínu Voldánovou.

Pátek, 14:22 - probíhá další vyhlašovací ceremoniál a dovídáme se, že Kateřina Morawcová ve wellness žen nad 168 cm vybojovala šesté místo! V kategorii nastoupilo dvanáct závodnic.

Pátek, 12:10 - přikládáme další fotografie, pořízené v zákulisí po prvních dvou blocích vyhlašování výsledků.

Pátek, 12:01 - Eva Budina ve wellness masters nad 40 let vybojovala stříbro! Nad její síly byla pouze reprezentantka Ukrajiny Tetiana Moskalenko.

Pátek, 12:01 - probíhá další vyhlašování výsledků. Olga Prázová ve wellness masters od 35 do 39 let vybojovala šesté místo. Ještě o něco lépe si ve stejné kategorii vedla Nikol Mrštná. Patří jí pátá příčka!

Pátek, 11:49 - Miroslav Kubec a Tomáš Mach na svou dnešní porci času na pódiu zatím čekají. Dlouhou chvíli si v zákulisí zkrátili společnou fotografií s čerstvým evropským šampiónem.

Pátek, 11:19 - v dalším soutěžním bloku se závodí ve wellness juniorek a wellness masters. V kategorii masters nad 40 let je na programu nejprve semifinále. Do prvního vyvolávání si rozhodčí vyžádali také českou reprezentantku Evu Budinu.

Pátek, 11:06 - absolutním mistrem Evropy v games klasické kulturistice master byl vyhlášen slovenský reprezentant Radovan Bežo. Závodil v kategorii od 40 do 44 let.

Pátek, 10:59 - Bohumil Ševc v games klasické kulturistice masters nad 45 let vybojoval zlato! Za několik okamžiků jej čeká ještě souboj o absolutní vítězství. Ve stejné kategorii Patrik Šerý obsadil páté místo.

Pátek, 10:53 - probíhá první blok vyhlašování výsledků. Pavel Dostál v games klasické kulturistice juniorů vybojoval stříbro!

Pátek, 10:46 - na pódiu jsou borci z games klasické kulturistiky masters.

Pátek, 10:13 - jako první na pódiu prostor dostali reprezentanti v games klasické kulturistice juniorů.

Pátek, 10:10 - probíhá první soutěžní blok úvodního soutěžního dne, ve kterém se závodí v games klasické kulturistice juniorů a games klasické kulturistice mužů.

Pátek, 08:40 - máme pro Vás i snímky ze včerejší kontroly formy. Pózují na nich reprezentantky v bikiny fitness a wellness, ale také Gabriela Hejná a Bohumil Ševc, kteří společně nastoupí v kategorii smíšených párů!

Pátek, 08:15 - dalšími našimi reprezentanty, které dnes uvidíme na pódiu, jsou Zdeněk Vrána (physique masters) a Miroslav Kubec (kulturistika masters).

Pátek, 08:10 - soutěžní den dnes čeká i kulturistu Tomáše Macha. Také následující jemu věnované fotografie vznikly dnes ráno před snídaní.

Pátek, 08:10 - dá se očekávat, že se dnes ve Španělsku bude závodit pořádně dlouho. Dojít by dnes mělo na kompletní soutěž v games klasické kulturistice juniorů, masters a mužů, wellness juniorek, masters a žen, kulturistice vozíčkářů, kulturistice mužů masters a physique juniorů, mužů masters, mužů a začátečníků. V games klasické kulturistice juniorů nastoupí i Ondřej Januš, který nám zaslal následující fotografie z ranní kontroly formy.

Pátek, 08:00 - v Santa Susanně se vše připravuje na první soutěžní den. My ale pro Vás nejprve máme ještě několik fotografií ze včerejška.

Čtvrtek, 20:00 - a máme pro Vás i fotografie, které přibližují, jaký byl včerejšek a dnešek v Santa Susanně očima reprezentantky ve wellness masters Olgy Prázové.

Čtvrtek, 19:56 - na pláži si zapózoval také reprezentant ve physique Petr Žůček!

Čtvrtek, 19:53 - lokalit, kde se dají v Santa Susanně pořídit pěkné fotky, je spousta. Pláž je samozřejmě jednou z nich a k focení ji využila také bikiny fitnesska Veronika Pekařová.

Čtvrtek, 16:54 - i letos bude mít česká reprezentace na šampionátu své zastoupení ve fitness, když se do Santa Susanny vydaly také Jasmína Voldánová a Nikoleta Hricová.

Čtvrtek, 16:43 - a přikládáme další porci fotografií z dnešní prezentace!

Čtvrtek, 16:36 - přesto, že už dneska závodníky čekaly v Santa Susanně první povinnosti, našel se i čas na odpočinek.

Čtvrtek, 16:19 - zítra, kdy závodníky čeká první soutěžní den šampionátu, dojde kromě jiného na kompletní soutěž v kulturistice mužů masters. To znamená, že svou porci času na pódiu dostane i Tomáš Mach, který den před závody hlásí, že váží 102 kg a cítí se skvěle!

Čtvrtek, 16:15 - na šampionátu je znovu vypsána také atraktivní kategorie smíšených párů. Nastoupí v ní Miroslav Kubec a Veronika Vojtíšková.

Čtvrtek, 16:12 - a našel se čas i na nějaké to foto u bazénu. Na těchto konkrétních snímcích pózuje Gabriela Hejná, která Českou republiku bude reprezentovat v bodyfitness žen a bodyfitness juniorek.

Čtvrtek, 15:57 - zpět ale k dnešku, kdy v Santa Susanně probíhá prezentace. Během ní vznikly i následující snímky.

Čtvrtek, 15:52 - do redakce nám dorazila ještě jedna včerejší fotografie z Letiště Václava Havla.

Čtvrtek, 08:15 - máme pro Vás i několik fotografií věnovaných dnešní ranní formě Veroniky Vojtíškové, kterou čeká start ve physique žen, physique masters a také v kategorii smíšených párů.

Čtvrtek, 08:10 - v Santa Susanně začíná den, během kterého se uskuteční prezentace, mítink rozhodčích, ale také třeba kongres evropské IFBB. Pro závodníky probuzení do nového dne znamená také kontrolu formy. Tu má za sebou už i úřadující mistr republiky v kulturistice mužů do 90 kg Miroslav Kubec. Limit devadesátky by měl celkem pohodlně splnit i ve Španělsku, odhaduje, že při prezentaci naváží 89,2 kilogramu.

Čtvrtek, 08:05 - a máme pro Vás i první fotografie z místa konání šampionátu. Vznikly také během středy.

Čtvrtek, 08:00 - náš report začneme společnou středeční fotografií české reprezentační výpravy z letištní haly.
Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

11.05.10:06PavelV - @hockey1000 nic nepřekrucuju. Ty tu od počátku tvrdíš, že ..+3
11.05.08:12Hockey1000 - @PavelV Překrucuješ moje slova. A taky zkoušíš opatrně kor..-3
10.05.22:36PavelV - Hockey1000. Ne, není to přesně to, co říkáš. :-) Ty říkáš,..+4
10.05.21:56PavelV - Marczus: Ano. To tomu předcházelo. Pak bylo mezidobí, kdy ..
10.05.20:28md - Marcus....jsem se pobavil 😄👍Byl by to asi ..
10.05.13:40Marczus - Šmarjá Pavle, to budes porad podsouvat svou verzi tehdejsi..+1
10.05.11:45ygg - S první i druhou větou souhlas. Problém je ale v tom, že t..
10.05.11:36ygg - Z pohledu popularity SOUTĚŽNÍHO sportu jsou relevantní jen..
09.05.20:41Hockey1000 - Ta soutěž byla hezká, ale je to přesně to co říkám, kdyby ..-3
09.05.16:53PavelV - Já se podíval na propozice Extrifit Cupu, zrušil 3 kategor..+1
09.05.16:37Mikuc - Doba je prostě taková, nic nejde holt vrátit! Jak psal Bo..
09.05.15:42Hockey1000 - Povím ti tajemství, na soutěže v kulturistice a fitness ně..-3
09.05.15:40Hockey1000 - Snít o plných pódiích v těch nových kategoriích? Hochu pod..-1
09.05.15:38Hockey1000 - `stále stejné kategorie` mělo být `stále nové kategorie` s..
09.05.15:37Hockey1000 - `Všemi`, tím myslíš jako pár lidí v komentech na webu? Ale..
09.05.15:34ygg - To je fakt. Naštěstí se o to ani nemusíme snažit, protože ..
09.05.15:29ygg - To je z pohledu běžného fanouška, ne někoho z rodiny nebo ..
09.05.15:23ygg - No já nevím, já tu vidím jedině rozdíl mezi tebou a všemi ..
09.05.15:18Hockey1000 - Snažit se může, ale pravdu z toho on ani ty neuděláte.-3
09.05.15:12ygg - Což nic nemění na tom, že to tvé tvrzení o tom, jak by kul..+1
09.05.13:37Hockey1000 - Zapomněl jsem na vliv hromadného útěku před dopingovou kon..
09.05.12:36PavelV - Kurva,..., mám tam hrubek, jak kdybych zrovna dokončil VŠ ..
09.05.12:33PavelV - Já tu ale nepíšu o ČR, ale o celé federaci. Co se týká ČR ..+2
09.05.11:36Hockey1000 - Weiderovci na situaci v ČR a místní ADV vliv neměli žádný ..-1
09.05.11:31PavelV - Pokud tu mluvíš o letech 2000-2005, tak ta `smrt` kulturis..+2
09.05.11:19Hockey1000 - Stačí se podívat na výsledkové listiny první dekády tohoto..-1
09.05.11:15Hockey1000 - Díky za optání, byl jsem asi tak na 90 % za posledních 30 ..
09.05.09:59Zodiak411 - Byl jsi vůbec někdy na závodech? Časový harmonogram prakti..+3
09.05.09:59PavelV - Kdy přesně byla kulturistika před smrtí? To jsem nějak nez..+4
09.05.09:56Zodiak411 - Takže znova, ale tak abys to pochopil i ty. Roste počet zá..+4
09.05.09:44Hockey1000 - Růst sportu spočívá třeba v růstu počtu závodníků (ten ros..-3
09.05.09:41Hockey1000 - Moc mě mrzí, že na ně už nejezdíš, ale chápu to, podívat s..-2
09.05.09:371boris111 - Kdysi jsem jezdil na SANDOW do Mariánských Lázní,Mr.Republ..+3
09.05.09:35Zodiak411 - Růst sportu ale nespočívá ve tvorbě kategorií na míru těm,..+3
09.05.09:241boris111 - Teď se bude svaz vychloubat,jaký je to úspěch 17 medailí,a..+1
09.05.09:15Hockey1000 - Tady je krásně vidět, jaký je rozdíl mezi internetovými di..-3
09.05.09:03moab - Krásný úspěch! Takových medailí jsme neměli ani za dob Jas..+1
09.05.08:47Hockey1000 - Oddělit kulturistiku by znamenalo ji odsoudit k smrti, ke ..-4
09.05.08:45Hockey1000 - `Jak má potom náš sport růst` - ale on roste, právě totiž ..-4
09.05.08:18amoresPE - Uz minule som pisal, ze kulturistika by mala ist samostatn..+2
09.05.08:08Honza1991 - 17 medailí :) No když je asi 40 různých podkategorií a sub..+3
09.05.01:12Zodiak411 - Dlouho jsem se držel zpět, když jsem viděl, co píšeš a boh..+3
08.05.22:17ygg - Jo, mínus ti nedám, bylo by škoda, kdyby ten tvůj post zmi..+1
08.05.22:16ygg - Hokej ... já si vždy myslel, že popularita se měří počten ..+1
08.05.21:43TomvandeDvor - Jsou jen dvě možnosti. 1) Jsi placený troll ronnie.cz 2..+1
08.05.21:13Hockey1000 - ***-5
08.05.16:01md - Sláva vítězům a čest poraženým....I když teď již žádný por..+6
08.05.14:351boris111 - Kategorie ,,začátečníci ` je výsměch všem závodníkům,kteří..+8
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínBen Weider Natural Pro Qualifier 2023...
KKarmasin (13:36) • Profesionální liga a dopingové kontroly, nějak mi to nejde dohromady.
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
LeToucan (12:44) • Nebude spíš hrát roli to, že ty závody jsou strašně pozdě? Většina lidí jde na Čelákovi...
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
Valasekjakub123 (12:20) • 13 elite pro karet. Ty nemají žádnou váhu jen další amatérská liga. Škoda bývalý to pěk...
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
Bažant (11:08) • Se leda přešaltovat k Maniona federaci.
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
Ondra Hájek (10:26) • Jo ale díky Petrovi Březnovi, že tuhle soutěž dál pořádá. Ale je mi ho i ostatních pořa...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie