Reklama:

Golem Classic 2018
- startovní listiny

5.309 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Fitness Mania Classic 3 propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledky
BFC Adel Cup Č. Lípa: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí

10 kroků pro úspěšný start na Vaší první soutěži

V sobotu Vás srdečně zveme do kulturního domu Lorec v Kutné Hoře na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů a mužů, physique mužů a juniorů, bikiny fitness žen a juniorek a bodyfitness žen - Golem Classic 2018. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 169.

Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie!

Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: sekretariat@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

Startovní listiny

Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

• 1. Petr Felt
• 2. Bohumil Juřík (Šali Team Bruntál)
• 3. Filip Kadlec
• 4. Aleš Křivánek (Fitcentrum J. V. Club)
• 5. Pavel Kutlák
• 5. Tomáš Novák (SK Sportaktiv Jablonec nad Nisou)
• 7. Jan Petira
• 8. Matěj Souček
• 9. Jakub Šoura
• 10. Pavel Tomko (Fitcentrum J. V. Club)
• 11. Daniel Vašina (Kubík fitness Ostrava)
• 12. Jiří Ventruba
• 13. Jakub Železňák (Fitcentrum Assen Ostrava)

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

• 1. Martin Bureš
• 2. Martin Cudrák
• 3. Jan Čapek (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 4. Daniel Čech (Oddíl kulturistiky a fitness Poděbrady)
• 5. Jiří Kulich
• 6. Martin Mašata
• 7. Tomáš Oberreiter
• 8. Tomáš Svoboda
• 9. Martin Šteflíček (Pulse Fitness Club Praha)
• 10. Patrik Vítovský
• 11. Tomáš Kohout

Kondiční kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Ondřej Břetenář (Viking Gym Nymburk)
• 2. Martin Cudrák
• 3. Adam Dynybil (Fitness Aquapalace)
• 4. Jakub Hejna
• 5. David Hrdlička (Sport centrum Topas Neratovice)
• 6. Marek Jelínek
• 7. Štěpán Kočíř (Fine Fitness Pardubice)
• 8. Petr Miřejovský
• 9. Jan Moškoř (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 10. Vojtěch Pojsl
• 11. Pavel Skala (Turek Team)
• 12. Martin Šimůnek

Kondiční kulturistika mužů nad 80 kg

• 1. Patrik Babor
• 2. Daniel Čech (Oddíl kulturistiky a fitness Poděbrady)
• 3. Pavel Hincák (Mišmaš Fitness Brno)
• 4. Tomáš Kohout
• 5. Michal Macura (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 6. Daniel Pokorný
• 7. David Prokůpek
• 8. Martin Šteflíček (Pulse Fitness Club Praha)
• 9. Marek Vérosta
• 10. Patrik Vítovský

Kondiční physique mužů

Závodníci budou rozděleni do dvou výškových kategorií.

• 1. Martin Bartes (Fitness MB Moravské Budějovice)
• 2. Ondřej Bozděch (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Jaroslav Buldra (Rami Sport Fitness Nymburk)
• 4. Jiří Bureš
• 5. František Chvojka
• 6. Luděk Čáni
• 7. David Čiháček (TJ Slovan Varnsdorf)
• 8. Jan Čípek
• 9. Lukáš Dyrčík (Queen Club Třinec)
• 10. Heroy Gopaul (Fitness team Ronnie.cz)
• 11. Václav Hraběta (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 12. Valter Hrdinka (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 13. Zdeněk Kalous (Gladiators Ústí nad Labem)
• 14. Michal Kuda (SKK Týn nad Vltavou)
• 15. Tomáš Mráz (BBC Praha)
• 16. Aleš Novák
• 17. Jakub Novák
• 18. Jiří Novák (World Fitness Vlašim)
• 19. Josef Podroužek (Target Team)
• 20. Alexandr Polyakov
• 21. Petr Řeháček
• 22. Michal Sláma
• 23. Tomáš Strakoš (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 24. Daniel Suttr
• 25. Petr Šimůnek (Muscle Factory Březnice)
• 26. Milan Šlehubr (Muscle Factory Březnice)
• 27. Petr Štodt (Pulse Fitness Club Praha)
• 28. David Šváb (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 29. Jiří Tuček
• 30. Tomáš Výborný (Golem´s Gym Kutná Hora)

Kondiční physique juniorů

• 1. Sebastian Balín (Fitness Slavia Praha)
• 2. David Čiháček (TJ Slovan Varnsdorf)
• 3. Stanislav Dvořák (Fitness studio TP Chotěboř)
• 4. Josef Hrdlička
• 5. Petr Jícha (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 6. Zdeněk Kalous (Gladiators Ústí nad Labem)
• 7. Tomáš Kořínek (Fitness centrum Kutná Hora)
• 8. David Kudrnáč (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 9. Richard Mikisch
• 10. Jiří Novák (World Fitness Vlašim)
• 11. Petr Řeháček
• 12. Richard Stanka
• 13. Tomáš Strakoš (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 14. Daniel Suttr
• 15. Martin Szabó (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 16. Petr Štodt (Pulse Fitness Club Praha)
• 17. Jiří Tuček

Kondiční bodyfitness

• 1. Ivana Dahmová (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Nikol Daňková
• 3. Asya Dvouleta
• 4. Adriana Fučíková (GymFit Krupka)
• 5. Jana Horová (Fitness Slunce Tábor)
• 6. Denisa Keppertová (Target Team)
• 7. Ludmila Kristofčáková
• 8. Martina Long (Fitness Institut Klub)
• 9. Markéta Šťukavcová (Kubík fitness Ostrava)

Kondiční bikiny fitness

Závodnice budou rozděleny do tří výškových kategorií.

• 1. Tereza Bubelová (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 2. Eva Budina
• 3. Klára Csikósová
• 4. Jana Červinková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Veronika Dlouhá (Dream Body Fitness Kladno)
• 6. Helena Duchková (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 7. Anna Geletová (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 8. Šarlota Hniličková
• 9. Eva Hromádková
• 10. Hana Jakubcová
• 11. Linda Jandová
• 12. Jana Kawuloková (Queen Club Třinec)
• 13. Natálie Kratochvilová (Fitness Institut Klub)
• 14. Nela Krejčí
• 15. Sandra Krtičková
• 16. Veronika Kšicová (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 17. Veronika Kubenková (Kubík fitness Ostrava)
• 18. Klára Kyjovská (SK PEPA centrum Opava)
• 19. Sabina Langerová
• 20. Denisa Lazaríková
• 21. Damijana Meitnerová
• 22. Natálie Myslíková (Bikini Angels Praha)
• 23. Michaela Nábělková (Fitness Slunce Tábor)
• 24. Denisa Naglová
• 25. Natálie Nejerálová
• 26. Terezie Niederhafnerová (Fitness MB Moravské Budějovice)
• 27. Martina Pavlicová
• 28. Anežka Pekárková
• 29. Radana Polešáková (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 30. Eva Polomčáková
• 31. Pavla Ptáčková
• 32. Veronika Seravokaya (Eagle Fitness)
• 33. Klára Šindelářová (Fine Fitness Pardubice)
• 34. Kateřina Šmolová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 35. Eliška Vaníčková
• 36. Martina Vejlupková (Viking Gym Nymburk)
• 37. Tereza Vichrová (Bikini Angels Praha)
• 38. Tereza Vnenková
• 39. Barbora Zajíčková (Harmony Wellnes Club Písek)
• 40. Barbora Zpěváková
• 41. Kristýna Zukalová (Fitness Victory)
• 42. Simona Novotná

Kondiční bikiny fitness juniorek

Závodnice budou rozděleny do dvou výškových kategorií.

• 1. Tereza Bubelová (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 2. Veronika Dlouhá (Dream Body Fitness Kladno)
• 3. Helena Duchková (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 4. Šarlota Hniličková
• 5. Eva Hromádková
• 6. Jana Kawuloková (Queen Club Třinec)
• 7. Natálie Kratochvilová (Fitness Institut Klub)
• 8. Nela Krejčí
• 9. Sandra Krtičková
• 10. Veronika Kubenková (Kubík fitness Ostrava)
• 11. Klára Kyjovská (SK PEPA centrum Opava)
• 12. Sabina Langerová
• 13. Tereza Lengenyová (Fitness Slunce Tábor)
• 14. Natálie Myslíková (Bikini Angels Praha)
• 15. Natálie Nejerálová
• 16. Terezie Niederhafnerová (Fitness MB Moravské Budějovice)
• 17. Martina Pavlicová
• 18. Anežka Pekárková
• 19. Diana Saliy
• 20. Klára Stonawská (Queen Club Třinec)
• 21. Klára Šindelářová (Fine Fitness Pardubice)
• 22. Kateřina Šmolová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 23. Pavla Těšíková (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 24. Tereza Vichrová (Bikini Angels Praha)
• 25. Simona Novotná



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 17 sekundami?



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra