Reklama:

Kahan Cup 2018 (GP Rosice 2018)
- startovní listiny

4.136 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Fitness Mania Classic 3 propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledky
BFC Adel Cup Č. Lípa: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí

10 kroků pro úspěšný start na Vaší první soutěži

V sobotu 17. listopadu Vás srdečně zveme do KD Cristal v Rosicích na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů a mužů, physique mužů a juniorů, bikiny fitness žen a juniorek a bodyfitness žen - Kahan Cup 2018 (původně GP Rosice). Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 78.

Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie!

Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: sekretariat@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

Startovní listiny

Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

• 1. Pavel Hurta (Fit Park Ostrava)
• 2. Martin Jakvid
• 3. Vojtěch Konečný
• 4. Pavel Kutlák
• 5. Michal Lant
• 6. Jiří Toman (Irongym Kyjov)

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

• 1. Jakub Hrad (Fitness Factory Jihlava)
• 2. Radim Janča
• 3. Aleš Kalina
• 4. Dominik Sedlář (Fit - K.O. Staré Město)
• 5. Richard Šejn
• 6. Patrik Šnajdr (AZ FITNESS Brno)
• 7. Martin Cudrák
• 8. Ladislav Holeš

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

• 1. Aleš Kalina
• 2. Milan Kamenišťák (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Pavel Luběna
• 4. Michal Macura
• 5. Jan Procházka
• 6. Dominik Sedlář (Fit - K.O. Staré Město)
• 7. Patrik Šnajdr (AZ FITNESS Brno)

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

• 1. Pavel Hincák (Mišmaš Fitness Brno)
• 2. Martin Kolář
• 3. Jan Toman (Fitness Gym Vrábel)
• 4. Marek Vérosta

Kondiční physique mužů

Závodníci mohou být rozděleni do dvou výškových kategorií podle počtu odprezentovaných.

• 1. Vladyslav Bedrych (BBC Praha)
• 2. Robert Bilík
• 3. Ondřej Bozděch (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Jiří Gajdoštík
• 5. Jan Grulich
• 6. Valter Hrdinka (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 7. Oliver Hudec (Wolfberry Team)
• 8. Tomáš Mráz (BBC Praha)
• 9. Josef Podroužek (Target Team)
• 10. Martin Král (InCore Fitness Brno)

Kondiční physique juniorů

• 1. Sebastian Balín (Fitness Slavia Praha)
• 2. Jiří Gajdoštík
• 3. Oliver Hudec (Wolfberry Team)
• 4. Martin Král (InCore Fitness Brno)
• 5. Vojtěch Plocek
• 6. Tomáš Vejmělek

Kondiční bodyfitness

• 1. Ivana Dahmová (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Nikol Daňková
• 3. Jana Horová (Fitness Slunce Tábor)
• 4. Markéta Šťukavcová (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Lenka Víšková (Dream Body Fitness Kladno)

Kondiční bikiny fitness

Závodnice mohou být rozděleny do tří výškových kategorií podle počtu odprezentovaných.

• 1. Jitka Broďáková
• 2. Tereza Bubelová (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 3. Eva Budina
• 4. Sára Kašparová (TJ Olympia Zlín)
• 5. Renata Komárková (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Natálie Kratochvílová (Fitness Institut Klub)
• 7. Veronika Kšicová (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 8. Veronika Kubenková (Kubík fitness Ostrava)
• 9. Klára Kyjovská (SK PEPA centrum Opava)
• 10. Damijana Meitnerová
• 11. Michaela Nábělková (Fitness Slunce Tábor)
• 12. Denisa Naglová
• 13. Simona Novotná
• 14. Eva Polomčáková
• 15. Linda Sedláčková
• 16. Ladislava Světlíková (InCore Fitness Brno)
• 17. Kateřina Šmolová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 18. Petra Václavková
• 19. Jana Zouharová (Gym Blue Sun)
• 20. Andrea Žuchová
• 21. Martina Kaprová

Kondiční bikiny fitness juniorek

Závodnice mohou být rozděleny do dvou výškových kategorií podle počtu odprezentovaných.

• 1. Tereza Bubelová (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 2. Sára Kašparová (TJ Olympia Zlín)
• 3. Karolína Kovaříková
• 4. Natálie Kratochvilová (Fitness Institut Klub)
• 5. Veronika Kubenková (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Klára Kyjovská (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Simona Novotná
• 8. Diana Saliy
• 9. Kateřina Šmolová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 10. Petra Václavková
• 11. Andrea Žuchová



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra