Reklama:

Mistrovství Evropy 2021
- zprávy z místa dění!

30.661 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


ME VE FITNESS & ME JUN. A MASTERS & ME V KULTURISTICE 2021 - 14. - 16. 5. 2021, Španělsko

Češi před ME:
bikiny: Karla Stejskalová • Adéla Šťovíčková • Eliška Kučabová Petra Zvoníčková (video)Klára BalvínováVeronika Bečvářová (video)Eva BudinaSylvie MoocováJana JeřábkováNataliya Zornyk (video)Gabriela Králíková • Andrea Šantrůčková • Roksana Roshkaniuk • Tereza Jirkovská (video) • Nela Sejtková (video) • bodyfitness: Gabriela HejnáVeronika Vojtíšková (video)Martina Sletsjoee (video) physique: Dominik Velc • Roman Hajabáč • Zdeněk Vránakulturistika: Dan ŽaludMichal TrykarPavel Vacek (video) • Pavel Forman Pavel Krejčí (video)Miroslav Kubec (video)klasika: Ondřej JanušVáclav Onderka • Martin Dvorožňák • fitness: Nikoleta Hricová

Před ME:
nominaceharmonogram ME
Info z ME:
z místa dění fotogalerie
kompletní výsledky s body - 4 medaile!
Z ME očima naší reprezentace, rozhovory:
P. Forman O. JanušR. Hajabáč očima P. Vacka

Ve španělské Santa Susanně ve dnech 13. - 17. května probíhá letošní mistrovství Evropy mezinárodní federace IFBB. Událost má znovu formát superšampionátu, kdy se naráz koná Mistrovství Evropy v kulturistice, Mistrovství Evropy ve fitness a Mistrovství Evropy juniorů a masters. Na Pyrenejský poloostrov odcestovala už tradičně také početná česká reprezentační výprava. Jak si naši na závodech během třech soutěžních dnů, kterými se stanou pátek, sobota a neděle, vedou, pro Vás budeme znovu sledovat prostřednictvím série krátkých zpráv z místa dění a zákulisních fotografií.

O mistrovství Evropy 2021 píšeme také v těchto článcích:
Mistrovství Evropy 2021 - kompletní výsledky s body!
Mistrovství Evropy 2021 - harmonogram


Pondělí, 15:00 - kompletní výsledky mistrovství Evropy 2021 najdete zde.

Pondělí, 06:00 - pořadatelé poněkud podcenili obsáhlost nedělního programu a k soutěžním dnům se nečekaně zčásti zařadilo i pondělí. V Santa Susanně se totiž v posledních kategoriích bikiny fitness žen závodilo ještě celkem dlouho po půlnoci. Z našich reprezentantek si napříč osmi výškovými kategoriemi vedla nejlépe Jana Jeřábková, která v bikiny fitness žen do 172 cm vybojovala šesté místo. V kategorii přitom měla rovnou čtyřiadvacet soupeřek!

Neděle, 21:02 - až do dnešních večerních hodin musela se vstupem do šampionátu vyčkat také Tereza Jirkovská.

Neděle, 20:04 - i když už máme večer, na mistrovství Evropy se stále závodí ještě v classic physique, což znamená, že jsou před námi ještě souboje ve všech osmi kategoriích bikiny fitness žen. Našim bikiny fitnesskám prozatím nezbývá než se obrnit trpělivostí a čekat v zákulisí.

Neděle, 18:12 - je zde další blok vyhlašování výsledků. Sylvie Moocová v bikiny fitness masters od 40 do 44 let vybojovala páté místo. V kategorii spolu s ní nastoupilo devatenáct dalších závodnic!

Neděle, 17:03 - další snímky jsou věnované českým reprezentantkám v bikiny fitness a ve fitness.

Neděle, 16:23 - a máme pro Vás i parádní fotku, které zachycuje naše kulturisty během focení u moře!

Neděle, 16:20 - zatímco někteří dnes ještě závodí, Dominik Velc už svou část mistrovství Evropy má za sebou, a tak neděli využil k návštěvě Barcelony.

Neděle, 16:15 - značná část dnešního programu patří bikiny fitnesskám a jim jsou věnované i následující fotografie.

Neděle, 15:20 - Petra Zvoníčková v bikiny fitness juniorek od 21 do 23 let nad 166 cm vybojovala šesté místo. V kategorii měla hned dvaadvacet soupeřek!

Neděle, 15:20 - je zde další blok vyhlašování výsledků. Karla Stejskalová v bikiny fitness juniorek od 16 do 20 let do 166 cm dosáhla na páté místo.

Neděle, 14:46 - probíhá soutěž v bikiny fitness juniorek. Čekání na výsledky našich reprezentantek v této kategorii si můžete zkrátit třeba tak, že si prohlédnete následující fotky.

Neděle, 12:30 - závodí se v klasické kulturistice mužů, kde Česká republika tentokrát zastoupení nemá. My pro Vás ale máme opět nějaké ty fotografie...

Neděle, 12:03 - Martin Dvorožňák v klasické kulturistice masters nad 45 let vybojoval čtvrté místo.

Neděle, 11:22 - v dalším soutěžním bloku se závodí v bikiny fitness začátečnic a klasické kulturistice masters, ve které nás reprezentuje Martin Dvorožňák. Než se dovíme jeho výsledek, přikládáme opět nějaké ty zákulisní fotografie.

Neděle, 11:05 - Václav Onderka v klasické kulturistice juniorů dosáhl na čtvrté a Ondřej Januš na páté místo.

Neděle, 11:02 - máme za sebou první dnešní vyhlašování výsledků za účasti české reprezentantky. Nikoleta Hricová v uměleckém fitness žen nad 168 cm vybojovala čtvrté místo.

Neděle, 10:58 - ale zpět k dnešku. To bude v bikiny fitness juniorek i žen závodit třeba i Petra Zvoníčková!

Neděle, 10:55 - s další sadou snímků se vracíme k vystoupení Veroniky Vojtíškové v bodyfitness masters.

Neděle, 10:30 - prozatím ještě čekáme na první dnešní blok vyhlašování výsledků, a tak toho využijeme k tomu, abychom Vám nabídli sérii fotografií, které Vám přiblíží jaký byl šampionát očima Michala Trykara.

Neděle, 08:38 - v Santa Susanně se vše připravuje na třetí soutěžní den. Do bojů na pódiu v něm znovu zasáhne i Nikoleta Hricová, kterou po včerejším vystoupení v uměleckém fitness juniorek čeká ještě start ve stejné kategorii v konkurenci žen.

Sobota, 21:52 - Gabriela Hejná a Pavel Vacek v kategorii smíšených párů vybojovali páté místo!

Sobota, 21:28 - máme pro Vás několik dalších fotografií věnovaných našim bodyfitnesskám.

Sobota, 20:01 - ačkoliv ještě probíhá sobotní program, už se lze těšit na ten nedělní. To do bojů na pódiu zasáhne také v bikiny fitness masters závodící Eva Budina.

Sobota, 19:56 - máme pro Vás i několik fotografií, které po dnešním vystoupení na šampionátu zachycují Dana Žaluda.

Sobota, 19:14 - závodit se v Santa Susanně dnes bude asi ještě dlouho. Čekají nás totiž dva poměrně obsáhlé bloky. Aktuálně začíná ten, v němž dojde i na soutěž smíšených párů. Než pro Vás budeme mít další zprávy, přikládáme opět několik fotek.

Sobota, 19:06 - Dan Žalud v kulturistice juniorů obsadil šesté místo. Po sloučení věkových i hmotnostních kategorií to na pódiu neměl vůbec jednoduché. Většina jeho soupeřů byla o pět let starší.

Sobota, 18:50 - zítra budou závodit také Sylvie Moocová a Roksana Roshkaniuk.

Sobota, 18:11 - jednou ze závodnic, pro které je soutěžním dnem až neděle, je také Gabriela Králíková, o jejíž formě Vám něco málo napoví následující fotografie.

Sobota, 17:49 - závodníci v kategorii smíšených párů čekají v zákulisí, než na ně přijde řada. Prozatím probíhá semifinále v akrobatickém fitness žen.

Sobota, 17:05 - Česká republika dnes bude mít ještě zastoupení v kulturistice juniorů a kategorii smíšených párů. Než v nich dojde na semifinálové i finálové souboje, máme pro Vás opět nějaké ty zákulisní fotografie.

Sobota, 16:58 - Veronika Vojtíšková v bodyfitness masters od 40 do 44 let dosáhla na páté místo. V kategorii měla celkem jedenáct soupeřek!

Sobota, 16:17 - o tom, že Ondřeje Januše v neděli ještě na mistrovství Evropy čeká start v klasické kulturistice juniorů, jsme už psali včera večer. Teď pro Vás máme snímek, který přibližuje jeho formu den před vstupem na pódium!

Sobota, 15:31 - Dana Žaluda dnes čeká jeho druhý start na letošním šampionátu, když se poté, kdy včera závodil v games klasické kulturistice juniorů, dnes ještě představí v kulturistice juniorů.

Sobota, 15:26 - Nikoleta Hricová v uměleckém fitness juniorek od 21 do 23 let obsadila páté místo.

Sobota, 14:51 - závěr šampionátu zítra odpoledne a večer bude patřit bikiny fitnesskám. V kategorii žen do 162 cm nás bude reprezentovat Tereza Jirkovská, jejíž formu den před závody přibližují následující fotografie z objektivu Martina Dvorožňáka.

Sobota, 14:00 - dnes dojde také na souboje v divácky atraktivní soutěži smíšených párů, ve které nás budou reprezentovat Gabriela Hejná s Pavlem Vackem a Veronika Vojtíšková s Miroslavem Kubcem. Členům druhému páru jsou věnovány následující snímky.

Sobota, 13:36 - Gabriela Hejná v bodyfitness žen do 168 cm jako jedna z nejmladších závodnic v kategorii vybojovala čtvrté místo! Na šampionátu přitom měla hned šestnáct soupeřek, a také ona tak ze Španělska poveze pořádně cenný výsledek!

Sobota, 13:30 - známe první dnešní výsledky. Martina Sletsjoee v bodyfitness žen do 163 cm vybojovala šesté místo. S ohledem na to, že se v její kategorii sešla početná konkurence, se jedná už o parádní úspěch!

Sobota, 13:04 - v Santa Susanně se fotí o sto šest, a tak pro Vás máme další sérii fotek.

Sobota, 12:32 - máme pro Vás i několik dalších snímků, které včera těsně před nástupem na pódium zachycují Zdeňka Vránu a jeho soupeře z physique mužů masters nad 50 let.

Sobota, 12:28 - několik fotografií pořízených včera před nástupem na pódium, ale i dnes, kdy už se řadí ke spokojeným a najedeným závodníkům, nám zaslal Dominik Velc.

Sobota, 12:10 - a přinášíme Vám samozřejmě i další zákulisní snímky ze šampionátu.

Sobota, 12:02 - než se dnes dočkáme prvních výsledků, máme pro Vás dva snímky, které přibližují formu Pavla Krejčího den po závodech!

Sobota, 10:00 - probíhá finále v akrobatickém fitness juniorek. Pořadatelé zároveň oznámili, že v rámci opatření souvisejícími s pandemií COVID-19 letos nedojde na obvyklou přehlídku národů.

Sobota, 9:15 - v Santa Susanně už je vše připraveno na začátek druhého soutěžního dne. Do bojů na pódiu by během něj mělo dnes zasáhnout devět našich závodníků, z toho čtyři ve smíšených párech.

Pátek, 21:58 - Ondřej Januš, který dnes nastoupil v games klasické kulturistice juniorů i mužů, ještě nemá na šampionátu splněno, když ho v neděli čeká start v klasické kulturistice juniorů. Právě jemu patří kvadricepsy na další fotce!

Pátek, 21:58 - sobota se stane soutěžním dnem kromě mnoha dalších také pro v uměleckém fitness juniorek závodící Nikoletu Hricovou, jejíž formu dokumentují následující snímky.

Pátek, 21:47 - naši právě ve Španělsku nastupují k další kontrole formy. My pro Vás ale v tuto chvíli máme ještě několik snímků pořízených během prvního soutěžního dne.

Pátek, 19:55 - i když naši pro dnešek už mají soutěžní povinnosti za sebou, neznamená to, že bychom Vám nemohli nabídnout další zákulisní fotografie.

Pátek, 18:55 - mistrovství Evropy dnes ještě bude pokračovat souboji ve physique mužů, kde ovšem tentokrát zástupce nemáme. Naši tak znovu v Santa Susanně o přízeň rozhodčích budou bojovat až zítra.

Pátek, 18:49 - Zdeněk Vrána ve physique mužů masters nad 50 let dosáhl na čtvrté místo.

Pátek, 18:46 - česká reprezentační výprava dnes u tří medailí nezůstane! Roman Hajabáč právě ve physique mužů masters od 45 do 49 let vybojoval stříbro! Celkem je to tak pro naše během prvního soutěžního dne šampionátu čtvrtý cenný kov.

Pátek, 16:41 - třetí medaile pro Českou republiku. Pavel Vacek v kulturistice mužů masters od 45 do 49 let nad 90 kg vybojoval stříbro!

Pátek, 16:34 - Michal Trykar v kulturistice mužů masters od 45 do 49 let do 90 kg obsadil šesté místo.

Pátek, 15:59 - máme pro Vás také video z bojů v kulturistice mužů masters od 45 do 49 let nad 90 kg!

Pátek, 15:20 - probíhá další soutěžní blok v kulturistice masters, ve které z našich o přízeň rozhodčích usilují Pavel Vacek a Michal Trykar. Než budeme vědět, jaký výsledek vybojují, máme pro Vás opět několik dalších fotek z místa dění.

Pátek, 15:03 - Česká republika má na letošním mistrovství Evropy druhou medaili. Pavel Forman v kulturistice masters od 50 do 54 let nad 80 kg vybojoval bronz!

Pátek, 14:09 - probíhá finále v prvních kategoriích kulturistiky mužů masters. Než budeme znát výsledky, máme pro Vás několik dalších fotografií ze Santa Susanny.

Pátek, 12:47 - poslední dvojice fotografií byla věnována jídlu. Snímky, které Vám přinášíme teď, pro změnu zachycují břišáky.

Pátek, 12:20 - závodníci v kulturistice masters aktuálně plní svaly v zákulisí.

Pátek, 11:18 - další porce fotografií tentokrát na šampionátu zachycuje Adélu Šťovíčkovou a Václava Onderku.

Pátek, 10:54 - aktuálně probíhá soutěž ve wellness juniorek a wellness žen. Než pro Vás budeme mít další výsledky, nabízíme Vám opět několik zákulisních fotografií.

Pátek, 10:40 - hned první blok vyhlašování výsledků přinesl naší reprezentační výpravě medailový úspěch! Ondřej Januš v games klasické kulturistice juniorů vybojoval bronz! Páté místo ve stejné kategorii bral Václav Onderka, šestou příčku pak obsadil Dan Žalud. Ten měl původně na šampionátu závodit ve věkové kategorii od 16 do 20 let, ale po sloučení kategorií musel svést souboj se staršími soupeři.

Pátek, 10:28 - na šampionátu závodníci měří síly v prvních kategoriích, brzy nás čeká také úvodní blok vyhlašování výsledků.

Pátek, 09:30 - dnes by se na mistrovství Evropy kromě jiného měla odehrát také kompletní soutěž v kulturistice masters. A to znamená, že budou závodit také Pavel Krejčí a Michal Trykar, jejichž aktuální předsoutěžní formu přibližují následující snímky!

Pátek, 09:10 - v Santa Susanně se vše chystá na začátek prvního soutěžního dne. Dříve než pro Vás budeme mít první informace o tom, jak si vedou čeští reprezentanti, přinášíme Vám několik dalších zákulisních fotek.

Pátek, 07:29 - než pro Vás budeme mít první dnešní zákulisní fotografie a informace, připojujeme ještě několik snímků ze včerejška.

Pátek, 07:20 - známe zpřesněný harmonogram pro dnešní den šampionátu. Upravený ho najdete v tomto článku. Zaznamenali jsme do něj také to, v jakých kategoriích se během pátku představí naši.

Čtvrtek, 16:39 - ani večer nepolevujeme a přinášíme Vám další snímky, které přibližují formy českých reprezentantů krátce před závody. Mimochodem, na místě jsou spolu s našimi závodníky znovu i státní trenérka Zdena Razýmová a mezinárodní rozhodčí Jana Ludmila Bendová. Jako obvykle našim reprezentantům poskytují neocenitelnou pomoc nejenom při kontrole formy a zajišťování nejrůznějších formalit, ale i v mnoha dalších důležitých drobnostech.

Čtvrtek, 16:39 - závodit se ve Španělsku sice začne až zítra, ale náš článek se průběžně vyplatí sledovat už dnes. Stále do něj totiž přidáváme další fotky!

Čtvrtek, 15:10 - i když v Santa Susanně dnes není vyloženě horko, tak je tam ale slunečno. Také proto zde velká část dalších fotografií, které pro Vás máme, vznikla venku.

Čtvrtek, 13:24 - přímo z prezentace pak pochází následující snímky.

Čtvrtek, 12:48 - dnešek se v Santa Susanně nese ve znamení prezentace, po které vznikly i následující fotografie.

Čtvrtek, 00:27 - po příjezdu na místo se našla i chvíle na večerní kontrolu formy.

Čtvrtek, 00:10 - středa byla pro naše reprezentanty ještě z velké části cestovním dnem. Prezentace je čeká během čtvrtka.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
ygg (17:32) • Rando sem bude psát ještě z hrobu, o to nemusí mít nikdo strach. Jen by mu měli moderát...
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
Muriel (14:21) • Pozerám zrazu 9 komentov ..ale nenašiel som som tam ani jeden že by niekto napísal že j...
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
Hockey1000 (14:10) • `Majte sa` znamená, že odcházíš a už sem nebudeš nikdy psát?
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
PrivateBlueVenusTV (14:05) • Čo čakať od povrchnej komunity, ktorej jediná `duchovnosť` je (a aj to v tom lepšom prí...
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
Hockey1000 (12:57) • @w3rmer Reaguješ na člověka, co tu už X-krát přispíval pod množstvím přezdívek a co je...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie