Reklama:
Proteinová svačinka Protein Break v akci 1+1!
Dokonalé kompletní jídlo s výjimečným složením. Více zde.

Jaké byly kondiční soutěže 2018 očima závodníků? (III.)

5.703 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Fitness Mania Classic 3 propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledky
BFC Adel Cup Č. Lípa: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí

Jaké byly kondiční soutěže 2018 (I.)
Jaké byly kondiční soutěže 2018 (II.)

Oslovili jsme prostřednictvím svazu všechny závodníky po kondičních soutěžích s návrhem, zda by chtěli zhodnotit proběhlá klání, vyslovit své názory, ohlédnout se za nimi, jak se jim soutěže líbily, co se jim nelíbilo, prostě a jednoduše aby měli příležitost se vyjádřit k akcím, jichž se zúčastnili.

První část těch, kteří věnovali čas napsání ohlédnutí, poskytnutí rad pro budoucí závodníky a třeba i představení se a pohledu do svých příprav, najdete v tomto článku, kde se o zážitky podělili Martina Vejlupková, Peter Semko, Veronika Pechová a Jana Zouharová. Druhá část přinesla dojmy Martiny Long, Ondřeje Baleky, Veroniky Seravokayi a Simony Novotné.

Děkuji všem, kteří napsali těchto několik odstavců se zážitky ze soutěže.

Níže si můžete pročíst příspěvky dalších závodníků z letošních soutěží v kondiční kulturistice, mužském physique, bodyfitness a bikiny fitness.


Tereza Bubelová

Zdravím všechny čtenáře Ronnie.cz, jmenuji se Tereza Bubelová, je mi 23 let a v současné době mám za sebou 3 kondiční závody této podzimní sezóny. Bylo to pro mě něco úplně nového, ještě nikdy dřív jsem totiž nezávodila. Vždy jsem si to jen představovala. Jak stojím na pódiu, vyhlašují mé jméno a předávají mi pohár, vždy jsem si představovala, jak tam stojím a plním si svůj sen.

V to, že se mé představy vyplní, jsem ani v nejmenším nedoufala. Grand Prix Ostrava, dvě kategorie - bikiny fitness juniorek a žen, stres, hlad, spadnu, neodpózuji to, jsem ve finále, I-walk, vyhlášení, vítězství...? Jako vážně? Já vyhrála? To není možné. A hned dvakrát za sebou. Pocity štěstí a naplnění. Slzy a radost. Ještě teď ty pocity prožívám, bylo to pro mě totiž velmi silné. Opravdu jsem takové umístění nečekala, pouze jsem si ho vysnila.

Další závody jsem absolvovala v Rosicích, kde jsem se umístila na krásném druhém a třetím místě. A v Kutné Hoře, kde jsem obsadila 4. a 5. místo. Celou první soutěžní sezónu hodnotím velice pozitivně, jsem naplněná zážitky, novými zkušenostmi a skvělými pocity.

Tohle všechno bych ale nikdy nezvládla sama. Mám za sebou skvělé lidi, kteří mě vedli a pomáhali mi. Největší podíl na mém úspěchu má moje trenérka a vzor Eliška Dombková. Úžasné rodinné zázemí mi poskytlo Fitcentrum Assen v Ostravě.

S pozdravem
Tereza Bubelová


Sebastian Balín

Jet na závody je vždy úžasný zážitek. Je to vyvrcholení, den D po mnoha měsících obrovské dřiny a odříkání. Tento podzim jsem byl na pěti závodech a na všechny mám skvělé vzpomínky, bojoval jsem v kategorii physique juniorů a mužů nad 180 cm. Na první závody mě přijela podpořit rodina, za druhé a třetí závody jsem si odvezl domů dohromady tři stříbrné medaile a poslední dva závody jsem hlavně vstřebával atmosféru, jelikož jsem věděl, že budou poslední.

Bohužel se na mě hodně projevilo mnohočetné odvodňování, absolutní vyčerpanost, stres z cestování a podobně, a tak jsem nedal tolik, kolik bych chtěl, tomu, co je podle mě nejlepší a nejdůležitější na závodech - poznávat ostatní závodníky, navazovat nová přátelství a oslovovat zkušené, známé lidi a rozhodčí. Ostatní závodníky beru spíše jako bratry ve zbrani než jako své rivaly, protože každý z nás ví, že jeho největší soupeř je on sám a všichni si prošli stejným peklem v dietě. Navíc máme velmi podobné cíle a za mě jsme opravdu taková "rodina". Velmi mě těší potkat někoho takového, popovídat si o přípravě, udělat si společnou fotku v závodní formě a poté zůstat v kontaktu, navzájem se motivovat a předávat si zkušenosti. Kdo by se chtěl podívat na Instagram: sebastian_balin.

S pozdravem
Sebastian Balín


Adriana Fučíková

Zdravím všechny milovníky fitness. :-) Letos jsem se zúčastnila tří kondičních soutěží v kategorii bodyfitness, a to v Ostravě, Kutné Hoře a Březnici. Nejdříve bych zde ráda zmínila, že všichni soutěžící mají můj obrovský obdiv a uznání, protože projít si závodní přípravou vyžaduje skutečně hodně fyzických sil, ale o to více sil psychických.

Já jsem přípravu zvládala celkem dobře, protože jsem věčný optimista, ale byly i dny, kdy jsem si sáhla na skutečné dno, a tímto bych chtěla strašně moc poděkovat především mojí mamce, která mne vždy vyslechla a podpořila, a také mým úžasným kolegyňkám v práci, které několik týdnů a možná i měsíců poslouchaly pořád dokola, jak se připravuji, co jedu zrovna za tréninky, a byly neskutečně tolerantní ke každodennímu pachu ohřáté tresky v kanceláři. :-)

Závody jako takové jsem si užila na maximum, ale musím říct, že nejlepší byly v Březnici! Možná to je tím, že se mi podařilo získat krásné druhé místo, o kterém se mi ani nesnilo, ale byla zde celkově krásná atmosféra, skvělá organizace a oproti ostatním soutěžím se zde zkracoval časový program, a tím pádem jsme nastupovaly na prkna dříve a všichni už byli natěšení, že se konečně najíme.

Na závěr bych chtěla poděkovat všem, co na mě mysleli a co mě po celou dobu podporovali, a přeji všem krásné a poklidné prožití vánočních svátků, a hlavně... ať to roste. ;-)

S pozdravem
Adriana FučíkováLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ INZERÁTYbazar Fitness pomůcky
Nabízím k prodeji používané, ale v dobrém stavu fitness pomůcky: 1 kg činky - k dispozici 28 kus...
bazar Posilovací stroje - výprodej
Prodám stroje ve výborném stavu: Stroj na břicho-poloha leh 14.900,- Stroj na záda 4.900,- Sto...
bazar Časopisy M&F + Svět kulturistiky
Nabízím časopisy M&F + Svět kulturistiky. (Bez plakátů) Cena dohodou. Brno. Svět kulturistiky 2000 - 3 2001 - 1, 3, 4, 5, 6 2003 - 10 M&F 2000 - 11 2001 - 3, 7, 8, 9, 10, 12 2002 - 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12 2003 - 1, 3, 4, 5, 8, 11 2004 - 2, 7, 10, 11
bazar ROGUE echo bike
Prodávám ROGUE ECHO BIKE - pouze rozbalený, odzkoušený, kupovaný v květnu, mohu doložit doklad o...
bazar Concept2 D PM5/černý
Prodávám Concept2 D PM5/černý - pouze rozbalený, odzkoušený, kupovaný v květnu, mohu předat dokla...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra