Reklama:

Mistrovství Evropy 2021
- kompletní výsledky s body!

10.947 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


ME VE FITNESS & ME JUN. A MASTERS & ME V KULTURISTICE 2021 - 14. - 16. 5. 2021, Španělsko

Češi před ME:
bikiny: Karla Stejskalová • Adéla Šťovíčková • Eliška Kučabová Petra Zvoníčková (video)Klára BalvínováVeronika Bečvářová (video)Eva BudinaSylvie MoocováJana JeřábkováNataliya Zornyk (video)Gabriela Králíková • Andrea Šantrůčková • Roksana Roshkaniuk • Tereza Jirkovská (video) • Nela Sejtková (video) • bodyfitness: Gabriela HejnáVeronika Vojtíšková (video)Martina Sletsjoee (video) physique: Dominik Velc • Roman Hajabáč • Zdeněk Vránakulturistika: Dan ŽaludMichal TrykarPavel Vacek (video) • Pavel Forman Pavel Krejčí (video)Miroslav Kubec (video)klasika: Ondřej JanušVáclav Onderka • Martin Dvorožňák • fitness: Nikoleta Hricová

Před ME:
nominaceharmonogram ME
Info z ME:
z místa dění fotogalerie
kompletní výsledky s body - 4 medaile!
Z ME očima naší reprezentace, rozhovory:
P. Forman O. JanušR. Hajabáč očima P. Vacka

Ve španělské Santa Susanně ve dnech 14. až 16. května proběhl třídenní soutěžní maratón na letošním supermistrovství Evropy mezinárodní federace IFBB, které v sobě zahrnovalo hned tři šampionáty, a to Mistrovství Evropy v kulturistice, Mistrovství Evropy ve fitness a Mistrovství Evropy juniorů a masters. Na Pyrenejský poloostrov se za závody znovu vydala také početná česká reprezentační výprava a hned první soutěžní den rozhodl o tom, že naši bez medailí nezůstanou. Pavel Vacek (kulturistika masters od 45 do 49 let nad 90 kg) a Roman Hajabáč (physique mužů masters od 45 do 49 let) ve svých kategoriích vybojovali stříbro, přičemž je shodně od zisku titulu mistra Evropy dělil jediný bod! Bronz potom přidali Ondřej Januš (games klasická kulturistika juniorů) a Pavel Forman (kulturistika masters od 50 do 54 let nad 80 kg).

O mistrovství Evropy 2021 píšeme také v těchto článcích:
Mistrovství Evropy 2021 - zprávy z místa dění!
Mistrovství Evropy 2021 - harmonogram

V sobotu ani v neděli sice naši reprezentanti medailovou sbírku už nerozšířili, ale vybojovali hned několik cenných finálových umístění. Nejpočetněji obsazeným šampionátem se ze všech tří stal ten závodníků ve fitness, ke kterému nastoupilo 357 sportovců z jednatřiceti zemí (pár pro potřeby práce s čísly bereme jako jednoho závodníka). Někteří se na něm navíc představili v několika kategoriích. Českým reprezentantům nejlépe vyšlo Mistrovství Evropy juniorů a masters. Toho se zúčastnilo 353 závodníků, rovněž z jednatřiceti zemí. Na Mistrovství Evropy v kulturistice pak výsledky své práce prezentovalo 233 borců. Podle propozic bylo na letošním supermistrovství Evropy ve hře také kolem 60 IFBB Elite profesionálníck karet. Ty se v kulturistice mužů, kulturistice masters, classic physique mužů, klasické kulturistice mužů, physique mužů, physique žen, bodyfitness žen, bodyfitness masters, bikiny fitness žen, bikiny fitness masters a wellness žen udělovaly vítězům jednotlivých hmotnostních či výškových kategorií. Jak si ve Španělsku naši vedou, jsme pro Vás průběžně sledovali v tomto článku se zprávami z místa dění a zákulisními fotografiemi. Teď Vám nabízíme ještě kompletní výsledky mistrovství Evropy 2021, včetně bodového hodnocení.

Přejít k šampionátu:

Přehled umístění českých reprezentantů

    2. místo - Pavel Vacek (kulturistika masters od 45 do 49 let nad 90 kg) [7]*
    2. místo - Roman Hajabáč (physique mužů masters od 45 do 49 let) [6]
    3. místo - Pavel Forman (kulturistika masters od 50 do 54 let nad 80 kg) [7]
    3. místo - Ondřej Januš (games klasická kulturistika juniorů) [6]
    4. místo - Martin Dvorožňák (klasická kulturistika masters nad 45 let) [6]
    4. místo - Zdeněk Vrána (physique mužů masters nad 50 let) [5]
    4. místo - Václav Onderka (klasická kulturistika juniorů) [5]
    5. místo - Veronika Vojtíšková (bodyfitness masters od 40 do 44 let) [12]
    5. místo - Sylvie Moocová (bikiny fitness masters od 40 do 44 let) [20]
    5. místo - Václav Onderka (games klasická kulturistika juniorů) [6]
    5. místo - Ondřej Januš (klasická kulturistika juniorů) [5]
    5. místo - Karla Stejskalová (bikiny fitness juniorek od 16 do 20 let do 166 cm) [7]
    5. místo - Nikoleta Hricová (umělecké fitness juniorek od 21 do 23 let) [5]
    6. místo - Petra Zvoníčková (bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let nad 166 cm) [23]
    6. místo - Michal Trykar (kulturistika masters od 45 do 49 let do 90 kg) [6]
    6. místo - Dan Žalud (games klasická kulturistika juniorů) [6]
    6. místo - Dan Žalud (kulturistika juniorů) [6]
    7. místo - Adéla Šťovíčková (wellness juniorek) [9]
    7. místo - Pavel Krejčí (kulturistika masters od 40 do 44 let do 90 kg) [8]
    7. místo - Dominik Velc (physique juniorů) [8]
    8. místo - Eliška Kučabová (bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let do 166 cm) [12]
    8. místo - Klára Balvínová (bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let nad 166 cm) [23]
    8. místo - Miroslav Kubec (kulturistika masters od 40 do 44 let do 90 kg) [8]
    9. místo - Veronika Bečvářová (bikiny fitness masters od 35 do 39 let nad 164 cm) [18]
    bez umístění - Eva Budina (bikiny fitness masters od 40 do 44 let) [20]
    bez umístění - Roksana Roshkaniuk (bikiny fitness masters od 35 do 39 let do 164 cm) [21]

* v hranatých závorkách je vždy uveden počet závodníků, kteří nastoupili v dané kategorii

Další naši reprezentanti závodili na Mistrovství Evropy v kulturistice a na Mistrovství Evropy ve fitness.

Wellness juniorek

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 18 Adrianna Szymanowska Polsko 1999 173,6 10 7 7
2. 19 Jeanne Kassel Německo 2000 172,0 11 11 11
3. 22 Ivanka Ivanova Malta 1999 154,2 15 16 16
4. 21 Dinaly Inacio Francie 1998 161,0 19 20 20
5. 67 Jeanette Solli Nizozemsko 1999 163,0 23 22 22
6. 17 Lenka Psárska Slovensko 2002 171,0 32 29 29
7. 16 Adéla Šťovíčková Česká republika 2005 160,5 37
8. 20 Joelle Michaca Francie 1998 156,0 38
9. 65 Manon Grosjean Francie 1999 160,4 43

Physique juniorů

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 177 Maksym Tarariiev Ukrajina 1998 181,1 5 6 6
2. 180 Andrei Durlea Rumunsko 1999 172,0 14 15 15
3. 174 Isaac Almeida Portugalsko 1999 172,0 20 16 16
4. 181 Vitalii Yusko Ukrajina 1998 178,0 19 18 18
5. 176 Hendrik Kalme Estonsko 1998 185,0 18 18 18
6. 175 Omar Semahi Itálie 2000 167,0 33 30 30
7. 179 Dominik Velc Česká republika 1998 171,0 33
8. 178 Simon Ghachem Francie 1998 166,0 40

Akrobatické fitness juniorek od 16 do 20 let do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 285 Tatiana Ondrušková Slovensko 2003 159,3 12 6 9 7 16
2. 286 Michaela Pavleová Slovensko 2001 160,8 13 10 12 9 21
3. 288 Eszter Balogh Maďarsko 2003 154,6 13 24 14 21 35
4. 284 Sofia Zapalova Estonsko 2004 157,5 36 15 29 17 46
5. 291 Szofia Bogdan Maďarsko 2004 157,0 15 28 18 30 48
6. 289 Aleksandra Kubinska Polsko 2001 162,0 29 22 26 24 50
7. 290 Beatrix Ilosvay Maďarsko 2004 160,5 22 33
8. 287 Zsofia Gyorfi Maďarsko 2004 160,3 38 40

Akrobatické fitness juniorek od 16 do 20 let nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 316 Nelli Novodomská Slovensko 2004 167,6 6 11 17
2. 321 Karin Suchomelová Slovensko 2001 165,0 14 7 21
3. 319 Oliwia Chamera Polsko 2003 165,0 23 15 38
4. 317 Eszter Hajdu Maďarsko 2005 167,5 22 21 43
5. 315 Brigitta Kiss Maďarsko 2002 171,5 23 24 47
6. 320 Virag Vago Maďarsko 2002 165,0 20 27 47
7. 322 Boglarka Giczi Maďarsko 2005 164,2 33 32 65

Akrobatické fitness juniorek od 21 do 23 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 323 Nataliia Toropova Rusko 1999 158,4 8 5 13
2. 325 Kristína Juricová Slovensko 2000 171,0 9 11 20
3. 324 Eva García Španělsko 2000 163,2 15 14 29
4. 318 Viktoria Ilosvay Maďarsko 2000 164,0 20 20 40

Akrobatické fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 323 Nataliia Toropova Rusko 1999 158,4 5 10 15
2. 285 Tatiana Ondrušková Slovensko 2003 159,3 10 10 20
3. 316 Nelli Novodomská Slovensko 2004 167,6 15 10 25

Umělecké fitness juniorek od 16 do 20 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 305 Paulína Melušová Slovensko 2005 157,5 14 11 25
2. 301 Barbora Hajdučiková Slovensko 2004 163,0 16 14 30
3. 304 Nela Wojcik Polsko 2004 177,5 25 13 38
4. 307 Daniela Civáňová Slovensko 2005 165,0 20 19 39
5. 306 Csenge Toth Maďarsko 2004 165,0 26 17 43
6. 303 Fanni Gyorffy Maďarsko 2003 156,8 13 32 45
7. 302 Tunde Vegh Maďarsko 2005 163,6 28 30 58

Umělecké fitness juniorek od 21 do 23 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 313 Eevi Seikkula Finsko 2000 166,0 13 8 21
2. 309 Vanesa Belova Lotyšsko 2000 169,5 9 16 25
3. 311 Alina Frolova Rusko 1998 167,9 17 9 26
4. 312 Yuliia Komenotrus Polsko 1999 161,5 16 16 32
5. 310 Nikoleta Hricová Česká republika 1998 172,0 22 24 46

Umělecké fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 313 Eevi Seikkula Finsko 2000 166,0 5 5 10
2. 305 Paulína Melušová Slovensko 2005 157,5 10 10 20

Bikiny fitness juniorek od 16 do 20 let do 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 705 Maria Nedelcu Rumunsko 2001 161,0 13 13
2. 702 Estela Rojas Španělsko 2001 154,2 13 13
3. 706 Nikola Cieckiewicz Polsko 2001 164,0 15 15
4. 704 Iida Kaihua Finsko 2001 157,2 16 16
5. 708 Karla Stejskalová Česká republika 2004 166,0 21 21
6. 707 Natália Kornutová Slovensko 2004 155,7 30 30
7. 703 Csenge Biro Maďarsko 2001 165,0 33 33

Bikiny fitness juniorek od 16 do 20 let nad 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 713 Wiktoria Nnaka pod vlajkou IFBB 2001 175,0 5 5
2. 711 Aneta Tichá Slovensko 2002 170,6 11 11
3. 714 Natália Kapustová Slovensko 2001 167,0 16 16
4. 710 Valeriia Gracheva Rusko 2002 167,0 20 20
5. 715 Goda Butaite Litva 2002 167,6 24 24
6. 712 Audrey Milinkovic Francie 2002 170,0 30 30

Bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let do 160 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 723 Valeriia Mishchenko Ukrajina 1998 159,0 8 7 7
2. 724 Roberta Nastase Rumunsko 1999 158,0 7 8 8
3. 717 Andrea Tojeiro Španělsko 2000 154,5 18 19 19
4. 720 Barbora Vosátková Slovensko 1999 158,3 16 19 19
5. 719 Dominika Orban Maďarsko 1999 158,0 26 26 26
6. 722 Romane Jouanny Francie 1999 159,0 29 26 26
7. 721 Celine Henriques Francie 1999 157,5 35
8. 718 Elise Fontaine Francie 2000 159,3 40

Bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let do 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 735 Joanna Tanska Polsko 1998 166,0 6 7 7
2. 732 Kristina Riabikina Rusko 1998 162,2 12 10 10
3. 729 Olena Boiko Ukrajina 1999 162,4 13 13 13
4. 727 Elvira Goriakina Rusko 1999 161,0 19 21 21
5. 730 Natália Rybovičová Slovensko 2000 163,5 25 22 22
6. 726 Olha Chernenko Ukrajina 2000 165,8 32 28 28
7. 731 Dorine De Spiegeleer Belgie 1999 165,5 32
8. 737 Eliška Kučabová Česká republika 1998 163,0 39
9. 736 Nanouk Fleer Nizozemsko 1998 161,0 46
10. 728 Jade Vauguet Francie 1999 163,0 52
11. 733 Elisavet Ntoutsi Řecko 2000 163,0 54
12. 734 Barbara Hauser Maďarsko 1998 163,0 58

Bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let nad 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 740 Antonia Eneh Finsko 1999 174,0 9 6 6
2. 747 Anhelina Sohokon Ukrajina 1998 172,8 10 13 13
3. 752 Varvara Fedotova Rusko 2000 172,0 10 14 14
4. 746 Alina Frolova Rusko 1998 167,9 18 18 18
5. 742 Alizee Juras Francie 2000 169,0 32 27 27
6. 744 Petra Zvoníčková Česká republika 1999 172,5 28 28 28
7. 759 Boryslava Khrapach Ukrajina 2000 169,3 37
8. 760 Klára Balvínová Česká republika 1998 171,5 39
9. 757 Jade Henot Francie 1998 171,5 40
10. 761 Vanesa Belova Lotyšsko 2000 169,5 48
741 Oliwia Wieckowska Polsko 1998 167,4
743 Dominika Ščasníková Slovensko 2000 171,0
745 Viktória Gémešiová Slovensko 1998 170,2
748 Aisha Kaipova Kazachstán 1999 167,5
749 Marusa Novak Slovinsko 1998 167,4
751 Ines Vedie Francie 1999 170,0
753 Indra Ottis Estonsko 2000 169,7
754 Annika Donner Rakousko 1998 167,7
755 Jule Schwabe Německo 1998 169,0
756 Rebecca Lamberg Estonsko 1998 174,0
758 Manon Schohn Francie 1998 167,5
762 Iga Marciniak Polsko 2000 175,0
DNC 750 Vivien Borbely Maďarsko 1999 168,0

Bikiny fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 713 Wiktoria Nnaka pod vlajkou IFBB 2001 175,0 8 8
2. 740 Antonia Eneh Finsko 1999 174,0 13 13
3. 723 Valeriia Mishchenko Ukrajina 1998 159,0 15 15
4. 735 Joanna Tanska Polsko 1998 166,0 15 15
5. 705 Maria Nedelcu Rumunsko 2001 161,0 25 25

Kulturistika juniorů

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 480 Nazar Turanskiy Ukrajina 1998 87,1 12 7 19
2. 485 Andrej Sokolovský Slovensko 1998 73,0 26 12 38
3. 484 Alexandre Plaire Francie 1999 81,8 26 16 42
4. 482 Alejandro Sarmiento Španělsko 1998 79,3 44 19 63
5. 481 Quentin Quenot Francie 1998 83,4 44 22 66
6. 483 Dan Žalud Česká republika 2003 66,0 60 29 89

Klasická kulturistika juniorů

p. č. jméno stát nar. hm. / v 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 628 Domantas Sunokas Litva 1998 86,0/184,4 16 13 29
2. 632 Aleksei Filin Rusko 1999 68,0/168,0 20 10 30
3. 630 Jakub Bubniak Slovensko 1998 93,8/189,2 30 9 39
4. 629 Václav Onderka Česká republika 2000 80,1/181,5 40 22 62
5. 631 Ondřej Januš Česká republika 1999 82,8/187,0 46 22 68

Games klasická kulturistika juniorů

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 2 Jakub Bubniak Slovensko 1998 93,8/189,2 12 6 18
2. 6 Andry Kore Estonsko 1999 84,5/184,0 26 15 41
3. 1 Ondřej Januš Česká republika 1999 82,8/187,0 30 18 48
4. 4 Jozsef Nyircsak Maďarsko 1999 77,5/178,5 40 17 57
5. 3 Václav Onderka Česká republika 2000 80,1/181,5 44 20 64
6. 5 Dan Žalud Česká republika 2003 66,0/172,0 60 29 89

Games klasická kulturistika masters

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 11 Boris Palovič Slovensko 1978 83,4/179,6 10 5 15
2. 14 Alexandru Albulescu Rumunsko 1981 87,3/184,0 24 14 38
3. 13 Antonio Primiceri Itálie 1978 74,9/173,0 32 14 46
4. 9 Ramil Lipp Estonsko 1980 77,1/179,5 44 22 66
5. 8 Vasile Vitan Rumunsko 1979 80,8/178,3 46 24 70
6. 12 Radoslaw Dykowski Polsko 1980 84,0/181,4 50 25 75
7. 10 Rafal Birnbach Polsko 1975 69,7/169,0 70 35 105

Kulturistika masters od 40 do 44 let do 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 95 Arkadiusz Bortel Polsko 1977 89,2 8 12 5 17
2. 99 Boris Palovič Slovensko 1978 83,4 10 24 13 37
3. 92 Marcel Manea Rumunsko 1979 89,3 14 26 12 38
4. 98 Steve Bühler Švýcarsko 1978 77,5 21 44 19 63
5. 93 Valerii Iushkevich Rusko 1981 88,4 21 44 26 70
6. 94 Alejandro Utrera Španělsko 1978 76,7 30 60 27 87
7. 97 Pavel Krejčí Česká republika 1977 88,2 36
8. 96 Miroslav Kubec Česká republika 1979 88,2 39

Kulturistika masters od 40 do 44 let nad 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 102 Yousef Asmar Švédsko 1980 94,0 14 7 21
2. 105 Dorel Toma Rumunsko 1977 105,7 16 8 24
3. 103 Marian Grolmus Slovensko 1979 91,6 30 15 45
4. 101 Mindaugas Mikolaitis Irsko 1981 94,0 44 20 64
5. 104 Pavel Ivanov Rusko 1979 99,6 46 25 71

Kulturistika masters od 45 do 49 let do 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 126 Eddy Nfene Francie 1972 79,7 12 6 18
2. 123 Emil Giurgiu Rumunsko 1975 69,1 28 12 40
3. 124 Francisco Almagro Španělsko 1976 78,2 28 17 45
4. 127 Andrzej Drabikowski Polsko 1974 78,6 38 18 56
5. 128 Mats Ljung Švédsko 1975 78,5 54 26 80
6. 133 Michal Trykar Česká republika 1974 87,6 56 29 85
7. 125 Rafal Birnbach Polsko 1975 69,7 70 35 105

Kulturistika masters od 45 do 49 let nad 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 136 Arne Lundell Švédsko 1974 103,2 16 6 22
2. 131 Pavel Vacek Česká republika 1974 96,3 14 9 23
3. 130 Andrey Popov Rusko 1973 96,7 30 15 45
4. 132 Stanislav Slimák Slovensko 1973 106,7 40 22 62
5. 135 Ahmed Sid Francie 1975 104,0 48 23 71
6. 137 Hans Vogel Irsko 1973 100,5 60 30 90
DNC 134 Helio Duarte pod vlajkou IFBB 1973 96,6

Kulturistika masters od 50 do 54 let do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 109 Jorge Pardo Berruezo Španělsko 1970 78,8 12 8 20
2. 111 Bogdan Nowakowski Polsko 1970 80,0 18 7 25
3. 110 Laurent Gonzales Francie 1969 77,4 34 16 50
4. 107 Anthony Browne Irsko 1969 78,4 44 26 70
5. 113 Philippe Gimenez Francie 1968 72,3 48 26 74
6. 112 Alain Pages Francie 1969 73,9 56 25 81
7. 108 Apostolos Giannikakis Řecko 1971 72,7 64 32 96

Kulturistika masters od 50 do 54 let nad 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 120 Jose-Luis Ortiz Španělsko 1971 87,8 12 5 17
2. 116 Francisc Andrasoni Rumunsko 1971 95,4 18 10 28
3. 115 Pavel Forman Česká republika 1971 88,2 30 16 46
4. 117 Rene Albrecht Německo 1970 102,8 40 19 59
5. 121 Jean Colussi Francie 1968 94,9 52 28 80
6. 119 Isaac Luengo Španělsko 1968 80,8 58 27 85
7. 118 Rolf Klinger Německo 1970 104,7 70 35 105

Kulturistika masters od 55 do 59 let

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 145 Stefan Hammerschmiedt Německo 1966 91,5 5 14 6 20
2. 140 Onita Caracuda Rumunsko 1966 75,0 11 16 9 25
3. 142 Tiberiu Nutescu Rumunsko 1965 79,1 27 34 17 51
4. 143 Jan Nordlund Švédsko 1965 97,6 14 38 17 55
5. 141 John Dunne Irsko 1962 87,5 21 50 26 76
6. 144 Amilcar Cruz De Pinho Francie 1965 64,4 31 58 27 85
7. 139 Frederic Faure Francie 1964 83,1 34
8. 146 Javier Acuna Španělsko 1965 77,5 40

Kulturistika masters nad 60 let

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 149 Rafael Vera Španělsko 1945 76,2 18 6 24
2. 150 Eric Burle Francie 1961 88,6 14 11 25
3. 151 Jorge Huelga Španělsko 1960 81,0 30 14 44
4. 148 Nordine Zoubir Francie 1960 87,6 40 19 59

Kulturistika masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 95 Arkadiusz Bortel Polsko 1977 89,2 6 6
2. 102 Yousef Asmar Švédsko 1980 94,0 10 10
3. 136 Arne Lundell Švédsko 1974 103,2 17 17
4. 126 Eddy Nfene Francie 1972 79,7 18 18
5. 109 Jorge Pardo Berruezo Španělsko 1970 78,8 28 28
6. 120 Jose-Luis Ortiz Španělsko 1971 87,8 29 29
7. 145 Stefan Hammerschmiedt Německo 1966 91,5 32 32
8. 149 Rafael Vera Španělsko 1945 76,2 40 40

Physique mužů masters od 40 do 44 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 188 Chris Harnell Švédsko 1977 184,5 13 11 11
2. 194 Christian Heimerdinger Německo 1981 178,2 13 12 12
3. 197 Williams Ani Švédsko 1979 183,0 10 13 13
4. 191 Vladimir Lanevich Rusko 1978 185,6 14 14 14
5. 190 Manuel Ortega Španělsko 1981 167,0 27 25 25
6. 186 Ramin Moggi Itálie 1979 175,0 32 30 30
7. 183 Cedric Prieur Francie 1978 164,6 33
8. 193 Malek Saidi Francie 1980 171,0 40
9. 184 Viktor Solomennikov Rusko 1978 180,0 49
10. 187 Dragan Stojchevski Severní Makedonie 1979 181,0 55
11. 196 Ezequiel Ramirez Španělsko 1978 176,0 56
12. 185 Ricardo Goncalves pod vlajkou IFBB 1978 186,0 57
13. 192 Jerome Deschamps Francie 1981 168,6 61
14. 195 Ricardo Grou pod vlajkou IFBB 1978 174,0 67
15. 189 Norman Arndt Německo 1977 178,5 70

Physique mužů masters od 45 do 49 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 204 Vasyl Popov Ukrajina 1972 177,0 8 8
2. 205 Roman Hajabáč Česká republika 1976 190,7 9 9
3. 202 Thomas Viitala Švédsko 1973 176,4 14 14
4. 200 Jordi Costa Španělsko 1975 178,0 21 21
5. 201 Cristian Casciaro Itálie 1974 181,7 26 26
6. 203 Ionut Mircea Rumunsko 1975 171,6 28 28

Physique mužů masters nad 50 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 209 Antonio Damiano Itálie 1969 172,4 8 8
2. 208 Florentin Corbeanu Rumunsko 1970 177,2 12 12
3. 210 Rui Ferreira Portugalsko 1971 172,0 12 12
4. 211 Zdeněk Vrána Česká republika 1971 178,0 19 19
5. 207 Christos Christoudias Kypr 1965 168,0 25 25

Physique mužů masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 188 Chris Harnell Švédsko 1977 184,5 5 5
2. 209 Antonio Damiano Itálie 1969 172,4 12 12
3. 204 Vasyl Popov Ukrajina 1972 177,0 12 12

Klasická kulturistika masters od 40 do 44 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 639 Boris Palovič Slovensko 1978 83,4/179,6 10 5 15
2. 637 Albert Mufturel Rumunsko 1980 83,7/177,0 20 11 31
3. 636 Robert Loforsen Švédsko 1981 89,0/181,6 40 23 63
4. 634 Radoslaw Dykowski Polsko 1980 84,0/181,4 40 24 64
5. 635 Robert Nitz Finsko 1977 83,6/176,6 44 24 68
6. 638 Manuel Esquivel Španělsko 1979 92,7/185,5 60 29 89
7. 640 Ramil Lipp Estonsko 1980 77,1/179,5 66 25 91

Klasická kulturistika masters nad 45 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 643 Sergei Gorenkov Rusko 1975 85,0/179,5 12 5 17
2. 644 Ihar Sidarchuk Irsko 1973 85,6/ 20 10 30
3. 645 Roberto Vita Itálie 1975 76,0/172,0 30 15 45
4. 646 Martin Dvorožňák Česká republika 1973 78,0/174,0 44 24 68
5. 647 Emil Kopšík Slovensko 1965 78,0/174,5 52 23 75
6. 642 Denis Cazillac Francie 1973 95,0/186,0 58 29 87

Klasická kulturistika masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 639 Boris Palovič Slovensko 1978 83,4/179,6 5 5
2. 643 Sergei Gorenkov Rusko 1975 85,0/179,5 10 10

Bikiny fitness masters od 35 do 39 let do 164 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 791 Mariia Burlaka Ukrajina 1985 154,6 5 5 5
2. 792 Nataliia Poperechna Ukrajina 1984 163,7 10 10 10
3. 795 Olesya Scherbakova Španělsko 1984 157,4 24 18 18
4. 785 Paula Escalon Španělsko 1986 163,7 17 23 23
5. 784 Daniela Martinescu Rumunsko 1984 150,5 38 23 23
6. 781 Majda Vasic Chorvatsko 1983 164,0 20 28 28
7. 794 Viktoriia Gorbunova Rusko 1985 164,0 40
8. 783 Regina Krukovskaja Estonsko 1985 156,0 40
9. 786 Iuliia Petrova Rusko 1982 159,0 41
10. 782 Tatyana Baburina Rusko 1984 163,2 44
11. 777 Tamara Martinez Španělsko 1985 162,5 53
776 Virginia Blanco Španělsko 1984 155,5
778 Roksana Roshkaniuk Česká republika 1986 160,0
779 Liudmila Begisheva Rusko 1986 155,4
780 Maiju Hill Finsko 1982 161,5
787 Jessica Fillion Francie 1983 163,2
788 Irina Costeva Rusko 1983 149,8
789 Ewa Menzel Polsko 1986 158,5
790 Michelle Froberg Finsko 1982 164,0
793 Anna Operchal Polsko 1986 161,3
796 Margarita Vetvitskaya Rusko 1982 163,0

Bikiny fitness masters od 35 do 39 let nad 164 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 814 Iuliia Smirnova Rusko 1986 165,1 12 11 11
2. 806 Annika Luik Estonsko 1983 165,0 11 12 12
3. 813 Mariia Savvina Rusko 1986 169,0 12 13 13
4. 805 Iuliia Savchenkova Rusko 1986 176,0 22 23 23
5. 802 Albina Kirilyuk Rusko 1985 170,5 34 24 24
6. 812 Barbara Zielinska Polsko 1985 164,3 21 24 24
7. 808 Egle Adomaite Litva 1986 165,5 38
8. 809 Maren Mandmaa Estonsko 1984 167,0 39
9. 810 Veronika Bečvářová Česká republika 1986 169,8 40
10. 800 Lesley Peeters Belgie 1984 164,2 46
798 Celine Jourdain Francie 1982 173,5
799 Kateryna Spievakova Ukrajina 1985 164,2
801 Karina Kondratieva Bělorusko 1983 170,0
803 Lucille Salvan Francie 1984 166,0
804 Caroline Lozano Francie 1983 166,4
807 Ewelina Musialowska Polsko 1983 167,8
811 Elena Morozova Rusko 1985 176,5
815 Anna Dziekan Polsko 1985 164,4

Bikiny fitness masters od 40 do 44 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 831 Daniela Andrei Rumunsko 1981 162,0 10 8 8
2. 834 Iuliia Koshkina Rusko 1979 167,4 8 13 13
3. 835 Natalya Efimova Nizozemsko 1981 160,2 28 16 16
4. 833 Tatiana Chupalova Rusko 1980 171,5 14 18 18
5. 817 Sylvie Moocová Česká republika 1978 170,3 17 25 25
6. 832 Vira Shtanko Ukrajina 1979 162,9 34 27 27
7. 820 Marina Zvanchuka Lotyšsko 1979 170,3 35
8. 825 Kamila Pardamcova Španělsko 1977 154,3 40
9. 819 Elayne Ahern Irsko 1979 168,4 40
10. 828 Svetlana Semkina Rusko 1981 163,0 43
818 Eva Budina Česká republika 1981 175,2
821 Danielle Carles Francie 1981 154,2
822 Zhanna Kharisova Rusko 1979 169,3
823 Jelica Bilobrk Chorvatsko 1981 158,0
824 Marina Iudina Rusko 1981 161,0
826 Svetlana Shidlovskaya Rusko 1979 170,0
827 Agne Jackeviciene Litva 1979 164,4
829 Loren Maurent Francie 1981 163,6
830 Magdalena Barwinska Irsko 1980 159,8
836 Paulina Kowalska Irsko 1980 169,5

Bikiny fitness masters nad 45 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 841 Alla Petrova Španělsko 1973 158,0 5 5 5
2. 850 Francesca Petrella Itálie 1974 16 17 17
3. 852 Renáta Psarris Slovensko 1974 172,2 19 19 19
4. 845 Silvia Bošnovičová Slovensko 1974 165,5 17 21 21
5. 840 Elena Sozonova Rusko 1974 168,0 16 21 21
6. 842 Marjorie Piccard Francie 1974 160,0 32 23 23
7. 844 Alicia Martin Španělsko 1970 164,0 36
8. 843 Jelena Smirnova Estonsko 1974 169,5 38
9. 847 Katja Luhtalampi Finsko 1972 170,6 44
10. 848 Eugenie Falcioni Francie 1973 157,4 55
11. 846 Sabrina Cheurfi Francie 1976 158,0 57
12. 851 Barbara Touchais Francie 1969 163,5 59
13. 839 Sandra Faurot Francie 1973 165,5 66
14. 849 Natalia Potapchuk Rusko 1965 166,4 68
15. 838 Lena Aubert Francie 1969 147,7 72

Bikiny fitness masters - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 791 Mariia Burlaka Ukrajina 1985 154,6 5 5
2. 814 Iuliia Smirnova Rusko 1986 165,1 11 11
3. 831 Daniela Andrei Rumunsko 1981 162,0 14 14
4. 841 Alla Petrova Španělsko 1973 158,0 20 20

Wellness masters

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 28 Barbara Romero Španělsko 1985 164,8 8 6 6
2. 32 Tatiana Eremina Rusko 1980 173,0 9 12 12
3. 34 Sari Uski Finsko 1986 161,7 15 13 13
4. 27 Nina Glavina Chorvatsko 1986 167,0 18 21 21
5. 25 Tetiana Moskalenko Ukrajina 1982 157,0 27 25 25
6. 30 Rebeca Climent Španělsko 1975 151,5 29 28 28
7. 31 Mirela Martinovic Chorvatsko 1983 174,4 35
8. 26 Claudia Fernandez Španělsko 1986 152,6 40
9. 29 Katarzyna Jankowiak Polsko 1985 161,0 46
10. 24 Sarah-May Cohen Francie 1979 155,0 49
11. 33 Isabelle Abassi-Sitting Francie 1974 157,5 52

Physique žen masters

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 421 Alla Matsehora Ukrajina 1982 166,0 8 14 11 25
2. 408 Aline Beck Švýcarsko 1986 162,2 9 20 10 30
3. 405 Alina Cepurniene Litva 1969 15 26 15 41
4. 403 Ulrika Thunberg Švédsko 1975 163,7 20 42 25 67
5. 407 Elena Lazareva Rusko 1968 159,0 26 56 17 73
6. 402 Lioudmila Mikhnevich Bělorusko 1977 157,4 31 54 27 81
7. 406 Semiren Dag Švédsko 1972 153,5 33
8. 404 Simoneta Šipkovská Slovensko 1978 37

Bodyfitness masters od 35 do 39 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 419 Tatiana Mandolina Rusko 1986 161,8 6 5 5
2. 415 Kateryna Ishchenko Ukrajina 1986 166,0 10 11 11
3. 427 Olena Zinchenko Ukrajina 1985 156,6 17 16 16
4. 423 Izabela Jablonski Německo 1986 155,5 18 17 17
5. 420 Ekaterina Sakhautdinova Rusko 1983 162,0 24 25 25
6. 410 Ekaterina Kubyshkina Rusko 1982 158,0 33 29 29
7. 428 Elena Panina Rusko 1983 173,9 35
8. 426 Olga Shestoperova Rusko 1982 171,5 38
9. 417 Cindy Lienard Francie 1984 163,0 43
10. 429 Marta Almendros Španělsko 1985 166,5 51
11. 425 Anna Bashkova Rusko 1983 167,8 62
12. 412 Tatiana Rey Španělsko 1983 160,5 63
13. 413 Maryline Pieuchot Francie 1985 157,5 63
14. 418 Martina Namešpetrová Slovensko 1984 162,0 67
15. 424 Ellen Breemans Nizozemsko 1983 172,3 67
411 Natalya Neustroeva Rusko 1984 160,0
414 Daria Kalacheva Rusko 1984 167,5
416 Marina Kecman Chorvatsko 1984 166,0
422 Samantha Mifsud Malta 1985 161,0
430 Yasmina Goualch Francie 1982 163,8

Bodyfitness masters od 40 do 44 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 436 Anastasiya Voskresenska Ukrajina 1980 173,8 15 10 10
2. 443 Elena Kuzkina Rusko 1980 154,0 8 10 10
3. 437 Svitlana Hordiienko Ukrajina 1980 155,0 9 10 10
4. 442 Niina Nyberg Finsko 1977 161,5 20 24 24
5. 439 Veronika Vojtíšková Česká republika 1980 151,5 25 24 24
6. 438 Mariana Palovičová Slovensko 1978 168,5 33 28 28
7. 433 Therese Torin Švédsko 1980 167,0 36
8. 432 Iuliana Giurgiu Rumunsko 1981 162,5 39
9. 434 Julia Danielewska-Cugier Polsko 1981 164,9 40
10. 435 Laura Maslauskiene Litva 1979 172,9 52
11. 441 Marina Kassinopoullou Kypr 1977 177,0 53
12. 440 Elodie Rakotondrainibe Francie 1980 164,5 60

Bodyfitness masters nad 45 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 454 Nataliia Filippova Rusko 1975 166,5 6 8 8
2. 451 Mayya Svetitskaya Francie 1973 168,0 16 13 13
3. 458 Tiina Niinimaki Finsko 1966 151,5 16 17 17
4. 449 Galina Gladysheva Rusko 1972 166,0 16 19 19
5. 452 Olga Kramarenko Rusko 1975 159,8 21 21 21
6. 448 Methe Ehmsen Dánsko 1970 168,3 31 29 29
7. 453 Ann De Meulenaere Belgie 1974 166,3 38
8. 456 Rezan Persson Švédsko 1965 153,3 40
9. 450 Kirsi Timonen Finsko 1975 156,6 40
10. 447 Maria Del Rosario Guillen Španělsko 1969 158,5 48
11. 446 Tiina Leppänen Finsko 1966 165,0 56
12. 445 Rasa Svabauskiene Litva 1970 161,5 62
13. 455 Christine Rabemananjara Francie 1967 159,5 63
14. 457 Belinda Lory Francie 1973 160,8 69

Bodyfitness masters - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 419 Tatiana Mandolina Rusko 1986 161,8 6 6
2. 436 Anastasiya Voskresenska Ukrajina 1980 173,8 11 11
3. 454 Nataliia Filippova Rusko 1975 166,5 14 14

Classic physique masters od 40 do 49 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 765 Boris Palovič Slovensko 1978 83,4/179,6 10 5 15
2. 766 Przemyslaw Majewski Polsko 1979 93,5/182,0 24 12 36
3. 769 Valerii Iushkevich Rusko 1981 88,4/177,8 26 14 40
4. 767 Miroslav Škadra Slovensko 1977 66,3/163,2 40 18 58
5. 764 Mindaugas Mikolaitis Irsko 1981 94,0/181,0 50 25 75
6. 768 Morgan Coullet Francie 1979 77,1/172,5 60 29 89

Classic physique masters nad 50 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 771 Bogdan Nowakowski Polsko 1970 80,0/173,0 10 5 15
2. 773 Xavier Bernardez Švýcarsko 1969 88,0/179,4 22 14 36
3. 774 Emil Kopšík Slovensko 1965 78,0/174,5 26 11 37
4. 772 Louis Milane Francie 1964 74,1/171,0 40 20 60

Classic physique masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 765 Boris Palovič Slovensko 1978 83,4/179,6 5 5
2. 771 Bogdan Nowakowski Polsko 1970 80,0/173,0 10 10

Zpět na začátek článku

Přehled umístění českých reprezentantů

    13. místo - Ondřej Januš (games klasická kulturistika mužů) [15]*

* v hranatých závorkách je vždy uveden počet závodníků, kteří nastoupili v dané kategorii

Další naši reprezentanti závodili na Mistrovství Evropy ve fitness a na Mistrovství Evropy juniorů a masters.

Games klasická kulturistika mužů

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 45 Bogdan Vaipan Rumunsko 1983 86,2/183,7 10 18 8 26
2. 49 Igor Sikora Srbsko 1993 93,0/188,0 13 24 10 34
3. 44 Siim Savisaar Estonsko 1988 72,8/176,5 9 24 16 40
4. 40 Aleksandar Cvetkovic Srbsko 1982 76,4/176,0 23 46 25 71
5. 50 Cosmin Iancu Rumunsko 1987 69,2/170,0 26 50 22 72
6. 41 Jeve Ojala Finsko 1991 89,0/185,5 30 50 28 78
7. 47 Dragos Enuta Rumunsko 1982 74,0/174,4 32
8. 42 Radoslaw Dykowski Polsko 1980 84,0/181,4 44
9. 39 Ramil Lipp Estonsko 1980 77,1/179,5 45
10. 38 Leo Polkki Finsko 1993 82,2/178,8 50
11. 37 Jozsef Nyircsak Maďarsko 1999 77,5/178,5 55
12. 36 Olivier Pieters Belgie 1995 72,3/177,0 62
13. 48 Ondřej Januš Česká republika 1999 82,8/187,0 65
14. 43 Mario Impens Belgie 1983 78,8/183,1 67
15. 46 Michael Laschitz Rakousko 1989 75,8/179,5 72

Kulturistika vozíčkářů

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 90 Andrei Cimpan Rumunsko 2000 12 6 18
2. 89 Gilles Sagnard Francie 18 9 27

Physique mužů do 170 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 223 Ruslan Podopryhora Ukrajina 1995 168,2 8 7 7
2. 222 Vitalii Salata Ukrajina 1993 165,0 9 10 10
3. 218 Sebastian Jansson Švédsko 1991 166,0 14 15 15
4. 215 Francisco Garcia Španělsko 1991 168,5 20 20 20
5. 220 Omar Semahi Itálie 2000 167,0 30 26 26
6. 214 Cedric Prieur Francie 1978 164,6 28 29 29
7. 212 Andre Pereira Portugalsko 1997 164,0 38
8. 219 Jerome Deschamps Francie 1981 168,6 39
9. 221 Simon Ghachem Francie 1998 166,0 44
10. 217 Bartlomiej Kubiak Polsko 1992 167,6 52
11. 213 Adam Deryng Irsko 1982 168,5 52
12. 216 Clement Marcou Francie 1984 167,6 58

Physique mužů do 173 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 237 Rafael Bouca pod vlajkou IFBB 1993 170,5 9 7 7
2. 225 Cosmin Antonescu Rumunsko 1993 172,5 11 13 13
3. 235 Andrei Durlea Rumunsko 1999 172,0 16 17 17
4. 234 Krystian Fratczak Polsko 1986 172,7 23 21 21
5. 294 Isaac Almeida Portugalsko 1999 172,0 17 21 21
6. 233 Jacques Maxime Francie 1996 172,5 29 30 30
7. 236 Santiago Sanz Španělsko 1985 172,8 37
8. 230 Vytas Jusas Litva 1987 170,6 38
9. 224 Joao Rocha pod vlajkou IFBB 2000 172,0 47
10. 229 Jordan Abbar Francie 1993 171,4 53
11. 227 Florian Kucharski Francie 1991 170,1 54
12. 232 Pierre Delmas Francie 1988 170,2 60
13. 231 Sebastien Soubeyrand Francie 1988 170,3 65
14. 228 Ionut Mircea Rumunsko 1975 171,6 67
15. 226 Thomas Margot Francie 1994 170,7 68

Physique mužů do 176 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 241 Oleksii Yakushchenko Ukrajina 1990 175,0 5 5
2. 239 Evgenii Goloshubov Rusko 1987 175,2 13 13
3. 238 Said Fdila Francie 1992 175,0 17 17
4. 186 Ramin Moggi Itálie 1979 175,0 20 20
5. 240 Elies Mensi Francie 1994 175,3 23 23
6. 243 Menad Boudaoud Francie 1987 174,0 31 31
7. 242 Kilian Colin Francie 1993 176,0 31 31

Physique mužů do 179 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 254 Christian Heimerdinger Německo 1981 178,2 9 10 10
2. 247 Yevhenii Moskovtsev Ukrajina 1994 177,7 16 14 14
3. 251 Yevhen Kolesnyk Ukrajina 1990 179,0 12 14 14
4. 249 Pawel Marciniak Polsko 1992 177,3 16 15 15
5. 248 Pawel Tomaszewski Irsko 1987 177,0 21 21 21
6. 252 Dan Dumitru Rumunsko 1997 178,0 32 28 28
7. 246 Vitalii Yusko Ukrajina 1998 178,0 34
8. 250 Emmanuel Dreyer Francie 1991 179,0 43
9. 253 Yohann Bonneau Francie 1990 176,5 43
10. 255 Damien Hoessler Francie 1986 178,5 48

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 266 Maksym Tarariiev Ukrajina 1998 181,1 10 9 9
2. 260 Alexander Ronchetti Švýcarsko 1988 180,4 11 11 11
3. 265 Michael Mai Xuan Irsko 1993 181,4 11 12 12
4. 262 Adam Piwko Polsko 1996 180,0 19 20 20
5. 267 Razvan Ion Rumunsko 1987 180,3 32 25 25
6. 261 Joel Gata Francie 1986 180,0 25 27 27
7. 263 Viktor Solomennikov Rusko 1978 180,0 34
8. 264 Fredrik Rosnas Švédsko 1991 179,3 35
9. 268 Manuel Viegas pod vlajkou IFBB 1992 179,2 45
10. 259 Pierre Dordet Francie 1991 180,7 50
11. 257 Alexandre Sy Francie 1987 181,6 55
12. 258 Romeo Pruneanu Rumunsko 1997 180,6 60

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 273 Oleksandr Muntian Ukrajina 1993 191,0 8 8 8
2. 276 Serghei Semeniuc Ukrajina 1985 194,0 9 10 10
3. 282 Gulizade Imash Ázerbájdžán 1992 183,2 17 18 18
4. 270 Alexander Guryev Rusko 1990 185,5 20 20 20
5. 275 Illia Karpenko Ukrajina 1994 190,5 20 20 20
6. 271 Aurelien Fourmann Francie 1995 183,8 34 30 30
7. 279 George Soare Rumunsko 1988 188,7 35
8. 274 Rait Vahermets Estonsko 1990 188,0 39
9. 269 Andrei Dragos Rumunsko 1996 192,8 42
10. 280 Williams Ani Švédsko 1979 183,0 55
11. 277 Martynas Peleckis Litva 1992 184,3 58
12. 278 Tomas Maciulaitis Litva 1991 188,5 58
13. 281 Ricardo Goncalves pod vlajkou IFBB 1978 186,0 60
14. 272 Marcio Delgado pod vlajkou IFBB 1988 182,4 70

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 273 Oleksandr Muntian Ukrajina 1993 191,0 9 9
2. 266 Maksym Tarariiev Ukrajina 1998 181,1 16 16
3. 223 Ruslan Podopryhora Ukrajina 1995 168,2 17 17
4. 241 Oleksii Yakushchenko Ukrajina 1990 175,0 18 18
5. 254 Christian Heimerdinger Německo 1981 178,2 20 20
6. 237 Rafael Bouca pod vlajkou IFBB 1993 170,5 23 23

Muscular physique mužů

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 467 Rasim Hasanov Ázerbájdžán 1989 167,0 11 8 8
2. 462 Maksym Shevelin Ukrajina 1994 184,5 9 11 11
3. 464 Valerii Tsitsar Ukrajina 1995 181,0 17 15 15
4. 474 Bright Eze Belgie 1979 177,0 20 21 21
5. 461 Attila Schmid Švýcarsko 1993 174,4 20 23 23
6. 471 Stanislav Brzhevskiy Rusko 1983 176,4 35 27 27
7. 477 Anthony Fernandes Francie 177,5 37
8. 472 Stanislav Plotnikov Rusko 1991 181,5 41
9. 460 Gabriel Gomes Belgie 1995 174,5 42
10. 476 Miguel Jimenez Španělsko 1991 172,4 44
11. 463 Dragos Zanfir Rumunsko 1991 177,3 56
12. 465 Nicolae Lupsor Španělsko 1981 175,0 63
13. 470 Tobiasz Rusek Polsko 1990 179,4 64
14. 473 Alexandre Finos Francie 1997 176,3 65
459 Donatas Rapsas Litva 1989
466 Darius Kirvela Litva 1989 178,0
468 Dmitrii Egorkin Rusko 1992 178,7
469 Jerome Thevenin Francie 1983 180,0
475 Ivan Filimonov Rusko 1987 187,2

Kulturistika mužů do 70 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 497 Jose Basanta Španělsko 1987 69,1 10 6 16
2. 495 Manuel Luque Rufian Španělsko 1984 69,8 20 9 29
3. 498 Bartlomiej Chojowski Polsko 1996 69,8 30 15 45
4. 500 Dorian Ortega Francie 1990 69,3 40 20 60
5. 499 Pavlos Gkavreas Řecko 1988 62,0 50 25 75
6. 496 Malik Dalibey Francie 1988 67,9 60 30 90

Kulturistika mužů do 75 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 504 Tomasz Sadkowski Polsko 1987 74,5 16 9 25
2. 507 Francisco Lopez Španělsko 1981 74,2 20 8 28
3. 505 Pawel Maslaniec Irsko 1991 73,2 28 14 42
4. 503 Aleksandar Todorov Bulharsko 1979 74,4 44 22 66
5. 508 Morad Ben Brahim Francie 1978 73,3 50 27 77
6. 506 Daniel Pedersen Dánsko 1990 75,0 58 28 86
7. 502 Philippe Gimenez Francie 1968 72,3 68 32 100

Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 511 Dimitar Lekov Bulharsko 1995 79,6 6 12 5 17
2. 510 Denys Stakhovskyi Ukrajina 1994 78,5 13 26 18 44
3. 522 Eddy Nfene Francie 1972 79,7 13 28 16 44
4. 523 Steve Bühler Švýcarsko 1978 77,5 17 36 18 54
5. 515 Aleksandr Eskin Rusko 1983 79,0 31 54 17 71
6. 514 Francisco Almagro Španělsko 1976 78,2 25 50 28 78
7. 517 Maksim Nikalayeu Bělorusko 1987 77,3 34
8. 518 Brice De Berranger Francie 1991 77,7 40
9. 512 Alejandro Sarmiento Španělsko 1998 79,3 45
10. 519 Andrzej Drabikowski Polsko 1974 78,6 52
11. 520 Alejandro Utrera Španělsko 1978 76,7 55
12. 516 Mickael Raud Francie 1992 80,0 60
13. 513 Mickael Dabin Francie 1986 78,2 66
14. 521 Kevin Roux Francie 1989 77,0 68

Kulturistika mužů do 85 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 536 Nikita Akimov Rusko 1992 84,6 12 6 18
2. 541 Heorhii Barsukov Ukrajina 1992 84,7 22 12 34
3. 538 Artem Dehtiar Ukrajina 1988 84,8 36 18 54
4. 540 Mohamad Ali Dánsko 1985 84,7 44 16 60
5. 535 Roderick Theuma Malta 1982 83,5 40 22 62
6. 539 Georgi Georgiev Bulharsko 1981 84,6 50 28 78
7. 537 Denis Gaetan Francie 1983 85,0 70 35 105

Kulturistika mužů do 95 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 555 Miguel Angustia Španělsko 1987 93,3 7 12 6 18
2. 543 Fuad Gulu-zade Ázerbájdžán 1985 93,7 8 18 9 27
3. 547 Nizami Misirov Ázerbájdžán 1985 86,8 15 32 16 48
4. 546 Ihor Smola Ukrajina 1989 93,8 23 44 21 65
5. 548 Krzysztof Reinhard Polsko 1984 89,0 30 52 27 79
6. 554 Sergei Bobro Rusko 1989 89,6 32 54 26 80
7. 551 Yousef Asmar Švédsko 1980 94,0 32
8. 545 Maciej Biskup Německo 1986 93,7 37
9. 549 Giulio Albi Itálie 1995 93,6 39
10. 544 Bart Schneider Nizozemsko 1985 93,0 52
11. 552 Ruslan Sinitsa Rusko 1988 93,7 56
12. 550 Kamil Strzeszewski Polsko 1987 92,9 58
13. 553 Lylian Lefeuvre Francie 1996 87,1 65

Kulturistika mužů do 100 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 559 Aleksei Gorelik Rusko 1988 98,1 10 5 15
2. 562 Krzysztof Masztalerz Polsko 1992 99,6 24 11 35
3. 557 Cesar Araujo Portugalsko 1985 98,9 34 17 51
4. 561 Gregory Magand Francie 1989 96,5 42 21 63
5. 563 Benjamin Fiquet Francie 1992 97,5 54 23 77
6. 560 Freddy Dahmani Francie 1986 99,9 54 27 81
7. 558 Pavel Ivanov Rusko 1979 99,6 70 35 105

Kulturistika mužů nad 100 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 569 Kirill Nazarenko Rusko 1991 104,4 10 5 15
2. 565 Maksym Rohozha Ukrajina 1986 125,3 22 11 33
3. 567 Maciej Kieltyka Polsko 1985 113,2 28 15 43
4. 568 Arne Lundell Švédsko 1974 103,2 40 19 59
5. 566 Pierre Zancanaro Francie 1990 102,8 50 25 75

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 569 Kirill Nazarenko Rusko 1991 104,4 7 7
2. 555 Miguel Angustia Španělsko 1987 93,3 11 11
3. 559 Aleksei Gorelik Rusko 1988 98,1 12 12
4. 536 Nikita Akimov Rusko 1992 84,6 25 25
5. 511 Dimitar Lekov Bulharsko 1995 79,6 27 27
6. 504 Tomasz Sadkowski Polsko 1987 74,5 27 27
7. 497 Jose Basanta Španělsko 1987 69,1 34 34

Klasická kulturistika mužů do 171 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 672 Artem Andreev Rusko 1989 72,5/170,5 10 5 15
2. 667 Cosmin Iancu Rumunsko 1987 69,2/170,0 20 10 30
3. 670 Jorge Camacho Španělsko 1980 68,0/168,0 36 18 54
4. 668 Rain Kuusnomm Estonsko 1987 67,7/167,8 42 20 62
5. 671 Jean-Pierre Benoit Francie 1980 68,5/168,5 42 23 65
6. 669 Pavlos Gkavreas Řecko 1988 62,0/162,0 60 30 90

Klasická kulturistika mužů do 175 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 678 Oleksii Pavlov Ukrajina 1996 79,0/175,0 14 9 23
2. 676 Andrei Kliui Rusko 1986 77,0/173,8 22 6 28
3. 677 Roberto Vita Itálie 1975 76,0/172,0 26 17 43
4. 674 Jesus Vega Španělsko 1992 75,7/174,0 40 20 60
5. 679 Dragos Enuta Rumunsko 1982 74,0/174,4 44 22 66
6. 675 Vincent François Francie 1993 78,1/174,5 60 30 90

Klasická kulturistika mužů do 180 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 681 Sergei Gorenkov Rusko 1975 85,0/179,5 8 10 5 15
2. 685 Marius Sileika Litva 1985 83,0/177,6 9 22 13 35
3. 689 Dmytro Simak Ukrajina 1991 86,0/179,0 15 26 12 38
4. 684 Marius Gheorghe Rumunsko 1988 83,1/176,7 21 46 22 68
5. 683 Nikita Kuznetsov Rusko 1989 83,0/177,0 22 46 25 71
6. 686 Rok Stefancic Slovinsko 1995 80,9/178,0 33 58 27 85
7. 682 Robert Nitz Finsko 1977 83,6/176,6 36
8. 687 Leo Polkki Finsko 1993 82,2/178,8 39
9. 688 Quentin Quenot Francie 1998 83,4/176,4 45

Klasická kulturistika mužů nad 180 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 696 Kamil Moszczynski Polsko 1994 92,8/186,0 7 12 12 24
2. 699 Dmitrii Nikiforov Rusko 1996 92,7/185,3 15 26 12 38
3. 691 Julius Povilaitis Litva 1984 91,0/184,4 14 26 16 42
4. 700 Mykyta Pustovit Ukrajina 91,6/183,0 15 34 14 48
5. 695 Jeve Ojala Finsko 1991 89,0/185,5 25 44 22 66
6. 692 Aleksei Ianchuk Rusko 91,6/184,5 32 58 27 85
7. 697 Radoslaw Dykowski Polsko 1980 84,0/181,4 33
8. 693 Francisco Galvan Španělsko 1985 85,6/181,5 40
9. 698 Martin Faustin Francie 1990 88,3/181,2 45
DNC 694 Bogdan Vaipan Rumunsko 1983 86,2/183,7

Klasická kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 696 Kamil Moszczynski Polsko 1994 92,8/186,0 8 8
2. 681 Sergei Gorenkov Rusko 1975 85,0/179,5 8 8
3. 672 Artem Andreev Rusko 1989 72,5/170,5 15 15
4. 678 Oleksii Pavlov Ukrajina 1996 79,0/175,0 18 18

Classic physique mužů do 171 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 860 Manuel Luque Rufian Španělsko 1984 69,8/166,5 5 14 8 22
2. 858 Artem Andreev Rusko 1989 72,5/170,5 12 26 8 34
3. 862 Mickael Lelievre Francie 1995 74,6/170,0 12 26 17 43
4. 863 Pawel Maslaniec Irsko 1991 73,2/170,2 22 42 23 65
5. 857 Peep Reinart Estonsko 1988 73,7/168,7 22 44 22 66
6. 859 Miroslav Škadra Slovensko 1977 66,3/163,2 31 54 25 79
7. 855 Thibault Boisson Francie 1992 75,2/170,0 39
8. 854 Anthony Polato Francie 1993 73,3/170,6 40
9. 864 Jordan Soulier Francie 75,4/169,4 41
10. 861 Andrej Sokolovský Slovensko 1998 73,0/170,5 50
11. 856 Abdel Djebbar Francie 1982 77,0/171,0 53

Classic physique mužů do 175 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 870 Andrei Kliui Rusko 1986 77,0/173,8 9 20 9 29
2. 874 Dmitrii Titov Rusko 1984 80,4/173,5 15 26 13 39
3. 872 Oleksii Pavlov Ukrajina 1996 79,0/175,0 16 28 15 43
4. 873 Bogdan Nowakowski Polsko 1970 80,0/173,0 17 44 23 67
5. 868 Ignacio Lopez Španělsko 1983 79,7/171,7 18 48 24 72
6. 875 Deivid Rud Litva 1998 76,4/173,0 31 50 25 75
7. 869 Loic Giraud Francie 1996 76,6/172,2 37
8. 866 Arnaud Schreiber Francie 1988 72,6/172,0 39
9. 871 Ruddy Henry Francie 1988 82,0/174,5 43
10. 867 Morgan Coullet Francie 1979 77,1/172,5 50

Classic physique mužů do 180 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 880 Dusan Duric Srbsko 1991 86,8/179,0 14 26 13 39
1. 891 Stanislav Tarasov Ukrajina 1995 95,9/183,2 8 8
2. 870 Andrei Kliui Rusko 1986 77,0/173,8 11 11
2. 881 Oleh Slinchenko Polsko 1995 87,6/177,0 15 30 15 45
3. 880 Dusan Duric Srbsko 1991 86,8/179,0 13 13
3. 889 Danielius Sauka Litva 1992 85,8/176,0 18 32 15 47
4. 860 Manuel Luque Rufian Španělsko 1984 69,8/166,5 18 18
4. 886 Tomas Tamelis Litva 1991 88,8/178,3 16 36 19 55
5. 887 Marius Sileika Litva 1985 83,0/177,6 13 42 21 63
6. 878 Bahri Gyuler Bulharsko 1988 89,5/178,5 33 44 22 66
7. 888 Mohamad Ali Dánsko 1985 84,7/175,1 37
8. 879 Valentas Bauza Litva 1987 84,7/176,5 39
9. 884 Nikita Kuznetsov Rusko 1989 83,0/177,0 41
10. 885 Edvinas Maksimovas Litva 1992 86,0/178,5 50
11. 877 Antonio Governali Itálie 1988 87,1/176,5 54
12. 883 Haris Hrvat Bosna a Hercegovina 1996 83,9/176,5 59
DNC 882 Marius Gheorghe Rumunsko 1988 83,1/176,7

Classic physique mužů nad 180 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 891 Stanislav Tarasov Ukrajina 1995 95,9/183,2 24 9 33
2. 898 Arthur Mileris Litva 1995 97,0/184,0 22 15 37
3. 895 Przemyslaw Majewski Polsko 1979 93,5/182,0 30 15 45
4. 892 Thomas Gutfleisch Francie 1987 95,1/183,7 30 15 45
5. 896 Tomas Petrenas Litva 1992 99,9/187,6 50 26 76
6. 893 Jeve Ojala Finsko 1991 89,0/185,5 56 27 83
7. 897 Jerome Potier Francie 1982 90,0/180,5 70 35 105
DNC 894 Nazar Turanskiy Ukrajina 1998 87,1/180,8

Kulturistika začátečníků

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 398 Danielius Sauka Litva 1992 85,8 10 5 15
2. 399 Pol Espejo Španělsko 1999 73,7 20 10 30
3. 397 Jose Acosta Španělsko 1983 72,9 32 15 47
4. 396 Tadas Zukauskas Litva 1985 98,1 36 20 56
5. 400 Andry Kore Estonsko 1999 84,5 50 25 75

Physique mužů začátečníků

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 156 Alejandro Aroz Španělsko 1992 176,0 7 5 5
2. 160 Eduard Romero Španělsko 1997 172,4 12 13 13
3. 293 Manuel Viegas pod vlajkou IFBB 1992 179,2 20 17 17
4. 154 David Hosteau Francie 1996 176,8 16 17 17
5. 161 Hendrik Kalme Estonsko 1998 185,0 24 24 24
6. 158 Ricardo Goncalves pod vlajkou IFBB 1978 186,0 37 28 28
7. 159 Marcio Delgado pod vlajkou IFBB 1988 182,4 37
8. 157 Gustavo Plaza Andorra 1987 163,0 41
9. 292 Rui Faustino pod vlajkou IFBB 1992 183,2 42
10. 153 Ricardo Grou pod vlajkou IFBB 1978 174,0 46
11. 155 Armand Gabriel Maďarsko 1994 177,0 47

Zpět na začátek článku

Přehled umístění českých reprezentantů

    4. místo - Gabriela Hejná (bodyfitness žen do 168 cm) [17]*
    4. místo - Nikoleta Hricová (umělecké fitness žen nad 168 cm) [6]
    5. místo - Pavel Vacek - Gabriela Hejná (smíšené páry) [8]
    6. místo - Martina Sletsjoee (bodyfitness žen do 163 cm) [14]
    6. místo - Jana Jeřábková (bikiny fitness žen do 172 cm) [25]
    8. místo - Miroslav Kubec - Veronika Vojtíšková (smíšené páry) [8]
    bez umístění - Roksana Roshkaniuk (bikiny fitness žen do 160 cm) [22]
    bez umístění - Tereza Jirkovská (bikiny fitness žen do 162 cm) [21]
    bez umístění - Andrea Šantrůčková (bikiny fitness žen do 164 cm) [29]
    bez umístění - Eliška Kučabová (bikiny fitness žen do 164 cm) [29]
    bez umístění - Nataliya Zornyk (bikiny fitness žen do 164 cm) [29]
    bez umístění - Gabriela Králíková (bikiny fitness žen do 166 cm) [18]
    bez umístění - Klára Balvínová (bikiny fitness žen do 172 cm) [25]
    bez umístění - Sylvie Moocová (bikiny fitness žen do 172 cm) [25]
    bez umístění - Nela Sejtková (bikiny fitness žen nad 172 cm) [28]
    bez umístění - Petra Zvoníčková (bikiny fitness žen nad 172 cm) [28]

* v hranatých závorkách je vždy uveden počet závodníků, kteří nastoupili v dané kategorii

Další naši reprezentanti závodili na Mistrovství Evropy v kulturistice a na Mistrovství Evropy juniorů a masters.

Bikiny fitness žen do 158 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 9 Anastasiia Zolotaia Rusko 1994 157,0 8 6 6
2. 17 Mariia Burlaka Ukrajina 1985 154,6 8 9 9
3. 6 Olesya Scherbakova Španělsko 1984 157,4 18 19 19
4. 3 Roberta Nastase Rumunsko 1999 158,0 18 19 19
5. 4 Romina Soledad Španělsko 1987 157,0 24 22 22
6. 20 Iida Kaihua Finsko 2001 157,2 38 29 29
7. 19 Amelie Trisson Francie 1996 152,5 39
8. 2 Flavia Furdui Rumunsko 1996 158,0 39
9. 14 Regina Krukovskaja Estonsko 1985 156,0 45
10. 8 Estela Rojas Španělsko 2001 154,2 45
11. 16 Lisa Poth Německo 1997 153,2 50
1 Aurelie Pelatan Francie 1992 156,0
5 Natália Kornutová Slovensko 2004 155,7
7 Angelina Rossi Švédsko 1993 155,3
10 Lucrezia Marchi Itálie 1995 153,3
11 Daniela Martinescu Rumunsko 1984 150,5
12 Sandra Carrasco Francie 1992 157,6
13 Audrey Morelli Francie 1992 156,7
15 Estelle Dejos Francie 1996 151,5
18 Danielle Carles Francie 1981 154,2
21 Marion Pinet Francie 1995 155,5
22 Virginia Blanco Španělsko 1984 155,5

Bikiny fitness žen do 160 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 44 Anastasiia Ashaeva Rusko 1995 159,2 10 10 10
2. 26 Valeriia Mishchenko Ukrajina 1998 159,0 12 17 17
3. 35 Yana Yenko Ukrajina 1994 160,0 34 18 18
4. 42 Margush Minasian Rusko 1995 159,2 16 19 19
5. 28 Magdalena Orzech Polsko 1993 160,0 17 20 20
6. 33 Barbora Vosátková Slovensko 1999 158,3 22 23 23
7. 24 Irina Pimenova Rusko 1996 159,7 35
8. 45 Falon Vargas Itálie 1990 158,7 40
9. 30 Patrycja Jasinska Polsko 1992 158,5 46
10. 36 Mariia Bulycheva Rusko 1987 159,0 49
11. 32 Brigitta German Irsko 1990 159,6 49
25 Ewa Menzel Polsko 1986 158,5
27 Laure Fescourt Francie 1996 159,0
29 Roksana Roshkaniuk Česká republika 1986 160,0
31 Anna Konovalova Francie 1988 159,0
34 Sarah Neuheisel Německo 1991 159,9
37 Alba Dosal Španělsko 1991 158,4
38 Sarah Rebani Francie 1995 158,8
39 Angela Privoi Estonsko 1992 160,0
40 Magdalena Barwinska Irsko 1980 159,8
41 Nathalie Galetto Francie 1986 158,5
43 Romane Jouanny Francie 1999 159,0

Bikiny fitness žen do 162 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 65 Lisa Frojd Švédsko 1995 161,0 13 12 12
2. 62 Patrycja Kazmierczak Polsko 1994 160,8 11 13 13
3. 57 Maria Nedelcu Rumunsko 2001 161,0 19 17 17
4. 67 Evelin Szalai Maďarsko 1995 161,0 17 18 18
5. 53 Ellina Zhupikova Rusko 1988 161,6 17 22 22
6. 52 Elvira Goriakina Rusko 1999 161,0 36 26 26
7. 61 Anna Operchal Polsko 1986 161,3 42
8. 47 Iuliia Karpinskaia Rusko 1993 161,0 42
9. 50 Evelina Nardin Švédsko 1994 161,7 43
10. 51 Daria Torokhtiy Ukrajina 1990 161,1 44
11. 55 Daniela Andrei Rumunsko 1981 162,0 47
48 Tereza Jirkovská Česká republika 1994 161,0
49 Natalya Efimova Nizozemsko 1981 160,2
54 Delphine Montoya Francie 1996 160,2
56 Morgane Pedrini Francie 1995 162,0
58 Dominika Slušná Slovensko 1994 162,0
59 Miriam Hema Maďarsko 1995 160,5
60 Nanouk Fleer Nizozemsko 1998 161,0
63 Viktorija Dubrovskaja-Kiauzariene Litva 1991 161,0
64 Priscilla Savona Francie 1987 162,0
66 Camille Lebras Francie 1989 160,7

Bikiny fitness žen do 164 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 74 Kristina Riabikina Rusko 1998 162,2 9 10 10
2. 90 Nataliia Poperechna Ukrajina 1984 163,7 11 12 12
3. 96 Viktorija Sadovskaja Litva 1995 164,0 16 14 14
4. 79 Olena Boiko Ukrajina 1999 162,4 14 15 15
5. 84 Mayya Leonenko Rusko 1988 163,0 33 23 23
6. 98 Antonina Smirnova Rusko 1994 163,9 33 27 27
7. 89 Margarita Vetvitskaya Rusko 1982 163,0 36
8. 97 Brygida Pera Polsko 1995 162,8 36
9. 85 Simona Hostačná Slovensko 1990 164,0 37
10. 72 Regina Tselik Estonsko 1997 163,2 48
70 Eliška Kučabová Česká republika 1998 163,0
71 Nataliya Zornyk Česká republika 1995 163,5
73 Nikola Cieckiewicz Polsko 2001 164,0
75 Anelise Bojnag Rumunsko 1989 162,5
76 Natália Rybovičová Slovensko 2000 163,5
77 Antonia Gerstenberger Německo 1996 164,0
78 Beatrice Astolfi Itálie 1993 164,0
80 Vira Shtanko Ukrajina 1979 162,9
81 Viktoriia Gorbunova Rusko 1985 164,0
82 Andrea Šantrůčková Česká republika 1992 163,5
83 Majda Vasic Chorvatsko 1983 164,0
86 Elisavet Ntoutsi Řecko 2000 163,0
87 Sandra Flotte Francie 1996 163,0
88 Paula Escalon Španělsko 1986 163,7
91 Barbara Hauser Maďarsko 1998 163,0
92 Marina Sozonova Rusko 1987 164,0
93 Angelique Mastio Francie 1994 162,8
94 Armonie Turlure Francie 1993 162,2
95 Cindy Lacombe Francie 1989 162,5

Bikiny fitness žen do 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 114 Joanna Tanska Polsko 1998 166,0 5 5 5
2. 102 Olha Chernenko Ukrajina 2000 165,8 17 17 17
3. 101 Mariia Evgeneva Rusko 1994 164,6 18 18 18
4. 103 Iuliia Smirnova Rusko 1986 165,1 15 20 20
5. 116 Angela Raphael Francie 1997 165,0 20 21 21
6. 104 Josefine Bilberg Švédsko 1990 165,4 38 25 25
7. 107 Anastasiya Shkrabkova Rusko 1992 166,0 39
8. 106 Dorine De Spiegeleer Belgie 1999 165,5 40
9. 108 Kateryna Spievakova Ukrajina 1985 164,2 44
10. 110 Annika Luik Estonsko 1983 165,0 46
11. 111 Alexandra Subotič Slovensko 1996 165,2 48
100 Liubomyra Kachur Ukrajina 1993 165,3
105 Gabriela Králíková Česká republika 1997 165,6
109 Sandra Grujic Srbsko 1989 165,0
112 Csenge Biro Maďarsko 2001 165,0
113 Sabrina Hallier Francie 1991 165,0
115 Egle Adomaite Litva 1986 165,5
117 Barbara Zielinska Polsko 1985 164,3

Bikiny fitness žen do 169 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 137 Victoriia Lysenko Ukrajina 1990 168,0 7 5 5
2. 128 Tatiana Semenilkina Rusko 1996 167,5 8 13 13
3. 121 Alina Mashikhina Belgie 1990 166,2 17 18 18
4. 127 Alice Andreasson Švédsko 1997 168,0 19 22 22
5. 140 Natália Kapustová Slovensko 2001 167,0 36 24 24
6. 144 Rita Rajala Finsko 1997 169,0 22 24 24
7. 132 Agne Kiviselg Estonsko 1988 167,6 37
8. 834 Iuliia Koshkina Rusko 1979 167,4 38
9. 130 Sanja Novakovic Španělsko 1992 169,0 38
10. 134 Oliwia Wieckowska Polsko 1998 167,4 49
120 Ewelina Malinowska Polsko 1992 169,0
122 Justyna Jasko Polsko 166,2
123 Daria Uspenskaia Rusko 1995 168,6
124 Svetlana Shintiapina Rusko 1991 167,0
125 Annika Donner Rakousko 1998 167,7
126 Lina Krafte-Malasevicius Litva 1989 167,5
129 Marusa Novak Slovinsko 1998 167,4
131 Sandrine Leclerc Francie 1986 166,2
133 Marie Gonzales Francie 1995 167,3
135 Jule Schwabe Německo 1998 169,0
136 Valeriia Gracheva Rusko 2002 167,0
138 Aisha Kaipova Kazachstán 1999 167,5
139 Maren Mandmaa Estonsko 1984 167,0
141 Alizee Juras Francie 2000 169,0
142 Olena Mosk Izrael 1987 168,9

Bikiny fitness žen do 172 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 164 Olga Khasanova Rusko 1995 171,0 8 7 7
2. 158 Varvara Fedotova Rusko 2000 172,0 15 13 13
3. 163 Aneta Tichá Slovensko 2002 170,6 16 15 15
4. 145 Daria Sulzhenko Rusko 1994 171,0 14 17 17
5. 159 Anna Kotova Rusko 1987 170,0 22 23 23
6. 155 Jana Jeřábková Česká republika 1990 171,4 37 30 30
7. 156 Jade Henot Francie 1998 171,5 37
8. 161 Boryslava Khrapach Ukrajina 2000 169,3 40
9. 151 Kristina Bogachuk Ukrajina 1989 171,7 44
10. 154 Dusica Dokic Srbsko 1997 169,8 46
11. 162 Viktória Gémešiová Slovensko 1998 170,2 49
146 Dominika Ščasníková Slovensko 2000 171,0
147 Ines Vedie Francie 1999 170,0
148 Annika Leok Estonsko 1992 170,0
149 Marina Zvanchuka Lotyšsko 1979 170,3
150 Paulina Kowalska Irsko 1980 169,5
153 Betti Nigul Estonsko 1993 171,0
157 Klára Balvínová Česká republika 1998 171,5
160 Tatiana Chupalova Rusko 1980 171,5
165 Sylvie Moocová Česká republika 1978 170,3
166 Kaisa Abner Estonsko 1991 169,3
167 Priscilla van Dam Nizozemsko 1990 170,6
168 Evelina Stulginskaite Litva 1997 170,0
169 Albina Kirilyuk Rusko 1985 170,5
DNC 152 Vanesa Belova Lotyšsko 2000 169,5

Bikiny fitness žen nad 172 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 188 Wiktoria Nnaka pod vlajkou IFBB 2001 175,0 5 6 6
2. 171 Mariia Makarova Rusko 1992 175,0 14 12 12
3. 173 Valeriya Fedorenko Rusko 1997 175,3 15 15 15
4. 189 Antonia Eneh Finsko 1999 174,0 17 17 17
5. 198 Valiantsina Karatchenia Bělorusko 1996 174,5 31 27 27
6. 172 Iuliia Savchenkova Rusko 1986 176,0 33 28 28
7. 193 Anhelina Sohokon Ukrajina 1998 172,8 34
8. 192 Mascha Stutz Německo 1990 175,2 36
9. 179 Fiona van der Hoorn Nizozemsko 1994 175,0 44
10. 174 Michaela Pančušková Slovensko 1996 178,0 53
11. 177 Ekaterina Voropaeva Rusko 1993 179,8 54
12. 196 Natália Lukačka Slovensko 1992 175,8 57
175 Tiina Lukk Estonsko 1992 173,3
176 Yevgeniya Pastukh Ukrajina 1989 174,5
178 Egle Simkute Litva 1987 176,0
180 Diana Tomasova Rusko 1990 173,2
181 Petra Zvoníčková Česká republika 1999 172,5
182 Ieva Grikstaite Litva 177,4
183 Joanna Mallet Francie 1992 176,4
184 Nina Lipovsek Slovinsko 1997 183,7
185 Dovile Paulaviciute Litva 1996 176,0
186 Kirke Kirt Estonsko 1991 176,3
187 Nela Sejtková Česká republika 1990 173,5
190 Celine Jourdain Francie 1982 173,5
191 Elena Morozova Rusko 1985 176,5
194 Celine Scipio Nizozemsko 1996 175,5
195 Juste Jurgsat Litva 1993 172,7
197 Joanna Hirszler Polsko 1987 174,5

Bikiny fitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 188 Wiktoria Nnaka pod vlajkou IFBB 2001 175,0 8 8
2. 164 Olga Khasanova Rusko 1995 171,0 10 10
3. 137 Victoriia Lysenko Ukrajina 1990 168,0 15 15
4. 9 Anastasiia Zolotaia Rusko 1994 157,0 21 21
5. 74 Kristina Riabikina Rusko 1998 162,2 27 27
6. 114 Joanna Tanska Polsko 1998 166,0 32 32
7. 44 Anastasiia Ashaeva Rusko 1995 159,2 33 33
8. 65 Lisa Frojd Švédsko 1995 161,0 37 37

Bikiny fitness začátečnic

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 662 Daria Sulzhenko Rusko 1994 171,0 11 11 11
2. 651 Dovile Paulaviciute Litva 1996 176,0 15 12 12
3. 659 Maria Gotarda Španělsko 170,5 12 12 12
4. 657 Tiina Lukk Estonsko 1992 173,3 14 17 17
5. 663 Juste Jurgsat Litva 1993 172,7 21 24 24
6. 653 Tatiana Chupalova Rusko 1980 171,5 35 28 28
7. 664 Aleksandra Bruslenskaia Rusko 1987 173,3 35
8. 649 Viktorija Dubrovskaja-Kiauzariene Litva 1991 161,0 38
9. 650 Justina Kacinske Irsko 1990 169,4 46
10. 654 Michelle Targonska Španělsko 1985 155,5 48
11. 652 Olena Mosk Izrael 1987 168,9 60
12. 656 Marta Sadzawica Malta 1990 171,5 62
13. 655 Nina Lipovsek Slovinsko 1997 183,7 65
14. 658 Egle Simkute Litva 1987 176,0 66
15. 660 Lucia Majerová Slovensko 2001 168,0 73
16. 661 Monika Rybak Irsko 1981 160,8 75

Wellness žen do 158 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 59 Lovisa Stenman Švédsko 1995 154,5 11 9 9
2. 52 Oona Hentunen Finsko 1997 156,4 9 12 12
3. 57 Ekaterina Komarova Rusko 1986 157,0 13 15 15
4. 62 Julija Jusiene Litva 1993 156,1 17 17 17
5. 56 Tetiana Moskalenko Ukrajina 1982 157,0 22 23 23
6. 61 Rebeca Climent Španělsko 1975 151,5 33 28 28
7. 58 Mathilde Gimenez Francie 1995 157,3 34
8. 51 Emilia Grzywczak Polsko 1995 153,5 45
9. 60 Claudia Fernandez Španělsko 1986 152,6 48
10. 55 Leila Denio Francie 1989 155,8 48
11. 54 Vera Klose Německo 1988 157,6 49
12. 53 Sarah-May Cohen Francie 1979 155,0 54

Wellness žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 72 Nadezhda Kashirina Rusko 1991 161,0 9 6 6
2. 70 Ruzaliia Boichenko Ukrajina 1991 160,6 17 13 13
3. 71 Olga Meniailo Ukrajina 1987 160,5 14 16 16
4. 68 Sari Uski Finsko 1986 161,7 21 21 21
5. 66 Daria Kapitova Rusko 1987 160,8 12 23 23
6. 64 Tania Silva Portugalsko 1993 161,5 34 30 30
7. 67 Jeanette Solli Nizozemsko 1999 163,0 34
8. 69 Katarzyna Jankowiak Polsko 1985 161,0 38

Wellness žen do 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 76 Caroline Danbo Švédsko 1988 164,8 11 11
2. 74 Barbara Romero Španělsko 1985 164,8 11 11
3. 77 Snezhana Garshina Rusko 1990 165,3 12 12
4. 79 Nina Glavina Chorvatsko 1986 167,0 22 22
5. 78 Naomi Garciau Francie 163,5 22 22
6. 75 Kaisa Valtri Estonsko 1987 163,7 30 30

Wellness žen nad 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 86 Miljana Ferenc Srbsko 1993 176,2 9 9
2. 83 Tatiana Eremina Rusko 1980 173,0 12 12
3. 84 Adrianna Szymanowska Polsko 1999 173,6 15 15
4. 82 Mathilde Tardieu Francie 1996 168,5 20 20
5. 87 Jeanne Kassel Německo 2000 172,0 20 20
6. 81 Mirela Martinovic Chorvatsko 1983 174,4 31 31
7. 85 Lenka Psárska Slovensko 2002 171,0 32 32

Wellness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 72 Nadezhda Kashirina Rusko 1991 161,0 9 9
2. 59 Lovisa Stenman Švédsko 1995 154,5 9 9
3. 76 Caroline Danbo Švédsko 1988 164,8 13 13
4. 86 Miljana Ferenc Srbsko 1993 176,2 19 19

Bodyfitness žen do 158 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 336 Svitlana Hordiienko Ukrajina 1980 155,0 10 14 14
2. 346 Inna Tylets Rusko 1987 156,9 16 14 14
3. 329 Karina Shcherbak Rusko 1986 154,7 15 14 14
4. 340 Natalia Belonosova Rusko 1995 152,7 12 17 17
5. 328 Ghizlane El Mejboud Francie 1989 154,5 21 18 18
6. 339 Senni Nieminen Finsko 1996 151,8 35 26 26
7. 341 Olena Zinchenko Ukrajina 1985 156,6 37
8. 335 Anna Egorkina Rusko 1994 151,5 40
9. 330 Hanna Dastavalava Bělorusko 1989 153,5 41
10. 334 Aleksandra Mekshun Rusko 1989 149,3 45
11. 344 Marina Mardamshina Rusko 1989 155,0 61
12. 333 Ekaterina Kubyshkina Rusko 1982 158,0 62
13. 327 Tiina Niinimaki Finsko 1966 151,5 64
14. 331 Audrey Geneste Francie 1989 152,7 67
15. 343 Raluca Biro Rumunsko 1996 158,0 72
332 Elena Kuzkina Rusko 1980 154,0
337 Isabel Mendiola Španělsko 1987 156,6
338 Rezan Persson Švédsko 1965 153,3
342 Evgeniia Berdysheva Rusko 1986 157,0
345 Mirabela Santa Francie 1987 157,0

Bodyfitness žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 358 Tatiana Mandolina Rusko 1986 161,8 8 8 8
2. 361 Nataliia Toropova Rusko 1999 158,4 13 13 13
3. 351 Mariia Maievska Ukrajina 1987 159,3 11 13 13
4. 352 Julia Lanecka Polsko 1997 158,3 17 22 22
5. 350 Natalya Neustroeva Rusko 1984 160,0 31 24 24
6. 348 Martina Sletsjoee Česká republika 1987 160,7 30 24 24
7. 357 Daria Ivanova Rusko 1990 161,0 34
8. 360 Cindy Lienard Francie 1984 163,0 38
9. 356 Tatiana Rey Španělsko 1983 160,5 48
10. 354 Aurelie Rance Francie 1995 161,8 50
11. 349 Samantha Mifsud Malta 1985 161,0 52
12. 355 Maria Del Rosario Guillen Španělsko 1969 158,5 61
13. 359 Christine Rabemananjara Francie 1967 159,5 65
14. 353 Belinda Lory Francie 1973 160,8 67

Bodyfitness žen do 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 363 Nadezhda Afanaseva Rusko 1999 167,0 7 7 7
2. 376 Kateryna Ishchenko Ukrajina 1986 166,0 10 8 8
3. 372 Elizaveta Shumilina Rusko 1998 165,0 19 17 17
4. 369 Gabriela Hejná Česká republika 1999 165,4 16 18 18
5. 368 Nataliia Filippova Rusko 1975 166,5 30 27 27
6. 364 Kristina Samofal Rusko 1990 166,4 25 27 27
7. 377 Anna Bashkova Rusko 1983 167,8 36
8. 378 Laetitia Gottwald Francie 1992 164,5 40
9. 367 Gabriele Raskeviciute Litva 1999 165,0 47
10. 371 Yasmina Goualch Francie 1982 163,8 59
11. 365 Elizaveta Shumilina Rusko 1998 165,0 62
12. 373 Marta Marczewska-Baltham Polsko 1988 166,0 63
13. 375 Ann De Meulenaere Belgie 1974 166,3 69
14. 379 Therese Torin Švédsko 1980 167,0 74
15. 374 Marina Kecman Chorvatsko 1984 166,0 76
DNC 366 Marta Almendros Španělsko 1985 166,5
DQ* 370 Alla Matsehora Ukrajina 1982 166,0 50

Bodyfitness žen nad 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 392 Yuliia Shykula Ukrajina 1986 171,5 7 7 7
2. 389 Mariia Borisova Rusko 1995 172,0 14 13 13
3. 385 Anastasiya Voskresenska Ukrajina 1980 173,8 11 15 15
4. 383 Elena Panina Rusko 1983 173,9 18 17 17
5. 382 Indre Baleviciute-Bagdone Litva 1994 173,4 26 23 23
6. 384 Diana Dolganova Rusko 1991 169,6 33 28 28
7. 393 Vira Gavrylenko Ukrajina 1992 172,8 33
8. 388 Victoria Nyberg Švédsko 1992 180,0 39
9. 394 Olga Shestoperova Rusko 1982 171,5 48
10. 391 Katariina Pitkanen Finsko 1997 170,0 56
11. 386 Laura Maslauskiene Litva 1979 172,9 57
12. 381 Marina Kassinopoullou Kypr 1977 177,0 58
13. 387 Ellen Breemans Nizozemsko 1983 172,3 59
14. 390 Mara Keeris Nizozemsko 1991 168,8 66

Bodyfitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 392 Yuliia Shykula Ukrajina 1986 171,5 6 6
2. 363 Nadezhda Afanaseva Rusko 1999 167,0 12 12
3. 358 Tatiana Mandolina Rusko 1986 161,8 14 14
4. 336 Svitlana Hordiienko Ukrajina 1980 155,0 19 19

Fit páry

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 173 Viktoriia Lysenko
Maksym Shevelin
Ukrajina 11 7 7
2. 168 Yana Yenko
Ruslan Podopryhora
Ukrajina 11 12 12
3. 170 Vytas Jusas
Viktorija Sadovskaja
Litva 12 16 16
4. 165 Olena Boiko
Maksym Tarariiev
Ukrajina 20 17 17
5. 162 Agne Kiviselg
Rait Vahermets
Estonsko 30 27 27
6. 164 Anna Kotova
Evgenii Goloshubov
Rusko 28 28 28
7. 172 Goda Butaite
Martynas Peleckis
Litva 34
8. 171 Alexander Guryev
Alina Frolova
Rusko 40
9. 169 George Soare
Nadelin Maria
Rumunsko 45
10. 167 Agne Jackeviciene
Darius Kirvela
Litva 48
11. 163 Anelise Bojnag
Razvan Ion
Rumunsko 54

Fitness mužů

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 603 Michal Barbier Slovensko 1997 170,4 7 6 13
2. 601 Fedir Khashalov Ukrajina 1981 73,5/165,5 10 11 21
3. 600 Dmitrii Iankin Rusko 1998 77,6/174,0 17 14 31
4. 602 Ivan Sklyarenko Rusko 2003 81,7/181,0 17 25 42
5. 604 Alin Stoleru Rumunsko 1990 73,8/177,0 25 18 43

Akrobatické fitness žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 571 Nataliia Toropova Rusko 1999 158,4 16 8 19 6 25
2. 581 Tatiana Ondrušková Slovensko 2003 159,3 23 13 8 17 25
3. 579 Michaela Pavleová Slovensko 2001 160,8 27 18 14 19 33
4. 575 Eszter Balogh Maďarsko 2003 154,6 14 31 9 27 36
5. 573 Svitlana Hordiienko Ukrajina 1980 155,0 36 12 28 10 38
6. 578 Tatiana Shkraba Rusko 1995 155,2 17 30 27 26 53
7. 572 Claudia Ripoll Španělsko 1995 161,0 42 30
8. 574 Szofia Bogdan Maďarsko 2004 157,0 20 52
9. 577 Beatrix Ilosvay Maďarsko 2004 160,5 32 52
10. 580 Aleksandra Kubinska Polsko 2001 162,0 47 38
11. 576 Sofia Zapalova Estonsko 2004 157,5 48 45

Akrobatické fitness žen nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 592 Kristína Juricová Slovensko 2000 171,0 10 8 7 10 17
2. 585 Daria Panasenkova Rusko 1995 170,3 37 7 18 5 23
3. 588 Daria Kulaeva Rusko 1997 165,8 23 15 20 18 38
4. 583 Nelli Novodomská Slovensko 2004 167,6 25 31 12 28 40
5. 584 Karin Suchomelová Slovensko 2001 165,0 43 21 25 19 44
6. 586 Ana-Marija Zujovic Srbsko 1990 165,6 35 23 24 22 46
7. 590 Viktoria Ilosvay Maďarsko 2000 164,0 17 48
8. 587 Virag Vago Maďarsko 2002 165,0 31 36
9. 589 Brigitta Kiss Maďarsko 2002 171,5 28 41
10. 591 Eszter Hajdu Maďarsko 2005 167,5 35 44

Akrobatické fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 571 Nataliia Toropova Rusko 1999 158,4 5 9 14
2. 592 Kristína Juricová Slovensko 2000 171,0 10 6 16

Umělecké fitness žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 608 Paulína Melušová Slovensko 2005 157,5 7 15 22
2. 611 Barbora Hajdučiková Slovensko 2004 163,0 14 9 23
3. 607 Yuliia Komenotrus Polsko 1999 161,5 21 10 31
4. 609 Fanni Gyorffy Maďarsko 2003 156,8 10 29 39
5. 606 Kata Banhegyi Maďarsko 1985 161,0 24 17 41
6. 610 Angelina Rossi Švédsko 1993 155,3 27 23 50

Umělecké fitness žen do 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 615 Alina Frolova Rusko 1998 167,9 9 7 16
2. 618 Kateryna Spievakova Ukrajina 1985 164,2 14 13 27
3. 616 Eevi Seikkula Finsko 2000 166,0 18 11 29
4. 617 Csenge Toth Maďarsko 2004 165,0 21 23 44
5. 614 Daniela Civáňová Slovensko 2005 165,0 14 30 44
6. 619 Lesley Peeters Belgie 1984 164,2 34 24 58
7. 613 Tunde Vegh Maďarsko 2005 163,6 26 35 61

Umělecké fitness žen nad 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 621 Vanesa Belova Lotyšsko 2000 169,5 8 13 21
2. 622 Anna Kotova Rusko 1987 170,0 11 15 26
3. 624 Mariia Savvina Rusko 1986 169,0 21 8 29
4. 625 Nikoleta Hricová Česká republika 1998 172,0 17 27 44
5. 626 Nela Wojcik Polsko 2004 177,5 20 25 45
6. 623 Daria Uspenskaia Rusko 1995 168,6 30 17 47

Umělecké fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 621 Vanesa Belova Lotyšsko 2000 169,5 8 7 15
2. 615 Alina Frolova Rusko 1998 167,9 7 10 17
3. 608 Paulína Melušová Slovensko 2005 157,5 15 13 28

Physique žen

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 370 Alla Matsehora Ukrajina 1982 166,0 7 14 8 22
2. 492 Aline Beck Švýcarsko 1986 162,2 8 16 10 26
3. 490 Ulrika Thunberg Švédsko 1975 164,5 15 30 17 47
4. 488 Jorine Wieringa Nizozemsko 1985 164,7 24 46 18 64
5. 487 Semiren Dag Švédsko 1972 153,5 25 48 26 74
6. 402 Lioudmila Mikhnevich Bělorusko 1977 157,4 29 54 29 83
7. 491 Elena Lazareva Rusko 1968 159,0 32
8. 489 Josipa Bosnjak Chorvatsko 1994 154,0 39

Smíšené páry

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 531 Yuliia Shykula
Ihor Smola
Ukrajina 5 5 5 5 10
2. 528 Marius Sileika
Alina Capurniene
Litva 11 14 11 13 24
3. 526 Jorine Wieringa
Bart Schneider
Nizozemsko 17 12 15 13 28
4. 527 Marta Marczewska-Baltham
Oleg Slinchenko
Polsko 18 26 22 24 46
5. 525 Pavel Vacek
Gabriela Hejná
Česká republika 33 29 25 22 47
6. 530 Maksim Nikalayev
Lioudmila Mikhnevich
Bělorusko 32 30 26 29 55
7. 532 Elena Lazareva
Andrey Popov
Rusko 32 33
8. 529 Miroslav Kubec
Veronika Vojtíšková
Česká republika 35 30

Zpět na začátek článku



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

19.05.07:30Hockey1000 - Kde je poptávka, je i nabídka. Když to má úspěch, proč to ..
18.05.22:31jari - Dejme medaile všem.....
17.05.16:56md - To je tedy mazec, asi 110 kategorií a stejný počet mistrů..+1
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie