Reklama:
Už jen dnes: 2270 g + 1000 g proteinu ZDARMA
Na dva dny prodlužujeme akci na CFM protein s 1000g balením zdarma! Více zde.

Partner Cup 2018
- startovní listiny

6.415 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Fitness Mania Classic 3 propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledky
BFC Adel Cup Č. Lípa: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí

V sobotu 13. října Vás srdečně zveme do Kulturního domu v Čelákovicích na pohárovou soutěž v kulturistice mužů a klasické kulturistice, physique, bodyfitness a bikiny fitness - Partner Cup 2018. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je celkem 113.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů funguje i na mobilních telefonech!

HARMONOGRAM SOUTĚŽE
semifinále a finále - 12:00
physique mužů do 178 cm - 1. kolo
physique mužů do 182 cm - 1. kolo
physique mužů nad 182 cm - 1. kolo
physique mužů do 178 cm - 2. kolo
physique mužů do 182 cm - 2. kolo
physique mužů nad 182 cm - 2. kolo
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ physique mužů
boj o ABSOLUTNÍHO vítěze physique mužů
VYHLÁŠENÍ ABSOLUTNÍHO vítěze physique mužů
-
bikiny fitness do 160 cm - 1. kolo
bikiny fitness do 165 cm - 1. kolo
bikiny fitness do 170 cm - 1. kolo
bikiny fitness do 175 cm - 1. kolo
bikiny fitness nad 175 cm - 1. kolo
bikiny fitness do 160 cm - 2. kolo
bikiny fitness do 165 cm - 2. kolo
bikiny fitness do 170 cm - 2. kolo
bikiny fitness do 175 cm - 2. kolo
bikiny fitness nad 175 cm - 2. kolo
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ bikiny fitness
boj o ABSOLUTNÍ vítězku bikiny fitness
VYHLÁŠENÍ ABSOLUTNÍ vítězky bikiny fitness
-
bodyfitness - 1. kolo
klasická kulturistika - 1. kolo
kulturistika mužů do 80 kg - 1. kolo
kulturistika mužů nad 80 kg - 1. kolo
bodyfitness - 2. kolo
klasická kulturistika - 2. kolo (sestava)
klasická kulturistika - 3. kolo (porovnání)
kulturistika mužů do 80 kg - 2. kolo (sestava)
kulturistika mužů do 80 kg - 3. kolo (porovnání)
kulturistika mužů nad 80 kg - 2. kolo (sestava)
kulturistika mužů nad 80 kg - 3. kolo (porovnání)
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ bodyfitness
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ klasická kulturistika
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kulturistika mužů do 80 kg
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kulturistika mužů nad 80 kg
boj o ABSOLUTNÍHO vítěze kulturistiky
VYHLÁŠENÍ ABSOLUTNÍHO vítěze kulturistiky


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie!

Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.



Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)


Startovní listiny

Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Vlastimil Alt (Kulturistika TJ Šternberk)
• 2. Petr Bučinský (LaKu Bodybuilder Team)
• 3. Filip Kopřiva (Eagle Fitness)
• 4. Lukáš Petrůj (Extrifit Club)
• 5. Michal Sicha (Sportovní klub Zbýšov)
• 6. David Sniegoň (Queen Club Třinec)
• 7. Petr Svačina (Sportovní klub Zbýšov)
• 8. Vojtěch Venclík (FirstStep Fitness Praha)
• 9. Jaromír Vondra (Fitness Star)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Karel Benda (Fitness Korzo Šumperk)
• 2. Josef Kašpar (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 3. Radek Kosek (Pajič Trainings)
• 4. Jan Křenek (Extrifit Club)
• 5. Tadeáš Kronovetr (Power Gym Jihlava)
• 6. Pavel Kučera (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 7. Erik Šmíd (Infitness Zlín)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. Tomáš Ritter (TJ Olympia Zlín)

Klasická kulturistika

• 1. Vojtěch Hansl (Extrifit Club)
• 2. Jiří Helvich (Extrifit Club)
• 3. Jaroslav Kováč (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 4. Luboš Milek (Eagle Fitness)
• 5. Alexey Musatov (Fitness team Ronnie.cz)
• 6. Petr Myslivec (Fitness Ural Sokolov)
• 7. Tomáš Neufeld (OS Wellness 2000 Vyškov)
• 8. Milan Podzimek (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 9. Michal Roženek (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 10. Petr Strupek (Fitness Korzo Šumperk)
• 11. Pavel Štůrala (FC KARO Slavia Havířov)

Physique mužů

Závodníci budou po prezentaci rozděleni do tří kategorií.

• 1. Daniel Batela (Factory Pro Praha)
• 2. Patrik Petrů (SK Tři studně)
• 3. Martin Horák (Fitness při CVČ Most)
• 4. Patrik Lebr (Fit centrum D & K)
• 5. David Pliml (LaKu Bodybuilder Team)
• 6. Michal Tobiáš (Sportovní centrum NMnM)
• 7. Václav Truksa (Profi Studio Jablonický)
• 8. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 9. Václav Kment (Fitness centrum Neptun)
• 10. Martin Marek (Fitness team Ronnie.cz)
• 11. Ondřej Novák (Mega Fitness Praha)
• 12. Pavel Nožička (Infitness Zlín)
• 13. Jiří Raab (TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky)
• 14. René Baroš (Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm)
• 15. Patrik Fibich (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 16. Patrik Havel (Viking Gym Nymburk)
• 17. Dominik Konečný (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 18. Jakub Konečný (SK Fitness Siesta Mělník)
• 19. Martin Křemen (Target Team)
• 20. Dominik Mašek (Target Team)
• 21. Daniel Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 22. Matěj Staněček (Xfitness Praha)
• 23. David Starck (Fitness Hulk Plzeň)
• 24. Zdeněk Švardala (Infitness Zlín)
• 25. František Zbahna (Atlas Club Hořovice)

Bodyfitness

• 1. Lenka Červená (Fitness AVE Přerov)
• 2. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 3. Kamila Ďurďová (InCore Fitness Brno)
• 4. Barbora Horká (Fitness Bobycentrum)
• 5. Mária Hudec (Wolfberry Team)
• 6. Denisa Keppertová (Target Team)
• 7. Natálie Mansfeldová (Fitness team Ronnie.cz)
• 8. Alena Pokorná (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 9. Lenka Suchopárová (Fitness Factory Jihlava)
• 10. Tereza Vinšová (Fitness Centrum Alice)
• 11. Amálie Žajglová (Viking Gym Nymburk)

Bikiny fitness

Závodnice budou po prezentaci rozděleny do pěti kategorií.

• 1. Zuzana Bartošová (Profi Studio Jablonický)
• 2. Bogdana Bashta (Target Team)
• 3. Miroslava Bučorová (TJ Lokomotiva Beroun)
• 4. Anna Gerschonová (Xfitness Praha)
• 5. Tereza Jakubcová (Fitness při CVČ Most)
• 6. Tereza Kmecová (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Lucie Schrammová (SK Fitness Siesta Mělník)
• 8. Ivana Skřivánková (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 9. Tereza Šmejdová (S. K. Maximus Praha)
• 10. Adéla Uhrová (Pajič Trainings)
• 11. Anna Zdražilová (Fitness AVE Přerov)
• 12. Tereza Zendulková (Fitnesscentrum Pouzar)
• 13. Nikola Zívalová (Xfitness Praha)
• 14. Michaela Bauerová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 15. Veronika Doudová (BcrossGym České Budějovice)
• 16. Kateřina Kabelíková (Factory Fitness Bystrc)
• 17. Tamara Kajetánová (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 18. Zuzana Kodaiová (Eskap Čelákovice)
• 19. Veronika Kudrnová (Extrifit Club)
• 20. Lucie Šedá (Gym Blue Sun)
• 21. Alena Víšková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 22. Tereza Baumová (Strongman Czech Republic)
• 23. Nikola Baumová (Strongman Czech Republic)
• 24. Martina Donátová (Pajič Trainings)
• 25. Nikola Dušková (Yamamoto Czech)
• 26. Anna Faltová (Extrifit Club)
• 27. Magdaléna Fejfarová (FirstStep Fitness Praha)
• 28. Martina Kůrková (Fitness při CVČ Most)
• 29. Livie Maléřová (Armal Gym Praha)
• 30. Monika Špačková (Target Team)
• 31. Anna Vomastková (Target Team)
• 32. Petra Beroušková (Target Team)
• 33. Tatjana Butić (Gym Cornicula Praha)
• 34. Kristýna Flídrová (Target Team)
• 35. Kateřina Hanousková (Fitness team Ronnie.cz)
• 36. Ivana Hrušková (Harmony Wellnes Club Písek)
• 37. Jana Jeřábková (Target Team)
• 38. Radmila Kabrhelová (Yamamoto Czech)
• 39. Darina Krejčí (Fitnesscentrum B + M)
• 40. Markéta Krejčová (Sportcentrum Cheb)
• 41. Hana Milev (Fitness Mania Gym Kladno)
• 42. Barbora Olborthová (Xfitness Praha)
• 43. Angelika Pochmonová (Fitness Centrum Alice)
• 44. Zuzana Prudíková (Obořil Elite Team)
• 45. Jiřina Sedláčková (Hammer Strength Fitness)
• 46. Iveta Součková (Pro Nutrition Czech Team)
• 47. Denisa Třísková (Slovan Moravská Třebová)
• 48. Marijana Trkuljová (S. K. Maximus Praha)
• 49. Petra Zvoníčková (Infitness Zlín)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 21 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínZemřela několikanásobná účastnice Ms....
jan dziadek (14:28) • To byla ženská kulturistika ještě ženská a krásná. Nechť odpočívá v pokoji.
magazínNeskutečná Natalia Kuznetsova - jak v...
jnerez (09:32) • Mě by spíš zajímalo porovnání s podobně stavěnou profi kulturistou Aleeshou Young, popř...
magazínNeskutečná Natalia Kuznetsova - jak v...
th.0th (08:41) • No, myslím, že kdyby se potkali při soutěži na pódiu, tak by ji Bonac asi pořád ještě d...
magazínFouad Abiad a jeho jídelníček s 6000...
Radovan77 (08:25) • Jednou týdně navyšuju tuky právě pro doplnění v organismu, jsou důležité i na rozpouště...
magazínFouad Abiad a jeho jídelníček s 6000...
Jogtness (20:23) • Drzis tuk do 50g/den ? Koledujes si o srdecne a celkovo cievne (aj mozog9 problemy - a...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra